Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Ita-specjalnie weszłam zeby zobaczyc czy z Twoim Malym ok... Jak tak was czytam to ciesze sie,ze mnie omijaja takie problemy,moj wstal o 7dmej,pousmiechal sie nassal cyca i jeszcze spi,straszy pojechal z tata na budowe i zakupy a ja robie obiad,pranie i takie tam... MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM TRala...Ja w nocy nastawiam budzik,przewijam malego i karmie,tak na wszelki wypadek,przez 8tyg przybral ponad 2kg.Maz go wazyl-ale dla pewnosci jak bede w przychodni to sprawdze jeszcze.Ciagle mam watpliwosci czy z nim ok,przesypia 22godziny na dobe. Wczoraj tak mocno spal,ze go nie wykapalam...tylko nie wiem teraz czy nie zaczynaja sie jakies kolki,codziennie ok 17nastej strasznie marudzi-ale trwa to jakies pol godziny i spi dalej. Zawsze rano budzi mnie usmiechem,patrzy na mnie i sie cieszy-super widok..Jak bede miala czas podesle zdjecie ... MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Co do chrztu,my roobimy jak bedzie cieplo,moze w maju...impreza bedzie w knajpie,tam gdzie mielismy ze starszym a w kosciele zamawiamy tylko 15nastominutowy chrzest. Wszystko ku wielkiemu oburzeniu tesciowej...Ona nie rozumie,ze zwyczajnie nie mamy gdzie zrocic-w wynajetym mieszkaniu nie da rady,u tescow salon ma 16m2i nie pomiesci 20osob,a u moich rodzicow za daleko. MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Uciekam- smażę mezowi kotlety na wyjazd,20schabow,30mielonych..a teraz biersi z kurczaka 4ogromne sztuki wczoraj kupil i czekaja...moj malzonek strasznie dużo ŻRE ...a tam jedzenie drogie i szkoda mu wydawac..teraz nie wiem na ile pojedzie..chcialby jaknjdluzej..bo trzeba okna wstawic w calym domu i dach polozyc jeszcze przed zima..bona lato przyszlego roku moze sie wprowadzimy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) za wsparcie kamień z serca spadl Nie wiecie jak to jestcz tym przenikaniem pokarmu do mleka po ilu h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita - po ok 2 godzinach juz jest w pokarmie ponoć:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx karolinka -współczucia... ale nie ma tego złego:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kasiula - pytałam pediatry o krostki i powiedziała mi ze to hormonalne, absolutnie nie skaza. Ja je smaruje kremem specjalnym z emolium i jest lepiej. ja tez mam troche opuchnięte palce, i czasem włoze obraczke, a czasem nie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx asiulka - pamietam ze o tym pisałas i dlatego nakarmiłam młodego godzine przed szczepieniem - i nie ulał rotawirusa:) Dzieki za rade:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Miss -niezla kupa miecha...:P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx U nas szczepienie w porzadku. Młody wazy 5225 g, czyli w 4 tyg. przybrał 1,5 kg! Na ulewanie dostalismy debridat i mamy go podawac 3 tyg. A tak wszytko ok:) Płacz był przy wkłuciach - najgorsza zółtaczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja moja też ulewa i tydzień temu rónież dostałam ten debritat chyba jest lepiej trcohe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze rozpisalam sie i mi post wcielo :( Ita dobrze ze wszystko ok z maluszkiem :) ale ile cie tonerwow kosztowalo biedulko to tylko Ty wiesz :( my juz po wizycie mam go kacpac w emolium bo podobno to tylko delikatna skorka niemowlecia i nic specjalnego co do tego ze