Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
My mamy brązowe pasy ;) Asiuu posmaruj całe pasy marchewką i sru :D przynajmniej będą jednego koloru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem jakie sa objawy uczulenianagluten, slyszalam o bolu brzuszka, wysypce i obajawach jak przy zatruciu ale tak mi sie tylko obilo o uszy tralka ja bucikow nie bede kupowala bo mam od kolezanki, takie bardziej ozdobne bo Alunia i tak na wiosne jeszcze nie bedzie chodzila. na razie ubieram jej na rajstopki takie ocieplane grube skarpetki i nozki wkladam do ocieplanego spiworka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys czytalam super artykul o uczuleniu na gluten, ponoc zaczyna sie od rozdraznienia dziecka...idkugo trwa zanim sie cos powazniejszego pokaze...znajde wieczorem to wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda zjadla i odplynela....bylysmy na spacerku ipo nim lepiej sie czuje...kurde moj pediatra to geniusz...aaaa bo nie pisalam...wczoraj charczala, miejsc do mojej pediatry nie bylo wiec dzwonie i pytam i mowie a ona sie pyta czy poszlam z nia na spacer jak kazala...kurde ja nie poszlam w czwartek bo sie balam z takim kaszlem i katarem, a ona ze mam ja natychmiast hehehe wziac na 30 min na dwor, wczoraj to bylo po 15:00... I dzis o 12:00 tez wyszlam na 40 minut i nosek lepiej oddycha itd...chyba faktycznie skoro mloda nie ma goraczki to swieze powietrze leczy... Aaa te krosty to od sliny i gili z nosa...mloda trze buzie bo probuje nos odetkac hehehe i wylaza....wiec myje jej co chwila buzie...ogolnie kazde dotknecie buzi to taka syrena ze dzis juz sie zastanawiam czemu sasiedzi nie reaguja.... Wiecie gdyby ktos dziecku krzywde robil? My nie robimy ale juz 4 dni takiego placzu ze masakra ludzie maja w nosie, ja bym poszla chyba zapytac jakbym takie cos slyszala nawet nad ranem jak jej gile czasem odciagamy...danie syropu ta strzykawka do gardla to dopiero meksyk!!! Syrop lata po domu...to cos wyglada tak jak kapiel kota...chyba zrobie mmsa jak jestesmy poszczypani ;) Aaaa chruoki kukurydziane rulezzzz normalnie mlodej dalam i od razu wiedziala o co chodzi heheeh ze tomtaka zabawka co mozna ja jesc ;) tylko krzyczy jak zabieram te koncowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brajanek też uwielbia chrupki kukurydziane, ale ja nie zabieram końcówki, więc krzyczy dopiero jak mu się skończy. Wczoraj dostał pierwszy raz zupkę z mięskiem i kupa dzisiaj była ładna więc ok ;) My też byliśmy na spacerku:) Pogoda rewelacja :) Ale jednak jechał w godnoli, bo wiatr mocny dość, na spacerówke poczekamy jeszcze z 2-3tyg.. Rodzice pojechali wczoraj do siebie więc mam spokój :P Dzisiaj drugi pokój wolny więc wieczorem 3h ćwiczeń, bo moja córka wymyśliła na obiad frytki ;) :o Z Brajanem dzisiaj zwariuje, opanował do perfekcji wstawanie w łóżeczku i chodzenie do okoła łóżeczka.. Tylko później nie bardzo wie że nóżki mają już dość i leci do tyłu i się trzaśnie i ryk. Na podłodze to samo, nauczył się raczkować i chce szybciej ale rączki czasami nie nadążą i czołem albo brodą w podłogę i ryk. Więc dzisiaj pół dnia ryczy, albo coś ugryzie bo się zapomni i znowu ryczy. Najgorzej że te dziąsełka chcą gryźć ale coś miękkiego dopiero wtedy jest spokój, no i Brajanek zrobił sobie gryzak z piersi. Masakra :D :D Teraz siedzi w krzesełku po obiadku i siostra daje mu soczek :) Asiu tak sobie myśle, że jak Polci nie zapinasz w pasy to je wyjmij całkiem, żeby się nie brudziły :) Kurcze jutro do D. autobusem, bo rodzice przyjadą tu ale w poniedziałek dopiero.. Z nimi dwoma, będzie trudna przeprawa.. Tak bym nie jechała ale w poniedziałek ma urodziny więc nie zostawię go tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie nierozciągnięta picza.... Dziewuchy Wy to od razu zrobiłyście wszystko????? ja na nogach troszkę padlam...szczegolnie lezenie na brzuchu i podniesienie samych nóg do góry...z czego ta ewka jest z gumy??? cwiczyłam z mezem i powiem Wam ze on naczelny siłowiec padł jak dlugi i poleciał pierwszy pod prysznic i mówi ze to dlatego ze ma katar hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiulka ja ćwiczyłam i odpuszczałam co chwilę dysząc heh masakra, sama mówiłam, że ta Ewka to jakiś cyborg:P Ja się nie spociłam nic a nic, ale chyba nie dlatego, że się trochę leniłam, tylko ja się nie pocę nawet przy