Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Przepraszam, trzy razy wysłało mi mój mega długi post :/ sorrrrrrrrrrry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wivi, ja osobiście nie mam nic przeciwko żebyś dołączyła! :) Synek faktycznie duży i jak SN go dałaś radę wycisnąć to wielki podziw:) Mój miał 3400g i 56cm, a było mi ciężko, bo córeczka miała 3040g i 51cm :) Ale ta pogoda dobija.. Szaro buro, mały mi pół dnia śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) nie mam zbytnio czasu i weny aby czasem cos skrobnac. Wspolczuje chorob maluszkom niech wracaja szybciutko do zdrowia ❤️ Basiu ot kobieta pokazala klase i tupet wrrrrrr :) nie przejmuj sie tym babsztylem bo nie warto:) w ogole to nie wiem jak ona smiala w ogole takim czyms zawracac ci glowe. Juz teraz przynajmniej nie musisz sie zastanawiac czy do niej pojsc.Buziol dla ciebie👄 hehe w ogole to spoznione zyczonka przesylam:)fajnie bo ja tez z 25.10 i juz 3 z przodu stoi hihi:) Vicodin ech mam nadzieje ze wywalczycie swoje.Kurcze czlowiek tyle kasy im placi a oni sobie takie jaja robia i obiecuja gruszki na wierzbie. i wez tu miej nerwy na wodzy.Powodzenia i nie dajcie sie. Asiulka wczoraj akurat czytalam ale maly nie dal mi napisac abys smoczek sprawdzila hihi ale dobrze ze sama doszlas. Kiedy masz zamiar zawitac w elblazkowie:) Goja "Sage" uwielbia moja bratowa cala przerobila.Pewnie juz zaganiania jestes bo chrzciny przed wami wiec prosze mi sie nie przepracowywac. Widze ze ambitnie dazysz do celu.Trzymam kciuki za spadek wagi:) Sikorka jak samopoczucie.Wspolczuje zapalenia pluc.Mam nadzieje ze juz lepiej. trala szkoda ze Brajanek sie tak meczyl:(niech wreszcie wymysla cudowny sposob aby maluszki sie nie meczyly.Pomarzyc zawsze mozna ech. Jesli chodzi o vit d3 ja mam devikap. ita zasiali ziarenko niepewnosci ale zeby chociaz powiedzieli ze na 100% jest ok i mam nadzieje ze innej opcji nie bierzesz pod uwage:)bedzie dobrze:):) karolinka powodzenia na kursie:) Wivi witaj 🌻 Powiem wam ze ostatnio mialam takiego wk*** na moja" za**bista" kadrowa ze chyba bym ja udusila.Skonczyla mi sie umowa ostatniego wrzesnia a ona laskawie papiery do zusu przeslala w 3 tyg pazdziernika.Dostalam pismo ze mam sie stawic z aktem urodzenia co uczynilam jak najszybciej.A tu kolejne pisemko(2 list) z naszej instytucji ze nie zgadzaja im sie odprowadzone skladki i liczba przepracowanych dni za m-ce czerwiec i lipiec 2011.Noz cholera jasna i tym sposobem moj macierzynski zostanie wyplacony pewnie w grudniu bo zus ma 30 dni na wyplate swiadczenia.Musze sobie juz pismo wystosowac o przedluzenie macierzynskiego bo w XII mi sie konczy buuu. Normalnie szkoda gadac jak ten czas leci.... pozniej pozostaje mi posredniak. Nie pamietam co mialam jeszcze napisac ale kurczak w piekarniku mnie wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja na sekundę tylko hej:)eh niestety mam stan zapalny w tej jednej piersi mleko słone że hej mała nie chce z niej jeść eh ile się namorduję z nią żeby cokolwiek zjadła to eh:(Laktator nie chce mi ściągać nic prawie nie leci eh jak pomyślę że to przeze mnie i ten stres który miałam ostatnio to wściekła jestem:(Aguś dziękuję Ci kochana serdecznie!!!:)Kochana Tobie też spóźnione życzonka heh fajnie że też z 25.10 jesteś:)Skorpionica jak ja heh:)Kochana szkoda że tak rzadko się odzywasz:(Hej dla nowej Mamusi:)Kolejny Szkrabik z nami heh:)zmykam się męczyć z laktatorem eh:(Jutro jedziemy na urodziny Szwagra mam nadzieję że mała grzeczna w miarę będzie:(Eh martwię się kiedy mi minie ten stan zapalny oby szybko żebym