Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Trala jeśli w rączkę i do tego w szpitalu tuż po porodzie to BCG - to może być norma... - po 5-8 tyg. od szczepienia w miejscu szczepienia pojawia się nacieczenie/ grudka/ obrzęk/ rumień - po 8-10 tyg. powinien odpadać strupek - jeśli jest ropień lub owrzodzenie to u maluszków nie powinno przekraczać 10 mm - blizna nie powinna być większa niż 6-8 mm - ważne jest czy są powiększone węzły chłonne - ważne również kiedy pierwszy raz pojawił się grudka/rumień/obrzęk po szczepieniu w każdym razie nic się z tym nie robi jak nie ma nadkażenia... jeśli jest to wtedy antybiotyk, ale musi zobaczyć lekarz... przy czym nadkażenia zdarzają się b. rzadko i z reguły z podwyższoną temp. jak pójdziesz do lekarza by zobaczył to rozważy NOP (niepożądany odczyn poszczepienny), kryteria są ogromnie rozbudowane, ale w dużej mierze to co napisałam jest najważniejsze... VVVVVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVV ogólnie znajomi moi mają dziewczynki w większości,a ci co mają chłopców (aż 1 para) planują za chwilkę drugie dziecko i sobie zostawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie fajnie tak wyjść wieczorkiem samemu dziś teściowa dzwoniła ze jutro tez możemy sobie wyjść :-) ona przyjdzie Marti mój tez sie tak wygina jak je albo zły. Pewnie coś ci nagadali o wzmozonym napięciu miesniowym? vicodin no tak ale 49 zł piechotą nie chodzi ;-) lepsze są z lumpa za grosze niż ze smyka. A co do domu to ja pisałam najlepiej By było blisko Centrum dom i to w lesie :-) Własnie poszli znajomi mały wykapany karmie ale strasznie marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry coś mi drugi raz Wysłało tego samego Posta. Mam nadzieje ze ta noc bedZie lepsza. Teraz kapie sie mały tez wykapany nakarmiony ćwiczy z tata. My dziś i w ogóle Od kilku dni sie klocimy. Coś kiepskie dni mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin - ja też zamotana jestem, bo głupio się pytam lekarza o tabsy anty:P Sorki:) A ubranek mam dwie ogromne szuflady komody i jeszcze trochę w mojej garderobie:) Ale praktycznie wszystko dostałam, sama bym tyle nie nakupowała. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A młodego ubieram na noc bodziak i pajacyk a w dzień spodenki, bodziak i koszulka z dł. rekawem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Synuś od 16 mi nie śpi i jeszcze teraz jęczy w łóżeczku:( Myślałam, że padnie a on jest twardziel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko enfamil
Drogie Mamy! czy ktoras z Was uzywa moze mleka Enfamil lupil1? Mam 3 puszki (termin waznosci do lipca 2013), z checia wymienie je na paczke "pampersow" Dada4. jestem z kuj-pom Mam tez puszke (400g) mleka bebilon comfort-wymienie na 2 paczki chusteczek Dada zainteresowane osoby prosze o kontakt na maila amelka0211@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam enfamila.ale.z doskoku...az 3 puszek tego pierwszego nie.potrzebuje :( co wy tak.cieplo dzieci w domu ubieracie????????????????????????? w szoku jetem!! :):):) moja ma.albo pajaca, albo body i spodenki...nawet nie daje nody i spiochow bo by mnie chyba rozszarpala.z powodu dwoch warst na.plecach...i mam okno uhylone non stop w salonie tylko w sypialni zamkniete...czasem pod pajaca zakladam.skarpy bo jak.ja czesto przewijam to ma.stopy zimne...alze mnie zszokowalyscie..body i pajac to ja chyba nigdy nie zaloze bo w zimne mam w mieszkaniu 30 stopni bo sa stare miejskie grzejniki i nie maja pokretel...jedne przykreilismy kombinerkami a drugich sie nie da wiec panuje upal i cala zime okno uchylone...no szok normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* mój mały ma ten ropień po szczepieniu i tak jak wyżej jest napisane, mam nic z tym nie robić samo