Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

asiulka - biogaję możesz spokojnie podawać nawet jak nic Poli nie dolega. To probiotyk i zaleca się go, nawet jeśli nie ma kolek. Szkoda wyrzucić, lepiej podawac dziecku do końca dla ochrony brzuszka:) xxxxxxxxxxxxx Basia - współczuję tych sasiadów:( Dobrze że w perspektywie macie budowę domu! xxxxxxxxxxxxx Ale nam rosna te dzieciaczki... Większośc już 3 miesiące skończyła! A za miesiąc ich pierwsze Boże Narodzenie:) Uwielbiam te świeta, a jak są jeszcze małe dzieci to i choinka, i prezenty cieszą o wiele bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viwi to daj adres mi na maila goofiak@o2.pl i nie wiem gdzie Ty go za 25 zł kupujesz ja dałam 52 zl :) goju dziękuję w takim razie ją zużyję tą biogaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zauważyłam ze Pola też się tak wzdryga jakby z zimna...wydaje mi się ze to jest nowa umiejetność organizmu maluszka...kiedyś na zimno reagowałby placzem a teraz potrafi się trzesc czy wzdrygnac.. a Polka jest niemożliwa...co jej się lekko nie stanie to zaraz w płacz, ryk i lament...dziś się woda na nia z buteleczki polała...matko jak się darla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywala ktoras pomaranczowycj pampersow sleep & play?? sa mega tanie...dzis kupilam za grosze w kauflandzie za 24,99 paczke i wychodzi po 0,43 gr za.sztuke i sie zastanawiam.co tak tanio...pachna.ladnie rumiankiem..o.co chodzi?? wygladaja jak premium care takie biale.sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ala tez od paru dni tak sie smiesznie wzdryga jakby jej zimno bylo, juz myslalam ze jest cos nie tak a widze ze Wasze dzieciaczki tez tak maja :-) wlasnie sobie spaceruje od 21.30, probuje uspic mloda, za chiny dzis nie chce spac :-( wszystkiego juz probowalam. Cos czuje ze bedzie cyc w usteczka i wspolne spanie ech i znow rano wstane polamana :-P tez mnie wieczorem kregoslup napiernicza, zwlaszcza jak sie poloze. Czasem tak bardzo, ze nie umiem sie przekrecic na bok i cala noc spie na plecach.. Coz zrobic jak Alunia nie uznaje innego sposobu usypiania niź noszenie :-( :-( :-( a musze sie pochwalic, ze mloda zaczyna mi wreszcie pic mm! Co prawda tylko po 30-60 ml ale to i tak sukces! Malymi kroczkami do przodu :-) :-) juz mi sie zmierzlo karmienie co godzine po 20 min :-( ech ale ciezka ta moja pyzunia, a dalej nie chce spac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala jak dokonalas takiego cudu, ze Brajanek sam zasypia? Odkladam mala do lozeczka codziennie od jakiegos tygodnia, gasze glowne swiatlo i wychodze. I zawsze za jakis czas jest lament. Staram sie jej nie podnosic tylko np glaskac , trzymac za raczke, ale mala tak sie nie uspokaka :-( i zawśze konczy sie noszemiem na ramieniu :-( oswiec mmie prosze co robie zkae :-( Limetka ja nawet nie czekam az karmi wygazuje, pije od razu i malej nic nie jest. Co do kapieli- mala tak pluska nogami ze cala podloga mokra :-) i cieszy sie juz od momentu rozbierania jej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie pisalam to jakbym pijana byla, mam nadzieje ze zrozumidmcie o co mi chodzi hehe to ze zmeczenia.. A malutka wreszcie zasnela. Teraz szybko insulinka, kolacja, prysznic i nyny :-) chyba ze mezulek bedzie mial ochote na amory.. Wstaje o 4 rano a potrafi o 2 jeszcze w lozku pobrykac :-P powiedzcie mi , tez odczuwacie dyskomfort przy stosunku? Jakis zel chyba bede musiala kupic hmmm a nie mialam naruszonego krocza bo jestem po cc moze to przez to ze karmie piersia? I pieronski