Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Aga Michalek ma piekna cere...sliczny chloposzek...odpisz mi na fb jaki on jest duzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Asiulka jakis czas temu mleko nastepne podawalo sie dzieciom po 4 m-cu. ***Karolinko przytulam Gabrysia bidulek malutki:(i nie lap mi tu zadnej depresji bo ciotki forumowe nakopia do ..... Buziole dla ciebie 👄 ***Basiu wolaj wolaj ta wiosne:D ***Wivi mojego szwagra corka byla na Isomilu i tez kupki ladne byly.Szkoda ze po takim czasie lekarz wpadl na to. ***Anetko to ladnie sie zmobilizowalas:) ***Goja mam nadzieje ze leki szybko pomoga. ***Ita ciezko znaleac cos bez marchewki w skladzie bo z reguly to te obiadki prawie wszystkie maja 60% marchwi.Seler tez jest alergizujacy.Ja ostatnio kupilam z ryba zupke i nie zauwazylam ze w skladzie byl koncentrat pomidorowy i maly dostal wysypki i czerwonych polikow I nie wiem co dalej..... Buziole podeslalam Michalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe przepraszam nie Wiedzialam;D a spacerowke tez mam razem z głębokim Ale wlasnie ciezko sie prowadzi... Dlatego sama spacerowke chce:) asiulka kiedy bedziesz w Egu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! nie było mnie już tutaj z wielki temu!!!!! to wszystko przez to, że nie miałam kompa, bo się zepsuł i w naprawie facet trzymał chyba z miesiąc..:/ poza tym jesteśmy z mężem w trakcie remontu i takie przygotowujemy się do przeprowadzki i na nic nie ma czasu...a oprócz tego mała chorowała. W poniedziałek wieczorem dostała wysokiej gorączki i dopiero dziś przeszło...nie wiadome co to...bo ani katarku ani nic jej nie było, mogła to być trzydniówka, ale możliwe, że trochę dłużej trwała? bo w zasadzie jakiejś wysypki dziś dostała...tak czy siak skierowała nas pediatra wczoraj do szpitala...ale na szczęście nie zostaliśmy tam...mówie wam dziewczyny byłam załamana, mała tak płakała :/ zrobili jej krew, robiliśmy mocz, zbadał ją laryngolog i nic...dziś na szczęście nie ma gorączki..miejmy nadzieję, że już nie powróci..mała odsypia. jejku nie nadrobię was chyba po takim czasie :/ pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Camerata poslalam Ci zaproszenie na FB :-) a dziewczynki ktore maja nk - mozecie sie przypomniec? bo ja tez mam nk :-) Demagogia dzieki za info o pieluszce :-* Asiula dobre z tym garnkiem hhheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja taką masz spacerówkę espiro? U mnie w mieście znalazłam używana za 70zł wlaśnie. http://allegro.pl/active-espiro-folia-przykrycie-wys-i3024159970.html Ardilta co do krzesełka to bym kupiła takie jak Tralala podała w linku. A nocnik super :) Asiulka Twój Baran a mój... Nie będę zwierząt obrażać. Dziś jego babcia powiedziała po awanturze że w niego szatan musiał wstąpić i trzeba go do księdza wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nk:) No nocnik tez mi sie podoba bardzo:) a moj pulpet wlasnie na podłodze Po kocu sie tarza Hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi bylabym w egu wlasnie teraz ale jak widzisz choroba sie o mnie upomniala... Sikorka szatan...dobre... Wiecie co baran wymysil? Bo dziecko ciezkie wiec je wpakowal do nosidelka i po tych 40 metrach chodzi z nosidelkiem...a ja mam zawal ze nia o futryne zacżepi albo o raczki od wozka... Aaaa wazny plus spacerowe to te raczki, ja takie mam...ile na tym siat mozna uwiesci i tych wielkich paczek pampersow!! Wlasnie od wczoraj dziala w rosmanie ten rabat 10% za ankiete, dodatkowo czyli z karta rosne ja mialam 14%, i sa w promocji pampersy wiec za 52,99 jest 82 sztuki rozmiar 4 co po znizće daje 55 gr za pampersa!! Najtaniej kupowlam po 60 gr wiec to jest super okazja...polecam...dodatkowo promocja na obiadki ze drugi za pol ceny powoduje z rabatem ze obydwa wychodza ok 60% a i tak rosman ma dobra cene...wiec polecam ostre łowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetko. Dawno Cię nie było. :) Niki, w sprawie NK to moje dane są na poczcie. A małemu wyszły takie rumieńce jak kiedyś a nie jadłam żadnych cytrusów. I