Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość ertteee
no ja bym zainwestowała w rajstopy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
whitney houston i have nothing to piękny walc wiedeński:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
jestem tancerką więc długo zajęło mi wybranie tego utworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ronana keating when you say nothing at all. Panna Mloda, to tez wam sie fajna oferta trafila, nam akrat nad morze za daleko :) ale ten czas leci.. :) wy macie 10 dni, a ja 16 :) mam wrazenie ze teraz przyspieszylo odliczanie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erttee
bardzo fajna piosenka zaręczony jeżyku ja też mam wrażenie, że czas zapierdziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, właśnie wróciłam z Suknią Ślubną. :) Jest piękna i idealna dla mnie, bo szyta. Zamówiłam do tego bolerko z długim rękawem 3/4 i wybrałam welon. Wszystko gotowe. zapłaciłam: 1300 zł - suknia 90 zł - bolerko 80 zł - welon 80 zł - biżuteria 60 zł - ozdoba we włosy ok. 50 zł - 2x pończochy 80 zł - buty 70 zł - buty na zmianę 20 zł - podwiązka 80 zł - biustonosz 1910 zł całość plus spinki, wsuwki itp. ? No i jestem ubrana do ślubu. :) zostało 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydałam troszke wiecej :( 1800 - suknia 100 - bolerko 90 - buty 40 - buty na zmiane 120 - bransoletka (reszte dostalam od narzeczonego w prezencie zareczynowym i w niej ide) 140 - sukienka na poprawinowe sniadanie dzien po weselu 30 - 3 pary rajtop 60 - biustonosz razem to daje jakies 2380.... no ale i tak tragedii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja dzisiaj dostalam, ale ja biore tabletki to sobie wyregulowalam :) ale i tak sie martwie bo wlasnie teraz bede zmieniac i zeby orgaznizm nie oszalal i zebym nie miala go caly miesiac bo czasem i tak bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzuś
Powiem wam że zawrót głowy bierze na te ostatnie przygotowania. Pieniążki rozchodzą się w expresowym tempie:O Dziś byłam u fryzjera, włoski pomalowane:) Zastanawiam się o ilu rzeczach ja zapomne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erttee
ja tańczę ale mój narzeczony nie- będzie śmiesznie:) sukienka 1200zł ale wypożyczam dlatego tak tanio w tym mam 2 welony, bransoletkę i dwa bolerka buty różowe 90zł na zmianę pierwsze 160zł mam jeszcze dwie pary ale tych już nie doliczam bo to taneczne:) rajstopy 30zł stanik 99zł majtki 40zł i jak na razie wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erttee
i biżuteria 200zł:P wolę nie liczyć tego szkoda nerwów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_andra
Moja suknia 1200 szyta na miarę, woalka 150, buty 200 jeszcze nie mam na zmianę musze coś kupić, biżuteria stara po babci :) rajstopy chyba z 4 pary, bolerko chyba 60 zł....czy coś jeszcze.....hmmm jak coś mi przyjdzie do głowy dam znać....aha bielizna om 300 zł aaa i jeszcze grypsko mnie dopadło.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez sie srednio czuje :( dzisiaj ubralismy narzeczonego od stop do glow :) taka brzydka pogoda a ja jeszcze balerinki zalozylam :( no ale: kupilismy narzeczonemu dwa garnitury, wyglada w nich cudownie, do tego koszule i kamizelke ślubną. spinki do mankietow dostalismy gratis :) co do kamizelki to bylam sceptycznie do nich nastawiona, ale znalezlismy taka elegancka, ze jak ja zmierzyl, to stwierdzilam ze wygladac to calkiem przyzwoicie, no i ze bedzie wygladal jak pan mlody a nie jak jeden z wielu gosci :) potem kupilismy jeszcze pare koszul i krawatow, m.in. na poprawiny, zeby pasowaly do mojej sukienki :) (w kolorze chabrowym) przy okazji kupilismy tez mu plaszczyk na zime. :) aaa! no i buciki do slubu :) jestem bardzo zadowolona, chociaz niemalo kasy poszlo, ale to tesciowie sponsorowali, bo sie zaoferowali ze chca go ubrac na slub :) ja sie za to srednio czuje, jestem zmeczona, a jutro caly dzien mam zajety, od rana do 15 uczelnia, potem przymiarka sukni, do kosmetyczki i fryzjera musze isc dogadac szczegoly, odwiedzic solarium, zakupic pare kosmetykow jeszcze... a w weekend do pracy... no i odpoczne chyba dopiero we wtorek bo mam malo zajec na uczelni... musimy cwiczyc jeszcze taniec a tak mi sie nie chce, ze szkoda mowic... w ogole boje sie ze w dzien slubu wyskoczy mi jakis wielki pryszcz na buzi albo plecach i bedzie... no tragedia :( mam troche problemy z cera i nie wiem co mam zrobic... moze ktoras z Was ma pdobny problem i rozwiazanie?? :) pozdrawiam Was dziewczynki goraco w ten zimny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
u nas jak na razie 15stopni i słonko:) ale pewnie zmieni się jeszcze 20razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z poghoda
wybralyscie taki miesiac i to jeszcze ostatnie dni.. ze naprawde dziwne, ze w ogole liczycie na ladna pogode. Bo to nieralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
ja kocham naszą POLSKĄ JESIEŃ:) zadziwię cię, w tamtym roku czerwiec był zimny a październik ładny i ciepły. Jedna koleżanka miała ślub w czerwcu i było dość zimno jak na tę porę bo 13stopni, miesiąc temu we wrześniu druga koleżanka też miała zimno bo ledwo 14stopni i na dodatek była burza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja dzisiaj bylam na przymiarce sukni, lezy idealnie, trzeba tylko halkę podciąć po troszke wychodzi spod kiecki :) do odbioru mam w środe, 24 :) bylam dzisiaj także umowic makijaż na ślub razem z próbnym, w sumie zapłacę razem 90 zł :) zahaczyłam także o solarium, jeszcze raz lub dwa razy sie wybiore :) kupiłam pare kosmetykow co by jeszcze sie upiekszyc przed slubem :) juz niedlugo, coraz blizej :) 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja poszłam na zwolnienie aż do ślubu, bo gardło mnie boli od 2 tygodni i stwierdziłam, że muszę się podkurować, a przy okazji na spokojnie się do ślubu przygotuję. Zapomniałam iść do księdza, codziennie zapominam ehhh. Pójdę w poniedziałek, mam nadzieję, że nie będzie za późno. Zapomniałam również iść na solarium... :) ciągle o czymś zapominam... Byłam na makijażu ślubnym. Nie podobał mi się. Za mocny był. Pójdę jeszcze w inne miejsce. Ja bym chciała taki naprawdę subtelny makijaż, a nie cienie jak u wampa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a mi jak dna złość 8rośnie, promieniuje mi na całą szczękę i ucho ehhh i nic nie da się z tym zrobić, dzisiaj w nocy budziłam się 8razy i myślałam, że zacznę tłuc głową w ścianę... no ale mam nadzieję, że przed ślubem mnie puści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!ja mam dzis ostatni wieczor jako panna,na razie sie nie denerwuje,ale ciekawe co bedzie jutro,spakowalam sobie kosmetyczke zeby miec kilka drobiazgow pod reka(wsauwki,lakier,puder,blyszczyk,itp.) ja nie licze na to ze bedzie cieplo(jestem chora to caly czas jest mi zimni)chcialabym tylko zeby nie padalo i silnego wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×