Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość kfkkgg
jezeli ktos jest ze Szczecina i chce uzywana prostownice Remingtona to moge oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Iwona... kaci mail: karotka251@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
No znalazłam, zreszta tez w sumie po znajomosci, ale przeciez gdybym mieszkała sama to bym sie w zyciu nie utrzymala z tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
Jak już ktoś jest do cholery tak nie zaradny i ma dom do remontu ,dzieci nie mają przyborów to POWINNY NAPISAĆ DO PACZKI -"PROSIMY O COKOLWIEK ,CEMENT KTÓRY KOMUŚ ZOSTAŁ,WANNĘ MOŻE BYĆ STARA ALE BĘDZIE,PIÓRNIKI I UBRANKA UŻYWANE "a nie kuźwa prosić o swinansowanie glazury,tony cementu,piórniki markowe (bo jak się dziecko w szkole pokaże? przynajmniej będzie się chwalić)POWINNI NAPISAĆ PRZYJMIEMY COKOLWIEK !!!! NIECH Tą stroną się w końcu ktoś zainteresuję do diabła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
I ciekawe jak z takimi zarobkami myslec o usamodzielnieniu się, pójściu na tzw. "swoje" , że o założeniu rodziny nie wspomne bo przy takim stanie rzeczy to ostatnia rzecz o jakiej bym myslała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no co Ty rybka czepiasz sie :D co zlego ze chca nowa glazure wanne etc 5 narobili gowniarstwa a teraz zebrza :D nie mow ze im wanny nie sprezentujesz ??? :D z jacuzi :D i sauna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia ale masz fajne kocury
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłyście że w każdej tej rodzinie jest dużo dzieci ? Dlaczego ja mam tylko jedno ? Zawsze myślałam że na więcej mnie nie stać a oni mają 4 - 5 - 6 więc o co chodzi ? nie robię bo nie wyżywię a ci ludzie że co Bóg dał to się wychowa , jest to dla mnie niezrozumiałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Oczywiście, że chcę kupić prawdziwy sok malinowy 100% i kurki w słoiku. Jaką masz ilość tego na zbyciu i ile sobie życzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
DO Wszystko spoko i ogólnie macie Masz rację to nie są normalne zarobki i po studiach jest b.ciężko znaleść dobrą pracę.Jednak ty ją masz ,możesz jeszcze dorobić np.korepetycje,sprzątanie na które obecnie jest OLBRZYMIE !!!!zapotrzebowanie .I piszę ze śląska ,żeby nie było .Ja mieszkam na osiedlu gdzie jest dużo starszych osób z wysokimi emeryturami (tak są też takie)i je stać zapłacić za umycie okna ,wytrzepanie dywanu,wystarczy dać ogłoszenie na słupie bo takie osoby nie czytają w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlecenia przez net
Na zleceniach przez nat można łatwo złapac cos do dorobienia 3, 4 stówek miesięcznie za pisanie tekstó. Mnie sie udało bardzo szybko. Tylko, że zgodizłąm się na niskie stawki i dużo musże czasu powśiwęcić, ale za to mnie facet zasypuej, bo jestem pewna firma ;) Zawsze na czas i w miarę sensowne teksty, więc się tylko dopytuje czy wezmę nastęne. Tam lątwo się załapać, ale nie trzeba być pazernym. Ja po 3 tygodniach, bez upomania się jakiegokolwiek, już mam 4o gorszy na tekście podwyżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
DO fugokji Nie przesadzaj dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
Chciałam sprzątać, jakoś nie było popytu. Z moich obserwacji wynika że starsi ludzie wpuszczą do domu tylko kogoś kogo znają, kogo im ktoś polecił. Tak to się boją strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Ja ci mogę ponosić i jeszcze zafunduję atrakcje dla dzieci ale facetowi to strach dać dziecko, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
40 gr na tekscie? Tzn ile zarabiasz za 1 tekst i ile takich tekstów piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Przeglądałem te zlecenia i niektóre fajne faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara panna nie jetem ;) widze ze znow nagonka na mnie za dobre serce ehhhhh dziekuje za komplementy pod adresem kociow owszem za dziecmi i ludzmi nie przpadam wole zwierzeta co nie znczy ze jak ktos jest w potrzenie nie pomoge Ale na twoj mozdzek to chyba ciut skomplikowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bogatego samotnego, nie wiem ile za słoik, trochę tego mam. Podaję mojego meila lolkajan@interia.pl Proszę o jakąś propozycję. Mam jeszcze gruszki, jako kompot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
dasz namiary?podaję e-mail: precelek39i@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogaty uwazaj!!!!! Jak nie daj Boze poglaszczesz dziecko po glowce to zrobia z Ciebie Bog wie kogo!!!!! Chyba rozumiesz co mam na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Kupię sok malinowy domowej roboty. I grzybki w słoikach. Gdzie ta kobieta poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj prawdziwy sok malinowy??? Kurki marynowane???? Ole chcesz za sloik?>???? Kiedy wyslesz??? wal tutaj albo na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
Ja też pomagam zwierzętom w schronisku ,mimoże sama mam niewiele .Jednak co taki pies czy kot winny że nie ma co jeść ? Moje dzieci organizują zbiórki w szkole dla schroniska ale tylko w postaci karmy i kocy itp.zwierzęta się same nie obronią ,nie mają takiej świadomości jak człowiek który nie musi mieć 6 -go dziecka tylko dlatego że dostanie 2 tys becikowego ,bo tak durni potrafią być ludzie!!!! Dla tych 2 tys (jednorazowych)rodziny zproblemem alkoholowym płodzą dzieci -nie do wiary a jednak to przykład z sąsiedztwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
Na zleceniach przez nat można łatwo złapac cos do dorobienia 3, 4 stówek miesięcznie za pisanie tekstó. Mnie sie udało bardzo szybko. Tylko, że zgodizłąm się na niskie stawki i dużo musże czasu powśiwęcić, ale za to mnie facet zasypuej, bo jestem pewna firma Zawsze na czas i w miarę sensowne teksty, więc się tylko dopytuje czy wezmę nastęne. Tam lątwo się załapać, ale nie trzeba być pazernym. Ja po 3 tygodniach, bez upomania się jakiegokolwiek, już mam 4o gorszy na tekście podwyżki dasz namiary? e-mail precelek39iwp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
O, jest :D OK... to dziś muszę 2 maile wysłać bo jeszcze do kaci miałem pisać. No pewnie, nie wolno facetowi dotykać dziecka bo cokolwiek zrobi to się źle kojarzy. Więc niech takowe matrony cierpią i klepią biedę, nikt ich nie zmusza do niczego, same się gotują we własnym sosie swoich paranoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
No nie wiem czy mnie stać na porządną księgową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SAMOTNEGO BOGATEGO Z przyjemnością Ci sprzedam kurki, i inne przetwory, mam też gruszki jako kompot. To mój email lolkajan@interia.pl Trochę tych przetworów mam napisz cenę, bo nie wiem za ile sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kpiny jakies zgadzam sie nie maja na nic ida po pomoc do SP MOPR CARITAS kij wie jakich fundacji ale beztrosko rok po roku mnoza bachory :D I kazde chore No przepraszam u mnie ta opera nie przejdzie :D Ze schroniskami co innego :) i zwierzetami :) Ludziom pomoge ale podobnie jak bogaty samotny falsz na mile wywesze nie warto ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Czy Ty w ogole umiesz czytac? Kilka stron temu nawet Ci dalam namiar do konkretnej oferty na zleceniach przez Net! jesli tak samo szukasz pracy, jak czytasz, to... co to ma byc? wyuczona bezradnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×