wysiłku:)Zobaczyłam się na zdjęciach pomierzyłam, jest tragedia muszę dać radę:)Narazie poćwiczę ten skalpel 3 tygodnie, jak będą efekty jadę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu kochana :) ja zamierzam sam skalpel miesiac z czego przez pierwszy tydzien codziennie a potem tak jak mówi 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej x Niki- no moja rodzinka troche rozbita po swiecie. moja tesciowa jakies 3,5 tys km od nas, moj brat z rodzinka jakies 1,5 tys km a moja mama jakies 400 od nas. tesciu 200 , ojciec tez daleko a tutaj nie mamy nikogo z rodziny x Tralala widze kupilas juz spacerowke? moze pisalas ale jakas przybita jestem ostatnio, czuje sie jak Goja. tez mam juz dosyc tej samotnosci x dziewczyny to tylko poczatek zaraz zlapiecie forme. mi w pn minie miesiac skalpela plus killera. x Camerata ja mala stopniowo odstawialam, najpierw rano wprowadzilam butelke pozniej na wieczor pozniej w dzien i poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dodam co u nas. mala prawie siedzi juz sama, podkreslam- siedzi a nie siada choc juz tez sie rwie do tego. sie przemieszcza ladnie je, papek juz jej nie daje widelcem rozdrabniam. kapie juz ich razem z olkiem heh smiesznie wygladaja w tyg wysle zdjecia bo dzisiaj w koncu maz w domu chcielismy porobic zdjecia to bateria padla heh mysle juz powoli zeby przeniesc ja do malego spac. olek twierdzi ze chce ale nie wiem... oczy mi sie zamykaja zmykam. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masakra, jaki may opłakany jest. Nie wyobrażam sobie jutro tej wyprawy!! Nawet sprzątać dzisiaj nie mam siły. Już nie mówiąć że strasznie zaniedbałam ćwiczenia, ale po całym dniu z nim to nie mam siły nawet na przysiad ehh.. Aneta- ja spacerówkę miałam, tzn ten materiał ale bez stelaża co mi go ukradli. Ale od sąsiadki odkupiłam bo ona miała tylko wersję głęboką tego wozka. Założyłam do przymiarki jak w tej spacerówce ale jakoś mi dziwnie było i na spacer założyłam gondole ;) nie wiem jeszcze co jutro, ale chyba zostanie na razie w gondoli.. bo jakos sie boje ze bedzie mu za mocno wiało ;) moze przesadzam? Sama już nie wiem. aaa ja też od kilku dni kąpie dzieciaczki razem :) Padam na twarz! ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak inaczej ubrac dziecko na dwor jak nie w kombinezon?? na góre kurta a na dól co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rajstopki i spodnie :) Brajan dziś miał takie grube rajstopki z biedronki i spodnie bawełniane, przykryty kocykiem i bylo mu akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wkladam spodnie, rajstopki, grube skarpetki , wkladam do spiworka i fruu na spacer ;-) my wlasnie wrocilismy z urodzin... jutro znow na urodziny.. w marcu szczegolnie obrodzilo hehe nie wiem jak w poniedzialek bede pracowac po takim weekendzie o_O Alunia zasnela w samochodzie ale obudzila sie przy rozbieraniu, wiec ja ukapalismy. wypila mleczko i zasnela .. a wiecie dzisiaj odkrylam ze jak scisne brodawki ti mi jeszcze mleko wyplywa !!! w grudniu przestalam karmic !! ciekawe kiedy zaniknie ale Was wzielo na te cwiczenia jeej super!! zycze wspanalych i szybkich efektow , i duuzo motywacji :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane...miałam już się kąpać i spać, a tak Was czytam i przypomniało mi się, że kiedyś miałam pytać. Czy Wy po posiłkach stałych myjecie dzieciaczkom buziolki w środku? Bo ja sobie o tym przypominam, ale niestety po fakcie, jak już śpi albo na spacerze jesteśmy:). Póki co to mamy tylko zupkę raz dziennie, owocki i kaszkę na noc. Ale niestety moja skleroza pozostała po porodzie. Dzisiaj i ja dołączam do fitness klubu Ewy CHodakowskiej. Myślałam, że będzie gorzej, ale całkiem fajne mi się ćwiczyło. Tylko, że ja od 10 lat regularnie chodziłam do fitness klubu, nawet w ciąży do 7 miesiąca ćwiczyłam. Po porodzie w grudniu i w styczniu wykupiłam karnet. Później odpuściłam i bo miałam wrócić do pracy . No i w ogóle stwierdziłam, że teraz-8 marca- kiedy wrócę do pracy nie będę chodzić na fitness, bo szkoda mi będzie czasu. Wolę go spędzić z Małym. A taki skalpel w domu- fajna rzecz. Znowu poczuję się jak kiedyś-uzależniona od fitnessu:))). Życzę zdrówka dzieciaczkom, gratuluję ząbków-my ciągle czekamy- i spokojnej nocki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis super nocka za nami, Mala standardowo