nie chce jesc to mam sie nie przejmowac za bardzo bo przybiera na wadze ma wzdety brzuszek wiec mam go masowac i to marudzenie jego to powiedziala ze moze miec lekkie kolki bo to wlasnie tak nam sie nasila w godzinach wieczornych no trroche dziwne dla mniebo nadal mu odaje sabsimplex na wieczor i rano wczesniej jak mial takie duze kolki to nam pomoglo ale moze sie juz przyzwyczail no juz sama nie wiem kazala mu podawac bobotic to moze faktycznie trzeba by zmienic mu kropelki marti ty chyba pisalas ze twoj maluszek lepiej reaguje na bobotic sprobujemy moze pomoze :) dziewczyny nie wiecie moze ile czasu po otwarciu moge uzyac biogaja??? bo tam jest tylko info ze w tem pokojowej do 4tyg a jak w lodowce trzymam ??? co do napuchnietych dloni nie pomoge bo mi wszystko zeszlo po porodzie aha ita wiem ze pokarm przenika do mleka po kilku godzinach ale po ilu dokladnie to nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę się nie odzywałam, ale sporo na głowie..:/ w sobotę o 20 wróciliśmy do siebie i padliśmy wszyscy w 3jkę:p w niedzielę i wczoraj prałam , prasowałam i sprzątałam jak mały spał, a że w dzień niezbyt długo śpi to niestety byłam wyczerpana... dziś tylko obiad robię: pieczona szynka (zamarynowana wczoraj), fasolka szparagowa (w lidlu śliczna za 6 zł kg) no i pieczone ziemniaki... :) KLLKLKKLKLHJHJH teściowa po zabiegu z komplikacjami niestety... ma adenocarcionome - nie jest to najgorsze rokowanie ale i nie jest najlepsze, poza tym czekamy 2 tyg na wynik węzłów... KLKLKLKHJHJH młody po piątkowym szczepieniu nieco rozdrażniony jeszcze... pierwszego dnia miał podwyższoną temperaturę tak do 38, ale potem było już ok... do czasu szczepienia spał mi po 5 h w nocy (przez tydzień)... teraz różnie 3,5 do 2,5 - wracamy do starych zwyczajów:p przez 7 tyg. przytył 2,2 kg:p waży 5,4 kg, długi na 63 cm... KLKLKHJHJHJ Asiulka szczepienie na grypę i rota to nie to samo... możesz nie iść do komunii na chrzcie... nasi znajomi nie byli (oboje są w 2gim małżeństwie).. więc im nawet nie wolno... ale po cywilnym w sumie chyba można należy się na pewno wyspowiadać przed... KLKLKHJHJH KasiulaUK pierścionek zaręczynowy noszę, obrączka nie wchodzi... a ważę nieco mniej niż przed ciążą.... więc obrzęki nie zeszły do końca... Kasiula podaj stronę NEXT z wysyłką do PL jak możesz... bo sobie upatrzyłam takie fajne śpioszki - ale nie są w przecenie, a jak mówisz, że mają być za chwilę w NEXTcie to może je kupię:) a na PL stronie nie ma zakładki sale...:( KLKLKKLKLKHJJHJ MissM no to 3mam kciuki by plan z oknami i dachem się udał:))) :)) :)) a co do teściowej nie rozumiem co ma 15 min chrzest do imprezy w knajpie?? są 15 min chrzty? :) KLKLKLHJHJ Karolinka nie wiem ile... pewnie się nic nie stanie jak dłużej co najwyżej nie będzie tak skuteczne jak przez 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin - ty to znowu szalejesz z porządkami:) Czuję się przy tobie kiepską gospodynią:P A chrzest może być 15 min. - będzie bez mszy po prostu:) Sam obrządek. xxxxxxxxxxxxxxxxxx Igor mi ładnie śpi i sobie w tym czasie ugotowałam zupę pomidorową. Jadłam już wcześniej pomidora, więc mam nadzieję, że młodemu nie zaszkodzi. xxxxxxxxxxxxxxxxxx karolinka - to probiotyk więc myślę, że raczej nie zaszkodzi. My też mieliśmy, pomógł, ale niestety skończył się bardzo szybko. Nie kupowałam kolejnego opakowania bo nie bylo potrzeby a jest drogi ten lek. xxxxxxxxxxxxxxxxxx Zapomniałam