mleka całkiem nie straciła:(Eh buziaki Kochane odezwę się później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe my z mezem 2 skorpiony jestesmy wiec czasem goraco jest.... A jesli chodzi o Michalka to bez zmian wyjscie z domu wiaze sie ze stresem z mojej strony ech.Jesli juz uda mi sie go uspac to z iloscia snu roznie bywa ale jest to b.malo czasem 1godz czasem 2,5 nie dluzej ale to wszystko w ciagu dnia czyli srednio od 6 rano do 20 (bo wtedy idzie spac) to tylko tyle pospi.W nocy roznie ale z reguly pierwsza pobudke mamy ok 2-3 lub 4 wiec nie jest zle.Ubieram mu na spacer jeszcze welurowy kombinezon bo w zimowym jest mu za goraco. Synek to taki gadula ze szok chyba po mamusi hehe.. 29 mamy kolejne szczepienie zobaczymy jak tym razem bedzie. Basiu wrr zapalenie.. Pozdrowionka i buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu znam zapalenie- ból okropny.. Ja masowałam ciepłym prysznicem i później ciągnęłam laktatorem na siłe aż zaczęło lecieć, czasami nawet po pół godziny dopiero leciało.. no i ja miałam antybiotyk bo miałam 40st gorączki i mnie telepało konkretnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, odnośnie zapalenia za wiele nie pomogę, ale wiem, że kapusta pomaga (rozbić tluczkiem i trzymać przy piersi) to sprawdzony sposób mojej mamy (a urodziła nas pięcioro) i położnej ze szkoły rodzenia. Asiulka a Ty się nie martw jedzeniem małej. Próbowałaś spisywać ile je dziennie? Spisz, a później podlicz wszystko - nawet te 10 ml co zjada po dwóch godzinach. Może się okaże, że wcale nie je tak malutko. Miałam identyczny problem z Wojtusiem i wciąż mam. Też ciągle "podjada". Bardzo rzadko wciągnie naraz całą butlę - chyba tylko w nocy po pierwszej nocnej drzemce, która trwa 5 - 6 h. A później - po kolejnej nocnej drzemce, zazwyczaj trzy - cztero - godzinnej zjada np tylko 50 ml i wyobraź sobie że starcza mu to na kolejne 4 godziny. A malutki to on nie jest - jest w wieku Twojej Polusi a waży już dobrze ponad 7 kg! Ubieram go w ciuszki o rozm 74 bo dłuuugi jest strasznie (za mężem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mieta pomoga uspokoic laktacje i dostosowac do potrzeb tylko Basia wez jeden kubek tylko i powinno pomoc...mieta znaczy herbata mietowa zaparzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja w 4 dobie po porodzie miałam już stan zapalny ale jakoś go przetrwałam a wtedy był i w jednej iw drugiej piersi brr...teraz chociaż tyle że tylko w jednej:)Wczoraj miałam temperaturę dreszcze ból głowy rozkładało mnie jak na grypę ale dziś już ok w miarę pierś taka jakby obolała jak ją dotykam ale miękką mam więc ok:)Nawet się martwiłam że jak miękka to nie ma mleka w niej. Po kąpieli mała mi się tak darła bo nie chciała jeść z tej chorej ale wiedziałam że nie mogę jej dać tej zdrowej bo znów mi się zrobią kamienie w tej chorej i po 10 minutach ryku wreszcie zassała:)Umęczona taka była że zasnęła w momencie w łóżeczku i teraz chrapie już:)Wivi to ten Twój Wojtuś to spory bobas naprawdę:)Moja Zuzia ma ma 3 miesiące i 12 dni i waży 6kg więc jak na dziewczynkę myślę nieźle zwłaszcza że urodziła się z wagą 2900:)Asiulka może to chwilowe może jutro znów ładnie zje;)oby:)Aguś eh to Michałek malutko Ci spi w dzień bidulko nie masz za bardzo chwilki wytchnienia:)Moja Zuzia super znosi szczepienia teraz mamy 6 grudnia i potem dopiero po 12 miesiącu więc spokój na dłuższy czas:)Skorpiony faktycznie "harpagany" hehe:)Eh ja nie mam póki co prezentu dla szwagra na jutro eh coś jutro muszę kupić ale pojęcia nie mam co eh. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wivi kochana ja spisuje wsio.od 28,08.czyli od.powrptu do domu...i jedzenie i kupy i siku i czasem.spanie i kiedy witamina i postepy i co sie da...mam taki fajny dzienniczek dni i nocy maluszka :) je ok. 700 ml na dobe..na puszcze enfamil pisza 6x180 ml czyli ponad litr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiulka nie mam mięty w domu to raz jutro jak coś kupię ale trochę się boję kombinować bo bardzo zależy mi na karmieniu małej i nie chcę żeby mi zanikło mleko wiadomo po jednym kubku nic by się pewnie nie stało ale wolę nie eksperymentować:)Dzięki serdeczne za rady już mi mija zapalenie małą muszę zmuszać do jedzenia z tej chorej to ona najlepiej mi spijając wyleczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Basia moja urodziła się 2750g, a mając 2 miesiące i 12 dni ważyła 5kg :) Strasznie szybko przybiera :) Wivi witamy na pokładzie :) Za to Gabi przestawia mi się na coraz późniejsze zasypianie! Zawsze maks 20 spała jak suseł, a wczoraj po 22 dopiero. Dziś też jeszcze bryka w łóżeczku :) Chyba nasze dzieci dorastają :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za troskę:) Karolcia fajnie, że rączka ok:) vvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Basia przetrwałaś raz zapalenie spokojnie przetrwasz drugi raz:) doskonale wiesz co robić:) vvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvv TakatamAga młody już zdrowy, kupki wczoraj lepiej:) ale zasypia mi jak się ciemno robi:p od 16 do 17 to masakra by nie spał - marudzi, popłakuje, leje się przez ręce... 17 kąpiel, którą uwielbia, jedzenie i spać... o18 z reguły małego nie mam...:) wstaje za to co 2-3 h i budzi się ostatecznie o 5-6... choć dziś śpi nadal:p vvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvv Goja w sumie uważam na to, ale młody wieczorem zasypia przy cycu jak je - spokojnie wtedy odkładam czy to do łóżeczka jak jest mąż czy do łóżka by spał ze mną jak nie ma męża...:) sam w łóżeczku też zaśnie:) vvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvv znikam bo młody się budzi:) vvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvv miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wivi witaj :) aga spoznione zyczonka :) basia biedulko mam nadzieje ze zapalenie minie szybciutko asiulka tak sie zastanawiam czemu na kazdym mleku pisze inaczej bo na nanie pisze 6 razy po 120ml chociaz Gabrys jutro skonczy 3msce wiec teoretycznie powinien jesc 6*150ml ale ja mysle ze to usrednione jest i kazdy maluszek ma swoja pojemnosc brzuszka skoro maluszki przybieraja na wadze to chyba nie mamy sie czym martwic moj maly wazy 6kg urodzil sie z waga rowno 3 wiec chyba nie jest zle ja sie nie trzymam scisle tego co jest na puszce jednego dnia zje wiecej innego mniej srednia chyba nie jest zla wiecie co ja juz nie wiem jak mam z tesciowa rozmawiac :( jest cudowna zajmuje mi sie maluchami ale wczoraj np nakarmilam malego o 15 pozniej pojechalam na kurs no i mowie jej zeby dala mu jesc dopiero ok 18 a wczesniej jak cos to pic bo tak to on nie jest glodny (ostatnio zauwazylam ze lepiej jest jak dostaje jesc co 3-4 h i miedzyczasie picie niz jak byl karmiony czesto a malo ) no ale niestety jak grochem o sciane wrocilam do domu przed 20 i mama mowi zebym mu sprobowala dac jesc bo nie chce ja troche spanikowalam ze nie jadl wogole a ona mi mowi ze dostal o 16,30 pozniej m probowala dac przed 19 ale ze cos z nim nie teak bo nie chce jesc no rece mi opadly no i oczywiscie przez 4 h zmienione 6 pieluch poprostu juz sily nie mam jeszcze w dodatku moj maz w przyszlym tygodniu wyjezdza do Warszawy na caly tydzien ja mam codziennie te kursy to juz calkiem oci...je :) wczoraj maluchy moje spac nie chcialy wogole nie wiem cos w powietrzu moze :) starszy poszedl spac o 23 a Gabrys pol godz wczesniej gdzie noramlnie zasypia ok 20 oj nie nadazam za nimi czasami :) vicodin super ze juz lepiej :) uciekam bo starszy wlasnie wstal a maluszek tez juz sie wierci milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka na zadnym mm niw bylo wlasnie tak duzo napisane jak enfamil...150 to maks a tu jest 180 a za chwile 220..