Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Dziewczyny czy bierzecie czasami kąpiel??slyszalam ze jest nie wskazana, ale czasamipoleze chwile w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
ja biorę jak żle się czuje to wychodzę .ja to mam taka ochotę na drinka no , ale muszę wytrzymać . ostatnio miałam ochotę na kawę wypiłam polowe z mlekiem i mi nie smakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .........2 .A.N.I.A......... .31.......S-ce..........01.07 -02.08.............synek 5.5r - teraz bliźniaczki taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? ajlin...............23.......Wrocław.........10.08...... ..................1 Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Oliwia27l .?..............? Dzierżoniów 22.08 2 Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? supernudziara..24........Kalisz............26.08......... ..............1 Susełek1..........36........Olsztyn..........26.08...... .................1 Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Marti884.........28........Śląskie...........27.08..... ..................1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08.... slonecznikowa91...20....Bielsko-Biała.....9.09.......... .......... sieprnióweczka2012.....27......Włocławek..........24.0 8...........1 sikorka1988.........24...........Mazury.................2 3.0 8...........1 JoannaUK1987......24......Raszkow/UnitedKingdom....26.08..........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale długa tabela :-) kurcze, niepokoję się. Jestem już w 20 tygodniu a ruchów nie czuję, tzn czasami coś tam zabulgocze ale nie jestem pewna czy to to. To moje drugie dziecko, więc myślę, że ruchy powinnam już czuć. Jestem dość szczupła, przed ciążą ważyłam 52 kg przy wzroście 168 cm, teraz już mam 60 kg, ale to i tak nie jest jakoś tragicznie. Czytałam że Wy już czujecie, zazdroszczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
kurcze ty to chociaż przytyłaś a ja ostatnio stanęłam na wadze ważyłam przed 59 i teraz 62,5 kg a kończę 17 tydzień i się boje czy wszystko jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wagą myślę że nie ma co się przejmować, ja mam 19 tydzień i przytyłam niecałe 3 kg od początku:) A brzuszek mam ładny już. Myślę że to dlatego ze przed ciążą szczupła nie byłam, i brzuszek się zebrał z boczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
a kiedy pojawił sie u ciebie brzuszek bo ja mam taki malutki jak leżę płasko to czuć go ,ale tak to malutki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedzialam na sloneczku jak maz w samochodzie 'grzebal'. Waga sie nie przejmujcie bo tycie to indywidualna sprawa. Powiem wam tak ze w pierwszej ciazy b.malo przybralam a jak urodzilam to wazylam mniej niz przed ciaza bo corka "wyciagnela ze mnie wszystko". Lekarz mi tylko powiedzial tyle "ze kobiety w Oswiecimiu tez rodzily zdrowe dzieci". Marti ja tylko prysznic biore ale brakuje mi czasami tego wylegiwania ale mialam zakaz bo plamienia byly. Brzuszek tez mam maly ale co tam jeszcze przeciez urosnie:-Da leci 22 tydzien juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek się pojawił większy niedawno, jakiś tydzień-dwa temu. Jednego dnia chodziłam w jeansach, a kolejnego już w leginsach :) Wcześniej mialam już w 13 tyg taki mały, ale teraz to już ładnie widać :) Ale ja ruchów nie czuję jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikoreczka wspolczuje ci przebojow z zebem ale z tego co sie orientuje to od 5 lub 6 miesiaca daja znieczulenie bo siostra zeby tez skonczyla leczyc ale nie wiem jak jest w zagrozonej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