się pochwalić, że umówiłam się na spiralę już:) Będzie mnie to kosztowało 450 zł ale na 5 lat warto. Wczoraj pierwszy raz próbowaliśmy przytulanek i było całkiem nieźle:P Chociaż blizna po cięciu jeszcze mnie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin - ty to znowu szalejesz z porządkami:) Czuję się przy tobie kiepską gospodynią:P A chrzest może być 15 min. - będzie bez mszy po prostu:) Sam obrządek. xxxxxxxxxxxxxxxxxx Igor mi ładnie śpi i sobie w tym czasie ugotowałam zupę pomidorową. Jadłam już wcześniej pomidora, więc mam nadzieję, że młodemu nie zaszkodzi. xxxxxxxxxxxxxxxxxx karolinka - to probiotyk więc myślę, że raczej nie zaszkodzi. My też mieliśmy, pomógł, ale niestety skończył się bardzo szybko. Nie kupowałam kolejnego opakowania bo nie bylo potrzeby a jest drogi ten lek. xxxxxxxxxxxxxxxxxx Zapomniałam się pochwalić, że umówiłam się na spiralę już:) Będzie mnie to kosztowało 450 zł ale na 5 lat warto. Wczoraj pierwszy raz próbowaliśmy przytulanek i było całkiem nieźle:P Chociaż blizna po cięciu jeszcze mnie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do komunii i slubu cywilnego to my nie bylismy bo ksiadz poiedzial zewg kosciola wcale nie jestemy malzenstwem co za tym idzie zyjemy w grzechu wiec teoretycznie nie dostaniemy rozgrzeszenia :) malo tego poniewaz nie jestesmy po koscielnym chrzest moze byc tylko w sobote ale to nie jest problem zabawne dla mnie jest to ze musimy jechac do miejscowosci 20km oddalonej od naszej bo u nas w zadnym kosciele nam Gabrysia nie ochrzcza podobno odgorny nakaz :D:D:D juz jak Kacpra chrzcilismy to problemy robili ale jeszcze jakos przeszlo a teraz juz nie da rady :( no wiec jedziemy do kosciola gdzie problemow nie robia :) wiecie dla mnie to chore jest bo co takie malenstwo zawinilo tzn ja nie widze problemu w tym ze jestesmy po cywilnym tylko oni moj wybor dla mnie jestesmy takim samym malzenstwem jakim bylibysmy po koscielnym a ze slub byl na szybko bez wesela dlatego taki a nie inny tzn chodzi mi o to ze nie powinni stawiac tak sprawy ze albo rodzice po koscielnym i wtedy chcimy bez problemu albo nie i won :) no bo ja to tak odbieram :) vicodin przykro mi ze z tesciowa nie do konca ok :( moze sie jeszcze jakos wyklaruje nie wiem nie znam sie na tych sprawach ale nadzieje zawsze trzeba miec :) a tak na marginesie ja tez cie podziwiam z tym ogarnianiem wszystkiego ja to cienki bolek przy Tobie jestem bywa nawet ze obiadu nie gotuje bo jakos nie mam kiedy ;) dobrze ze tesciowa pietro wyzej to zawsze sobie chlopakow do niej podesle jak cos :) zmykam na spacerek bo ladnie sie zrobilo i dosyc cieplo nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja nie wiedziałam, że są 15 min - fajnie:)) :) ja nic nie mówię ale my od tygodnia po cięciu zaczęliśmy przytulanki i tak zostało:p coś Ty, ja pamiętam jak ja w ciąży leżałam a Ty przyjęcia, ciasta id.:) VVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVVVV Karolinka ja też czasem nie gotuję, dlatego zawsze min. na 2 dni i coś do zamrożenia na dni beznadziejne gdzie moje dziecko daje popalić...:) jak trzeba to się robi i już... jak mogłam sobie na lenistwo pozwolić to z tego korzystałam hehe:))) VVVVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVVV u nas bez problemu chrzczą dzieci ślubne, nieślubne nie ma dla księdza znaczenia bo maluch niczemu winny nie jest...:) ale jak wiadomo ksiądz też człowiek... a człowiek człowiekowi