lupiez mi sie na glowie zrobil, pierwszy raz w zyciu! Ech ide sie obrabiac :-) Aluska powinna pospac te 7-8 godzn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Wojtuś szaleje na macie to mam chwilkę, żeby napisać :) Asiulka, wysłałam Ci na maila mój adres. A kupuję tak tanio, bo znalazłam aptekę, w której tyle kosztują :) Delicol 25 zl a Biogaję mają np za 34 zł :D Ale wiem, że z tymi cenami jest różnie. Ostatnio, jak było ryzyko, że kropelki skończą nam się w niedzielę poszłam do apteki w Realu i... cena kropelek: 49.99. Masakra! Jakbym miała po tyle kupować a przecież do każdego mleczka dodaję to chyba byśmy zbankrutowali!! Pisałyście o antykoncepcji, ja używam już drugi miesiąc krążków nuvaring, jestem zadowolona, ale to tylko dla mam, które nie karmą piersią... Jeśli chodzi o ból przy stosunku, to nie mam na szczęście takich problemów. Przy porodzie był mój prowadzący ciążę gin i zszył mnie tak elegancko, że położne środowiskowe, które później mnie oglądały były w szoku :D No i ogólnie bardzo, bardzo szybko wszystko mi się wygoiło. Tyle, jeśli chodzi o krocze :P Ale z babyblues i depresją poporodową to już inna historia. Pozbierałam się do kupy po jakiś 8 tygodniach dopiero. Wcześniej non stop ryczalam :P A macie rację, że duże te nasze dzieciaczki, ani się obejrzymy, a będziemy pisać o zębach i próbach siadania. No właśnie! Wasze maluchy też się ślinią? Jak noszę Wojtusia w pozycji pionowej wszystko mokre... :D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak tego dokonałam? mam cudowne dziecko! :D hahaha taki żarcik ;) tzn ja nie stosowałam żadnych metod, po prostu mały był nauczony zasypiania przy cycku, później go odkładałam, a teraz pierwszy dzień jak wróciliśmy do domu po wizycie w PL to go odłożyłam i zasnął ale był zmęczony bo to była noc, na następny dzień go nakarmiłam, ale nie zasnął więc odłożyłam go do łóżeczka i zgasiłam światła, został włączony tylko telewizor po cichu, iii byłam pewna że zaraz będzie bunt a po chwili zasnął, i od tego czasu tak już jest! :) A co do pampersów Sleep&Play to jest jeden mankament, są mniej chłonne i nie mają elastycznych tych pasków bocznych :( jak byłam w PL to kupiliśmy małą paczkę żeby nie przepłacać ale zakładam mu tylko na dzień, na noc bym go tym nie pokarała :) W niemczech w ogóle ich nie ma, i premium care też nie. są tylko zielone- pampers baby dry- i dużo taniej niż w PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku dzieci uczylam.zasypiania samych i tak.zostalo.kapanie karmienie odkladam.karuzela i wychodze. a no.i smoczek;-)tylko maly bez smoczka juz ;-) i troche poznej od.siostry. dokladnie s&p nie maja tych boczkow a z ta chlonnoscia jak teraz nie.wiem bo nie uzywalam.przy malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o bol plecow.po malym.mialam.straszne bole w krzyzu przez pol.roku chyba po porodzie a.naciecie.mnie nie bolalo ani nic. teraz mnie nie nacieli wiec.zaraz po porodzie.chodzilam normalnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Moja Zuzia właśnie ma drzemkę:)W nocy spała od 20 do 4 i potem zasnęła przed 6 i wstała o 9 więc wyspana jestem że hej:)Ja moją małą też nauczyłam w łóżeczku samą zasypiać:)Kąpiel karmienie odkładam do łóżeczka włączam karuzelkę z lampką w niej zamontowaną a wszystkie inne światła gaszę karuzelka po 15 minutach się wyłącza czasem 2 razy muszę puścić i śpi malutka:)Wiadomo że zdarzają się dni że ma foszki i w wózku ją usypiam ale rzadko:)Eh niestety moje dziecko na całego ssie kciuka:)Jak zasypia sobie zaraz palec do buzi