teraz nie wiem czy to od zębów, czy od tej mojej pysznej pomidorówki. Solą morską to ja mu psikam codziennie od urodzenia. Goju, właśnie zasilam Twój urząd wojewódzki, tzn. robię mężowi przelew ze swojego konta - mandat za stan techniczny pojazdu. Mam nadzieję, że szef mu zwróci, bo to nie męża wina tylko właściciela auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wiem wiem mam nadzieje ze szybko wyzdrowiejesz...:* Ale co jak juz zdrowa bedziesz to przyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykrakałam... napisałam, że Wojtuś kochany? Do zacałowania?? Cóż - łącze się z Tobą Demagogia w bólu - mam małego potwora w domku. Od kiedy wstał jest nie do wytrzymania... Też nie wiem co mu jest. Zęby, pogoda... ech... I jeszcze zawsze kima tak 30 minut po 16 i dzięki temu wytrzymuje do kąpieli a dzisiaj nie chce spać... może ta drzemka już niedługo zupełnie nam odpadnie... Jeśli chodzi o wózek to mamy taki http://allegro.pl/wozek-spacerowy-baby-design-sprint-spacerowka-2012-i3021810760.html i jestem bardzo zadowolona :) Ma wiele miejsca w środku i widzę, że Wojtusiowi wygodnie :D Na wiosnę będzie idealny :D Jeśli chodzi o krzesełko do karmienia to się nie wypowiem bo mam po dzieciaczkach siostry i jeszcze go na oczy nie widziałam bo leży złożone u mamy :P A :) Jak była teściowa to poszłam sobie do sklepu naprzeciwko swetry obejrzeć i kupiłam taki fajny... Humor mi się od razu poprawił... Tylko gdzie ja go założę?? Ciągle tylko w domu i w domu... A! Nie napisałam Wam co nas ostatnio spotkało... Otóż poprosilam teściową żeby przyszla wieczorem do Wojtusia jak już śpi posiedzieć przy nim a my pójdziemy sobie na walentynkową kolację... I poszliśmy - na godzinę! Wyobraźcie sobie, że dzwoniła, że mamy wracać bo kupę przez sen zrobił a ona się boi przebrać... No myślałam że padnę... I wróciliśmy... zmieniłam mu pieluchę a on nawet się nie przebudził... Co za kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka - to podobnie było u was jak i mnie. Ale bardzo mnie dziwi to skierowanie do szpitala... Tylko z goraczką? Przeciez mogliście tak jakieś gorsze cholerstwo złapać! Teraz w szpitalach jest wylęgarnia. Moja lekarka mówiła, że teraz trzydniówki nie muszą mieć wysypki, bo te wirusy tak się zmieniają. U nas po 3 dobach nie ma temp. i wysypki też nie. xx sikorka - dokładnie taka mam, ale model z 2009 roku, więc sa jaieś minimalne różnice. Ja mam taka niebiesko-szarą. Od razu polecam ci dokupić taką parasolkę:) A cena 70zł jest super, ale dobrze sprawdź, czy nie jest uszkodzona. xx A ja mam dosyć... Igor od 12.30 do 17 nie spał, od 15 ciągle płakał. Jeść nic nie je. Usnęliśmy w końcu razem o tej 17. A ja chyba się zaraziłam, bo mam zatoki zawalone. Ledwo żyję po tych kilku dniach niespania:( A jeszcze mąż miał miec jutro wolne ale wlepili mu dodatkową służbę na 11:( xx asiulka - kuzynka mi zaproponowała skorzystanie z jej karty,bo właśnie policzyła ile wychodzi za te pampersy. Super cena:) Są ponoć do tego chusteczki za 1 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Goja faktycznie cos bylo w gazetce a mnie ńic nie dali!! Ne uzywam tych chusteczek ale moglabym ktorejs podeslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi - tesciowa niezła... Ale szkoda że nie możecie na nią liczyć. No bo jak zostawisz jej nawet w dzień mlodego, niewiesz przecież, kiedy ci kupę zrobi! A nad tym wózkiem się kiedyś zastanawiałam, ale zdecydowaliśmy sie na parasolkę, żeby mniej miejsca zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
My mamy xlander na takim stelażu, miałam nowszy, ale niestety :( ten średnio mi się podoba ale może być, a sama spacerówka pomarańczowa z szarą wkładką;) http://allegro.pl/x-lander-xa-2w1-spacerowka-gondola-spiworek-okazja-i3037480481.html a chciałabym taki: http://allegro.pl/walker-wozek-spacerowy-baby-design-2012-promocja-i3047796365.html Jak uda mi się sprzedać tego xlandera to kupię ten drugi bo jest lekki i malutki i wygodny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aandzikk
