Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Cześć My w domku bo pada ale nie jakoś super, mały śpi , popołudniu jak bedZie tak jak teraz i nie bedZie lalo to wyjdę z małym bo chyba zwariuje sama w domu. Fryzjerka mnie wkurzyla miała zrobić poprawkę a znowu odmówiła ma być jutro po 8 u mnie. Ja własnie sie stresuje ze za mało gadam z małym, on na zabawki tak średnio reaguje ale jak gadam do niego to banan od ucha do ucha ahhh te moje gołe dziaselka. Ludzie z pracy maja kupić mate ale jak tak bedą zwlekać to sama kupię. W nocy mały marudzil męczy sie z baczkami i kupka biedaczek mój! Co do wagi ja 2 tyg po porodzie wazylam tyle co przed ciąża. Brzuch jako taki ale myślałam ze zrzuca wiecej waze 64 a chciałabym 59. Koło mnie jest klub fitness i nawet koleżanki chodzą może na zumbe sie zapisze :-) podobno super. Sikorka dobrze ze już ok. Asiulka trzymam kciuki bedZie dobrze! Zaraz idę pierogi sobie odgrzac z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)heh dziękuję za wszystkie miłe słowa:)głos to ja mam jak dziesięcioletnia dziewczynka heh:)przez telefon jak z obcymi rozmawiam to pytają ile mam lat heh:)zresztą wyglądam też chyba młodo bo jak kupuję alkohol w sklepach to proszą o dowód heh:)trzymam z Polę o 14 kciuki:)widziałam zdjęcie i jak dla mnie Pola zdrowa jak rybka:)w ogóle jestem pod wrażeniem że na brzuszku ładnie leży i inne dzieciaczki też bo moja mała jak ją daję na brzuch to się wkurza i ryk jest zaraz. Ładnie dzwiga głowę ale nie chce leżeć tak. Przed jedzeniem nie poleży spokojnie bo głodna a po jedzeniu ląduje pod nią jedzonko heh:)i od tego leżenia ma płaską główkę z tyłu ale myślę że jak już siedzieć będzie i chętniej na brzuchu leżeć to się ładna okrągła zrobi:)A jak moją za rączki biorę tak jak Asiulka pisała to też nie zawsze dzwignie główkę:)nie robię tak za często zresztą:)Karolinka współczuje przejść zwłaszcza z tym teściem, brak słów naprawdę żeby opisać co ludźmi czasem kieruje żeby takie bzdury wymyślać. Fajnie że udaje się wyjść na prostą i pokazać sobie i światu że się wszystko może jak tylko się chce wystarczy znaleźć siłę w sobie:)Zresztą zawsze uważałam że w kobietach są spore pokłady sił i determinacji:)niby słaba płeć według stereotypów ale każda jak trzeba to potrafi pokazać że twarda babka z niej:)a jednym z przykładów na to są właśnie wszystkie mamy z naszego forum:)dające super radę ze wszystkim:)wbrew przeciwnościom losu i życia;)heh coś mnie na filozofowanie wzięło heh:)nie myślcie że się wymądrzam czasem polot mnie dorwie jakiś heh:)Tralala fajnie że dotarliście na miejsce i że mieszkanko miłe:)obyście się fajnie zaklimatyzowali szybko:) u mnie też pogoda do niczego pada deszcz i zimno eh a chciałam iść na spacer:(trudno może jutro będzie ładnie:)mała mi śpi obiadu nie chce mi się dla mnie samej nawet szykować coś później najwyżej kombinować będę jak zgłodnieje:)do mnie wczoraj koleżanka napisała czy bym z nią na fitness i jogę się nie zapisała od listopada ale powiedziałam że nie bardzo bo mąż ma różne zmiany to raz dwa że karmię małą a tak bym musiała ściągać laktatorem itd. Chodziłam na fitness przed ślubem i fajnie zeszczuplałam i wyrzeźbiłam sylwetkę teraz też by się przydało ale cóż:)moja mała niedługo 3 miesiące będzie miała:)czekam tylko na koniec 4 miesiąca i próbujemy z jabłuszkiem:)już się nie mogę doczekać:)na 1 raz i początki najlepiej słoiczki dawać ponoć tak położna mówiła:)a od 5 miesiąca marchewka pietruszka ciutka wody żeby się miękkie zrobiły warzywka blender i zupka jak ta lala hehe:)tylko nie wiem czy musi skończyć ten 5 czy wystarczy jak zacznie go:)już się nie mogę doczekać tego jej jedzenia i brudnej upaćkanej buźki hehe:)eh wiecie kupiłam kolczyki na allegro i kupiłam 30 września zapłaciłam przelewem od razu podobno pani je wysłała 3 października i do dziś nie przyszły