Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

nie wiem czy mam isc spac-czy patrzec na niego,oddycha rowno,kteci sie jak zawsze wiec chyba sie poloze..zwlaszcza ze wstalam o 5tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na zmierzchuuuu rewelacja w srode ide znowu milo ze nikt mi nie.odpisal.na.pytanie... ita.to.jet gruby spiwor...nie.podwiniesz...a ja sie boje.sprawdzic czy mi wejdzie..jestem.wsciekla ze.nigdy nic.nie.sprawdze przed kupnem.a.potem.sie bujam z odsprzedaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MissM mój obrzęku nie miał, ale dziewczyny juz napisały co najlepiej robić więc nie będę dublować:) młody znów w dzień gorączkował i ponownie rano lepiej, choć marudny vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvv Asiulka Ita i Basia Tobie odpowiedziały, Basi smoka nie lubi o czym pisała wielokrotnie... ale rączki pcha do buźki... mój również pcha do buźki rączki jak nie jedna to druga... czasem jak jedną się bawi to druga w buzi ląduje... dziecko takie małe wie co dobre lepsze na tym etapie rączki a nie sztuczne smoczki... Asiulka musisz poluzować bo nie dasz Poli żyć spokojnie... wszystko co robi analizujesz po 100 x... naprawdę nie jest to najlepsze.... przepraszam Cię, jeśli sobie na za dużo pozwoliłam, ale jak nie przestaniesz teraz to zrobisz piekło i Jej i sobie i mężowi... vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvv Limetka,Ita, Basia dzięki... każdy ma własną choinkę i to jest właśnie fajne:))) ja chciałam mieć taką kolorową, ale też trzeba umieć to dobrać - mi nigdy nie wyszło wyglądała tandetnie, ale moja mama wieszała wszystko i zawsze było pięknie... moja babcia ma właśnie złotą i też przepięknie wygląda:) każda jest piękna i wyjątkowa:) PNEUMOKOKI: ja szczepię na pneumokoki... w czwartek był drugi raz już, bo prenevar można zastosować razem z 6w1... coś konkretnie chcesz wiedzieć? masz rację wybór rodziców - ważne jest tylko by wiedzieli o co chodzi i jakie są konsekwencje a co wybiorą ich sprawa:) vvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvv Ita mój na brzuszku długo nie poleży... ale czasem ma wyprostowane czasem zgięte w łokciach... bardzo różnie, ale klatkę piersiową od bardzo dawna podnosi.. vvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvv a co do prezentów i pomarańczowych wpisów hehe... naprawdę by wydać 200 zł na prezent nie trzeba być super, mega zamożnym... vvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvv mój znów płacze - 5 min spokoju jak jadł przy piersi... a tak od 5tej płacze chyba, że Go noszę....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ja ci nie odpisałam bo mój smoczka nie chce, czasami weźmie tego lateksowego nie dobrego ale tylko jak go nosze i jest zmeczony. A rece w buzi ma non stop;) No co do prezentów to fakt nie trzeba być bogatym, tymbardziej że odkładałam długo na święta i 200zł to ja wydałam na 2 dzieci.. bo jak napisałam jeden kupiliśmy my a drugi kupi teściowa. po za tym to nie jest kosmiczna cena, bo ja podałam przykładowy link z takim samym przedmiotem, a w sklepie daliśmy 18euro, czyli nawet nie 80zł.. Jeszcze szukam czegoś do szwagra małego, ma 4lata, nie mam pojęcia co.. A kto pisał że już wprowadza jabłuszko i marchewke?? Ile maluszek już ma?? Ja kupiłam małemu Herbatke koperkową&Sok jabłkowy Hippa ale jakoś boję się jeszcze mu dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pisalam wczesniej ze mala wpycha i piastki i palce. dla 4 latka.. zalezy co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - własnie ci powysyłałam moje materiały. Mam nawet ksiązkę w pdf i własnie idzie do ciebie. Ma prawie 80 mega to będzie długo szła. pochwalę ci sie, że od wtorku mam 2 kg mniej! Wiem, że to poczatek, kiedy woda leci, ale podnosi to moją motywację. