Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość Zuzus
Witajcie dziewczyny! Ja właśnie szykuje się do I-szej spowiedzi. Myślę że nawet nastąpi to jutro;) Bieliznę kupiłam w intimissimi i jestem bardzo zadowolona. Biustonosz pod sukienkę idealny oczywiście z odpinanymi ramiączkami. Myślę że możecie śmiało zahaczyć o ten sklep. Tak dzisiaj zastanawiałam się nad "coś pożyczonego, coś starego, coś nowego, coś niebieskiego". Niebieska- podwiązka, nowa- bielizna, a co dalej to nie mam pojęcia??? Macie jakieś rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzus ja to mam coś starego koło do sukni :), coś nowego biżuteria ,coś niebieskiego to podwiązka i gorzej będzie z pożyczonym chyba że liczyć wypożyczenie bolerka? ertteee współczuje ci spotkania z takim babskiem, ta u mnie w poradni nie popiera tabletek ale nie potępia mnie i sama stwierdziła że nie musimy stosować nmpr nasza wola ona nas tylko zapoznaje z tym.Otwarcie mówiła że mamy tworzyć bliskie relacje że seks nie jest tylko do poczęcia ale do tworzenia więzi między małżonkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bielizny to chyba kupie w triumphie z kolekcji ślubnej jeszcze nie wiem ale ten najlepiej mi leżał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
jakbym wspomniała o tabletkach anty to chyba ta kobieta ganiała za mną z wodą święconą i z krzyżem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta u mnie była normalna:)i na szczęście mamy to już za sobą:)chociaż nie wiem jak by zareagowała na to że mieszkamy razem to przemilczeliśmy dla szybszego dostania papierka i bezsensownych gadek umoralniających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) No my już też w sumie wszystko mamy :) Zostało tylko doprecyzowanie się ze skrzypaczką, która będzie zamiast organisty, zamówienie bukietu, no a dziś odbieramy garnitur. Zaproszenia rozwieźliśmy i było super - bo w zasadzie każdy potwierdził obecność przy wręczaniu, więc bomba. Wczoraj natomiast poszłam do parafii zapytać, jak tam nasze dokumenty (muszą iść do kurii bo dyspense), czy już wróciły, okazało się, że nikt ich jeszcze tam nie zawiózł... Eh.. dobrze że poszłam sprawdzić, bo byłaby lipa. No i usłyszałam, od księdza, który będzie udzielał nam ślubu, że w zw. z tym, że mieszkamy razem nie ma sensu 2 razy się spowiadać, mam iść do spowiedzi raz przed ślubem :) Ps. bieliznę chcę kupić w intinimissimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
w niedzielę byłam w centrum handlowym i przeszłam wszystkie sklepy z bielizną jakie polecacie. Niestety dla rozmiaru 70F nic nie ma. Wszytsko się kończy na 70D-E. Dzisiaj idę pochodzić po moim mieście, wiem że w jeden sklep posiada większe rozmiary. Trzymajcie kciuki bo do ślubu pójdę bez stanika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertteee szkoda że nie udało ci się znaleźć stanika, nie poddawaj się:) może skorzystasz z takiej stronki tu raczej będzie coś w twoim rozmiarze:) http://www.bliskociala.com.pl/biustonosze-bardotka-c-137_8.html?cPath=137_8&0&filtr=0&czyCena=&page=1&producenci=&rozmiary=198&kolory=&minCena=1&maxCena=500&categories_id=8&sortby=0&maxCena=500&minCena=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
dziękuję bardzo za stronkę:) jak nie znajdę nic na mieście to zacznę szukać w internecie. Najlepsze jest to, że przy okazji kupowania bardotki obkupiłam się w zwykłą bieliznę. Mój Narzeczony skwitował to, że nie wie czy nas dalej stać na kupno tego ślubnego stanika bo przepuściłam już ponad tysiąc zł:P No coż w końcu po coś pracuje i odkładam tyle czasu, żebym mogła pójśc na porządne zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 20.10.
