Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

oooo Super My zamierzamy tak zapisać się na lipiec/ sierpień :) Bo rozmawialismy z koleżanką która nas będzie uczyła że nie warto wczęsniej bo się zapomni to, bo nie wierzę że mój Lov by przez 9 miesięcy chciał raz w tygodni iść na taki kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my robimy teraz I i II stopień, potem przed samym ślubem mamy zamiar zapisać się na indywidualne lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Szukacie Państwo dj wodzireja na wesele zapraszam na stronę WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM ....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeśli któraś chciałaby odsprzedać oryginalną suknię ślubną Pronovias Barbate 2012 to jestem zainteresowana zakupem. Ślub mam 11.08.2012, ale może któraś chciałaby na spółkę kupić? Niestety suknia jest droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ale tu ciszaaaa :(:) Jak tam przygotowania Ja w kwietniu jadę przymierzać suknię :):) Pomału rozglądamy się za alko , może wyczaimy jaką promocję na %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Cześć Dziewczynki, No ja w ostatnim czasie milczałam, bo przygotowania odłożyłam na jakiś czas. Teraz mam kolejną porcję rzeczy za sobą. Wybrałam suknię ślubną - pod koniec kwietnia ją zamówię, mam upatrzony garnitur dla Mojego Lubego - zakupy i przymiarki w wakacje. Umowę na restaurację podpisuję 21.04 ale póki co mam ustaloną jej treść - teraz tylko podpisac i wpłacić zadatek. No i ostatnia rzecz - w weekend zaliczyliśmy nauki przedmałżeńskie, wiec mamy zaświadczenie :) Jeszcze teraz wizyta w poradni i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już mamy sale, kościół, fotografa, zespół, zaproszenia Po świętach idę wybierac sukienkę mam wypatrzone tylko przymierzyć i decydowac :) Dziewczynki zostało pół roku AAaAA nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham amarant
My też mamy październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i jak tam przygotowania? Ja w piątek idę po suknię :):) AAAA i leczę swoje paznokcie hybrydowym manicure na 100 % robie go na ślub nie chcę żadnych tipsów które niszczą paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewcyzny jestem nowa;) wcozraj was odnalazłam, my też planujemy październik 27;) TYLKO MY TROSZKE INACZEJ BO SAM ŚLUB BEZ WESEela i bez przyjęcia za to lecimy na tydzień w podróż poślubną jak w amerykańskich filmach;) więc zalatwiania mamy tyle co ksiądz obrąckzi i stroje i ta podróż właśnie;) do księdza gdzieś w lipcu,obrączki też w wakacje sukienkę już mam upatrzoną wypożycze za 60zł ktorką ale ślubną piękna,taka dokładnie jak zawsze chciałam:) a i jeszcze fotograf nam został bo sesje zrobimy w tym samym dniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny pomysł z tym samym ślubem :):) Niestety u mnie mój luby uparł się na wesele :) A gdzie lecicie? My planujemy albo Maderę albo Lanzarottę ale wszystko się okażę jak zarezerwujemy jakieś last minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie lubimy wesel,chodzimy jak trzeba do najbliższej rodizny poza tym nie lubimy być w centrum uwagi i chcemy żeby to byl w 100% nasz dzień i nasze male święto... ślub zdjęcia potem w domu romantyczna kolacja i prawdziwa noc poślubna tak jak to powinno być;) gdzie lecimy neiwiem? wykupimy jakieś wczasy niewiem gdzie będzie ciepło o tej porze roku myśleliśmy wyspy Kanaryjskie,chyba że zaoferują nam coś lepszwego w biurze podróży,ma być gorąco;) i basen w hotelu i blisko plaża to tyle wymagań a no i dobre jedzonko;) ja jestem właśnie w trakcie diety na swój ślub i w sumie brata bo ma 11 sierpnia więc musze do tego czasu czuć się dobrze w swojej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze;) są za :) wolą