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nie pamiętam ktos pisał, że karmi piersią i nie może iśc na tę dietę - ja tez karmię, ale ona jest bardzo zdrowa i można ją stosowac. Bo je się prawie wszystko ale w odpowiednich połączeniach. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx vicodin - piękna choinka:) zycze zdrówka twojemu, bo coś ci często płacze:( Szkoda jak dzieciątko się męczy, ale na pewno będzie coraz lepiej:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ita - mój ma raczki na brzuszku i wyprostowane i zgięte, zalezy jak go ułożę. A raczki tak pcha, że ma odruch wymiotny:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Basia - dzięki:) Jestem wytrwała jak mam okreslone zasady. Dlatego diety typu jeść mniej na mnie nie działaja, bo jestem jak dziecko we mngle. A jak mam napisane konkrety, to wtedy się tego trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he - ja nie szczepię i śpię spokojnie :-) Zawsze mnie zastanawia, że sprawdzamy słoiczki, marchewki czy z ekoprodukcji itp a ulotkę do szczepionki to prawie nikt w rękach nie miał. Tak bezgranicznie ufamy lekarzom.... Ja przestudiowałam ulotki, wszystkie za i przeciw i nie szczepię. Podpisałam papierek u lekarza i tyle. Babcia Miss M ma racje - całe pokolenie naszych dziadków, rodziców nie było szczepione i zdrowi jak dęby a nasze dzieci co? adhd, autyzm, alergie.... no ale to każdego wybór. tylko mnie denerwują te wasze nerwy przy kazdym szczepieniu... czytam Was regularnie ale z reguły nie mam czasu na odpisywanie, zwłaszcza że na komórce nie tak wygodnie. moja rozwojowo tak jak u Limetki, na brzuchu nie chce, nie obraca się jeszcze, ssie piąstkę. Poza tym śmieje się na głos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susełek szanuję Twoją decyzję i argumentację ale nie zgadzam się z jednym, że nasi rodzice nie byli szczepieni... moi i moich znajomych byli - to pokolenie miało szczepienia...:) vvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvv Goja fajną imprezę miałaś jak zdążyłam doczytać:) młody nie płacze dużo po prostu złapałam się na tym, że piszę Wam tylko jak jest źle by ponarzekać:p a muszę powiedzieć, że przed szczepieniem młody miał takie cudowne dni: mata, śpiewanie ze mną, tańczenie, jedzonko i od nowa hehe:) no ale od 16 marudzi na spanie, po prostu jest po mnie, ja zawsze wcześnie spać chodziłam i on wygląda na to, że też będzie... jak rano zasnął pospał 2 godzinki i jest lepiej, choć nadal ciepły... ale bez gorączki.. właśnie go na brzuszku męczę:p vvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvv Trala a zbieraj sobie i 3 lata, co to kogo obchodzi na czym człowiek oszczędza a na co wydaje, a jakbyś sobie nawet żelpeny kupiła za te pieniądze to nie trzeba się tłumaczyć... nie ma się co przejmować - my mimo oszczędzania maksymalnego, chcemy by pierwsze święta były fajne i zamierzamy kupić parę prezentów i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale dzisiaj u nas szaro i buro. Wyciągnęłam Wojtusiowi zimowy kombinezon i spał na spacerku jak zabity a teraz tylko butlę wciągnął i dalej śpi... Vicodin! Śliczne te Twoje ozdoby na choinkę. Wlaśnie się zastanawiam co kupić na swoją. Tym bardziej, że pierwszy raz będziemy mieć swoje drzewko. Co roku jeździliśmy na do moich rodziców albo do męża i żal nam było wydawać kasy na drzewko. Teraz zależy mi, żeby było świątecznie :D Chociaż synek malutki, pewnie będzie lubił oglądać z bliska ozdoby i