hej dziewczyny , dołącza do grona październikowych;0. Jesteśmy w trakcie dopracowywania , trochę ciężko bo mamy tylko weekendy wspólne , a do tego mam 3 miesiąc ciąży:). Ostatnimi miesiącami byłam mega anty anty;) , teraz trochę chyba hormony się uspokoiły i jakoś próbuję to ogarnąć . Zaproszenia mamy prawie rozwiezione , sukienkę wybrałam wczoraj, a cała reszta czeka hahah;0 . Mamy w strażnicy więc trochę jest do ogarnięcia . Buziaki. Spróbuję ogarnąć wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 20.10. Witamy w naszych skromnych progach:D:D Dziewczyny byłam dzisiaj w intimissimi i esotiq nie ma nic ;/ Ja nie wiem jak Wy ta kupiłyście cokolwiek dla mnie nie ma nic. Na prawdę i nie wydziwiam ja chce tylko gładką bardotkę, A tam jak nie kilogram gąbki włożonej to albo całe w koronkach z niebieskii kwiatuszkami albo ala gorset aaaaaaaaaaaaaa wiedziałam że tak będzie że z suknią nie będe miała takich problemów jak mam z bielizną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
kupiłam stanik:D:D:D firmy kinga, rozmiar 70F W KOŃCU najważniejszy był dla mnie kształt, biustonosz powinien być szpiczasty wtedy wygląda najlepiej, a te wszytskie jaki widziałam były spłaszczające:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jak idę przypadkiem do galerii to wtedy natrafiam na fajne rzeczy.dzis byłam po to by oddać jedna rzecz koleżance i od tak zaszłam do sklepu z bielizna i co??znalazłam fajny komplecik za cene:) tak jak sam stanik z triumpha.Kupiłam sobie komplet z firmy konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzus
Troszkę pogrzebałam w internecie i znalazłam model swojego biustonosza http://uk.intimissimi.com/product/claudia-microfiber-padded-bandeau/155883.uts Ja jestem bardzo zadowolona, dobrze przylega i ładnie okala piersi. Nic nie odstaje i nie wystaje. No ale główny test przejdzie dopiero za 1,5 miesiąca. Ja narazie na nosie mam nagranie z kamerzystą. Muszę coś wymyśleć do następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_andra
Hey ja już w zeszyłm tygodniu kupiłam stanik i majtki, kupiłam w triuphie był mały problem z moim rozmiarem ale znalazłam model który mi pasuje :) czekamy na zaświadczenie z USC i będziemy szli do kościoła. obrączki zamówione do odbioru za dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie trochę to że prawie wszystkie potzrebujecie stanik do sukienki, przecież już prawie w każdym salnie można poprosic o wszyscie stanika - to chyba wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
07pazdz no właśnie ten stanik co kupujemy będą nam wszywać, przynajmniej mi widzisz gusta są różne i jedna wolą bardotki gładkie lekko spłaszczające, a ja wolę koronkowe szpiczaste. Każda ma inny biust i coś innego jej odpowiada:) Jeśli miałam na myśli wszywanie miseczek to żadne miseczki nie utrzymają tak dobrze biustu jak stanik. Szyłam sobie już 10 różnych sukienek i każda krawcowa tak mówiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaręczony jeżyk Hej co kamerzysty to my nie bierzemy go. Postanowiliśmy zainwestować w dobrego fotografa. Przyszły Teściu samą ceremonię nam nagra bo ma kamerę. W niedziele przejadę się do Arkadii mam nadzieje że tam znajdę bieliznę. Dziewczyny z 20.10 zostało nam 44 dni . Od dzisiaj jestem na diecie muszę z rzucić 2 kg:) Chyba ja mam wszystko odwrotnie;/ inne męczą się z wyborem sukni a ja ze stanikiem, inne chudną przed ślubem a ja tyje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam to za sobą :) tez ślubowałam w październiku tyle, że parę lat temu :) myślę, że to był świetny wybór terminu - pogoda cudna, nie za gorąco, kolorki jesienne itp. Jednym słowem PIĘKNIE!!! Mało tego 20 października też będę się bawiła na weselu przyjaciółki. Wymyślili wynalezek zwany: listą prezentów... Dość komiczne, bo logujemy się w takiej