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga do elblaga chce sie wypuscic skoro sniegu ne ma w ktorys weekend ale maz musi miec wolny pon bo inaczej nas ten weekend zameczylby dostalam tone fajnych ubran z elzamu i wszystko polskie ubranka, fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki;* dawni sie nie odzywałam bo brak czasu. z małym mniałm tydz temu kolejne szczepienie i tak jak zwykle zero płaczu. po miał goraczke ale obeszło sie bez syropu.za miesiac bedzie miał 3 ukucia i zobaczt=ymy jak to zniesie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx musze sie pochwalic bo mój synek jz nie budzi sie co 3 godz w nocy;) je tak około 22 i spi do 4 czasem do 5;) i nastepne karmienie o 9. w dzień je co 4 godz ale 210ml. do tego dwa razy po 100ml herbatki. dziś ważyłam go na wadze domowej i ma 8,200kg ( waga wyjściowa 4,210) więc tak w normie. nosi ciuchy od 6-9miesięcy różnych firm i z next są troszke za duże ale podwine rekaw i jest ok. pampersy już tak od tyg zakładam 4. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Basia- pani ginekolog miała tupet zadzwonic do Ciebie z taka sprawą;) ja bym jej wygarneła jaka to ona jest.okropne babsko xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dziewczyny ile czeka sie na nr pesel??? i na ile jest ważny pl dowód dla dziecka??? i mam jeszcze pytanie odnośnie neurologa czy jest jakiś specjaln dla małych dzieci czy taki ogólny ney=urolog?? bo martwi mnie troszke ta jego główka.w tym miejscu co użyli ssaka to ma taka wypustke;( lekarz rodzinny powiedział że takie coś może mu zostać i nic z tym nie moge zrobić. znajoma w pl powiedział mi że po takim porodzie to dziecko do 2 lat powinno być kontrolowane przez neurologa. a jego nikt nie oglądał tylko lekarz po porodzie nakleił plastry na głowe i tyle. a położne jak widziały to robiły tylko ałłłłł ;) i tyle sie dowiedziałam.a teraz na śiwta jak bede w pl to spr bym sobie ta jego głowke. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx wasze dzieci takie rozwinięte a mój leniuch to nie myśli o przekreceniu sie z pleców na brzuszek i odwrotnie;) podnosi ładnie głwke zaczyna chwytac rękami. i jak go pociągne za rece to chce sie podnosić do siadania ale tylko czasmi;) rece ma cały czas w buzi i sie ślini;) xxxxxxxxxxxxxxx miłego dnia buziaki xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwota_oliwek
hej sluchajcie kobiety. cos tu nie gra- otoz wasza kolezanka margaretka ktora pisala ze stracila coreczke, gdy ktoras ja pocieszala ze jeszcze bedzie w ciazy napisala tez takie zdanie ze nie chce juz bo ma juz jedno dziecko... a na pierwszej stronie waszego topiku jak byk napisala ze to jej pierwsza ciaza.... co tu jest grane? ja juz nie nadazam, nadrobilam tez historie z anex, tez jakis glupi bachor chyba sie bawil uczuciami innych..... w ogole od kilku dni codziennie po troche czytam wasze historie od 1 storny, dzis skonczylam ostatnia. wszystkie szczere dziewczyny jestescie dla mnie bohaterkami, zwlaszcza te z dwojka dzieci jak