gałązki. Tym bardziej, że uwielbia być noszony po mieszkaniu i zwiedzać różne kąty :D Asiulka - chyba wszystkie dzieciaczki na tym etapie pchają łapki do buźki. Mój non stop tak robi - albo łapki wpycha albo jakąś zabawkę. I tak od niechcenia żuje smoczek, chyba że zasypia - wtedy bez smoka ani rusz. Na szczepienie idziemy w czwartek i podobnie do Was - boję się. Po pierwszej dawce spał jak zabity prawie cały dzień. My zdecydowaliśmy się na szczepionki skojarzone, ale podstawowe. Po długich dyskusjach odpuściliśmy pneumokoki i rotawirusy. Na jelitka i zdrowy brzuszek podaję jednak biogaję i mam zamiar przez co najmniej pierwsze dwa lata dawać :) Pozdrawiam Was ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nienawidzę ściągać 15 min i może 15 ml, no ale muszę conajmniej 100 ml bo wieczorem wychodzimy na 3-4 h na 30-stke kolegi. Teraz młody na spacerze z tata a ja pranie ściąganie sprzątanie no a potem szybki obiad i do galeri z młodym po prezent bo jeszcze nie mamy nie wiem jak to ogarniemy do 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurwa jego mac... po pierwszw pytalam te dziewczyny ktorych dzieci chca smoczka.wiec.chba basi.to nie.dotyczy bo jak wiemy jej mala nie chce... po druie jasn moge nie analizowac czemu Pola.wczesniej ssala smoczka a teraz soe przy nim rzuca jak oparzona i wrzeszczy na.caly blok i dlazego jak cokolwiek dotknie jej bizi to jest wrzask...moge nie analizowac walnac dziecko w.kat i nieh sie wyryczy a.moge kurwa analizowac czy to np. zab..a moze plesniawki i moge zapytac bo po to do kurwy sie tez jest na forum po porady i inne...a nie jetesmy to droga vicodin po to by Ci robic kolko adoracji...noz wkurwilam sie bo mloda rzuca soe 3 eni a ja.juz kurwa nie mam prawa zapytac bo od razu analizuje...wiecoe co mam twgo juz dosc... zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Twoje wybuchy agresji są... a nie skomentuje... tylko zacytuje Twoje pytanie: 'pytane mam do tych mam co dzieci ssaja smoka: czy wasze pociechy coraz mniej chca smoka na poczet raczek?? pytam bo nie wiem czy to bormalne czy musz Polce te rece ograniczac...dzis zasypia bez smoka a w nocy czasem reke possie jak jejsie zachce...na spacerze tez juz bez smoka co najwyzej wcina kombinezon...' vvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv no wypisz wymaluj Twoje wątpliwości z wiadomości powyżej... więc wybacz moją sugestię o braku analizy... mea culpa... bo mała Tobie ryczy jak cokolwiek do buzi jej dotyka (więc i smok i rączki i kombinezon, który wcina), a może ząb, a może pleśniawki - a ja głupia się nie domyśliłam z Twojego pierwszego opisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Twoje wybuchy agresji są... a nie skomentuje... tylko zacytuje Twoje pytanie: 'pytane mam do tych mam co dzieci ssaja smoka: czy wasze pociechy coraz mniej chca smoka na poczet raczek?? pytam bo nie wiem czy to bormalne czy musz Polce te rece ograniczac...dzis zasypia bez smoka a w nocy czasem reke possie jak jejsie zachce...na spacerze tez juz bez smoka co najwyzej wcina kombinezon...' vvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv no wypisz wymaluj Twoje wątpliwości z wiadomości powyżej... więc wybacz moją sugestię o braku analizy... mea culpa... bo mała Tobie ryczy jak cokolwiek do buzi jej dotyka (więc i smok i rączki i kombinezon, który wcina), a może ząb, a może pleśniawki - a ja głupia się nie domyśliłam z Twojego pierwszego opisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. Twoje dwa opisy są ze sobą totalnie niekompatybilne... zatem jakbyś jeszcze raz umieściła pierwszy opis moja odp. byłaby identyczna, że