Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość weronika8921
Macie już może suknie ślubne? Ja zastanawiam się nad ta http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=2320569416&msg=Obserwujesz+t%C4%99+transakcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2115c2a3abfe1d62338ee15a0f666a574a80fea88dffff9b62fb8b71e1e483bb numer 27 co o niej myślicie? czy ktoś zamówił suknię na allegro w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Mnie też się wydaje że wybór sukni przez internet może być ryzykowny Jutro idę do salonu podpisac umowe na suknie ciesze sie ze bede miec to z glowy co do podrozy to jak pisalam w listopadzie szybki wypad do Sztokholmu a po nowym roku Indonezja :) ale to juz bedzie trzy tygodniowa podroz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika8921
Chyba pójdę ze zdjęciem do krawcowej i ona mi uszyje, to chyba będzie najbezpieczniejsze.;-) Ja obawiam się że nie dostałabym aż tyle urlopu...ale Indonezja brzmi fantastycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana narzeczona ;-)
Hej Dziewczyny. Ja z moim narzeczonym planowalismy slub mniej wiecej za rok, ale ostatnio wpadlismy na pomysl czy by przypadkiem nie zorganizowac tego wlasnie w pazdzierniku. Tylko nic nie mamy pozalatwiane, jak myslicie, czy jesli teraz w maju sie zabierzemy za przygotowania, to damy rade zorganizowac wesle na mniej wiecj 120 osob do pazdziernika? Pozdrawiam Was serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, pewnie, że dacie radę, mam koleżankę która obecnie przegotowuje wesele ana 23 czerwca 2012, trochę dużo biegania i spraw do załatwienia ale wszystko da się zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Cześć Dziewczynki, Ja nie wiem czy uda się ogarnąć weselisko na 120 osób do października - myślę, że jeśli rodzinka pomoże, może się udać, pod warunkiem że znajdziesz salę. Ja jestem zadowolona - nie dość że zamówiłam suknie, jakimś zrządzeniem losu przypadkowo wpadły mi w oko buty, pasujące idealnie do sukni. W sumie nie szukałam gdzie indziej, ale doszłam do wniosku - skoro są, podobają mi się i pasują, to nie ma na co czekać... Buty kazałam odłożyć do dziś, przespałam się z myślą o ich zakupię ;) Wysłałam druhnę by oceniła - efekt, po pracy lecę kupić ;) Co do Indonezji - wieeeem że fajnie brzmi, oby też udało się wszystko zaplanować. Hm... A co planujecie ubrać na suknię? Płaszyk, bolerko? Ps. czy któraś zamawiała obrączki w Lisiewskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm szczerze nawet nie myślałam właśnie co na suknię założyć bo przeciez zamarzne w kościele;/ Popytam koleżanki które brały ślub jesień/ zima może coś pożyczę. Przynajmiej będzie już coś pożyczonego i starego :D:D:D Ja niedługo już na pierwszą przymiarkę z butami żebty długość sprawdzić. Buty kupiłam w RYŁKO. Deczyzja o butach zajeła mi 5 minut :D:D Moje tempo jest ekspresowe. Obrączki kupowaliśmy w excleisor w Wa-wie. zakochana narzeczona ;-) Ja się sprężycie to napewno Wam się uda zoorganizować. Najwięcej schodzi z kościołem : nauki przedmałżeńskie, poradnia itp/ Sale można szybko załatwić pod warunkiem że będzie wolny termin. Gorzej z orkiestrą fotografem. Ja jak dzwoniłam po fotografach w 2011 roku to mi kazali się w głowe puknąć że oni to juz mają zapisy na koniec 2013. Myślałam że padnę;/ Ale udało się naszczęście wszystko załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana narzeczona ;-)
