Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość kolejna jesienna
młoda2027 - GRATULUJE :) i życzę zdrowia maleństwu a Wam cierpliwości dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzus
zaręczony jeżyk- mam suknie w podobnym stylu i też myśle nad kwiatem we włosach. Nie mogę tylko zdecydować się co do butów-białe czy w kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczony język
zuzus mi sie nie podobaja biale buty, kupilam czerwone :) do tego czerwony bukiet i kwiat we wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27102012:-)
Dziewczynki a co zakładacie na ramiona? W sumie nie wiadomo jaka bedzie pogoda... bolerkoo? etole? szal tiulowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
mnie też się większość pelarynko-futerko-bolerek nie podoba. Zamówiłam sweterek - czekam na dostawę. Generalnie to największy dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleja jesienna
http://uk.monsoon.co.uk/view/product/uk_catal og/mon_1,mon_1.3/9331354153 Alice Angora Shrung - kolor white ivory :) Mam namiar dzięki Pannie Młodej - czekam aż przyjdzie z- zamówiłam w zeszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaT
Jeśli szukacie akcesoriów i gadżetów dekoracyjnych na wasz wieczór panieński bądź kawalerski albo na inną imprezę okolicznościową - bardzo polecam sklep Godan. Mają zarówno e-sklep, jak i sklep stacjonarny. Można znaleźć u nich dosłownie wszystko, co potrzeba na urządzenia super uroczystości! Tutaj jest ich strona http://www.godan.com.pl/e-sklep,pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna coś twój link do stronki nie bardzo działa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest sweterek z firmy z której ja kupiłam sweterek do ślubu, wysyłąłam wam tutaj linka z angory kremowy piękny,już go mam piękny,choć cena zawrotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a nie pytałyście w salonach ślubnych w których kupujecie kiece czy nie można wypożyczyć okrycia?:) u mnie jest taka opcja, w czwartek przed ślubem wybiorę sobie co wezmę w zależności od pogody jak będzie -20stopni to mam płaszczyk biały jak będzie 20stopni to kilka bolerek do wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale mnie długo tutaj nie było:):) O widze temat bolerek ruszył :D ertteee - wypluj to słowo że będzie -20 ja Ci dam !!!!!:) Ja już bolerko mam pożyczyłam od koleżanki tym sposobem mam cos pożyczonego ;p Moje jest z rękawkiem 3/4 i wiązaniem na taka tasiemkę. Ale modle się żeby było tak ciepło żebym nie musiała z niego skorzystać. Czy Wy macie juz te zaproszenia rozdane ???? U mnie zostały same niedobitki ehhh denerwuje mnie to ale wiecznie ich w domach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak zdecyduje się na bolerko z podpinką bo ze mnie straszny zmarźlak, kolejna jesienna znalazłam sweterek bardzo ładny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX_ANDRA_
Kolejny krok ku celu załatwiony i odhaczony z dłuuuugaśnej listy..... Wczoraj kupiłam buty......łaziłam z 4 h po mieście obeszłam chyba z 10 sklepów...jak mi się coś podobało to nie było rozmiaru albo było białe a ja suknie będę mieć ercu, i kupiłam butki w ostatnim sklepie do jakiego zdążyłam wejść przed zamknięciem (weszliśmy tam z głupoty....na zasadzie a chodz zobaczyć) mianowicie w sklepie Ryłko http://www.e-rylko.com/produkt/x8mc8_f28/1798/cat/44/c/0/r/0/k/0/pp/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna dasz radę całą noc w takich butach przetańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
ja mam podobne buty tylko z palcami i różowe:D ja nie dam rady i panie z ssś o tym wiedzą dlatego będę miałam sukienkę regulowaną:D ja też mam nadzieję, żę -20nie będzie, w sumie to już zamówiłam u nas pogodę: słonecznie +20stopni zobaczymy czy się sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Genova my robimy skromny ślub plus obiad dla najbliższych - w sumie dla 20 osób, więc u mnie problem tańca odpada :) Ps. odebrałam wczoraj sweterek z moonsona - jest idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna to faktycznie problem tańców u ciebie odpada trochę wam zazdroszczę tych obcasów, ale miłość nie patrzy na wzrost....(jesteśmy ze sobą równi na płaskim wiec w dniu ślubu daruję sobie obcasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genova Ja mam malutki obcas bo niestety mój narzeczony tez za wzrostem to on raczej nie stał w kolejce:):) Chciałabym iśc w takich 10 cm ale niestety idę w takich co mają 4,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a ja dopiero jak kupiłam sobie buty to pomyślałam, że będę tylko 1cm niższa od mojego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a o co chodzi z tymi sukienkami regulowanymi? ja mam obcas 6cm, ale ze z reguly nie chodze w obcasach wiec mysle ze dosc szybko zmienie je na balerinki i boję się o suknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
chodzi o to, że panie z salonu mają mi zrobić (w sensie podpięcia) suknię na dwie wysokości. Nie wiem jak to wygląda, słyszałam o takiej możliwości. Podobno nie każdą kieckę da radę tak podpiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
jeżyku mamy bardzo podobne sukienki więc Twoją też na pewno da radę upiąć spytaj się Pan z Sś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×