żebyśmy mieli super dom zrobiony i urządzony niż jakieś harce heh tym bardziej że gości byłoby ponad 200 bo ammy ogromne rodziny i wiaodmo kilku znajomych i się nazbiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz przejściowe problemy finansowe ? Jesteś w kropce . Nie wiesz co dalej zrobić ? Możemy Ci pomóc ! Oferujemy pożyczki 1000 zł BEZ Bik-u !!! Jeśli jesteś zainteresowany ZADZWOŃ !!! Tylko Warszawa + bliskie okolice . Numer kontaktowy : 794-693-249 lub napisz email : pozyczka1000pln@interia.pl Pożyczki 1000zł BEZ bik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) my mamy za sobą już nauki, i jedną wizytę w poradni życia rodzinnego jeszcze jedna i koniec, a tak poza tym to przygotowania w miejscu stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to wszystko zacznie się w czerwcu ponieważ my w tym miesiącu już zaczynamy rozwozić zaproszenia. Potem lipiec kościół , USC. Potem wrzesień wizyta na sali potwierdzenie ostatecznie ile będzie gości. Potem panieński i ślub :):) Szczerze dziewczynki ja to się stresuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma się co stresować to ma być fajna chwila i potem cudowne życie;) ja tam się już nie moge doczekać dla mnie mogłoby to być jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w piątek już zamówiłam sobie wymarzoną suknię :):) Suknie wybierałam aż 45 minut Panie ze sklepu życzyły sobie aby więcej takich Klientek było jak Ja:) W gratisie dożyciły mi halke koszt- 250 zł I welony bo będę miała dwa - długi i krótki. Wczoraj kupiłam już buty Więc ja już jestem prawie gotowa :) Gorzej z moim LOV ale w poszukiwaniu jego stroju to dopiero wyruszymy we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam sukienkę na drugi dzień :) Przepiękna jest :) W pierwszy dzień idę w stroju regionalnym więc w poprawiny wybrałam piękną prostą białą sukienkę :) Jak ja się doczekać nie mogę !!! W maju idziemy zamawiać zaproszenia, później zapraszać gości, w lipcu idę zamawiać sukienkę, bo tak kazały mi przyjść i kurczę niech to szybko zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Cześć Dziewczynki, Widzę, że każda załatwia kolejne rzeczy :) U mnie też kolejne punkty na liście odfajkowane. Podpisałam umowę z restauracją i jestem zachwycona ich podejściem i profesjonalizmem. Nie na darmo ten lokal od paru lat ląduje w 3 najlepszych polskich restauracji. Teraz wiem dlaczego, Mam ustalone menu - dla restauracji nie było problemu że część gości jest wegetarianami a jeden nie może jeść potraw z glutenem - mam w sumie do wybory 3 opcje każdego dania, więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Załatwiłam fotografa, obrączki upatrzone jeszcze musimy pójść zamówić a sukienkę zamawiam w najbliższą niedzielę. Po weekendzie mam zamiar zadzonić do poradni - mam nadzieję, że załatwimy to migiem, bo nie mam czasu na takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
aaa i zapomnialam. W podróż poślubną lecimy po Nowym Roku, ale by choć na chwilę wyskoczyć gdzieś po ślubie, kupiliśmy bilety do Sztokholmu :D na 4 dni :) tak więc nawet to się udało klepnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika8921
Witam Was dziewczyny, ja mam ślub 20 października :-) podróż poślubną planujemy dopiero w czerwcu żeby pogoda była lepsza a cel podróży to Paryż :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika8921 Witaj):) No więc będziemy razem ślubować też mam 20.10 o 16-00 My podróż zaliczamy od razu po ślubie kierunek PORTUGALIA a dokładnie MADERA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika8921
My też o 16:00 :-) mój narzeczony boi się latać więc nici z ciepłych krajów... dlatego planujemy wycieczkę autokarowa do Francji albo do Włoch-Toskanii, ale bardziej Francja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×