zniknie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxzxxxxxx dzis myślałam że sie nerwowo wykończe;( i to nie wiem czy nie z własnej winy i głupoty, sama nie wiem co juz mam myślec. pisałam że na odejście na urop z pracy dostałam nianie, a potem okazało sie że to monitor oddechu z niania . ale mało ważne. jak mały skończył około miesiąc to zamontowałam ta całą nianie i słuchawke miałm w kuchni jak mały spał w łózeczeku i jak zacząl płakac to szłam i spr co z nim nie tak. nigdy mi tak nic nie pikało że dziecko nie oddycha. tak szczerze to byłam przeciwniczką tej głupiej maszyny, i jak się dowiedziałm że to monitor to troszke byłam zła że takie cos dostałam. a dziś zapikała raz poszłam szybko spr i mały spał. wiec poszłam do kuchni i wziełam sie za gotowanie i wtedy włączył sie ten cały alarm. poszłam do pokoju a mały nie oddycha i cały siny!!! zaczełam nim trząś i krzyczeć jego imie potrzasłam nim coś z 5 razy i za ostatnim razem złapał oddech i sie strasznie rozpłakał a ja razem z nim;( dzwoniłam do pielegniarki to tylko sie dowiedział że nalezy pilnowac dziecka i takie coś się czasmi przytrafia;( podobno częściej chłopca w okresie jesienno zimowym i w przedziale 4 miesiecy takie sa statystyki;( i cały dzien tylko jak mały zaśnie to go budze;( wył ta głupia niańke ale z drugiej strony gdyby.... niechce myśleć a potem mały zrobił kupke o zapachu starych jajek;( to znaczy pierwsze baczki tak śmierdziały a reszta była normalna i to podobno dlatego że mały nie robił kupy 3 dni i tak śmirdziało. niechce mi sie w to wszsytko wierzyć. i po całym dniu mam wszystkiego dośc. jeszcze patrzyłam na cen biletów do pl na świeta i 350 funciaków od osoby;(aaaaa szkoda słów na ździerców.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxXXXXD dobranoc kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - przeraziłas mnie.... Dobrze ze nic się nie stało! Ja też się tego boje, nie mam monitora, ale jak młody śpi to co chwile do niego zaglądam. A ceny biletów masakra:( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx asiulka - no wiesz, nie każdy ma 30 stopni w domu! Ja mam ok 20, więc same body byłoby za chłodno. Zresztą młodego ubieram w tyle warstw co siebie, w nocy ciut cieplej, bo się rozkopuje. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx U nas znowu 6 karmień w nocy... Wykonczy mnie to dziecko, ale plus jest taki, że mieszczę się już w 3 pary spodni przedciążowych:P Waga stoi ale obwody się zmniejszają i na pewno ma na to wpływ częste karmienie:) Idę odkurzać, potem trening na rowerze, obiad i wsio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula współczuję stresu naprawdę...kurcze a wiecie, że mój mały śpi w nocy tylko na brzuszku od jakiegoś czasu? tak samo w dzień... co prawda śpi w łóżeczku obok nas ale przecież nie czuwamy całą noc... VVVVVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVV PIERWSZA POMOC!!! na przyszłość: http://www.youtube.com/watch?v=giYbu4bEQzM CYKL: BEZDECH/CIAŁO OBCE/ ITD. WARTO!! http://www.youtube.com/watch?v=eMoECVLEPKs&feature=relmfu w bezdechu lekarz odchyla główkę, a w pierwszym filmie podkładają coś pod łopatki, co jest łatwiejsze dla laika:) VVVVVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVV wiecie ja mam to niby we krwi, ale kurczę sama sobie to wszystko obejrzałam raz jeszcze teraz, bo trzeba to wszystko sobie przypominać... VVVVVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVV Ita 35 zł nie 49 zł bo w necie są tańsze i kupuję na promocjach:) jak ja kupuję niewiele tych rzeczy to naprawdę nie wychodzi to zbyt drogo:) a lumpex trzeba mieć porządny, nie neguję kupowania w lumpexie, ale dla noworodka chciałam mieć nowe rzeczy, a potem tak naprawdę jak coś porządnego było to na sztuki za min. 10 zł - to już wolę 5 zł dołożyc i kupić te 