Planujemy slub na piatek - wtedy sa lepsze terminy jesli chodzi o sale itp. DJa i fotografa juz mamy jak cos (wsrod znajomych). Bardziej obawiam sie poszukiwan sukni slubnej, butow itp. Pozniej zaproszen i w ogole... ach calego zalatwiania tysiaca spraw :) Dzieki dziewczyny, ze mnie troche pocieszylyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widzę, że na forum coraz większy ruch :) no bo bliżej do października, pewnie dlatego. Ja "przez przypadek" mam już wybraną suknię, zaliczka zapłacona. Ano, będę szyła w pracowni sukien ślubnych. Model już przymierzałam... a moja sukienka powstanie dopiero we wrześniu, mierzenie mam 30 sierpnia :)) dopiero. Cieszę się, bo to był pierwszy salon, który odwiedziłam i stwierdziłam, że nie ma co dalej szukać, bo mi się podoba i basta. Poza tym... jest tanio i pracownia "z polecenia", więc nie obawiam się tandety. W tym miesiącu będziemy zamawiać zaproszenia przez allegro i zaczynamy zapraszać najbliższą rodzinkę. Dalsza rodzinka będzie proszona w wakacje. Kurs przedmałżeński mamy weekendowy za miesiąc (zamawiany w styczniu) u Dominikanów w Warszawie. Powoli zaczyna się robić blisko... już zostało mniej niż pół roku. :) Kocham. Jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj... zapomniałam dodać, że... nasza podróż poślubna to dopiero wakacje 2013 :( bo ja mam taką pracę, że nie dostanę urlopu 2-3 tygodniowego w październiku.... Ale jedziemy po ślubie na 3 dni do Kazimierza Dolnego. :) Wyjazd full wypas. Basen w hotelu, masaże, kolacja powitalna, apartament nowożeńców i widok na Wisłę i miasteczko. Wyjazd kupiliśmy przez groupon.pl :) mamy o 50% taniej. Trochę było polowania na odpowiednią ofertę. Chcieliśmy blisko. Jedziemy we wtorek po południu, bo na wtorek po ślubie (rano) mamy wstępnie w planie sesję zdjęciową w plenerze (o ile pogoda pozwoli). Co do okrycia podczas ślubu - to planuję raczej jakąś kurteczkę (pelerynkę). Ale to jeszcze w fazie projektu. Ktoś pytał czy da radę zorganizować wesele na 120 osób na październik... myślę, że da radę. Zacznijcie od szukania sali i zespołu. Jak uda wam się to dopasować, to resztę się znajdzie... No i kurs przedmałżeński. To musi być, a terminy są długie (ja zapisywałam się w styczniu na czerwiec). Chyba, że chcecie co tydzień chodzić przez 3 miesiące, to nie będzie problemu. My wybraliśmy zaocznie - jeden cały weekend i mamy "z głowy", że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może mi któraś pomoże potrzebuje butki na jak najmniejszym obcasie, w kolorze śmietankowym/ecru czy wdzielibyście gdzieś coś fajnego, przejrzałam chyba wszystkie strony z butami ale nic mi się nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co do butów nie pomogę... sama jeszcze nie wiem... nie chodzę za tym jeszcze. Mogę tylko podpowiedzieć, że lepiej chyba kupić gdzieś w sklepie, gdzie można przymierzyć.... Kiedyś kupiłam pantofle przez internet i nadawały się do wyrzucenia, takie twarde, że po kilku krokach już miałam prawie pięty obtarte. A i jeszcze się pochwalę, że już mamy kupioną wódeczkę... Jeździliśmy po nią w lutym do Polmosu Lublin. My akurat zdecydowaliśmy się na Stocka, bo był u mojego brata na weselu i się sprawdził, nie ma po nim sensacji następnego dnia. Mamy też załatwiony już bimberek. :) wypróbowany również. stoi i czeka sobie na ten 20.10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografKA :)
zapraszam serdecznie katarzynazawistowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Zakochana narzeczona - jeszcze dobra rada jeśli teraz decydujesz się na organizację ślubu na październik - lepiej szybko wybierz sukienkę. Ja zamówiłam w sobotę a gotowa będzie we wrześniu, więc wiesz, nie bardzo masz czas na grymasy. Co do butów - u mnie to był fuks ja kupiłam w salonie Lilea, tam gdzie zamówiłam suknię. Mam buty firmy Menbur -poszukajcie gdzie są ich salony albo poprzegladajcie w sieci co mają, uważam że buty są naprawdę klasiaste i bardzo ładne. Ja mam model Vanessa - są naprawdę wygodne i mają kolor mojej sukni, więc to strzal w 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana narzeczona - kolejna jesienna ma rację moja sukienka zamawiana była 20/04 a bedzie gotowa na 3 października więc musisz szybko działać. Chyba że masz opcję wypożyczenia lub kupienia od kogoś to na pewno zaoszczędzisz na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne, że takie długie terminy... ja suknię wybrałam miesiąc temu, zapłaciłam zaliczkę... ale wymiary będą ze mnie zdejmowane w sierpniu, a we wrześniu będzie szyta. Mam ją mieć gotową do końca września. Tyle, że ja będę miała