to normalne, że pcha rączki do buzi... a napisałam byś nie analizowała dlatego, że się co chwilę martwisz o ukochane i wyczekane maleństwo i szkoda mi Twoich nerwów bo to nie pomaga w racjonalnym myśleniu - a wiem to po sobie... pozdrawiam i kończę temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka-tez bym poszla do kina jakbym miala co z dziecmi zrobic;( I jak film? A co do smoczka to ani jeden ani drugi nie korzystał-ja nie widze w tym sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac pierwsza.wypowiedz nie bylo jeszcze tak zle jak.dzis to raz a dwa nie wpadlam.by podejrzewac zab czy plesniawki..mysle ze forum jest za ciasne jak na nas dwie...a i to nie byl wybuch agresji tylko zlosci.ze kojeny raz nikt inny tylko Ty...zawsze Ty musisz sie przyczepic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie widzisz różnicy między czepianiem się a dobrym słowem to jest to Twój problem... wiele razy zadawałaś mi pytania i czekałaś na odp. jakoś wtedy nie przeszkadzało to Tobie... wolny kraj możesz nie pisać już na forum - no faktycznie masz do tego powód napisałam coś strasznego normalnie dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsaqwertyuiop
asiulka, relanium zarzuc sobie :O biedne to twoje dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj dziewczyny, ale się porobiło :/ No nic, mam nadzieję, że się pogodzicie, bo ja osobiście obie Was lubię - na tyle, na ile można lubić przez wspólne forumowanie. Chciałam jeszcze do Ciebie goju napisać, że też podziwiam za dietę... Ja w ciąży przytyłam 20 kg i wciąż mi zostało 5 kg - mam wrażenie, że nigdy się ich nie pozbędę :/ Czy też moglabyś przesłać mi zasady tej diety na maila? Może się zmobilizuję :D Trzymajcie się wszystkie ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą powiem Wam, że to trochę chore na tym forum, że co jakiś czas ktoś z "pomarańczowych" się odzywa i docina, czy pisze dziwne rzeczy... Czy to są jacyś stali użytkownicy którzy podszywają się pod nowych? Trzeba być chorym, żeby znajdować w tym choćby cień rozrywki... Zresztą, takimi rzeczami i usuwaniem dziwnych postów powinien zajmować się moderator, ale chyba tutaj takiego nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiulkA relax ja ci napisałam i to dość rozległe o tych rehabilitantkach i raczkach! Pojechałam sama do galeri a tata znowu na spacer i miałam szczęście bo akurat spotkałam solenizanta i sam wybrał prezent :-) Teraz karmie malucha i czekamy na babcie. A potem szykowanie i relax dziś zamierzam wypić lampke wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, jeśli wkłada rączki do buzi to raczej nie pleśniawki, jak już to może szykują się ząbki, po za tym pleśniawki wyraźnie widać. Brajanek miał 2 razy, takie białe plamki wyraźne, nawet takie jakby białe zgrubienia.. Obejrzyj jej porządnie buźke. Chwile może jej się to nie spodobać ale ja brałam małą lampkę i rozśmieszałam małego jak najbardziej i sam buzie otwierał :P :D :D Mój kombinezon też wcina, albo to co ma koło buźki to chwyta w rączki i do buzi :) Wczoraj pierwszy raz leżąc na brzuszku wziął sobie zabawki leżące w koło niego i się przyglądał i oblizywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mąż wraca samochodem a takie mgły, że nic nie widać i jeszcze mu się komórka rozładowała:( jestem taka zmęczona dzisiejszym dniem, ale póki nie wróci nie zasnę... ma jeszcze ze 150 km, a przed nim najgorszy odcinek - droga śmierci jak my to nazywamy - krzyż na krzyżu... vvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvv Wivi pomarańczówka atakuje co jakiś czas... wiesz to jest otwarte forum, bez weryfikacji, myślę, że