Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Asiulka w koncu bedziesz tulila swoja Polcie bardzo sie ciesze i jestem z Toba myslami :) Sikorka goja z wami rowniez dziewczyny!!! trzymajcie sie i obyscie jak naszybciej mialy juz w ramionkach swoje malenstwa :) kurcze ale ten czas leci nawet sie czlowiek nie obejrzy a juz dwa tyg Ci vicodin minely jak malenstwo z Toba :) u mnie mija jutro :D no moj Gabrys chyba sie w koncu zmeczyl bo przez dwa dni prawie nie spal za to dzisiaj tylko troszke rano sobie nie spal a tak to spi i je :) wiec w koncu troche czasu dla domku nawet obiadek dzis sama ugotowalam i paznokcie sobie pomalowalam :D niby nic a jednak samopoczucie zupelnie inne :) nic uciekam sie pobawic z tym starszym troszke bo cos niechetny do zabawy ze mna ale moze mi sie cos uda wymyslic :) bo on taki niedopieszczony biedulek teraz :( chociaz sie bardzo staram jak tylko moge poswiecac mu czas to i tak mam wrazenie ze wciaz za malo na szczesie nie wplywa to na jego stosunek do braciszka nadal chodzi i go caluje mowi ze go kocha i pomaga jak tylko moze :) milego dnia dziewczyny brzuchatki duzo cierpliwosci :) juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabeleczka
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _____________________________________________________________________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02 .08..........??.....................?? Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08..........??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08.............córka........Natalka goja27.10..........30........Wrocław..............17.08...........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08..... ........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08...............??...................?? sikorka1988........24........Mazury................23.08...........córka.......Malwinka Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08...........córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08..............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08..............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.08..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08.........synek......Alex James Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............córka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.08.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.............córka..............?? AgataK..............27..........?????????................30.08..............córka.....Helenka Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09............córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05.09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP................WAGA /DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ******************************************************************************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........3590/54.........synek..........SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200/53.........Michał.........SN Pandora89...........23.......19.08........27.07.........????/??...........Janek..........SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900/55.........Zuzia..........SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........2700/50.........Nicola.........SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420/56.........Brajan........SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........3200/50.........Adam.........CC .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08..........3850/??..........córka.........SN aneta_21............23........06.08......06.08...........3980/57.........Kaja..........SN KasiulaUK............26......12.08........09.08...........4130/57.........Franek.......SN vicodin...............29.......16.08.......10.08...........3320/54........Tymoteusz...CC lilimum................??.........??.??........??.??............3400/55..........Maja.........CC karolinkaa_j.........25.......10.08.......11.08..........3000/50..........Gabryś......SN 30juz30........................17.08.......11.08...........3500/54........Wiktorek....CC Quore1988..........24........10.08......14.08...........2800/55.........Kacper.......SN Camerata............28......22.08. ... .19.08...........3330/55..........Emilka........SN Pafi86................26........26.08......22.08...........3200/50.........synek........SN asiulka358...........28........23.08......24.08...........4300/58.........Pola..........CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiulka gratuluję gorąco:)nareszcie za Tobą:)dochodź szybciutko do siebie i do domku:)tak piszecie o tym czasie lecącym, masakra moja mała jutro miesiąc będzie miała. Nie wiem kiedy ten czas zleciał nawet:)ciekawe jak tam Goja i Sikorka:)Goja nic nie napisała do tej pory od 10 pewnie ją zostawili. Trzymam nadal mocno kciuki:)razem z Zuzią:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti dzięki:)) On jest taki piękny:))))) Asiulka super, że już po:)) ale mała spora:p coś się nam Goja nie odzywa.... znikam dać cyca małemu, bo właśnie wstaje...