aneta_21, miss.m, tralalapimpirimpi, karolinkaa_j, goja27.10, malutka3110 i wielkie uszanowania dla Basia2510- mimo ze masz jedno dziecko po tym co tu piszesz co przeszłas, jesteś dla mnie wzorem!! Ja mam jedną iskierke- Oliwier ur27 lipca 2012 :) a i musze przyznac ze bardzo milo tu u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy moj post to chyba po chinsku pisalam hehehe formula zdania o zusie mnie powalila. sikorka zapomnialam ci napisac ja biore symonette to tabletki dla karmiacych ale chyba jeszcze nie takie popularne.Zamawiam na stronie doz bo jest taniej.Dzis odebralam kolejne opakowanie i niecale 26zl.Czuje sie dobrze po nich jakbym w ogole nic nie brala.Jeden plus tych tabletek ze przeszla mi ochota na slodkie bo wczesniej to jakas porazka.Sloik z kremem czekoladowym byl gora na 3 dni.Rano to potrafilam 4 kajzerki zjesc z nim :) pozniej jakiegos snicersa i paczek obowiazkowo z lukrem:P miejsca brak na porzadne jedzonko.O dziwo waga nie drgnela:):) Bylam wczoraj u fryzjera i moje wlosy ktore mialam do pasa obcielam do polowy szyji:) Michalek na poczatku mi sie przygladam ale gdy maz wrocil z pracy wzial go na rece a on tak sie mnie przestraszyl ze uspokoic go nie moglam hehe.....na to wyglada ze musze strasznie wygladc hihi skoro dziecko matki sie boi ech:P:P ..........................................................................................................Synek wazy ok 6700 ale nie wyglada na tyle.Faldek brak taki patyczak:).Mojego brata synek jest m-ac mlodszy to moj przy nim to okruszek.Ale fakt ze bratanek sie wiekszy urodzil. Posiadamy dwie biale plamki na dolnej szczece i lekka opuchlizne ale marudzenia z tego powodu brak.Porobilam troche jablek w sloiki dla malego bo taki jest urodzaj ze obierajac je mialam dosc.Zaczne wprowadzac po skonczonym 4 m-cu marchew i jablko zobaczymy jak to bedzie:) Corka moja ma 9lat i jak sobie przypomne jaka byla mala a teraz 140 centymetrowa panna ktora zaczyna juz dojrzewac:) to przezywam szok:P czas biegnie jak oszalaly. asiulka dobrze ze ci sie ciuszki podobaja.A o sniegu mi nie wspominaj bo mi ciarki przechodza:P Kasiula a dlugo bedziecie w Polsce po swietach bo cos mi swita ze sie wybieracie to wtedy mozesz odwiedzic lekarza z malym bo tez mi sie wydaje ze powinien byc bardziej szczegolowo zbadany nawet jak nic mu nie dolega.Dla twojego spokoju molestowalabym lekarz tam na miejscu. ......... 🌻 ................. pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Troszkę Was poczytała.... Ja jeszcze nie byłam na szczepieniu i nie wiem ile mała waży.. Dopiero we wtorek mamy szczepienie :/ Mała śpi,ostatnio to wogóle dużo śpiu za dnia i ładnie w nocy . Na spacerki tylko czasami wychodzimy.. Amelka bardzo lubi się śmiać i wariować hehe...taka pocieszna jest :) WYSYŁAM ZDJĘCIA AMELCI NA GMAILA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mój mały już oczywiście śpi...:p vvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvv TakatamAga jak mi się marzy fryzjer, ale taki, co by ogarnął moje włosy... mam kręcone ale czasem prostuje... byłam u fryzjera może 3 razy w życiu... a teraz chciałabym rozjaśnić włosy-mam bardzo ciemne...więc sama się za to nie biorę... vvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Kasiula my na pesel czekaliśmy 2 tygodnie - do odbioru w urzędzie.... neurolog dziecięcy - jak najbardziej funkcjonuje jako osobna specjalizacja, co do monitorowania dzieci po użyciu ssaka nie pomogę nie wiem czy to stała praktyka - ale zapytać nie zaszkodzi:) mój też się nie obraca z plecków na brzuszek, ani odwrotnie... no może czasem się kiwa leżąc