może podczytywać wiele ludzi... w sumie paru osobom, w tym i mi, się dostało pomarańczowym ogryzkiem:p mi się tak wydaje, że to różne osoby czasami piszą, kiedyś miałam wrażenie, że to któraś z forum tak jak Ty napisałaś - czy tak jest nie mam pojęcia i nie ma to dla mnie znaczenia, ale od czasu Anex, której początkowo wierzyłam mam bardzo ograniczone zaufanie... vvvvvvv vvvvvvvvvv idę coś poczytać... spokojnego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi - daj malila to ci jutro wyślę. Dziś już mi się nie chce, wybacz:) xxxxxxxxxxxxxxx asiulka - ja ci też odpowiadałam w sprawie smoczków, więc chyba źle czytasz. A twoj atak byl okropnie nieprzyjemny i nie na miejscu:( Na moje posty w większości nie otrzymuję odpowiedzi, bo rozumiem, ze nie każdy doczta, nie kazdy wie i nie każdemu się chce. Więcej luzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podczytuję czasem Wasze forum, bo też jestem sierpniową mamą. Chyba Tralala sugerowała, że to niemożliwe, żeby ktoś 'obcy' podczytywał i tak dokładnie znał wątki. Ale dziewczyny wyluzujcie. Tak jak napisała Vicodin to jest otwarte forum i pewnie wiele osób je podczytuje, choć się nie wypowiada. Wiem, że zaraz dostanę opieprz od asiulki, że co się wtrącam jak to nie jest moje forum ale już od dłuższego czasu widzę, że dziewczyna strasznie histeryzuje. Szkoda i Ciebie i dzieciątka, bo ma chyba znerwicowaną mamę. Wiem, że dziecko wyczekiwane. Ja sama mam prawie 35 lat i dopiero teraz doczekałam się pierwszego dziecka ale myślę, że zdrowo podchodzę do wszystkiego, nie panikuję, jak coś mnie martwi to pytam moją pediatrę lub dowiaduję się z tego forum, że to normalne, np. że ślinienie oznaczało, że ślinianki podjęły pracę i dziecko nie nadąża z nadmiarem śliny albo że wasze dzieci też tak pchają rączki do buzi i nie znaczy to, że jest głodne jak to moja teściowa sugeruje. Myślę, że i inne dziewczyny myślą podobnie jak Vicodin odnośnie Waszej koleżanki, jednak jedynie ona miała odwagę przyznać, że dziewczyna przesadza. Mogłabym pisać na pomarańczowo ale co za różnica? No to zaraz zostanę zjechana przez asiulkę ale mniejsza o to. Jak chcecie mieć pewność, że nikt Was nie podczytuje, to załóżcie sobie prywatne forum i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie,ze sie wtrace ale o jaki atak chodzi? moze cos nie dokladnie czytam?musze chyba wieczorem zaglebic sie w topik.. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX dziewczyny czy zdarzaly Wam sie kiedykolwiek zaslabniecia,zachwiania rownowagi,jesli tak to z jakiego powodu? Pierwszy raz w zyciu zrobilo mi sie slabo i bym upadla..dobrze,ze MAlego odlozylam wczesniej..dzis to juz chyba kilkakrotnie poczulam zawroty glowy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zdarzają zawroty głowy ostatnio. Kiedyś się przestraszyłam, bo byłam sama /mąż jest tylko na weekendy w domu/, kąpałam synka i nagle zakręciło mi się w głowie. Nie chcę myśleć co by było jakbym upuściła go do wanienki... A jeśli już mowa o dolegliwościach to czy ma któraś z Was problemy ze skórą, które objawiły się dopiero po porodzie? Bo mnie męczą krostki pod jedną tylko - o dziwo - pachą. Ostatnio miałam też pod pachą ogromnego czyraka. Takiego bólu jak żyję nie przeżyłam jeszcze i nikomu nie życzę. Cały wrzesień męczyłam się z zanocicą u nogi, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest, teraz robi się na palcu u drugiej nogi. A nigdy wcześniej takich dolegliwości nie miałam. Czy to z powodu osłabienia organizmu przez karmienie czy co? Miała któraś takie problemy? Przeszło w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×