pisałam do niej stwierdziła że coś będzie kombinować ale w jakim sensie to nie wiem eh. Czekam właśnie na kuriera z pędzlami do makijażu to trochę mi humor poprawią bo dziś coś przez tą pogodę nie jest szałowy:)Wam życzę lepszych kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Stas to śpi od po 10 teraz go obudzilem na karmienie je ale oczy zamknięte :-) muszę go troszkę rozbudzic bo potem znowu nie bedZie mi spał w nocy. Dalej pada deszcz nie jakoś mocno no ale nie wiem czy wyjdę, no ale pies by sobie polatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Aneta że się nie zgadałyśmy wcześniej, wczoraj moja teściowa wzięła od nas wielki karton rzeczy po małej do kogoś:( Były takie śliczne na tą chwilę mam niewiele i większe, zobacz sobie, tu są moje: http://szafka.pl/profil/niestetyja90/sprzedaje_lub_wymieniam Później mam jeszcze piękną sukienke z bolerkiem i do tego takie rajstopki jak bolerko ale to już rozmiar 92 niestety :( a miałam tyle ślicznych sukienek na 74 i wczoraj poszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAsia-też się nie mogę doczekać tych pierwszych posiłków;) jedno karmienie cycem mniej-niestety chyba przegapiłam moment,kiedy mogłam podać Małemu butle i teraz tylko pierś;( Ani wyjść samemu ani z kimś zostawić bo ja ściągać nie potrafie-nawet elektryczny niewiele pomaga. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Dziś byliśmy na dworze tylko pół godziny,zaliczyliśmy też zakupy,kupiłam 2latkowi kurtkę w normalnym sklepie,nową za 50 zł-promocja z tamtego roku.Oczywiście bez zabawek się nie obeszło-awantura o traktor i klocki,leżenie na środku sklepu...niech już się ten bunt kończy bo czasem nie mam siły..ja tu sobie siedzę a tamten sypię mąkę po kuchni i miesza z makaronem;/ ;/ godzina zabawy,ale potem pół godziny sprzątania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę rzeczy z przed ciąży,ale niestety brzuch mam w kiepskim stanie i jakieś ćwiczenia na biust by się przydały-codziennie obiecuję sobie,że od jutra...na fitness nie mam szans bo dzieci by musiały zostać z opiekunką+koszty siłowni więc odpada. Trall-podziwiam osoby,którym chce się robić foty i wystawiać rzeczy na all,szafkach i takich tam-ja oddaję albo wymieniam. Tyko żałuję,że wydałam tyle rzeczy po starszym synu bo teraz mam braki,ale w niedalekiej przyszłości nie planujemy więcej i teraz będę oddawać-znajoma jest w ciąży,rodzi w grudniu,wiec ciuchy i leżaczek jej obiecałam A wózek,matę i tego typu zabawki wstawię do komisu. A pampersów mam dużo bo mąż będąc na delegacji w Norwegi kupi takie ilośći,że starczy mi do świąt a poźniej chyba większy rozmiar. Dziwne-tam zarabia ok 10 razy więcej niż na tym samym stanowisku w Pl a pieluchy i kaszki kupił 3razy taniej-ale nie wiem..może to jakaś promocja była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a..ga.ta...
vicodin jak bedziesz miala jeszcze jakies fajne linki piosenek to podaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka- ja podam tytuły piosenek, i jak ktoś bedzie miał czas to niech sobie poszuka;to sa piosenki z płyty fisher price SING-ALONG FAVORITES. 1. If You're Happy & You Know It 2. Teddy Bear's Picnic 3. The Itsy Bitsy Spider Medley 4. Ants Go Marching 5. Apples & Bananas 6. Oh Dear, What Can the Matter Be? 7. Muffin Man 8. The Other Day 9. Down By the Station 10. Looby Loo 11. Who Took the Cookies from the Cookie Jar 12. My Bonnie Lies Over the Ocean 13. Miss Polly Had a Dolly 14. I'm a Little Acorn 15. Alice the Camel 16. The Alphabet Song 17. I've Been Working on the Railroad 18. Polly Wolly Dolly 19. B-I-N-G-O 20. Twinkle, Twinkle, Little Star 21. Ten in a Bed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tak co do podnoszenia główki to wszystko zależy tylko od dziecka, mój czasami podnosi jak go podnoszę za rączki, czasami cały mi się prostuje że jak