Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

no to super;) najważniejsze że wam pasuje,a goście reagowali ok? bo penwie urlopy muszą pobrać:) jeszcze długie 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
famili, zapomnialam dodac ze wesele organizowalismy w 4 miesiace :) bo zareczylismy sie 26 maja, a wesele zaczelismy orgaznizowac jakos w lipcu :) i w sumie od zareczyn 5 miesiecy rowno :) jesli chodzi o gosci to zadnego problemu z nimi nie bylo, nikt nam nie odmowil ze wzgledu na to ze to jest piatek :) w ogole bardzo malo gosci nam odmowilo, zaprosilismy okolo 120 bedzie 112 :) ps. u mnie juz 8 dni :) juz mi sie snia obraczki po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to super;) my się zdecydowaliśmy w lipcu tego roku że jednak nie czekamy na 2013, z tym że robimy malutkie przyjęcia a nie weselisko bo nie lubimy takich imprez i nie chcieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli wracam do gry-ząb już tak nie dokucza ehhh mi się nic nie śniło, bo spać nie mogłam przez ostatni tydzień-jak dzisiaj pójdę spać(jak już mnie nie boli) to obudzę się w sobotę my generalnie wszystko robimy dzisiaj, tzn wieziemy wódkę na salę, napoje i winiety, kupujemy ostatnie rzeczy, odbieram dzisiaj sukienkę, mamy się spotkać z zespołem, sprzątam całe mieszkanie i idę zrobić paznokcie ogólnie wyglądam jak śmierć-wszyscy myślą, że się tak ślubem przejmuję a tu ząb mądrości zrobił mi taaaaaką niespodzinkę także dzisiaj jeszcze jem same papki i jutro chyba też-oby do soboty zupełnie przestało boleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My o slubie pomyslelismy pod koniec maja tego roku sale zamowilismy w polowie czerwca wiec w 4 miesiace sie zorganizowalismy ze wszystkim na spokojnie. dzisiaj bylismy na sesji w stadninie koni,bylo brdzo zabawnie jak jedemn ze zrebiakow zacza dobierac sie pyskiem do mojej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam paznokcie wiecie jakie człowiek ma szczęście że może złączyć w buzi zęby?:) Uświadomiłam sobie to dopiero w tym tyg jak nie mogłam cały dzień dotknąć zębami o zęby dzisiaj sprzątam sobie w domu, a mój wiezie ciasta no i jeszcze rozstawianie winietek nas czeka:) pogoda będzie śliczna;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam do domu... wykończona. Jutro nasz wielki dzień. U mnie jeszcze masa roboty do ogarnięcia. Wstaję o 7:00. Pewnie odezwę się w poniedziałek lub wtorek. Powodzenia wszystkim jutrzejszym pannom młodym. :) Pogodę mamy piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa i inne dziewczynki z 20! :) powodzenia i oby sie wszystko Wam udało tak jak sobie wymarzyłyście :) pogody Wam ślicznej życzyć nie muszę, bo i tak będziecie mialy wręcz wymarzoną! :) koniecznie zdajcie relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już włosy umyłam, muszę jeszcze je wysuszyć, poodkurzać na 10 mam umówioną kosmetyczkę:) trzymajcie kciuki za nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona ja już po panieńskim :) a ty? fajnie było sami najblizsi;)już bym chciała żeby czas szybciej leciał,ja mam jeszcze organiste do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja panieński mialam jeszcze we wrzesniu razem z 3 dobrymi kolezankami :) ja w tym tygodniu musze załatwić: -jutro solarium -we wtorek probny makijaż, regulacja brwii -sroda - odbiór sukienki, depilacja ogólna :P pedikur -czwartek - paznokcie. no i mam szkole do 19 w czwartek jeszcze :P -piatek - ŚLUB :D a dzisiaj jeszcze sprzatam, robie pranie itp. jeszcze tylko 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po:) posłuchajcie wszystko udało się znakomicie, goście praktycznie nie siedzieli tylko bawili się. Jedzonko było pyszne, zespół grał fantastycznie po prostu wszystko wyszło w 100%, nie było żadnej wpadki:) Życzę Wam takiej uroczystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :):) Ja te już po :):) Wszystko udało się wspaniale, ceremonia piękna, jedzenie pyszne, wszyscy się bawili do 6-00. Trochę jestem obolała bo nie oszczędzali mnie w tańcach :):) Co do stresu nic a nic mnie nie ruszało aż do momentu jak miałam założyć obrączkę mojemu mężowi :) Ręce tak mi się trzęsły że szok:) Goście zadowoleni to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję kolejnym Paniom :) Nie miałam dostępu do kompa w weekend, ale trzymałam za Was kciuki, no i jak patrzyłam na pogodę, to muszę przyznać, że miałyście super aurę! Fajnie że i u Was wszystko było idealnie! To co teraz tylko zaręczony jeżyk, czy jeszcze ktoś został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia_23
widzę, ze piszecie Slubujemy Pazdziernik a mi sie szykuje wesele wiosenne, bo wymarzylam sobie, że chce miec takie troche garden party. jestem z Warszawy i wypatrzylam takie miejsce - www.baronsky.pl - wyglada na cos naprawde atrakcyjnego. tylko wciaz sie zastanawiam jak taka ogrodowa opcja bedzie przyjeta. ma ktos jakies doswiadczenia. z góry dziewkuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, no i stało się - jestem żoną. :) Było cudownie, piękna msza, super weselisko (ok 140 osób) no i pogoda też się nam udała. W niedzielę poprawiny, było ponad 40 osób. Jeszcze nogi mnie bolą. Dziś dużo sprzątania, jutro mamy sesję w plenerze i w środę wyjeżdżamy na 3 dni. :) Cudnie mieć męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczony Jeżyk ty widziałaś pogode 4 stopnie i śnieg oby się nie sprawqdziło, bo ja mam sweterek rękaw 3/4 i nic więcej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczynom z 20! dziewczynyy nie przejmujecie sie tak pogoda beda grzaly was emocje ja jestem zmarzlakiem i 13 wcale tak cieplo nie bylo i nie zmarzlam. dzis odbieram zdjecia z wesela i sesji od fotografa juz nie moge sie doczekac zwlaszcza sesji ze stadniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczynom z 20! dziewczynyy nie przejmujecie sie tak pogoda beda grzaly was emocje ja jestem zmarzlakiem i 13 wcale tak cieplo nie bylo i nie zmarzlam. dzis odbieram zdjecia z wesela i sesji od fotografa juz nie moge sie doczekac zwlaszcza sesji ze stadniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×