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a jak czas przy dwojce leci;p wrecz zap...la :P to trzeba zrobic tamto trzeba ;) bylam dzisiaj u pediatry mala przybrala pol kg w dwa tygodnie a ogolnie wszystko w porzadku ;) zdrowa babka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny ze tak wtrącę, choc pewnie znow zostane zignorowana jak zawsze, ale mam pytanie czy u was tez tak leci szybko waga? ja jestem dzis 4 dzien po porodzie i na minusie 11 kilo, choc w ciazy przytylam tylko 8kg. Nie wiem czy to normalne. gratuluje wam wszystkim, a tym co jeszcze czekaja zycze cierpliwosci i takiego fajnego porodu jak mój :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Gratulacje!!!!!!!duza ta twoja corcia:):)duzo zdrowka i buziole dla was:)👄 👄 toficzek ja tak mialam po pierwszym porodzie.Karmienie piersia swoje robi:)a apetyt ci dopisuje? Ja to chodze i szukam(jak mam czas na jedzenie jesli moj synek mi pozwoli :P) a slodkie to pochlanialambym tonami:P:P ale musze sie hamowac :P Anetko to ladnie:) ja wczoraj mialam patronaz i maly od wyjscia ze szpitala przybral 1320:) Goja i Sikorka pewnie juz caluja male stopki:):):) Basiu juz wszystko ok u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka tez być moze juz tuli swoje malenstwo bo dziś miała miec oxy i z tych co pisza cały czas na forum wg daty powinnam byc nastepna , ale eh ... byłam dzis na spacerze do miasta obok koło 15 km, własciwie biegłam za córką bo ona jechała na rowerze i nic.... Nachodziłam się po schodach, wziełam długa kapiel i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku, czuje.sie.oki.a.mala.robi.tutaj.furrore...a ssak.z niej nieziemski!! i jak nie dotykam jek to.placze dlatego.spala.ze.mna.i niedawno zabrali ja ale.czad dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku, czuje.sie.oki.a.mala.robi.tutaj.furrore...a ssak.z niej nieziemski!! i jak nie dotykam jek to.placze dlatego.spala.ze.mna.i niedawno zabrali ja ale.czad dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowym mamusią;* asiulka-ale duza dzidzia, jak dziecko miesięczne;) u mnie dużo sie działo ostatnio i nie miałam czasu was poczytac postaram sie nadrobić zaległości jutro. mały w ciągu tygodnia przytył 300g. a ja dostałam dziś kolejny antybiotyk. rana sie wogóle nie goji;( i okazał sie że mam ja otwarta. lekarz powiedział że ni zszyli mnie do końca i jakes 2cm zostawili otwarte;( do końca tyg mam antybiotyk a potem mam iśc do szpitala na rozcieńcie rany i wyczyszczenie jej i doszycie tego miejsca, które alb sie rozlazło albo nie zostało zeszyte. kochane wspóczuje wam tego wyczekiwania na maluchów,i problemów z końcówka ciazy. ale po porodzie to większy stres;) czy kupka taka jak trzeba, czy siuśków nie zamało a bo sie ulewa bo niechce jeść i tak dalej;) buziaki kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka- gratulacje! Kawał dziewuchy z tej Twojej Polci:) Mam nadzieję, że zdrówko i dobry nastrój dopisują. Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochan ejestem po wizycie u poloznej termin maam na 26 a on ajuz mnie umowila na nastepna wizyte w srode na masaz szyjki zdecydowalam sie na niego ale strsaznie sie boje bo slyszalam ze to bardzo boli czy wy tez mialyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka wielkie gratulacje:) córcia duża dziewczynka :) ja jak się urodziłam tez mialam 58cm hehe tylko wazylam 3800 :) super że już masz maludę :) widzisz i się doczekałaś w końcu! I jak sobie radzisz? Wszystko ok?? Mój mały przybrał w tydzień pół kg prawie hehe:) później już nie tak dużo.. na tą chwilę waży 3770g ;] a przy wyjściu ze szpitala miał 3100g, a w niedziele będzie miał 3tyg już:) jest kochany ale baaaardzo lubi spać wtulony we mnie z główką tak na wysokości mojego serca, zaraz się uspokaja i zasypia :) a moja waga też leci w miare, ale nie aż tak szybko, zostało mi 2kg i będę miala wage z przed ciązy.. