Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Wyglada na to ze moze wyjde :-Dskurcze sa ale na takim samym etapie jak noca rozwarcie 4cm czyli jeszcze troche. Czekam na obchod:-Ddo domu mi sie chce:-Dale przynajmniej wiem ze jest ok:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki vicodin.ale.ja.mam zakaz seksu od lekarza do terminu bynajmniej tak mowil ze potem bedziemy mogli..musze cos pomyslec drobnego taka tam aga a ktory szpital?? wojewodzki czy na zeromskiego? i po co do domu jak sa co 4 min? a ja od wczoraj nie moge jesc..nic mi nie smakuje..brzuch dalej swedzi bo nic nie pomaga...wszystkie wyniki mam ja na hiv czekalam 48 godz i to nawet niecale...czekam tylko na.wynik kwasow.zolciowych do tej cholestazy czy ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalapimpirimpi
goja27.10 - powiem ci że ja mam taki sam problem... też się martwię jak to zrobić żeby dwójce pokazać miłość i żeby córka nie była zazdrosna o maleństwo! Pocieszyła mnie moja teściowa bo między moim mężczyzną a jego bratem jest też 3 lata różnicy (u nas będzie 2lata i 7mies tak mniej więcej), mówiła że miłość do starszego dziecka się nie zmieni, a jak nie chcę aby była smutna i zazdrosna to mam jej wyznaczyć jakieś zadanie, u nich np. starszy był odpowiedzialny za podawanie małemu smoczka i pomagał przy kąpaniu, mył mu nóżki i po kąpaniu podawał ubranka:)) Ponoć był bardzo dumny ze swojej roli :D Wiecie co, my już mamy 39tydz. powoli, próbuje sobie to troszkę przyśpieszyć sprzątaniem, okna myję wszystkie możliwe i w domu i u rodziców.. U nas to nawet 2 razy w tygodniu bo przez te deszcze są zachlapane a ja nienawidzę takich :D , nawet zrezygnowałam z windy i schodami tuptam, i nic:)) Jednak dziecko wie kiedy ma przyjść samo.. Mam nadzieję że moje się nie zasiedzi :D bo czym dłużej w brzuszku tym dłużej tatusia nie zobaczymy :( a już baardzo tęsknimy, nie widzieliśmy się już 4miesiące:( smutne, ale kasa też jest potrzebna, szczególnie przy dwójce malutkich dzieciaczków... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam aga moja koleżanka przy rozwarciu 4 cm pojechała do domu czekać i w ciągu 2 godzin była spowrotem, bo już było pełne i mówi że główkę czuła jak szła także lepiej leżeć czekać niż łapać w drodze :) Tralalalapimpirimpi ja też czekam na poród jak na zbawienie z tego samego względu, my się nie widzieliśmy już ponad 2 miesiące też. No ale u mnie jeszcze 4 tyg do terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga myslisz,ze Cie wypuszcza? 4 to juz nie malo... pamietam jak z malym zajechalam mialam 3,5 to od razu na porodowke podpieli oksytocyne,przebili pecherz i po sprawie ;-) Vicodin swieta racja trzeba dbac o zwiazek szczegolnie jak jest juz dziecko bo nie trudno sie zatracic w codziennosci obowiazkow... i wyjsca.. jejku jak nam ich brakuje! gdybym miala na miejscu jakas babcie cyz nawet ciocie to nie ukrywam,ze chetnie bysmy korzystali z pomocy raz na jakis czas ale.. zycie ;-) decydujac sie na dziecko mielismy swiadomosc,ze wyjscia jedynie wtedy kiedy ktos nas odwiedzi z rodziny (i to tez nie zawsze bo jak przyjezdzaja na krotko to wiadomo trzeba posiedziec z nimi a nie uciekac) albo my gdzies pojedziemy... czyli odkad maly jest na swiecie bylismy 2 razy w kinie, raz na kolacji i na meczu. Ale jak sie wtedy docenia takie chwile :):) jesli chodzi o milosc ja nie mam zadnych obaw. Od poczatku kocham obydwoje tak samo i nawet mi takie mysli,przez glowe nie przechodza ale! boje sie jak sobie dam rade z tymi obowiazkami... maz raptem 2 tygodnie w domu i pozniej znowu