nierówny... VVVVVVVVVVVVVVVVVV VVVVVVVVVVV tuż przed świętami 21.12 przeprowadzamy się z całym bajzlem do siebie do domu... póki co na 4 miesiące, a potem może tu wrócimy a może zostaniemy albo jeszcze coś wymyślimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin napisałaż ze Igor przez 7 tyg. przytył 2,2 kg waży 5,4 kg, długi na 63 cm..to ile miał długości początkowo? to może moja za mało tyje skoro 1,1 przez 6 tygodni i nie wiem ile cm jej doszło bo ją cieżko zmierzyć ale ok. 5 maks tak myślę... co Ty jesz ze tak Ci syn rośnie?? :) drożdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja od wczoraj z małą w szpitalu, jednak zapalenie płuc się rozwinęło :(. A to był tylko katar :( Uciekam spowrotem do szpitala, przyjechalam tylko na obiad bo wyżywienie matkom nie przysługuje już... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabiej przybiera ale coś tam przybiera.. Na razie kombinuję z dietą, wyrzuciłam calutki nabiał i wodę gazowaną.. I dziś jakby lepiej.. Asiulka dziewczynki wolniej przybierają chyba, przynajmniej u nas tak było :) Mój mały przy ur.miał 3420g, przy wyjściu ze szpitala 3100g, a teraz ma 4900g, a ma skończone 9tygodni:) Co do sprzątania to ja podziwiam tych co mają codziennie posprzątane :) ja codziennie mam ogarnięte tak że nie wstyd wpuścić kogoś w razie czego :P Ale są takie dni że jak mała rozwala to nie ma jak do pokoju wejść :) Później nadchodzi taki dzień że cały dzień chodzę i sprzątam i błysk! :D W niedzielę przyjeżdża teściowa- klamka zapadła- wyjeżdżamy.. Niby się cieszę ale jakoś mi dziwnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala ale Ty siedzisz za granica czy dopiero jedziesz za granice bo sie połapac nie moge.. sikorka 3maj sie, bedzie dobrze bo Gabrysiek jest dzielny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- nie,nie, jesteśmy w PL, mieliśmy jechać w ten weekend co właśnie minął ale mały zaczął ulewać i zostaliśmy.. Ale w najbliższy weekend uciekamy już.. Już mamy ubezpieczenia pozałatwiane więc w razie konieczności to tam możemy do lekarza. Najgorzej ze szczepieniami bo jak zaczęliśmy tutaj to tutaj musimy skończyć bo tam dają zupełnie inaczej= jest tylko jedno szczepienie w wieku 0-2.. I na koniec października przyjeżdżamy na szczepienie i na wszystkich świętych zostaniemy :) Ale 550km do przeżycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka trzymaj sie tam nic przyjemnego ale dacie rade :) trala to trzymam kciuki zeby wam sie tam dobrze ukladalo :) zreszta tak naserio to teraz wszedzie blisko nawet samolotem to chwilka i jestes :) a moj starszy synus znalazl sposob na mnie jak jestem zla :D zaczal poprawnie mowic r i w taki specyficzny sposob wymawia "rymowanki" i teraz jak sie na niego bocze to chodzi za mna i ciagle mowi rymowanki r rymowanki r i mowie wam ze od razu mi wszystko przechodzi cwaniak maly kurcze dzieciaczki tak szybko wylapuja pewne rzeczy :) a nie mowilam ze dzien bedzie do d... wlasnie przed chwila jak sprzatalam laziene upierdzielilam odplyw w brodziku :D:D:D potknelam sie jakos wpadlam i trzask moj maz juz dzis kazal mi niczego nie dotykac a najlepiej usiasc i sie nie ruszac zebym sobie albo komus krzywdy nie zrobila :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona next uk https://www.next.co.uk/ link do przesyłki http://help.next.co.uk/Section.aspx?ItemId=10168 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jeszcze