i ssie eh wczoraj wyparzyłam wszystkie smoczki jakie mam dawałam każdy na chwilkę ale każdy wypluwała. Pomemlała, poprzygryzała i wypluwała eh trudno mam nadzieję że jakoś kiedyś kciuk przestanie ssać jak większa będzie:)Zobaczymy:)Ja w tematach tych specyfików na brzuszki zielona jestem bo żadnych kolek Zuzia nie miała ani problemów no raz tylko jak pojadłam za dużo sera żółtego:)Mnie też dziwiło że te pampersy sleep&play takie tanie i nie odważyłam się kupić bo myślałam właśnie że kiepskiej jakości są:)Ja niedługo Zuzi podaję jabłuszko albo marchewkę albo kaszkę. W sumie się naczytałam dużo i różnie piszą. Jedni że lepiej jeśli się karmi naturalnie zacząć od glutenu czyli kaszki a potem owoce warzywa a jak sztucznie się karmi to najpierw owoce i warzywa potem gluten eh i na odwrót. Sama już nie wiem jak zrobię..hm..i zastanawiam się jak to Zuzi podam bo przecież jeszcze nie siedzi nie posadzę jej w krzesełku, w spacerówce też nie siedzi jeszcze, na kolanach oparta o mnie i mąż jej dawał będzie troszkę jedyna opcja. Bo kiedy niby maluszki zaczynają siadać?Słoneczko ładnie świeci ale wiatr okropny dziś i zimno więc rezygnuję znów ze spaceru eh:(Goju ja nie lubię zimy bardzo ale tylko dzięki świętom przeżywam to zimno heh:)Też lubię tą magię Bożego Narodzenia a z Zuzia w tym roku beda jeszcze wspanialsze. Miłego dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dzieci zaczynają siadać ok 6 miesiąca;) Moja mała miała 5 i pól.. ale są też takie co siadają dopiero po 7 miesiącu.. Ja siadałam na łóżku z nogami też na łóżku małą sadzałam tak żeby opierała mi się pleckami o moje kolana.. i tak jej dawałam. pamiętam jak dziś, jak się krzywiła na pierwsze jabłuszko :P Mój mały też nie chce smoczka, ale paluszka nie wkłąda do buzi tylko całe piąstki. Zabawki umie trzymać ale na razie tylko tyle.. Za bardzo jeszcze nie wie o co w nich chodzi i ładuje do buźki:) Z butelki nie ma mowy nawet o herbatce tak pluje smoczkiem, ale dzisiaj kupiliśmy lateksowy smoczek do butelki i zaraz wypił ;) coś mu ten silikon nie podpasował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kupiliśmy małemu prezent już na święta, taki: http://www.ebay.de/itm/Little-Tikes-GYM-MUSIKALISCHES-SPIELCENTER-160F-BABYSPIELZEUG-3-in-1-SPIELBOGEN-/221023791996?pt=Kleinkinderspielzeuge&hash=item33760b6b7c aaa i jeszcze chcemy coś takiego, chyba teściowej powiemy: http://allegro.pl/gadajaca-kierownica-dwujezyczna-fisher-price-matte-i2771856052.html A wy macie już jakieś pomysły co podarować maleństwu na pierwsze święta? :) Mała też już wysłała list do mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki słodka twoja mala,ja wczoraj zrobiłam pierwsze zdjęcie jak mały sie uśmiecha :-) Basia mój zawsze ssal smoka bez problemu a teraz wypluwa i laduje piastki. Ja byłam nacinana po porodzie sn i jest jeszcze małe zgrubienie a przy wspolzyciu czuje tak jakby szwy ale tylko na początku. Z zasypianiem to u mnie mały po karmieniu zasypia wcmoim łóżku i śpi ze mną jak próbowałam go odkładać to sie rozbudza. Dziewczyny a jak śpią wasze maluchy na boczku czy na wznak? I czy oglądają już sobie rączki? Czy zaciskaja dłonie w piastki jeszcze? I czy przewracaja sie z pleców na bok? Dzięki z góry za odp. Byłam dziś u tej rehabilitantki i powiedziała ze mały jednak jest zbyt napięty i za wysoko unosi główkę. Trzeba go rozluzniac. Echhh zmartwilam sie i te dzieciaki chore w tej szkole masakra. Znowu to przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za roznica czy brakuje nam pieniedzy? mam dziecku