Hej;) Forum już trochę zaawansowane, ale może się jeszcze jakoś zaaklimatyzuję;) Termin mam na 1 sierpnia, więc może będzie sierpniówka, może lipcówka;) Jestem w 18 tygodniu i już brzuszek widoczny;) To moja pierwsza ciąża i już wiemy, że będzie dziewczynka i póki co mamy dylemat z imieniem. Chcieliśmy Zosia, ale, że dużo Zoś się porobiło to się zastanawiamy nad Adrianną lub Kaliną. Mnie się podoba Nadia, ale mąż mówi, że źle mu się kojarzy. A Wy co myślicie;) Macie już imię dla swojej pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
andzik my juz mamy półroczne dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mi dało do myślenia i zaczęłam szukać forum na październik 2013 tak na wszelki wypadek. Tralala, ładny ten cytat z Korczaka. Ja tu kiedyś napisałam, że dziecko śpi tyle ile potrzebuje i proszę, okazuje się, że nie ja pierwsza powiedziałam coś podobnego. ;) Stresuję się jutrzejszym robieniem tego testu, pewnie dziś spać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala no ja właśnie mam ten wózeczek co napisałaś, że chciałabyś mieć :) Ardi - nie prowadzi się ciężko, wręcz przeciwnie! Można go jedną ręką prowadzić i super, że przy rączce do prowadzenia ma tackę - można tam położyć soczek dla dzidzi jak będzie ciepło i coś do picia dla siebie :) Minus to kosz na zakupy - jak siedzisko jest rozłożone do leżenia ciężko wepchnąć tam coś większego. Jak się podniesie siedzisko to jest ok. Ogólnie radzę Ci wybrać się do jakiegoś sklepu z wózeczkami i wszystko przejrzeć i pojeździć próbnie :) Jeśli chodzi o teściową to już zmienia małemu pieluchy - ona się tłumaczy, że tylko wtedy się bała bo pomyślała, że on się obudzi i przestraszy, że nas nie ma... No bez przesady... Ale nic jej nie powiedziałam. Asiulka! Wracaj do zdrowia!! Tralala - ten cytat super :) Właśnie dla mnie na dzisiaj... Bo zastanawiam się dlaczego Wojtuś nie śpi od 14 i czy to normalne (pierwszy raz tak zrobił!) Dopiero teraz mąż go usypia - szok! A oczy miał jak 5 złotych - jakby w ogóle nie był zmęczony... Oj rosną nam te dzieciaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia - taki wózeczek jak Ty mają moi sąsiedzi :) Ich córeczka ma 2 latka i śmiga zadowolona w tej spacerówce :) Tylko minus jest taki, że cięzki - jak to przy wielofunkcyjnych wózeczkach. Za to ma świetne zawieszenie, a te spacerówki z małymi kółkami to leciutkie ale za to na każdej dziurce podskakują... Coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi ale właśnie miałam pisać, że Twoja i marzeniowa spacerówka Tralali waży 9,5 kg, ta co ma Goja i chce Sikorka 8,5 kg, a moja tylko 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wivi, a podałaś inny link? Podałaś do modelu sprint, a ja do walker ;) ten sprint chciałam nikoli kupic ale w koncu wzielam baby active Q tez fajna, jak znajde linka przesle, prowadzilo sie rewelacyjnie, ale sprzedalam bo mialam różową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooow! Myślalam, że jest cięższa :) To fajny masz wózeczek, nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - faktycznie! Nie zauważyłam :P Ale są bardzo podobne - ta Twoja ma dodatkową tackę i chyba trochę mniejsze kółeczka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Demka - ten mój wózeczek waży 8,5 kg tam na allegro jest zła waga podana :) Ale i tak Twój lżejszy :D hehhe - teraz tak sobie pomyślałam, że mam wózek lżejszy od Wojtusia.... Bo on już koło 9 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cot u sie działo!!! przetrzymaliśmy mloda bez drzemki od 15:30....ale tak jak Vivi napisała oczy jak 5 zl miala wiec chyba ona nas przetrzymala...w zamian zeby nie było krzyku musiałam jej dac do kapieli coś by ja przekupić hehehe....maz sie zaoferował z iphonem 4 (ma mnie za debila?? potem powie ze mu nie działa i musi dostac iphone 5 ech)...ja nie wiedziałam co dac i na suszarce miałam łyżke cedzakową :) mam z takiego miłego tworzywa ala plastyk...jezu ile bylo radochy (wysyłam fote na maila zaraz) a potem zjadła 200 ml i poszła spac...myslicie ze nie wstanie do rana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×