go za rączki chwyce to sztywny na nogi staje aż, a czasami w ogóle łepka nie podnosi tylko mu opada do tyłu.. tak samo do odbica, zazwyczaj trzyma prosto a czasami tak się kolebie mu ta główka że muszę mu trzymać.. i to samo też dotyczy leżenia na brzuszku, po fotkach na meilu widzę że mój tak nie zrobił. Leżąc na brzuszku 3/4 czasu ma główkę położoną na boczku i tylko przekłada z jednego boczku na drugi, a nawet jak podniesie głowę do góry to na 5 sekund, ale zaraz idą rączki do tyłu, nóżki w górę i się cały kolebie.. nie umie tak jak np. na zdjęciu malutka Maja.. w ogóle się nie trzyma na rączkach.. i jakoś żaden lekarz nic o tym nie mówił złego. także co lekarz to opinia, nie ma CHYBA w Polsce lekarza który wie co robi.. przynajmniej ja na takiego nie trafiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiałam czytanie i zapomniałam, co miałam napisać...:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kinga - ja jestem z okolic Wrocławia, ale chrzciny robię w domu, więc nie polecę ci lokalu. Co do wagi to ja podobnie jak sikorka - 12 kg mi zostało do zrzucenia, choć przydaloby sie z 17:( Ćwicze od czterech tygodni interwały na rowerku stacjonarnym i dzięki temu mam już 5 cm mniej w pasie. Wchodze w kilka par spodni sprzed ciąży, ale jeszcze są bardzo obcisłe i boki wyłażą:( U nas jest za darmo aerobik, do tego płatna zumba i siłownia. Niestety moj mąż pracuje na zmiany i nie mogę chodzić regularnie. Wczoraj poszłam pierwszy raz na aerobik i dostałam tak w kość, że dzisiaj ledwo się ruszam:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Co do karmienia to ja się bardzo cieszę, że mogę karmić piersią. Jakbym miała wstawać tyle razy w nocy butlę szykować, to by mnie szlag trafił! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Basia - i jabłko i marchewka są podawane po skończonym czwartym miesiącu, czyli na opakowaniach piszą od piątego:) Słoiczki na poczatek też będę kupować, bo dzieko zje ci kilka łyżek, więc nie opłaca się gotować. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx U nas też dzisiaj leje:( Byłam na zakpuach, chciałam kupić sobie buty, ale same paskudne były:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka dobrze ze juz w domku :) czlowiek jakos tak inaczej funkcjonuje asiulka daj znac co tam u tych lekarzy wyszlo choc ja jestem przekonana ze wszystko ok :) trala fajnie ze podoba ci sie mieszkanko i ze ogolnie ok :) najgorsza pewnie droga z dowojka jednak sie troche jedzie :) kingajg jak tam malenstwo po szczepieniu??? co do kilogramow to ja na poczatku ladnie zrzucalam pozniej zostalo mi 3kg na plusie ktorych nie moglam sie pozbyc ale niestety waga znow poszla w gore oczywiscie z mojej wlasnej glupotu czyli obzerania sie slodyczmi :) i z lenistwa bo rowerek stoi ale ja ani razu jeszcze na niego nie wsiadlam :( efekt taki ze w ubrania sprzed ciazy owszem sie mieszcze ale wygladam jak paczus co mu sie wszedzie marmoladka wylewa :D:D:D xxxxxxxx vicodin mam pytanie pare dni temu mojego starszego drapnela dziewczynka w przedszkolu tak dosc porzadnie taki duzy strupek mu sie zrobil ale od trzech dni zaczyna miec coraz bardziej czerwona skorke wokol tego strupka wczoraj mu psiknelam octaniseptem ale dzis ma bardziej czerwone niz wczoraj i sie zastanawiam czy powinnam z tym isc gdzies czy czasami sie tak goii wszystko ok i mam sie nie martwic bede wdzieczna za rade :) bo jezeli to nic takiego to nie chce isc z pierdola do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss czy Twoj adres mailowy jest na poczcie? Tralala wysylam Tobie maila juz to fakt! strasznie czasochlonne jest wystawianie takich rzeczy. zrobilam zdjecia 1/5 tego co mam! stwierdzilam ze tylko zimowe zrobie letnie zostawie i wystawie pod koniec wiosny bo po co komu teraz letnie ciuchy. ja to bym najchetniej dala komus te worki wziela za to 