nie kupic prezentu?? jeden prezent to chyba nie kosztuje tysiąc złotych ;) po za tym oszczędzam na prezenty swiąteczne już od czerwca :) więc wara od moich wydatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zastanawia mnie kto jest taki mądry i pisze na pomarańczowo, bo nie sądzę że to ktoś "z zewnątrz" czyta wszystko i tak doskonale pamięta co kto pisał x czasu temu.. ale zostawię to bez komentarza. Miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita- mój śpi na pleckach :) w dzień czasami na boczku.. Rączki sobie ogląda już jakiś czas i pakuje do buźki, zaciśnięte piąstki jeszcze ma i to dość mocno, ale już coraz częściej prostuje paluszki :) Z przewracaniem to mamy z nim trzy światy, przewraca się z plecków i na boki i na brzuszek i na odwrót ;) Trzeba bardzo pilnować. A kwiczy do zabawek tak że aż nam się papa cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez na pleckach, czasem jeszcze zaciska piastki ale najczesciej pcha je do buzi badz palce wpycha ;-) a gaworzy... jak stara ;-) Tralala fajne zabawki ;) moj maly ma podobna kierownice do tej pory nia sie bawi czasem . ja nie wiem co kupie. najpierw zobacze co chrzestni kupia czy dziadkowie cos wysla i wtedy pomysle czy kupowac kolejne cos bo moze akurat wystarczy. ale u mnie mroznawo ;-) pochodzilismy 1,5 godz i do domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Moja śpi na pleckach, chyba że śpi na mnie, to na brzuszku :). A piąstki zaciska, szczególnie jak ma mój łańcuszek w dłoni albo włosy... Dziś zerwała mi wisiorek :( Ja od niedzieli w biegu, w poniedziałek byłam na rozprawie u siostry, walczy z ojcem dziecka o prawo do opieki... Masakra jakaś, co może zrobić urażona męska duma! Współczuję jej koszmaru, który chyba szybko się nie skończy. A w piątek jedziemy do rodzinki 100 km na 4 dni. A ja dostałam przedwczoraj okres... Ludzie, jaki ból :/ W życiu tak nie miałam. Ale biorę już Yasmin. Tylko kurczę, czuję ból nawet przy aplikacji tampona, czy to normalne? Nie rodziłam naturalnie, więc co jest? Mama się śmieje że zarosłam, tyle bez faceta :) Ale mnie to średnio już bawi, mam tak od porodu. Wogóle jakaś czarna seria, rozchrzaniłam swój tel, muszę pilnie kupić drugi ale coś słabo na allegro z wyborem w dobrej cenie. W dodatku mój P. nie pracuje od kilku dni, bo jego szef ZAGINĄŁ! Oczywiście z wypłatami... Wsiadł w samolot z Krakowa do Londynu, wysiadł, wsiadł w autobus do domu i ślad się urwał... Nawet policja go szuka, nie mówiąc o ludziach którym nie wypłacił. No i P. myśli że chyba zjedzie do domu jak się nie wyjaśni... Nie ma kasy na siedzenie w domu, a z pracą krucho coś. Nie wiem z czego będziemy żyć jak przyjedzie, bo chyba nie za moje 450 zł kuroniówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka- współczuję... Trzeba być dobrej mysli, że odzyskacie pieniądze. xxxxxxxxxxxxxxxxx Mój śpi na pleckach. Przewraca się na boczki, ale na brzuch jeszcze nie. Zaciska piastki i pcha do buzi ale tez bardzo czesto ma proste paluszki i się nimi bawi. Co do usypiania to ja już pisałam, że od urodzenia przez 8-9 tygodni uczyłam Igora samemu zasypiać. Bardzo długo to szło, ale opłaciło się:) Teraz sam zasypia i w dzien i w południe. Ma swój zestaw do spania - smoczek i pieluszka koło buzi:) xxxxxxxxxxxxxxxxx Bylismy dzisiaj kupić starszemu kurtke i dawno się tak na zakupach nie umęczyłam:( Padnięta jestem i chyba zaraz się położę spać. Do tego mocno plamię po założeniu tej wkładki, jakbym okres dostała. Lekarz mówił o plamieniu ale trochę mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alunia