3 rzeczy ale nowe...:) mówię, mi się nie zmechaciły póki co i jestem zadowolona, ale powiem uczciwie, pewnie trzeba trafić...:) VVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVVVVVVVV Asiulka ja też jak Goja w domu mam ze 20 stopni i sam pajacyk to za mało, bo mały mi kichał i prychał... pajacyki są świetne na noc jako piżamki:) a jeśli ma zimne nóżki to najlepszy dowód, że jest za zimno... poza tym jeśli ja przy 20 stopniach noszę lekki długi rękaw to tym bardziej mój maluch powinien... a zakładanie body z krótkim rękawkiem i do tego bluzkę czy kaftanik to tak jak my się ubieramy przecież - T-shirt i bluzka/sweterek. Chyba, ze Twoja Pola to z tych zimnolubnych, ale jak zimne nóżki to jej chłodno musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
kasiulaUK tez mam ten monitor oddechu Angek care nigdy nie uwazalam ze to cos glupiego tym bardziej mnie teraz upewnilas ze bylo warto wydac na niego kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne nogi ma jak sa ge i nimi macha to stopy chlodne..ale rece i kark zawsze cieple..kark czesto spocony wiec stopy nie sa u niej wyznacznikiem...ale racja...ja chodze w staniku czesto bo u nas upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasiula to niezłe miałaś przeżycia współczuję Ci.....Nasza mała śpi w nocy w wózku obok naszego łóżka, boję się ją zostawiać w drugim pokoju jak jest taka malutka.. Maja wyrasta już z ubranek, które nosiła do tej pory i zaglądając w szafę, prawie w ogóle nie mam śpiszków na teraz, które lubię jej zakładać, więc za informacją od vicoddin:) wybiorę się dzisiaj do tesco:) u nas bardzo średnia nocka mała wstała o 3.30 i nie spała 2,5 h... tearz też marudna Wysłałam fotki na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszma aale może nie pptrzebnie to pisałm, niechce nikog straszyć że takie coś moze sie stac;( każda ma tego śwoidomość ale chce myśleć że to sie zdarza ale nie mi..... ja tak do tej pory myślałam;( mały spał na pleckach i nie miał się czym przydusić, poprostu zasnal w głeboki sen i zapomnial o oddychaniu;( mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze z naszymi maluszkami i nic sie nie przytrafi złego. teraz przypomiałam sobie margaretke która pisała że jej maleństwo tak zasneło;(...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie :) Widzę że temat monitorów oddechu. My ze względu na zawód jaki wykonuje mój mąż stwierdziliśmy że monitor musi być obowiązkowo, choćby dla naszego świętego spokoju i nie latania co 5 minut do łóżeczka żeby sprawdzić czy mała oddycha. Nie jest to może mały wydatek ale na allegro jest bardzo dużo tańszych używanych. Co do ciuszków to ja tez mam bardzo dużo od znajomych i rodziny ale czasami zdarza mi się coś małej kupić bo te ubranka są teraz takie śliczne że ciężko się powstrzymać :) U nas w mieszkaniu jest ponad dwadzieścia stopni i ubieram małą mniej wiecej tak jak siebie albo pajacyk na noc albo np. body z dł. rękawem i spodenki i skarpetki, nóżki i rączki ma ciepłe wiec chyba jej dobrze :) Pytanie do was czy któraś z was zaczęła już uprawiać jakiś sport po ciąży, ja jestem teraz 6 tygodni po porodzie i się zastanawiam czy już mogę np zacząć choddzić na siłownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingajg - ja ćwicze trzeci tydzien na rowerku - trening interwalowy co drugi dzień po 25 minut. Lekarz mi odradzal jeszcze brzuszki, żeby nie nadwyrężyć przepony miednicowo-jakiejśtam:) Kazał ze dwa tygodnie jeszcze odczekać (a byłam u niego po 6 tygodniach połogu). xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to straszne nie przepraszaj bo niby za co. Co do monitorów to ja mam ale praktycznie nie używam bo mały nie śpi w łóżeczku w nocy ze mną w dzień w wózku na spacerze albo w foteliku :-( muszę zacząć go odkładać