100 co by te dzieci chociaz cos z tego mialy i juz. ale rodziny tu brak. znajomi dzieci sie nie spodziewaja. teraz bratowej brat spodziewa sie dziecka ale nie bedzie jechal tyle km po ciuchy. byl u nas w niedziele bo wracal z nor to powiedzial ze wpadnie po nie orzy okazji ale kiedy ta okazja bedzie.. Miss Twoj maz jeszcze kupuje moja bratowa rodzila trzeciego syna tam to nie dosc ze dostala 35 tys koron becikowego to jeszcze z apteki caly czas dostawala paczki z pampersami i jakimis innymi rzeczami... a wlasnie. zarabiaja mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_chocolate1@tlen.pl moj adres z profilu, na waszej poczcie nie ma... pIsalam nie rob sobie problemu ze zdjeciami,prześlesz cos co nadaje sie do noszenienia i w jakiej ilosci Ci pasuje..co by tylko nie z głębokiej komuny i dziur nie miało;) Jakies body,spodenki,moze nie koszule wizytowe i jansy bo mam duzo nawet nowych po starszym.. Moj maż jezdzi do No tylko w delegacje,ale chcialby tam przeniesc sie na jakis czas ze mna i z dziecmi...mnie to jakos nie pasuje...wiadomo,ze tam nie znajde pracy takiej jak tu mam,zimno,do rodziny daleko...eh..szkoda,ze w Pl nie ma takich warunkow... Kurde,moje lobuzy jeszcze nie spia,z jednym leze z cycem na wierzchu a drugi prosi o kolejna butelke mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka - podobał mi się ten tekst o pączusiu i marmoladzie:P xxxxxxxxxxxxxxx moi chlopcy własnie usypiają. Młodszy nawet cicho leży a straszy chlipie, bo mi sie takie literki gumki pourywały:) Mąż pojechał na nockę i sami jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki sie pourywaly:) straszne maja te dzieciaki problemy..a moj mnie wkurzyl i powiedzialam ze buka z szafy wyjdzie jak bedzie biegal po pokoju i brata budzil..a on na to;mama, buka spi,, ja ,,wcale nie spi,zaraz otworze szafe..uuuuuuuuu,,i w 2minuty byl w lozku i zasnal..wiem,ze straszna ze mnie matka ale jak sie siedzi cale dnie samemu z dziecmi to czasem trzeba siegnac po ostrzejsze srodki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkaa_j samo wkłucie strasznie krzyczała, jeszcze nigdy tak głośno nie krzyczała aż mnie serce zabolało, cieszę się e to tylko jedno wkłucie było bp trzech to bym chyba ja nie przeżyła. Ale teraz jest już chyba dobrze, mała jest może troszke marudna ale nie jest tak źle. dzieki goja mimo wszystko, my na razie wynajmujemy kawalerkę bo mieszkanie kupione do odbioru dopiero w kwietniu wiec w domu chrzciny byłoby ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-) My dzis po kolejnym szczepieniu:-) Michas dobrze zniosl wklucia:-) malo plakal bo zrobione exspresem:-) :-) wazy 6200:-) spi sobie teraz smacznie po kapieli:-) wzielam dzis od mojej pediatry recepte na vit d3 bo te kapsulki jakos do mnie nie przemawiaja. Przy okazji wyszlo ze ma"miekkie kosci" na glowce i mam podawac 3 kropelki dziennie przez m-ac. Pozatym ok:-) fajnie sie czyta jak bawicie sie ze swoimi dzieciaczkami:-) :-) ja to taki swirek jestem i buzka mi sie nie zamyka:-) i nawijam do niego caly czas:-) :-) wiec jakby ktos z boku posluchal i zobaczyl to hehehehe:-) :-) :P:P Asiulka:-) fajowe rzeczy dla dziewczynek sa w Kajtusiu na Giermkow ale ceny kosmiczne:-) ewentualnie elzam:-) nie wiem czy w akpolu maja. Trzymam kciuki za Polcie:-) bedzie dobrze:-) Miss ty to lajtowa babka hihi :-) masz kobieto rozrywke z tym swoim 2 latkiem:-) Sikoreczko wspolczuje szpitala. Ja z malym wychodze codziennie. Nie wazne czy pada czy wieje. Musze i tyle. Opatule go jak jest wiatr . Folie przeciwdeszczowa zarzucam jak pada i w droge. Zmykam prasowac:-) dobrej nocki:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Pola waży 5220g w 6tyg i 2 dni. Przez 8 dni przybrała 400g, podobno b. duzo az pediatra sie mnie 3 razy pytała czy napewno karmie tylko piersia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga a co to akpol?? bo reszta wiem, wibieram się niebawem do ega mam nadzieję na elzam i wybuszuję cała halę :) dziewczyny ja dopiero siedzę, po całym dniu...jak wyszłam o 13:00 ta z małą przerwą byłam w domu i drugi lekarz...oczywiście Polic nic nie jest (wiec sobie wyobraźcie co spotka wczorajszego lekarza przy następmnym spotkaniu ze mną bo się do chuja pofatyguje..musiałam przeklnąc sorka), dzisejszy ortopeda to był chirurg ortopeda-traumatolog...który nie zalecił mi nawet pieluchowania tylko dużo brzuszka i noszenia dziecka tak by ręka była w kroku bo powiedział że ona po prostu zaciska nogi zamiast rozkładać (wiadomo, cały czas jej powtarzam ze ma być damą :)) i przy zmianie pieluchy baaardzo jej rozszerzac a za 2-3 dni podłapie o co chodzi...ale ja i tak będę troszkę pieluchować ale nie 24h, zalecił usg bioderek bo powiedział ze to standard bo u dzieci nic nie widać bo mają mnóstwo fałdek i powiedział ze mega silna z niej dziewczyna i ogolnie mówił na siebie wujek i mała lepiej z nim wspołpracowała jakoś wiec w piątek usg bioderek :) a o 19:00 byl neurolog, dostała 4+ :) i również parę "ćwiczeń pielęgnacyjnych" i w tydzień już powinna być na 5!! mamy ją nosić tak by głowę jej jakby do klatki piersiowej przyciskać bo mała ją za bardzo odpycha w sensie niepotrzebnei tyle siły do tego używa :) oraz pilnować bo jak była troszkę prawostronna i pilnowaliśmy to ciutek przesadziliśmy na lewo i teraz chętniej kładzie głowę na lewo ale pani powiedziała ze to kosmetyka i pokazała jak ją nosić itd itp pytała czy w szitalu robią nadal usg ciemiączka bo powiedziała ze jeszcze parę lat temu kazde dziecko mialo obowiązkowo usg ciemiączka i brzucha i powiedziala ze jak chcemy dla spokoju mozemy zrobić...ale nie wiem czy robić jak myślicie? bo mnie te badania mega stresują że hej...nie chcę się doszukiwać skoro mala zdrowa...i co wiecej dzis po jednym moim dniu zabawiania jej podciągnęła głowę pociągnięta za ręce wiec ewidentnie wczoraj lekarz jej się nie podobał i nie chciała w jego stronę głowy zbliżać :) zeszła ze mnie adrenalina i stres i padam na twarz...kupiłam małej dwie płyty z piosenkami ale po polsku od jutra zaczynamy śpiewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingajg moja tyle przybrała przez 2 tyg :) My szczepić możemy dopiero za 3 tyg, mam odczekać aż się do końca wykuruje... Szczepimy podstawowymi z nfz, Gabi wkłucia znosi w miarę, w szpitalu jak ją kłuli żeby wenflon założyć to aż 8 razy bo wszystkie żyłki pękały... Krew pobierali z główki... Mnie pielęgniarka wyprowadziła w trakcie bo podobno byłam już zielona, a płakałam razem z nią. Ale po 5 minutach ona już się śmiała, także szybko zapomina. W ogóle pielęgniarki mówiły że dawno nie widziały tak pogodnego dziecka w takim wieku i z takim zapaleniem płuc. Dziś śpi jak aniołek, chyba powietrze domowe jej służy :) Słyszałyście może o masażu bańką chińską? I jak jest efekt na rozstępy? Bo ciągle myślę jak się tego szkaradztwa pozbyć, mam tego mnóstwo, na brzuchu, bokach, pośladkach... Masakra jakaś, jak zebra, tylko paski czerwone... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka dobrze ze juz jestescie w domu..dzielna jestes ja chyba bym zeszła...z ta zebra to sie usmiałam..mam to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka-oj kochana wycierpiałaś się;* dobrze że już wszystko wraca do normy;* xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx asiulka-widzisz tak jak wszystkie dziewczyny mówiły że z Polcia bedzie ok i jest ok. nie rób wiecej usg bo poco masz się denerwować. nie wiem czy to dobrze czy źle ale w angli nie robi sie tyle badań tak małym dzieciaczką i jakos dziec rosna i sa zdrowe;) asiulka-a jakie płyty z piosenkami kupiłaś??? możesz jakieś polecić. ja chce synkowi kupić właśnie po pl. w angli nie mam takiej możłiwośći i musze kupić anglo języczne. ale jak bede w pl to napewno kupie małemu płyty. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja skończyłam właśnie prasować, teraz czekam jak mały się obudzi na karmienie i zmykam spać xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mam kolejny okropny okres;( strasznie się ze mnie leje i jakieś okropne skrzepy ze mnie wypadają;( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ok dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga - jak kawalerka to niestety musisz zrobić chrzciny poza domem. Ale w sumie to tez fajna rzecz, bo wychodzisz z domu, nie musisz nic szykowac, sprzatać, itp.:) A twoja pola waży identycznie jak mój Igor w tym samym czasie:) Jak miał 6 tyg. i 2 dni wazył 5225g:P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx asiulka - super że wszystko w porządku!!!! Ale ile się stresu najadłaś to twoje...:( Przez jednego lekarza! a zo do usg to u nas Igor miał w szpitalu robione i główki i brzuszka. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx sikorka - tez mam to cholerstwo ale o bance nic nie słyszałam. Smaruję się już 7 tygodni kremami ale efektów zero:( Też wyglądam jak zebra, tylko że u mnie raczej sa białe rozstępy ale szerokie na palec:( No i super że już jesteście w domu! A widok dziecka chorego w szpitalu to masakra... Mój pierwszy był jak miał 10 dni i tez razem z nim ryczałam:( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx U nas od rana słoneczko! Super, bo siedzenie w domu nam nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jestem stara i glupia...uslyszałam puszka okruszka i się poryczałam...bo ja Poli kupilam płyte z takimi przebojami co mniej wiecej ja pamietam i ja sluchałam, puszek okruszek, na wyspach bergamuta itd...dziecko odpłynęło na pierwszej piosence a myślalam ze pospiewamy :) ale polecam...jesteśmy mniej wiecej w tym samym wieku wiec na bank coś kojarzycie nazywa się : dziecięce przeboje the best w empiku, druga płyta to niewypał ale pojdę i wymienię na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja no wygoda na pewno, ale ceny mają zabójcze. Pisałaś że chodzisz na aerobik za darmo gdzie ty masz tak dobrze :P Kupiłam w końcu po przeczytaniu chyba wszystiego co znalazłam w necie ten bujacze leżaczek, zobaczymy jak jutro przyjdzie czy się Poli spodoba. We wrocławiu dzisiaj piękna pogoda, idealna na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - uwielbiam okruszka!!! xxxxxxxxxxxxxxxx kinga - ja jestem z Kobierzyc - tu gmina sponsoruje aerobik:) Dwa razy w tygodniu. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Asiulka wiedziałam, że Polcia zdrowa jak rybka, dobrze, że byłaś u lek, i się upewniłaś to z pewnością spokojniejsza jesteś.. My dzisiaj wieczorem idziemy z małą kontrolnie do neurologa, a o 12 mamy usg bioderek Mój M właśnie od lekarza wrócił i niestety grypa....więc świetnie... Mała mi coś przy jedzeniu marudzi od 2 dni je, wypluwa, zaczyna się denerwować, jak czuję, że mocno zaczyna mleko lecieć to znowu ryk no masakra...miała tak któraś?? a i czy wasze dzieciaczki też języki pokazują?moja ostatnio odkryła, że można i teraz non stop wywala, szczególnie jak ja jej pokazuje to robi to samo:) Acha i zaczęłą łapki do buzi pchać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - mój synek tak pluł własnie z dwóch powodów - jak za szybko leciało mleko (trzeba wtedy ciut upuścić i podac pierś) a drugi powód to zmęczenie. Jak był zbyt zmęczony to nie umiał złapac. Nie karmiłam go wtedy na siłę, tylko kładłam spać a potem dokarmiałam jak się przebudził. No i też wywala język i przy tym się śmieje:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Moj spi, ja już po treningu rowerowym, ale dołożyłam tez brzuszki. Teraz biorę się za obiad, żeby później wyjśc spokojnie na spacer i zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×