Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość ertteee
ja też czekam na relację!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genova - najlepszego !!!!!!! Czekamy na relację A my laski z 20 informuję zostało nam 7 dni Ja za chwilkę mykam na malowanie włosów później solarium no i muszę odebrać obrączki :) Zimno takie, że nawet nosa mi się nie chcę wystawiać z domu no ale jak mus to mus :d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas piękna pogoda dzisiaj:P sprawdzałam jak ma być za tydzień i niby 18stopni i słoneczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_andra
a ja mam problem, wszystko mamy już pozamawiane, poukładane al tu się dowiadujemy dziś że od strony narzeczonego 3 osoby jednak nie dojada bo coś tam......i co mam teraz zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra dalej mi 8 wychodzi-nic nie mozna poradzić na to nic nie pomaga to złośliwość losu przed ślubem, czy co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam okres jak w zegarku:) teraz nie wiem czy mam się za szczękę czy za brzuch trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pogoda na 20.10. zapowiada się CUDNIE - 18 st. i pełne słoneczko... Ja na zwolnieniu, rozłożyłam się na dobre... kaszel uporczywy i ból gardła. Biorę antybiotyk, więc powinno do soboty przejść. A dziś idę na pedicure. :) i na solorium. Czy są jakieś przeciwskazania do solarium jak się bierze antybiotyk? A na okres czekam. Powinnien już być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - sama nie wiem, niektore antybiotyki bankowo maja przeciwskazania jesli chodzi o slonce i solarium, ale najlepiej przeczytaj ulotke, jesli nic nie bedzie napisane, to mozesz isc :) jesli chodzi o pogode, to u mnie tez zapowiadaja cudowna pogode, mam nadzieje ze tak bedzie :) chcialabym miec w tym jedynym dniu troszke slonca i w miare cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erttee
jak bierzesz antybiotyk to zrezygnuj z solarium mówi Ci to farmaceuta:) możesz się nabawić ciężkich do pozbycia przebarwień moja 8 ma się dobrze, tzn doskwiera jak cholera. Żele nic nie pomagają tak samo jak ketonal, nimesil i pyralgina...szlag by to trafił oby jutro było lepiej. Mój nowy patent na ból to nabrać do ust zimnej wody i tak siedzieć-ból mija na kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertteee jestes farmaceutka?? jejku, to bylo moje marzenie isc na farmacje :) ostatecznie wyladowalam na biotechnologii, obecnie drugi rok, specjalizacje zamierzam zrobic z kosmetykow i farmaceutykow.. taka namiastka tej farmacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem farmaceutką ale jak widać nawet dostęp do wszystkich możliwych leków nie uchronił mnie przez kilku dniowych ząbkowaniem:P właśnie skończyłam wsuwać zmiksowaną zupę, ehhh-mam nadzieję że już wystarczająco zmądrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!juz sie odzywam,musialam dojsc nieco do siebie po weselu i poprawianach.bylo cudownie,tak jak oboje chcielismy.mojego meza strasznie stres zjadal,to ja nadrabialam rozluznieniem.na szczesnie sie nie poplakalam za to moj mezus byl bliski placzu przy przysiedze:-) Na wesele wezcie z soba igle z nitka oraz guzik,na wypadek oberwania guzika(mi odpadl od podczepienia trenu:-( byla szybka akcja perzuyszywania na mnie guzika)wkoniecznie tez jakies wsuwki,dla ewentualnej poprawki jakby jakas wypadla. wiecie nie wiem czy wy bedziecie to tez czuly ale my mamy wrazenie z mezem ze jest inaczej,chociaz myslelismy ze nic sie nie zmieni.nawet nie wiem jak to okreslic,chyba po slubie poczujecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!juz sie odzywam,musialam dojsc nieco do siebie po weselu i poprawianach.bylo cudownie,tak jak oboje chcielismy.mojego meza strasznie stres zjadal,to ja nadrabialam rozluznieniem.na szczesnie sie nie poplakalam za to moj mezus byl bliski placzu przy przysiedze:-) Na wesele wezcie z soba igle z nitka oraz guzik,na wypadek oberwania guzika(mi odpadl od podczepienia trenu:-( byla szybka akcja perzuyszywania na mnie guzika)wkoniecznie tez jakies wsuwki,dla ewentualnej poprawki jakby jakas wypadla. wiecie nie wiem czy wy bedziecie to tez czuly ale my mamy wrazenie z mezem ze jest inaczej,chociaz myslelismy ze nic sie nie zmieni.nawet nie wiem jak to okreslic,chyba po slubie poczujecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Genova ale ci dobrze... masz to już za sobą... teraz pełen relaks. Gratulacje i szczęścia życzę na nowej drodze. :) A co do porad na temat igły i nitki, JUŻ właśnie przygotowałam. Mam jeszcze tabletki na ból głowy, lusterko. Jakieś pomysły co jeszcze trzeba mieć? (poza kosmetykami, bielizną i ubraniem na zmianę)??? Kupiłam dziś w Rossmanie pomadkę dwufazową Maxfactor Lipfinity. Słuchajcie jest relewacyjna. W ogóle się nie zmywa. Można jeść, myć buzię i nic. Cały dzień mam ją na ustach. http://www.youtube.com/watch?v=RtRki_ygXVc tu daję linka na dowód. Moja mama jak zobaczyła efekt, to jutro jedzie po pomadkę dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny! Jutro jedziemy na sesje do stadniny koni i znow:-) zakaladam moja suknie:-)fryzure i makijaz robie juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona ty masz ślub w piątek? ddo mojego 10 dni już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pisałaś skąd taka decyzja ale nie docyztałam, mogłabyś powtórzyć proszę, ja mam ślub dzień po Tobie;) ty już będziesz odsypiać a ja się dopeiro zbierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głownie przez to, ze brat mojego narzeczonego jest DJ na weselach i wszytskie terminy juz mial zaklepane... tak samo z restauracja... a chcielismy jeszcze w tym roku, najlepiej w pazdzierniku :) i tak wyszło :) no i taniej wszystko wychodzi, bo w ciagu tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super;) najważniejsze że wam pasuje,a goście reagowali ok? bo penwie urlopy muszą pobrać:) jeszcze długie 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×