do lozeczka ale cieżko mi bo on zasypia dość długo a tak to sie rozbudza jak go biorę do góry. U nas dziś sąsiedzi na wodeczke przyszli jeszcze siedzą, a ja mogę wyjść z koleżankami na imprezę, fakt mój mąż wypił pare drinkow ale siostra ma przyjść na noc jak coś. Ale sama nie wiem czy mi sie chce na 2 h wychodzić bo po 1 planowalam wrócić. Sama nie wiem. Co do ubierania na noc to body na krótki i pajac. Dziś skończył sie espumisan i 10 kropli sabsimplexu młody dostał ciekawe czy bedZie lepiej. Vicodin na ja w sklepie za 3 szt 49 zł i to niby w promocji :-) A na lumpie to ja od zawsze sie ubieram moi siostrzency tez od okresu noworodkowego byli ubierani na lumpkach i ok wiec pewnie stad moje podejście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula dobrze ze napisałaś choc od razu dostalam paranoi i już mężowi powiedziałam ze mam stracha...miałam kupić monitor a nie kupiłam, zwlekałam i proszę Pola ma 7 tygodni, ale nie wiem czy nam by się przydał bo młoda wierci się ciągle...cały bozy dzień i noc jak spi...bardzo brzydko spi...i on by ciągle nam wariował..a jak ona spi cicho to ja nie spi bo się boje ze dziwna cisza...nie dosc ze ona ciągle marudzi, postękuje to jeszcze co chwila ręce na głowe zaklada a jak jej spadną to się rozbudza i je poprawia...tylko na spacerze cisza... mimo sciagania 4 razy na dobę nadal padam na twarz i nadal jest to niezgrane z Polką, cóż ona się ewidentnie na zegarku nie zna...jakoś musze wytrwać do końca miesiaca..młoda dziś wreszcie zjadła enfamil H.A co zalecił nam pediatra a ja jestem zadowolona bo on pachnie jak takie zwykłe mleko w proszku i też fajnie smakuje...ale jak widac ona wolała zapach metaliczny i wstrętny smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, w rossmanie od wczoraj promocje pampersow - jeszcze nie byłam ale dostałam cynka w pepcko jak ktoś ma przeceny kombinezonów - mega fajowy dwóczęściowy (tez sie przyda potem np. sama kurtka) z rękawiczkami za 49 zł, jednoczęsciowe też...w pepco tez kupiłam dziś 4 pajace w regularnej cenie po 12.99 czyli przyzwoicie i co wazne są rozpinane obie nogi - bardzo wygodne na noc...i w pepco ogólnie duuuuzo przecen...w rozmiarze 68 zadnego kombinezonu nie było i jutro musze mamę wysłac w elblągu moze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula biedulko wspolczuje przezycia :( no i faktycznie nie masz co przepraszac wiecie ja tez jak przeczytalam to od razu pomyslalam ze kurcze przeciez nie jestem w stanie pilnowac go przez 24h no i troche bardziej sie teraz martwie bo nie mamy monitora i niby spi u nas w pokoju ale jak sie jest bardzo zmeczonym to jednak da sie bardziej przysnac ja ostatnio sie przestraszylam wstalam do niego o 5 i bardzo sie dziwilam ze on tyle godzin przespal bez jedzenia ale jak weszlam do kuchni zeby mu mleko zrobic to stala tam butelka po mleczku co oznaczalo ze musialam wstac wczesniej i go nakarmic ale ja poprostu nie pamietalam kurcze bylam tak zmeczona ze pewnie jak sie obudzil to mechanicznie jakos poszlo ale ja nie mialam pojecia o tym i pozniej okropnie sie balam zasnac zeby znow nie spac takim glebokim snem bylismy u znajomych dzis maz pomagal przy budowie domu wrocilismy po 23 wszyscy spia a ja nie moge :( pozniej jak zabi bede :) a u nas zaczely sie problemy z kupkami wczoraj zrobil z pomoca dzis wogole bo nie chcialam juz z termometrem mu pomagac myslalam ze uginanie nozek cos pomoze ale niestety nie zobacze jak bedze jutro strasznie sie dzis meczyl z baczkami ale on oczywiscie uparty i wody nie chce pic pluje na potege troche herbatki rumiankowej wypil ale tez nie za duzo kurcze a dostaje sabsimlex na zmiane z bobotikiem i nie widac poprawy a tak wogle pisalyscie o tych slinianikach czy jakos tak no i moj maly pcha raczki do buzi ale poza tym jakis