spi na brzuszku, zadna inna pozycja jej nie pasuje. Jeszcze nie potrafi sie obracac na plecki ani na boczek. Lubi obserwowac swoje dlonie, zlacza je i wklada do buzki. Jak lezy na macie to przyciaga zabawki do siebie i oblizuje im nozki hehe źwlaszcza takiej zyrafie :-) grzechotka sie nie bawi, probuje potrzymac , sama po nia nie siega, wkladam jej do raczki. Jeszcze nie podnosi glowki jak ja ciagne za raczki do siadu. Kilka razy rozesmiala sie na glos. Umie odpychac sie nozkami od podloza jak lezy na plecach. Ostatnio zauwazylam, ze bardzo jej sie poci glowka, Wasze maluchy tez tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowe pampersy tragedia..wklad super i ten rumiankowy zapach tez...ale te paski boczne nie sa rozciagliwe i gowno a nie sie trzymaja... zjezdzajaz tylko i uzywam ich jako dziennych na chwile..na spacer i spanie normalne...a jak mniw wkurza to w ogole je wypieprze goju Pola ma od 3 dni tez oprocz smoczka tetre i pieknie sie w nia wtula :) ja od poniedzialku sciagam tylko wieczorami :) Pola nadal je tragicznie...dzis dwie butle po 150 ml do zlewu poszly...jutro ide znowu kupic mleko ..najtaniej wychodzi rossman 48 zl za 800 gram co starcza na 5 dni!! jest promocja pampersow w tesco 150 szt za79,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia moja mala tez nie przekonala sie do zadnego z kilkunastu smoczkow, ktore jej kupilam :-( woli paluszki, cala piastke wklada do buzki. I tez miala problem z brzuszkiem po zoltym serze . Tralala sprobowalam dzis pozycji ktora opisujesz- Ala oparlam o kolana, pobawilysmy sie troche, malej sie podobalo :-) nie wpadlabym na cos takiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej nadrobiłam was i nie pamiętam, co miałam pisać...Sikorka - musicie być dobrej myśli, ale tak to jest..mojemu tacie kilka lat temu ukradli kupę kasy, nazbieranej z chyba 3-4 mies. - miał gotówkę, jak jechał do domu na święta, a był i jest do tej pory w Anglii..okradł go na pewno ktoś ze współlokatorów, ale nikomu nic nie udowodniono..tak więc wiem, jak to jest.. co do dzieciaczków- ale wam zazdroszczę tym, którym dzieci same zasypiają...ja nie nauczyłam, bo człowiek z pierwszym dzieckiem taki głupi i nie pomyślałam...a teraz nie mam serca, żeby Marcysię katować tak..znaczy jakoś nie chce słuchać jej płaczów...bo czasem staram się ją odłożyć jak już zasypia i alarm jest i stęka, a potem płacz..więc usypia przy piersi, ewentualnie przy lulaniu i to jak się siądzie to nie odpowiada! trzeba stać i ona musi widzieć sufit...ale kurcze co raz cięższa się robi.. moja ma 2,5 mies. i nie potrafi się przekręcać z brzucha na plecy, ale to chyba jeszcze ok? bo za mała jeszcze, nie za bardzo lubi też na brzuchu..ale kładę ją na sobie to chętniej...pcha rączki do buzi - ale bardziej piąstki, rzadko kiedy pojedyncze palce, ale dwa razy jej się udało kciuk possać :) a to z tym kciukiem wcale nie jest takie zło podobno..wcale nie jest lepiej oduczyć od smoczka podobno, niż od kciuka, tak czytałam..w sumie na jedno wychodzi..moja też - żaden smoczek nie pasuje, butelkę czasem złapie - mam tomme tippee, ale może dlatego, że na początku była dokarmiana..teraz czasem daję herbatkę ale widzę, że i butelki nie chce..tylko cycuś jest najważniejszy, je na okrągło - co godzinę praktycznie...nie da mi odsapnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Tak Was czytam i dobrze, że nie kupiłam tych pampersów sleep & play, a chcialam - lepiej zostanę przy sprawdzonych active baby. Mój synuś nie przekręca się