to mnie trochę pocieszyliście we wtorek idę do lekarza , ale bez usg ale chociaż spr czy wszystko ok. ja tez sie obawiam o zęby bo wiem , że właśnie nie dawają przeciw bólowych , a wiec 3maj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dopiero usiadłam przed kompem. My od rana na podwórku:) Pogoda taka, że siedziałam w krótkim rękawku! Niestety coś się zaprawiłam i ledwo mówię:( Stodal nie pomaga a skończyło mi się tantum verde. A poza tym to dostałam dzisiaj po kuzynce ciążowe jeansy i są super:) Az odczułam ulgę, bo normlane spodnie to leżaly fatalnie - albo cisnęły pod brzuchem, albo odstwały, boczki gdzies wyłaziły i ciągle mnie drapało. A teraz poczułam ulgę:) Co do wyjazdu to ja bym bardzo chciała pod koniec maja nad morze jechać, ale nie wiem, czy finanse nam pozwolą. Zobaczymy jeszcze. Przytylam już ok 4 kg i muszę zacząć się pilnować, bo idzie mi w boki. Chyba zaraz pójdę spać, bo padnięta jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na swoim ale zawsze tak kombinowałam(nie l4) ze 2 tygodnie sie wczasowałam i zawsze nad morze jezdzilismy z mężem dlatego teraz 2 rok ominie nas morze i już nam brakuje:) na swoim jest ciężko bo nie tylko płacisz duży zus to gówniana pensje teraz dostaje śmiechu warte. I dlatego trzeba szybko wracaC DO PRACY BO NAM SIE WYCHOWAWCZE NIE NALEŻY JAKAŚ PARANOJA. co do kąpieli to ja sie tylko w wannie kapie staram się tylko nie lać tyle wody by brzuch był na wierzchu. Co do wagi to przed ciążą ważyłam 59kg a teraz 58 ale brzucha juz nie ukryje i boje się że tym razem dużo przytyje bo mam apetyt:( lawenda jak to 1 ciąża to masz jeszcze 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a gdzie mieszkasz? bo ja mieszkam w pruszczu pod gdanskiem ;-) my w tamtym roku bylismy na sardynii a w tym roku planujemy wypad na kilka dni w gory, z brzuchem to mi sie nie widzi leciec w cieple kraje a nad morze mamy blisko ;-) a zanim urodzilam olka to czesto gdzies jezdzilismy trzeba wykorzystac ten czas bo pozniej to slabo z tym hehe ja mam za soba jakze cudowny wspanialy piekny dzien ;-) maz zabral syna i pojechal do swojego rodzinnego miasta bedzie jutro :) ta cisza i spokoj jest po prostu nieoceniona :) slyszalam ze na dzialalnosci sie dostaje byle co, znajoma ma swoj gabinet i na macierzynskim dorabiala bo nie wiedziala "co ma zrobic" z tej kasy co zus placil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
no ja też dostaje 1221 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie taka pogoda najbardziej zdradliwa jest. Ja "uwielbiam" skrzeczec przy zapaleniu krtani:P anetko ja w Elblazkowie sobie pomieszkuje wiec nawet blisko:-D nigdy w Pruszczu nie bylam ale wasza gielda to slawna jest:-D malutka to rzeczywiscie malo przy placeniu im takich skladek:-( Wybywam pod prysznic wiec milych snow bo nocka krotsza dzis;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie tak źle z tym macierzyńskim, w sensie jego wysokości - a ile miesięcy trwa przy pierwszym dziecku? niestety własna działalność i ten przeklęty zus 950 co miesiąc to niestety boli... zwłaszcza jak się jest takim małym twórcą, rękodzielnikiem co to się próbuje ze sztuki utrzymać ;-) dla takich zus powinien być inny uzalezniony od dochodu. no ale nie jest źle, oby do przodu! ja przytyłam 7 kg i brzuszek już mam spory. w ciążowych dżinsach chodzę od miesiąca bo mnie pasek uciskał w normalnych. Po domu mam legginsy i dresiki z panelem a na wyjście dżinsy :-). Jak się ociepli to rozglądnę się za jakąś spódniczką i sukienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej przy zusie 950 dostać 1300 smiechu warte wychowawcze się nie należy więc dzieci na plecy i do pracy bo zus trzeba płacić a do żłobka marne szanse na dostanie sie:(w tym wypadku najlepiej być zatrudnionym u kogoś no chyba że ktoś ma dużą firme i spore dochody to nie musi wogóle wracać do pracy. piękna pogoda dziś małe obudziły nas po starym czasie 5.30 masakra:) dziś usnę jak dzidziuś o 20.00:) ale na polku chce sie tylko przebywać fajnie tak może być aż do porodu każdej z nas:) marzenie ściętej głowy:) ja też już nie mogę się doczekać lekkich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję wam dziewczyny z tym zusem w ciązy! Szkoda że prawo nie gwarantuje wam praw żeby normalnie żyć w okresie ciąży i macierzyńskiego:( U nas dzisiaj zimny wiatr:( Wybraliśmy się na wycieczkę ale wywialo nas nieźle. Kurcze załamałam się