taki niespokojny smoczek jakby przygryza jak je mleczko to czesto i po trochu przygryza ten smoczus a jak mu dam mojego paluszka to sobie zaciska dziaselka i jakby mu sie lepiej robilo i sie zastanawiam czy moze go dziaselka nie swedza bo moj starszy sie tak zachowywal jak mu zabki szly no ale to troche za wczesnie chyba chociaz tesciowa mowila ze moj maz mial 3msc jak mial pierwszego zabka no nic sprobuje mu zelem chyba posmarowac i zobacze efektu dobra uciekam sie polozyc moze mi sie uda w koncu zasnac dobrej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż właśnie odjechał na lotnisko a ja nadrabiam zaległości w czytaniu...jutro czeka mnie wielka przeprowadzka,zapakować 2je dzieci i siebie a siedzę jakaś odrętwiała zamiast iść spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak nie poszłam :-) a zawsze byłam pierwsza na imprezę Małego tym razem nakarmilam o 21.30 i dopiero teraz fakt wierzył sie i kręcił ale płakać nie płakał w szoku jestem. Mój mąż mnie tak wkurzył ze szok przegial na maksa fakt ja święta nie jestem ale nie pozwolę na pewne rzeczy ok idę spac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co my przchodzimy z brakiem snu Poli...kapiel 19:30 a.zasnela o p olnocy...to chba przez smoka...ale tesciowavjej pcha z byle powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora mieliśmy kupić monitor ale jakoś się tak rozeszło... jak opowiedziałam mężowi o tym, co napisała Kasiula stwierdził, że może jednak należy kupić... jak wróci w poniedziałek podejmiemy decyzję, na amazon.uk są przeceny więc anglecare z nianią i monitorem można poniżej 400zł kupić, w pl min. 500zł... ogólnie nie da się maluszka monitorować 24/24... a jak pisała Kasiula maluszek spał na plecach... nie ma zasad i reguł... czy się boje? staram się o tym nie myśleć ponieważ wiele rzeczy jak o nich pomyślę mnie przeraża... boję się, że jak wyjdzie kiedyś sam na podwórko (mimo rozmów i ostrzeżeń) jakiś nieznajomy go porwie (mało takich sytuacji nie jest), że mimo rozmów wybiegnie na ulicę, że mimo rozmów kiedyś weźmie udział w bójce i coś mu się może stać... boję się wielu rzeczy ale jeśli będę o tym stale myśleć to nie wypuszczę dziecka z domu... VVVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVV Ita dlatego ja kupuję internetowo - zdecydowanie taniej a jak się człowiek zapisze do newslettera to ostatnio kupiłam za 33 zł - bo jeszcze dodatkowa promocja 10%... :) VVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVV Miss M. dasz radę... tylko spokojnie podejdź bez nerwów - będzie dobrze:)) VVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVVV coś się Basia nie odzywa za długo... VVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVVV młody dziś cudownie spał... :)) od 20 do 3, a potem od 3.30 do 6.30 no i teraz tańczymy hehe:)) spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka bez urazy ale nie wkładaj, na Boga, termometru - jest sztywny, to może maluszka boleć, nie wolno termometrem!!! Poza tym jeśli jest szklany to się zdarza, że maluszek swoim zwieraczem zmiażdży i wbiją się kawałki szkła w odbyt... kup rurki antykolkowe - są giętkie i miękkie i przeznaczone do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki no mlody chyba wyczul ze mamusia spac nie mogla bo dopiero niedawno wstalismy tzn nakarmilam go o 5 i przed 9 sie obudzil :) teraz siedzi w lezaczku i krzyczy na zabawki :) vicodin ja termometr mam taki jakby gumowy poza tym nie wkladam mu go gleboko tzn tylko tak jakbym mu mierzyla temp i to pomoglo takze mysle ze ok zreszta przy pierwzym tez tak robilam ale nigdy nie kladlam termometru glebiej niz do mierzenia temp poprostu balabym sie ze mu krzywde zrobie a malutki wlasnie kupke zrobil :) bez pomocy i meczenia sie :) matka jaka ulga:D bo wczoraj sie jeszcze