sama od rana do wieczora, w nocy wstawac, w dzien nie ma kiedy odespac boje sie tego,ze bede wyladowywac sie na dzieciach bo jednak jestesmy tylko ludzmi a nie robotami :( malemu sie oberwie za to za co nie powinno, a mala bedzie plakac a ja akurat bede musiala starszemu cos tam zrobic itp... trzeba sie uzbroic w anielska cierpliwosc ale jak... a po porod i pobyt w szpitalu wiadomo- to nie spa. tez trzeba po tym odpaczac a nie bedzie jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka na Zeromskiego:-Dzrobili mi wlasnie ktg skurcze sa ale znowu nieregularne niezbyt bolesne a rozwarcie nie postepuje wiec dla mnie dzien jak co dzien:-Da wolalabym w domu byc i czekac:-Ddaleko nie mam. Trudno:-(jak trzeba to trzeba. A jaka cisza na oddziale:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz chce urodzic, ale czuje,ze mimo tego czopa to ja jeszcze do grudnia bede chodzic ;-) okna wczoraj umylam mieszkanie wysprzatalam baa! podlogi wypastowalam na zakupach bylam i co? i nic ;-) dzisiaj wracaja chlopaki mialam troche odpoczynku od nich :) w piatek wyjechali ale zawsze to cos hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde stary dobry szpital:) ja.sie tam.rodzilam wiec sentyment jest... aga Ty ju masz drugi porod.to.wiesz lepiej czy bedzie postepowac czy nie..moze.pochodz i posiedz na.pilce.i.sie.pospieszy malenstwo?? bo tak to faktycznie ciezko wysiedziec...ale mowisz z cisza to.co nikt nie rodzi?? po.zimie na ogol wysyp ciezarowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta z miesiaczki na 2.08 a z usg w 12tyg na 24 lipca niby to jest tez wiarygodne:-Da chciec to ja sobie moge hehe ale mojemu brzdacowi dobrze jest:-Dasiula ja w tym szpitalu rodzilam corke i mimo tego ze to bylo 9 lat temu wiedzialam ze drugie chcem tu rodzic:-Da wojewodzki mam pod nosem doslownie. Dobrze ze moja panne na wakacje do babci juz spakowalam. A w porodach widocznie przestuj:-Dmowie wam cisza jak makiem zasial:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalapimpirimpi
Też mam termin na 2.08 :)) Ale u mnie się kompletnie nic nie dzieje :)) Trzymamy kciuki żeby szybko i bezboleśnie poszło! No i czekamy na wieści co tam słychać :)) A ma być syn czy druga córcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w sumie racja hehe kiedy bedzie chcial/chciala pojawi sie na swiecie ;-) ale czekam na wiesci czy cos sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac dziewczyny na pewno:-Dw sumie to czas na nas co nie wyobrazacie sobie jak to zlecialo i niedlugo wszystkie bedziemy tulic nasze skarby:-D to ja bede czekala na kolejna mamusie:-Dsierpien to moj ulubiony miesiac:-Dtrala to zapraszam do mnie lozko wolne obok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac dziewczyny na pewno:-Dw sumie to czas na nas co nie wyobrazacie sobie jak to zlecialo i niedlugo wszystkie bedziemy tulic nasze skarby:-D to ja bede czekala na kolejna mamusie:-Dsierpien to moj ulubiony miesiac:-Dtrala to zapraszam do mnie lozko wolne obok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam aga trzymam kciuki widocznie malenstwu dobrze umamusi w brzuszku ze sie nie spieszy za bardzo :) mi kazali po schodach chodzic zeby byl postep w porodzie cos tam pomoglo ale rewelacji nie bylo :) a ja znow jakas taka nijaka nocke mam za soba :( spac poszlam ok 2 o 3 bylam juz na nogach i wiecie co musialam chlebek z nutella zjesc bo zasnac nie moglam obudzilam sie z taka ochota na ciasto ale nie mialam wiec chlebek podzialal kojaco i zasnelam na godz :) vicodin ja przez wiekszosc ciazy mialam zakaz uprawiania milosci bo ciagle cos ale juz teraz moge i powiem ze jezeli tylko czuje sie w miare na silach to bardzo chetnie z tego korzystam :D:D:D poza tym to tak jak pisalas juz jestesmy na takim etapie ze w razie czego poprostu maluszek bedzie troszke wczesniej :) ja wczoraj wieczorem mialam regularnie co godzine skurcze nawet takie doskwierajace ale moze bylo ich z 5 i na szczescie przeszly ale troszke wczoraj poszalalam bo dlugo nic nie robilam i kuchnie i lazienke na blysk wczoraj ogarnelam lacznie z myciem kafelek itd no i 2 okna umyte :) jutro czas na dalsze porzadki bo chce zeby bylo czysciutko jak gabrys przyjedzie a dzis luzik bo nie mam sily :) trzymajcie sie dziewczyny i milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma byc synek:-DMichal:-Dokaze sie jak urodzie:-D Vicodin🌻bo ja zawsze optymistycznie podchodze;-) jakos bol mi nie straszny bo wydam na swiat moje ukochane dziecie:-*sikoreczko pewnie dlatego mnie nie puszcza czekam na kolejne badania:-Dide sie poruszac bo zapuszcze korzenie w tym lozku hehe:-Dmilej niedzieli:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalapimpirimpi
taka tam aga = chętnie tylko że trochę daleko bym miała do was :D chyba jednak zostanę przy Poznaniu :P Trzymaj się! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Ja na chwilkę bo obiadem się zająć od mamuśki muszę aż odgrzać muszę ale już ta godzina a my z mężem dopiero wstaliśmy masakra:)Aguś Aguś jak przeczytałam to mnie aż dreszcz przeszedł trzymam straaaaasznie kciuki za Ciebie i Michałka:)Mamusie wszystkie siły podsyłają jak byś mniej miała:):):)później się odezwę miłego popołudnia Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
O my god!!! Ale miałam noc... drugi atak bólu brzucha i krzyża dopadł mnie ok.4:30, ale ten był krótszy. Zasnęłam ok.6:00 rano i dopiero wstałam :) Tak się boję żeby mnie wcześniej nie wzięło, że chyba będę już cały czas leżeć i wstawać tylko do łazienki. Muszę wytrzymać jak najdłużej, bo jeszcze ok. 3 tygodnie będzie trwał remont porodówki. Przyszedł mi właśnie przedwczoraj zamówiony kolorowy filc, to będę sobie leżeć i wyszywać ręcznie ozdobne imię na ścianę dla Malutkiej i dla starszego syna, bo też sobie zażyczył :) Kocham go nad życie i choć to już prawie "krostolatek" (jak sam o sobie mówi), to będę tak samo kochać oboje, i nie dam mu nigdy odczuć, że jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma;utka3110
taka aga ale ci fajnie chciałabym byc w twojej skórze teraz powodzenia i ruszaj sie duzo pochodż sobie po schodach:) Ja mam bóle w krzyżu alo to może tez przez ten ucisk tak czuje troche sie boję bo jeszcze dwa tyg min chciałabym wytrzemać mimo wszystko. Już na spacery nie chodzę z dzieciakami więcej odpoczywam zobaczymy. Asiulka mężczyzni lubieja kobiety w ciązy podobają im się vicodin ma racje tez możemy być sexi a z tym zakazem sexu to przypomniał mi się tekst z dobrej komedji jak żona do męża że ma zakaz od lekarza uprawiania sexu a mąż pyta czy od laryngologa też dostała zakaz na co kolwiek:) -(czyli przyjemności:)). Vicodin co do pielęgnacji masz też racje po porodzie faktycznie jest tyle nowych obowiązków życie przewraca si,ę do góry nogami i można przegiąć pałe ja o dużo rzeczy się czepiam jeżeli chodzi o dzieci staram sie powstrzymać ale przez tę kolejna ciąze jestem bardziej nerwowa i nieraz to sie tak kłócimy z mężem . Mnie się wydaje że mąż powinien z góry wiedzieć co ma robić a ja muszę wszystko mówić mu i jestem jak on to na mnie mówi generał :) ale po porodzie muszę sie opanowac. co do kochania dzieci to kocham też jednakowo tyle że nie mam tylu rąk by je naraz tulić co chciałabym robić niustannie , a może i dobrze bo bo od cycka potem by nie odeszły mój brat młodszy 11 lat ode mnie był tak przeze mnie wypieszczony:)Michałek do tego. Ja w końcu już pomału kompletuje wyprawke w końcu już mam wózek , łóżeczko ubranka poprane torba się pomału zapełnia tylko jeszcze chwila i po krzyku:) poproszę lekarza by zrobił mi cc 15 będzie równe 11 miesięcy miedzy dzieciakami:) jak dotrzymam . Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-super że zaczeło się coś dziać. trzymam z dziewczynami kciuki za szybki poród i przesyłam troszke sił;* u mnie pierwszy dzien słoneczka;) od nie pamietnych czasów i humor odrazu lepszy;) ja w środe miałam rocznice ślubu 4;) niestety spedziłam cały dzien w szpitalu ale zto w czwartek przygotowałam kolacje i miły wieczór;) mąz był bardzo zadowoony;) ja dostałam kwiaty i bon do zakładu kosmetycznego;) w piatek tak jak pisałam jak mi gorączka nie przejdzie to do szpitala pojade i pojechałam. dostałam ciśnienia i gorączka po tabletkach nie schodziła. w szpitalu zrobili ktg, które nie wyszło zaciekawie. lekarz stwierdził że dziecko spało i dlatego był taki zapisa zły był przez 45 minut a nastepne 45 min było perfekcyjne. mały miał puls około 170 przez długi czas dopiero po jakimś czasie zaczął być tak około 140, 160 i tak na zmiane. podobno jak jest taka dośc prosta kreska na zapisie to nie jest dobrze ale potem to sie zmieniło. zrobili mi badania krwi na ciśnienie i mocz i wyszło wszystko ok. nogi mam napuchnięte nie od ćiśnienia tylko od zbierajacej sie wody w organiźmie. od wczoraj mój brzuszek się obniżył i to znacznie;) bóle pleców to ja mam prawie od poczatku ciązy, na poczatku to był tylko ból w krzyżu a teraz to całe plecy do tego delikatne bóle brzucha i dretwienie miednicy i dłoń.a siara leci jak szalona musze spać w staniku z wkładkami bo inaczej rano wszystko poplamiane. ja nie rozkładam łóżeczka dopóki mały sie nie urodzi,miejsce na łózeczko przygotowane wszystko poprane poprasowane i pochowane. wózek tez do dnia porodu bedzie w pudle czekał sobie;) torba spakowana to znaczy walizka;) i torba dla małego;) pościeli i poduszki do karmnienia nie biore do szpitala tak jak jest na liście rzeczy,które mam wziąśc. jak urodze to mąż dowieźie jak nie bede miała się czym przykryć;) zostało tylko czekać;) strasznie wam dziewczyny współczuje tych nie przespanych nocy. ja jak narazie to spie jak zabita ide spać o 23i wstaje o 11. w nocy tylko do wc i dalej spie;) po obniżeniu brzuszka nie mam wiekszego parcia na pecherz jak do tej pory wiec nie jest źle. Basia-robiłam ziemniaki z Twojego przepisu do obiadu i były naprawde pyszne. miłego dnia kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam Aga - powodzenia! 4 cm rozwarcia to juz cie raczej nie wypuszczą :-) faktycznie dziewczyny można przez Was popaść w kompleksy tak latacie, sprzątacie i w ogóle a człowiek tu plackiem leży... Ale cieszę się, że mam internet w szpitalu to kupiłam łóżeczko, dokompletowałam wyprawkę i przynajmniej te problemu z głowy. Tylko prania nie zrobiłam ale co tam, będę się martwić później ;-)) no i dzisiaj zaliczyłam 35 tydzień więc jutro powinni mnie już wypuścić do domu. Ale planuję leżeć dalej w domu żeby doczekać na powrót męża :-). Jako że mu mocno suszyłam głowę, żeby jednak nie jechał (aż wczoraj nie mogłam zasnąć i rano znowu skurcze wyszły) to zawarliśmy dzisiaj układ - jak doczekam do jego powrotu to będzie ze mną przy porodzie :-). Wcześniej nie chciał bo twierdził, że nie