dzisiaj. chciałam kupić sobie stanik i znalazłam idealny w rozmiarze 75 H. Niestety za 309 zł!!! Mój budzet nie przewiduje takich wydatków, więc musiałam zrezygnowac. sprobuję jeszcze w innych sklepach, choć z takim rozmiarem to masakra:( My w ogóle zapomnieliśmy przestawić zegarków i dopiero o 10 się zorientowałam, ze to 11:P Pochwalę się, że wczoraj mieliśmy pierwszego grilla w tym roku! Kiełbaska w życiu tak mi nie smakowała. W marcu jeszcze tego nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.I.A a co tam u ciebie słychać jak tam maluszki wiesz już co nosisz w brzusiu napisz co sie tam działo u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Ja mam termin na 22.08. Ruchy czuję już wyraźnie ale tylko późnym wieczorem. W ciąży czas trochę stanął mi w miejscu a ja się nie moge doczeka kiedy ten sierpien, a to dopiero 19 tydzień.... Pozdrawiam wszystkie cieplutko, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia27 to masz termin kilka dni przede mną ja 27 sierpnień, już wiesz co bedziesz miala>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam 18 tc a wczoraj wieczorem tak mi falował brzuch juz było widać jak nóżką wymachuje super już zapomniałam jakie to fajne uczucie:) w 19tc jak sie dzidziuś dobrze ułoży to powinno być wiadomo co ja już wiedziałam w 16tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka mi lek. powiedzial ze dziewczynka na 70%, w nastepny wtorek mam wizyte wiec sie okaze czy nadal Maja bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - a patrzyłaś w internecie? niestety w tych stacjonarnych sklepach albo same do miseczki C albo cholernie drogie. Na blogu Stanikomanii są linki do sklepów z dobrą bielizną. Też się szykuję do zakupów - na razie chodzę w sportowym na zmianę z stanikami, które nosiłam rok temu przed schudnięciem ;-) Czasami tez sie bardziej opłaca kupić z Anglii bo nawet z kosztami wysyłki jest taniej niż u nas. Już się nie mogę doczekać ruchów - fajnie Wam, że już je czujecie. A mi wczoraj pod kolanem wyszła żyła i pobolewa :-((( Kurna a żadne z rodziców nie ma żylaków. niefajnie :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Goja ja nie zapomnialam przestawic ale jak zobaczylam w niedziele godz to szybko na rowne nogi skoczylam bo z corka do kosciola bym sie nie wyrobila. Kurcze niezla cena za stanik:O ja to rownie dobrze moglabym sie obyc bez:P ale brodawki zbyt wrazliwe wiec glupio tak :P hehe Sezon grilowy otwarty widze. Suselek powiedz dla gina jak bedziesz na wizycie moj to sie pytal zawsze czy jakies obrzeki czy zylaki sa. Moj maly to wczoraj na mszy mi dokazywal.Smialam sie bo moze chcial ze spiewaniem mnie uciszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem niestety dalej jaka płec, ostatnie usg miałam w 14 tygodniu, wtedy maluszek miał 7,8 cm ale był obrócony tyłeczkiem... A teraz połówkowe USG za tydzień i mam nadzieję że sięjuż dowiem. Mam już prawie 9 letnią córeczkę i mi w sumie obojętne co będzie. Ale mój M chciałby chłopca. A Wy dziewczyny znacie już w większości płec? I w którym tygodniu się dowiedziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek mam wizytę to może płeć poznam, to już 18 tydzień z haczykiem :-) i o żyle powiem, muszę sobie tylko wszystkie pytania spisać bo potem w pośpiechu zawsze zapominam. Dziewczyny a robiłyście sobie krew i mocz co miesiąc? Mój lekarz ostatnio mi nie dał skierowania i się zastanawiam czy samej nie pójść i profilaktycznie nie zrobić. Ja ostatnio muszę siedzieć w kościele bo mi się słabo robi od tego wstawania i siadania. Wczoraj tylko wstałam na początku i na błogosławieństwo.... Głupio trochę ale siedzę z tyłu i mam nadzieję, że nie razi to nikogo zbytnio a ksiądz wie o problemie. W ogóle strasznie gorąco u mnie w kościele więc pierwsze co robię to zdejmuję płaszcz :-))) wczoraj to miałam jeszcze ochotę zdjąć sweter i siedziec w samym podkoszulku :-) Nie wiem jak ludzie wytrzymują w płaszczach, ze już nie wspomnę o babkach które siedzą w czapach... podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×