tak meczyl nawet przy baczkach uciekam go przebrac i rosolek wstawic mezulek pewnie chetnie go na kacyka wypije :D:D:D milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* byłam spr małeg i wszystko ok. a z tymi monitorami angel care z uk to jest tak że maja tylko jedna podkładke pod materac. i jak mały zacznie fikać i sie wiercic i dopiero bedzie pikać bo podkładka nie wyczuje dziecka. jak któś się juz na takie cos decyduje to lepiej spr dokładnie jak jest czy 1 czy 2 podkładki. nie jestem tego pewna na 100% bo tak mi znajoma mówiał z pl. że chciała kupić w uk a potem dała 100zł wiecej i ma z dwiema z pl. pielegniarka jeszcze mi mówiła żeby pościagac wszystkie ochraniacze z łózeczka jak mam jakieś. kłaść małego na samym dole łózeczka (ja zawsze kładłam na środku) i zamiast kocyka to kupić taki śpiworek i żeby w tym dziecko spało. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx wczoraj byłam na zakupach i kupiłam taki spiworek i nie wiem czy w tym dziecku jest az tak wygonie, ale teraz juz dmucham na zimne. wczoraj tez zamówiłam fotelik samochodowy http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_51_10751_-1_14569_147483_10001_14568 bo na wyjście ze szpitala miałam od bratowej. a jak pojade do pl to tam tylko samochodem wszedzie i chce żeby małemu było wygodnie. a w tym od bratowej to taki kurczak zgiety był;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx u mnie dzis zawitał juz drugi raz okres po porodzie, duzo wczesniej i nie wiem czy przez nerwy czy tak bedzie nieregularnie na poczatkuxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja tez z małym dzis rano tańczyłam;) dobrze że nikt tego nie widzi;);) kupiłam mu płyty cd z fisher Price. i przy piosenkach do spania leca tylko dwie i mały śpi;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ciekawe jak sikorka........ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx trzymajcie się kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka to zwracam honor:) vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvv Kasiula dzięki za info bo sprawdziłam i masz rację:)))) :) jak coś kupię w pl :) a jakie płyty z fisher price? ja szukam czegoś po ang... i może akurat to:) bo póki co młody zasypia wieczorem przy cycu, a w dzień prawie wcale nie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do kiedy powinnam podawac witamine d3??? tak sie zastanawiam bo koncza mi sie kapsulki i nie wiem czy powinnam mam kupic nastepne czy nie a nie orientuje sie bo straszemu wogole ne podawalam nikt nam nie kazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqxswcdemklp
kiedys witamine d3 podawano tylko przez rok. Teraz jest zalecenie, zeby podawac do... konca zycia :D Czy karmisz piersia, czy mm, podawaj caly czas- ma to wplyw na rozwoj kosci, zebow, na ciemiaczko (zrosniecie) i wiele, wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinak-z tego co wiem to do roku czasu. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx płyty mam takie; ta jest do spania fajna http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_136522_10001 na tej sa piosenki po ang wykonywane przez dzieci http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_136518_10001 ta tez super do spania, w opakowaniu sa dwie płyty http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_136508_10001?cm_sp=search-_-search_suggestion-_-product_suggestion a na tej jest mix http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_136508_10001?cm_sp=search-_-search_suggestion-_-product_suggestion xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx strasznie się ciesze bo dziś przyszedł mi paszport;)a bałam się że do świat nie przyjdzie;) składałam o dwa paszporty teraz czekamy na pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×