na brzuszku jak podnosi klatkę piersiową - ale moim zdaniem wynika to z podwijania rączki a nie chęci turlania się:p maluchy mają jeszcze czas- nie ma co się tym zajmować:) vvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv ale młody chwyta rączkami i pakuje do buzi podwieszone na macie zabawki... za smokiem dalej nie przepada - ale nasze zabawy ze smoczkiem doczekały się momentów, w których spryciarz celowo dopycha sobie smoka po to by za chwile spektakularnie wypluć:p vvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvv Karolcia nie da się zreformować:/ po prostu zostawiasz małego możesz prosić i nic z tego nie wynika:( lepiej sobie pomyśleć: coś za coś: mam z kim zostawić małego, ale za to mama robi co chce... inaczej się nawściekasz a i tak niewiele się zmieni... choć moja mama jak jestem u rodziców z małym robi wszystko tak jak chcę... pytanie- jak będzie robiła gdy młody nie będzie już przy cycu:p a teściowa na szczęście (ponieważ ma swoją filozofię wychowania, której nie popieram) przez czas jakiś nie będzie mogła się małym zajmować... musi dojść do siebie - póki co jest w miarę... w połowie grudnia mamy badanie czy nie ma przerzutów i wtedy będziemy się cieszyć mam nadzieje - w sensie, że nie będzie:) vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Wivi ja nic nie zapisuję, mam jakiś tam kalendarzyk, bo mi przyjaciółka poleciła, ale doskonale pamiętam, co jadłam kiedy i którą piersią ostatnio karmiłam...:p w zasadzie jem wszystko i się nie ograniczam - jem mocno pikantne rzeczy, małemu to nie przeszkadza... jem i orzechy i cytrusy wiadomo nie tonami, ale po 4 mandarynkach 1 dnia nic się nie działo... mój jest przyzwyczajany do zmian, nie mamy rytuałów, czasem go kąpiemy wieczorem, czasem nie, zasypia w łóżku u nas, u moich rodziców, w drugim domu, w łóżeczku, na rekach u mnie, u męża, u babci i u dziadka też się zdarzyło - w czwartek mamy kolejne szczepienie i zobaczy dziadków a potem do gwiazdki już nie - zobaczymy jak wtedy zareaguje... myślę, że to bardzo indywidualne... mój po nocy wo wygłodniały wilk jakby nic nigdy nie jadł hehea wstaje co 2-3h :p w dzień po drzemkach jak się cudownie zdarzą nie je a się bawi:) vvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvv Ita ja też kiedyś przewijałam przed karmieniem w nocy teraz muszę zaspokoić pierwszy głód głodomora, potem przewijanie i znów cyc na dobranoc - łącznie 15-20 min i znów śpię:) vvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvv się rozpisałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Własnie odciagam cyca :-) bo dziś wychodzę na imprezę z okazji 30-tych urodzin mojej przyjaciółki. Idę sama bo to babska impreza ale nie wiem jak sie na 20 wyrobie. Mąż z teściowa z małym zostaje. Vicodin ja teraz czasami w ogóle nie zmieniam bo suchy :-) Basia i jak piersi? Goja wykończona przygotowaniami? Napisz Jak poszło. Kasia idz do neurologa w pl nie zaszkodzi. Dziewczyny jak wasze maluchy zachowują sie w kąpieli? I czy zauwazacie takie jakby trzęsienie sie np raczek jak jest maluch mocno głodny albo płacze lub jest zły? Dziś teściowa tez na spacerze była z małym a my po plaszczyk i torebkę dla mnie. Plaszczyk kupiłam a'la zara tylko polowe tańszy bo rękawy nie ze skory ale reszta tak samo bukle.ale przymierzylam w domu i trochę jak grubas wyglądam echhhh ale w innych moje piersi były maksymalnie splaszczone. I tak muszę ocieplenie dosztukowac sobie bo to bardziej jesienny niż zimowy.Torebki nie kupiłam Ok kończę powoli ściągać i karmie małego. Potem kapanie i szykowanie siebie expresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co do kąpania to moja jest ciągle w wodzie przestraszona, ale już nie płacze jak wcześniej. Jak jest zła i płacze długo to też aż się trzęsie nerwus mały :) A co do margaretki to ja też czytałam ostatnio forum z czasów początkowych i wnioski podobne... Cóż, nie każdy z nas jest tu szczery :) Zmykam spać, jutro jedziemy w gości, a w poniedziałek do sądu idę zeznawać. Miłego weekendu :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita - oj wykończona... Właśnie odpoczywam po 11 godzinach non stop w kuchni. Ale jutro będzie jeszcze sajgon... No ale co się nie robi dla dzieciaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak Was czytam dziewczyny to widzę, że już prawie wszystkie macie chrzest za sobą. My jeszcze nawet nie przymierzaliśmy się do tematu... Vicodin, pisałaś, że Twój mały zasypia o 18 i budzi się 5 rano. Mój Wojtuś podobnie - ostatnią drzemkę ma ok. 15, trwa tylko godzinkę i później już do 18, czyli do czasu kąpieli nie śpi. W łożeczku jest już o 19 :) Budzi się dwa razy - o 24 i o 4. I później już o 6 pobudka... Wolałabym, żeby pospał dłużej ale nic z tego :/ A jak położę go po nocy na macie to piszczy z radości :D I też już łapie zabawki i wszystko pcha do mordeczki :D A zazdroszczę Ci, że synek zasypia wszędzie! Chciałabym tak... Mój szkrab ma bardzo czuły sen - za mną... Wiecie, ja pół życia w stoperach przespałam. Teraz na dodatek mieszkamy w ścisłym centrum miasta więc hałas niesamowity :/ Zwłaszcza w weekendy jak ludzie wracają z imprez. Na szczęście kilka dni temu zainstalowali nam monitoring koło kamienicy więc może hałasy i picie alko pod oknem się skończą... Taka tam aga, ja też mam krótkie włosy - teraz damskiego irokeza... Synek chyba lubi moje włosy bo wciąż się na nie patrzy. Tak czy siak \znowu zapuszczam. Nie powiem - jest wygodnie i mąż lubi krótkie fryzury ale jakoś tak mało kobieco się czuje :/ Asiulka - to spore te nasze bobaski. A swoją drogą to dziwne, że tak się różnią tabelki żywienia niemowląt w zależności od marki mleka... jeśli wierzyć producentom mój Wojtuś za trzy tygodnie powinien wciągać 6x 150. Chyba powoli się przymierza do tego, bo jak spojrzałam w notesik to ciut więcej wciąga przez ostatnie kilka dni :D A w ogóle to powiem Wam, że warto czytać fora :D Martwiłam się bo mój szkrab jak go kładłam na brzuszek płakał i nie chciał podnosić główki. Poczytałam i okazało się, że źle mu układam rączki. Wystarczyło wsunąć piąstki pod bródkę i od razu głowa wysoko i sztywno :D:D :D A! Jak będziecie miały chwilę polecam film "Przyjaciel do końca świata". Właśnie obejrzałam i śmiałam się i ryczałam na zmianę. Dobra, zmykam bo moje chłopaki już w łóżkach. Spokojnej nocki i dziękuję za ciepłe przyjęcie na forum. Buzia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nocka w domu za nami :) Wczoraj jechaliśmy na noc, bo w nocy mniej aut i szybciej i spokojniej się jedzie noo i dzieci oczywiście spały;) Małego wyjęłam z fotelika w środku trasy to nawet się nie obudził, całą drogę spał :) Małej nawet nie wyciągaliśmy :) Wszędzie fajnie, ale u siebie najlepiej!! Obojętnie gdzie to jest ;) Teraz powoli zaczynamy odkładać pieniążki na ciut większe mieszkanko, bo jak mały zacznie biegać to tu będzie trochę ciasno ;) Już nie mówiąc o zabawkach ;) Bo mają malutki pokoik ;) Myślę że za rok- półtora nam się uda ;) Nigdy bym nie przypuszczała że życie jest tak skomplikowane i na wszystko trzeba czekać ;) ja jestem z tych co nie nawidzą czekać i muszą mieć wszystko od razu :D :D :D Miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×