promocji nie ma, czekam na nia z niecierpliwością;) nie wiem jak jest dokładnie z ta dostawą do pl bo ja zawsze kupuje tutaj i odbieram w sklepie. ale mozna sobie strone przetłumaczyc na język pl jest taka zakładka na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula piekne rzeczy niestety ja słabo z angielskim po latach nieuzywania moze Mąż mi coś pomoze zamówić...gdzie są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula-nic narazie nie zmawiaj bo szkoda kasy, za jakiś czas bedzie wszystko za połowe ceny, tak na prawde za połowe;) a nie że tylko napisza że jest taniej;) teraz jak dla mnie to jest drogo ale potem ceny fajne. a cena to albo najechać myszka na dany ciuszek albo wejśc i jest cena i rozmiar. i strona może byc przetłumaczona na język pl i podana w zł. na głównej stronie na samym dole po prawej stronie jest napisane Languages Polish English daj na polish i polska flage i juz powinno byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cos dziwnego jest z Pola.od tego weekebdu...oby nie przez szczepienia...brzydko je w sensie rzuca sie przy butelce je po 100 ml albo mniej za.to chce co godzina...nie.spi.jak zawsze po 3h tylko po godzinie...i co chwila.marudzi i jest rozdrqzniona... :( kupy sa i baki tez wiec kolki odpadaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mysle o.hemoroidach ...sama mam jednego od.slabej przemiany materii ale takiegp.co.sie.nieczesto.pokazuje i daje zyc...myslalyscie o alantanie?? i obowiazkowo mycie pupki po kazdej wizycie w wc..ja tak.musze robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U nas noc ok,mała zasneła przed 21 i wstała o 1,potem spała do 6 także jestem zadowolona :) Martwi mnie jednak ten katarek jak rano wstaje ,ale gdy próbuję ściągnąć to nic nie ma.. :/później za dnia już nic nie słyszę..hmm.. Wczoraj ,ani w niedzielę z nią nie wychodziłam na dwór boję się.A Wy wychodzicie z maluszkami? Wczoraj Amelcia skończyła 2 miesiące.W następną sobotę mamy chrzest małej :)Właśnie szukam jakiś rajstopek na chrzciny białych do sukieneczki :)i chcę opaskę ,ale już znalazłam na allegro :)Do kościoła i tak pójdzie ubrana w kombinezon biały mamy :) Nie wiem kiedy mi mineły te dwa miesiące :)szybciutko czas leci ,a maleńka rośnie..:)nim się obejrzę ,a będzie rok i będzie chodzić :);)hihi .. Znajoma chce mi sprzedać taki fotelik na kółkach ,wygląda to jak wózek czy stelaż z zamontowanym fotelikiem tyle,że ma takie małe kółeczka :)I właśnie zdecydowałam się ,bo Amelcia nie lubi wózka :)Fajny można zabrać do to super marketu zamiast taszczyć wózek .. Dobra szukam tych rajstopek i mała będzie się nie długo budziła :) MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - a moze mleczko jej się troche cofa i dlatego rano wydaje ci się, że ma katar? Mój Igor ma tak czasem:) A czemu na dwór nie wychodzicie? Ja nie wychodze tylko jak pada. Jak jest zimno to trzeba po prostu się cieplej ubrać:P xxxxxxxxxxxxxxxx A u nas wczorajszy wieczór koszmar:( Igor przez 40 minut darł się okropnie! Płakał tak strasznie, szarpał mnie rączkami, rzucał głową na boki. Pewnie to reakcja po szczepieniu:( Nosiłam go godzinę na rękach aż zdrętwiałam całkowicie. Ale usnął i na szczęście w nocy już płaczu nie było. Dzisiaj dziecko spokojne:) xxxxxxxxxxxxxxxxx asiulka - mój miał tak kilka dni temu. Jadł co godzinę po 5 minut. Ale przeszło mu. Może to skok rozwojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×