stronce www i tam decydujemy co kupujemy, tak, żeby się nie dublować z prezentami. Cała rodzinka i znajomi wydzwaniają między sobą i się dogadują czy może zrobimy zrzutę, bo niektóre rzeczy są dość drogie... Nasze "kumpelstwo" zrzuca się razem i w 5 par kupujemy im komplet mebli do sypialni - taki jak wybrali: http://visby.pl/pr7002829-sypialnia-visby-arhus-high-selma-571.html Wy tez macie listy prezentów czy liczycie na hojność kopertową gości? Szkoda, że za moich czasów tego nie było - część dała koperty a reszta (całe szczęście mniejsza reszta) obdarowała nas mikrofalówką, kompletami sztućców, deską do prasowania itp... ;) Życzę Wam jak najwięcej kasy z kopert i świetnej zabawy do białego rana!!! 3 majcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie robimy listy prezentów, byłoby to źle odebrane przez jakąś tam część rodziny, a poza tym wolimy dostać kasę i sami sobie kupować posag. To jest też radość, razem po ślubie chodzić po sklepach i kupować to co potrzebne do wspólnego, nowego domu. Zamiast kwiatów chcemy wino. Także po ślubie otwieramy piwniczkę z winem. :) Narzeczony odebrał obrączki w tym tygodniu, ja je zobaczę dopiero w piątek. Podobno są piękne... albo po prostu tak go cieszą. Już nie mogę się doczekać. Pierwsza przymiarka sukni we wtorek. Też muszę mieć stanik ślubny. Chodziłam za nim trochę, obkupiłam się w staniki "codzienne", ale ślubnego jeszcze brak. W kolejnym sklepie Triumpha znalazlam super stanik, ale zostały tylko ecru, a ja potrzebuję biały. Cena powala, bo kosztuje prawie 170 zł. Zostawiałam telefon i pani ma się odezwać jak będzie dostawa (ma być dziś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie robimy listy prezentów, bo szczerze nie mielibyśmy gdzie trzymać tych prezentów na wynajmowanym mieszkaniu. Wolimy pieniądze i jak nam będzie coś potrzebne to będziemy to kupować. Również po ślubie otwieramy piwnicę z winem:)' Dziewczyny a jak wieczory panieńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o bieliznę to też miałam spory problem :( ale całe szczęście moja najlepsza psiapsióła pracowała wtedy w triumphie i załatwiła mi wszystko w takiej cenie jak dla pracownika sklepu - po prostu kupiła na siebie :) cała bielizna na wesele i poprawiny wraz z 4 kompletami pończoch (żeby było na zmianę jak ulegną destrukcji) wyszły mi za około 200 zł!!! byłam przeszczęśliwa!!! sukienkę szyłam na własny projekt - poszłam do krawcowej, powiedziałam co chcę, znalazłam podobną suknię wieczorową i u szyła mi taką z białego materiału, ale z moimi modyfikacjami - efekt był zniewalający, a po sukni nikt by nie zauważył ile kosztowała zapłaciłam 250 zł a później sprzedałam kieckę na allegro za 600 zł :) etolę na ramiona z białego futerka wypożyczyła mi krawcowa gratis :) a na poprawiny sukienkę kupiłam w mega promocji za 100 zł. Powiem Wam, że całość mojego ubrania na 2 dni razem z kosmetyczką, fryzjerem i dodatkami wyszła mi za niecałe 2000 zł - zapłaciłam jeszcze z tego za dekorację kościoła. :) nagimnastykowałam się trochę, ale bardzo się opłacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Kurcze, nie sądziłam że jest taki problem z bielizną jak piszecie, liczę ze zamknę temat podczas jednej wizyty w galerii handlowej. My zamiast kwiatów poprosiliśmy o karmę dla psów i kotów, zawieziemy ją do zaprzyjaźnionego schroniska. Co do ceny fotografa - reportaż z całego dnia 1.700 zł - nie chcemy żadnych plenerów, tylko reportaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzus
Panna Mloda 2012- za biustonosz zapłaciłam 114zł. Postanowiłam zainwestować w dobrą bielizną i troszkę zaszalałam. Do tego wziełam majteczki bezszwowe. Co do kamerzysty to my płacimy 2tys. Mamy w tym 8 kompletów płyt i 2 blue raye (nie wiem czy tak to się pisze:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×