poszla spac o 18 ale dospala do 7.30, z dwoma pobudkami w nocy na jedzenie :) xxx mam nawal pokarmu, tak jak po porodzie, jak karmie z jednej piersi z drugiej tryska wszystkimi kanalikami, miedzy karmieniami tez leci mi pokarm. narazie ubieram malej kombinezon bo u nas jeszcze zima na calego, sniegu jest powyzej kostki, temperatury tez niskie, dzis -5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Basienka to forme musisz miec super po takim czasie cwiczenia ! a zabkow Aluni nie czyszcze.. kiefys sie nie czyscilo i nic sie nie dzialo, tzn chcialabym jakos zadbac o te zabki ale nie wiem jak mam sie do tego zabrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..ga...ta woow gratuluje takiej ilosci mleczka :-) na razie nie musisz sie martwic o laktacje .. ja teraz lece do kosciola, mloda piszczy na macie, maz parzy kawe ehemm ale mi sexualny maraton w nocy zafundowal , troche sie nie wyspalam i miesnie bola ale fajnie bylo hehee :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też dość wyspani. Dziecko wstało o 6:25, ja godzinę wcześniej się obudziłam. Zapowiada się u nas piękny dzień. Co do ubierania na spacer to nasz kombinezon jest już od jakiegoś czasu za mały, ale ma takie fajne bardzo lekkie spodnie na szelki + kurtka + cały zestaw szalik, czapka, rękawiczki, to jest takie pulchniutkie i grube ale nie puchowe, z wierzchu jakby karbowany polar, struktura sztruksu. Super to jest. Myślę, że już będzie chodził w spacerówce, pod spód rajstopki i spodenki. Któraś pytała czy dajemy dziecku codziennie obiadki i deserki. Obiadki daję codziennie z kaszą manną, deserki staram się też codziennie aczkolwiek czasem nie daję. Mi też te duże obiadki starczają na 3 dni, a małe je po pół słoika, czasem jak ładnie zje to mu dorabiam. Tralala, dajesz jeden słoik przez 3 dni? Pytam, bo kiedyś pisałaś, że byś się bała. Brajanek wymiata. A my nadal bezzębni, pewnie wyjdą nam na końcu. Ja myślę, że jak mu wyjdą zęby to po jedzeniu będę mu przemywać gazikiem zmoczonym w przegotowanej wodzie. Basia, znowu mi się śniłaś - że napisałaś jakieś wypracowanie i ja je chciałam przeczytać, Ty nie bardzo chciałaś się zgodzić ale mówię, że przeczytam je jako posta. Jak się zgodziłaś to nagle straciłaś głos i nie mogłaś się więcej odezwać. Hehe takie głupoty mi się śniły. Asiula, chyba u Was już lepiej, co? A te spodenki z linku obłędne! Agata, mam to samo z laktacją co Ty! Tryska jak go karmię, z drugiej kapie, masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cYzy u nas lepiej...hmmm...juz nie mam sily i ochoty dawac jej.lekarstw bo to.dla niej tragedia...strzykawka musze do.gardla masakra jakas....ale dzis osttni dzien lekarstw.... dzieki Tralala za rade z im wiecej si kaaru odciaga tym gorzej naplywa...odiagam tlko dorazbie i jet o niebo lepiej...a gluty leca sam na.potege...wic faktycznie nie warto ciagle...tak naprawde stosuje tlko olbas oik i majerankowa masc na katar i jak zaschnie.to.merimer i jest lepiej niz jak sie wysilalam i meczylam.ja.siaganiem niki ja tez fajna seksowna nocka...taki szybki cichy numerek bo.po skalpelu to nie mialam sily na nic hahahah Demka!!!! mialam.Ci pisac bo.foty Twoje przejrzalam za co fota to inaczej wygladasz!! 100 zdjec to 100 twarzy ale zawsze ladnie :) Twoj Maz fajny facecik alefaktycznie moze sie bac o.mlodego hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, mój mąż to chyba trupem padnie jak mu przeczytam co Ci lekarka powiedziała, a mianowicie, że masz iść z Polą na spacer jak ma katar. A to mój D. jakoś tak wygląda, że może się bać o młodego? Bo próbuję to zrozumieć i jakoś nie mogę. :P Nigdy nie patrzyłam na siebie pod kątem, że co zdjęcie to inna twarz hehe. Może dlatego tak Ci się wydaje, że mam lekko skrzywioną kość nosową w jedną stronę, a moja siostra bliźniaczka w drugą. Pewnie się w brzuchu u mamy ocierałyśmy nimi o siebie. ;) Dlatego ja mam lepszy profil lewy, a sis prawy. Fotografowi na weselu kazałam fotografować tylko mój lewy profil, bo prawego nie znoszę hehe. A mój mąż jest ode mnie 2 lata młodszy a zanim go poznałam, to myślałam, że co najmniej z 5 lat jest ode mnie starszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawilam sie do lez czytajac swojego.posta...ten telefon nie nadaza chyba wpisywac liter przy moim pisaniu...masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×