jeszcze z placków w żadną stronę... Ale ja delikatnie nim "turlam" po podłodze i lubi jak podnoszę go za łapki do góry do pozycji siadu. Co prawda nie trzyma jeszcze sztywno główki ale ma uśmiech od ucha do ucha:) Jeśli chodzi o zasypianie, to w nocy zasypia w łożeczku, bo tak go nauczyliśmy ale w dzień - niestety nie - ponieważ kładłam się często z nim spać, to bralam go do naszego łóżka i tak zostało. Teraz nie potrafi zasnąć w dzień jak nie ma któregoś z nas obok i nie trzymamy go za rączkę. Na szczęście, jak się postaram i jestem cichutko to udaje mi się wymknąć z pokoju jak zaśnie :P Sikorka nie martw się pracą męża, może wszystko ułoży się szybciej niż myślisz. Najważniejsze, że jesteście razem i macie swojego małego skarba :D Tralala ja zastanawiałam się nad prezentem dla Wojtusia ale jeszcze nie wiem co wybiorę. Ale postanowiłam, że zacznę dla niego pisać taki "pamiętnik" - no wiecie, książkę co się w niej wpisuje wagę, osiągnięcia, pierwszą podróż samochodem, pociągiem... Obrysowuje się stópkę, wkleja włoski... Dzisiaj byłam u mojego gina i babka w rejestracji mówiła, że prowadziła coś takiego swojemu synowi przez wiele lat. Dała mu tą księgę na 18 urodziny i powiedział jej, że był to najpiękniejszy prezent jaki w życiu dostał :) Mam nadzieję, że mój synek też tak kiedyś powie :D Buziaki kochane!! Spokojnych nocek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka kurcze jak nie urok to...... ale glowa do gory:-) a karmisz piersia czy dokarmiasz mm? Bo napisalas ze bierzesz yasmin ale lekarz pewnie cie uprzedzil ze bedzie powoli zanikala ci laktacja przez estrogen zawarty w tabletkach. Niki jesli glowka sie poci to moze byc objaw niedoboru vit d. My wlasnie konczymy zwiekszona dawke devikapu bo synek mial zbyt miekka glowke i tez sie pocil troche. Ale juz jest dobrze:-) Michalek paluszki ma wyprostowane, dlonie luzno ,przeklada ladnie grzechotke po czym wklada do buzi. Jak lezy na plecach to przemieszcza sie smiesznie podnoszac glowe i wtedy wije sie jak waz :-) :-) wyglada to komicznie :-) cos jakby sie cyrkiel obracal hehe woli to niz obrot ale juz nie raz zablokowal sie w kolysce bo tam zbytnio miejsca nie ma na taka gimnastyke. Niki w kolysce mam z boku zawieszona pszczolke i zawsze tak wykombinuje ze "lize" jej odnoza bi ciaga z calej sily za skrzydla pedalujac przy tym nogami az kolyska cala lata:-) :-) musze tez uwazac jak go trzymam przodem bo dzwiga glowe jakby rwal sie do siadania. Slini sie na potege i uwielbia ostatnio glosno piszczec i wystawiac jezyka puszczajac balony ze sliny. Zaczyna lapac sie za kolana wiec pewnie niedlugo odkryje ze ma stopy.Super dzieciaki wygladaja ze stopami w buzce. Tacy mali akrobaci:-) :-) :-) Limetka moj tak krzyczy na spacerach:-) nie wyjde z domu dopuki go nie uspie:-) a jak sie budzi to oblewa mnie pot bo wiem ze bedzie koncert:-) Wczoraj pojechalam pociagiem do innego miasteczka (mialam sprawe do zalatwienia) a maz nie mogl sie urwac i modlilam sie w duchu zeby pospal troche i co i nic 1 godz wczoraj w ciagu dnia. Krzyz mi wysiada czasem az zgiac sie nie moge. Ale dzis mnie synek bardzo wystraszyl. Dziewczyny lzy mi staly w oczach i nie moglam przestac go po tym glaskac. Konczyl jesc i nagle przez gora 5 sekund trzesla mu sie glowka i rece jakby dostal drgawek. Bylam przerazona i tysiac mysli na minute... jutro ide do mojej pediatry. Pierwszy raz cos takiego widzialam. Mam nadzieje ze to nic zlego. Tak bardzo kocham tego mojego szkraba. Buzki:-) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×