da rady. Mam więc motywację :-) zapytałam wczoraj położnej jak mi robiła wieczorne ktg o to kładzenie spać niemowlaka - powiedziała, że faktycznie kiedyś zalecano na boku ale teraz zaleca się na pleckach z główką skierowaną na bok. Asiulka oj nie mów o tym dresie - ja sobie kupiłam sliczną sukienkę jeszcze w 6 miesiącu jakiejś polskiej firmy na B i uważam, że wyglądam w niej cudownie. Jest na ramiączkach, z odciecie granatowym pod biustem, w duże kwiaty. cudo. Warto mieć choć jeden taki ciuch żeby poczuc się sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla.mnie sukienka to meczarnia bo obcieraja mi sie uda...chodze w getrach i tunikach albo w spodniach ciazpwych.i bluzkach...teraz juz nie.warto.cos kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga.S nie myślałam jeszcze gdzie robić chrzciny, nad tym zastanowimy się jak mały będzie już na świecie. Zmartwiłaś mnie tym remontem porodówki :-( ja chcę rodzić w St.W. i koniec ... a ja mam 37t 4d ciąży, więc ja mogę tych trzech tygodni nie wytrzymać z małym w brzuchu, tym bardziej, że mam jeszcze aktywną 2latkę w domu, która jest wszędzie w ciągu minuty ;-) nic, jutro mam wizytę u gina, to spytam jak się sprawy mają z porodówką i czy rodzić w St.W. można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,a witaminki bierzecie podczas posilku ,czy kiedy Wam sie przypomni???? i popijaciewodalubherbata / sokiem ?? odrazu popijacie jak bierzecie tabletke do ust ,czy pod koniecjedzenia pijecie cos a witamike prrzelykacie slina ?? aaa i czy witaminy bierzecie o stalej porze ,czy roznie ?? i od ktorego miesiaca ? czy w ogole wszystkie bierzecie wit ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza- ja biore witaminy od 12 tyg ciązy. brałam regularnie przed spaniem to znaczy tak od 22-23. a od dwóch tyg wyniki badan mam super to witamin biore tak co drugi dzień i zawsze popijałam wodą. co do sukienek w ciazy to dla mnie najlepsze ciuchy jakie mogą być;) stroje sie codziennie mino że siedze tylko w domu;) bardzo duzo ciuchów kupiłam na mega promocjach i to takich ciuchów że po ciązy też moge w nich spokojnie chodzić bo sukienki zazwyczaj są odcinane pod piersiami. ugotowałam obiad z zmykam do parku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ,ale chodzi mi o to ,czy bralas z jakims posilkiem,czy cos jadlas biorac ,czy calkiem bez jedzenia dawno po posilku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ja witaminy brałam od początku ciąży do jakiegoś 25 tygodnia, wyniki miałam cały czas dobre, odstawiłam i były takie same więc przestałam brać, lekarz mówił że jak jest dobra dieta to nie trzeba się faszerować niczym. Poza tym po witaminach miałam mdłości, więc siłą rzeczy często je zwracałam. Kurczę a ja dziś znowu miałam taki wyciek jednorazowy śluzu że wkładka i bielizna mokre, założyłam podpaskę aż. Trochę dziwne to jest, drugi raz mi się to zdarzyło już. Ciekawe jak tam taka tam aga, może już tuli maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Gosiaaa, właśnie się dowiedziałam że podobno całkowicie nie jest zamknięta, ale jak to wygląda w rzeczywistości to nie wiem. W środę, jak byłam na wizycie, jedna dziewczyna z terminem "na dniach" mówiła, że chyba będzie musiała rodzić w Nisku. Mnie gin powiedział że dobrze byłoby, żebym dotrwała do 10 sierpnia, bo ja będę miała prawdopodobnie cc i też chciałabym w St.W. Jak dowiesz się czegoś konkretnego wcześniej to daj znać, bo ja mam kolejną wizytę dopiero 31 lipca. Pozdrawiam wszystkie Mamusie i życzę miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×