szytą, a nie kupowaną w salonie i sprowadzaną od producenta z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Wiesz malinowa, ja niby też będę miała szytą sukienkę. W sobotę zdjęto ze mnie miarę - zamówienie poszło do domu mody w Krakowie. W umowie mam wpisany termin4 miesiące na uszycie, powiedziano mi w salonie, że to jest zabezpieczenie dla nich, że jak im się skumulują zamówienia, by dali radę. Pod koniec sierpnia suknia ma być w Wwie, wtedy przymiarki i poprawki. Wpisałam do umowy że odbiór 3 tyg.przed ślubem - wolę mieć bezpieczny margines ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam suknię w Madonnie w katowicach w grudniu, Pani w salonie powiedziała że to taki w sam raz czas, ale w sumie pewnie jakby zamówiło się później też by była , przymiarki mam dopiero we wrześnio, i wtedy też wybiorę welon i jakieś bolerko/płaszczyk, w sumie nie wiem co by to mogło być a wy myślałyście o jakimś nakryciu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
szczerze mówiąc - bolerko/plaszczyk to jednyna rzecz która spędza mi sen z powiek. Mam klasyczną krótką sukienkę, zarębiste buty, do tego planuję toczek z woalką. Wszystko w stylistyce lat 20 - 30, ale ni cholery nie mam pomysłu co na górę. Teraz będę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj koleżanka przyniosła dwa takie bolerka z rękawkiem 3/4. W sobotę idę mierzyć suknię juz butami więc sprawdzę czy one w ogóle pasują do mojej sukienki. Jedno mi się podoba bo jest takie klasyczne i wiem że nie zamarznę w kościele :) Druga rzecz że nie będe musiała wydawac na to pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też październik 27;) mam nadzieję że będzie taka pogoda jak w tamtym roku:) sukienka wybrana zarezerwowana bo ją wypożyczam na 6 dni:) Krótka;) a na wierzch właśnie jestem w trakcie poszukiwań sweterka ttakiego jaki miała księżna Kate myślę ze wystarczy to nie wiadomo ile godz trwalo nie będzie więc wytrzymam tylko gdzie znaleść taki sweterek? może ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrączki zamowione mieszane biale i żółte złoto;) mają być na wrzesień;) przetapiamy złoto;) buty kupię pewnie tam gdzie sukienkę wypożyczę bo już mierzylam tam fajne i pasujące do sukienki ale to we wrześniu się tym zajmę chyba dopeiro;) a w podróż poślubną polecimy prawdpodobnie do Egiptu na tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!! Ja mam już sukienkę 3 października ją odbieram :) Buciki juz kupione mam tez bolerko jak się okaże że będzie zimno. Ja juz prawie ubrana jeszcze tylko popnczochy bieliznę podwiązkę. Pan Młody będzie gotowy pewnie we wrześniu facet ma o wiele lepiej niż My:) Ojjj juz co raz bliżej i zaczynam sie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Cześć Dziewczynki :) Ja dziś mam pierwsze spotkanie w poradni - niestety jak się umawiałam pani wygladała na służbistkę, wiec raczej nie sądze by udało się zamknąc temat na jednym spotkaniu ;) Bolerka wciąż brak - ale nie szukałam. To co widzę na większości stron internetowych to wiocha jakich mało, więc mam dylemat. Kurcze, odbieranie kiecki 03.10 to dla mnie trochę hardcor - ja odbieram we wrześniu, 3 dni przed ślubem to jak dla mnie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu hardcore??? Ślub mam 20 października więc myślę że w porządku . Ja to bym najchętniej ją odebrała 18 października bo nie mam gdzie jej za bardzo trzymać ;/ Dzisiaj kupiłam sobie już kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już jesteśmy po naukach przedmałżeńskich (robiliśmy w ostatni weekend). Za tydzień mamy pierwszą wizytę w poradni rodzinnej. Dziś zamówiłam zaproszenia na ślub. :) Od lipca zaczynamy prosić. Jejciuniu, jak to szybko minęło. Jeszcze tylko 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę strasznie ten czas szybko leci:( My już zaproszenia zaczęliśmy rozdawać ponieważ do 20 września musimy mieć potwierdzone przybycie. Jak minie lipiec i sierpień to zacznie się wielkie odliczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×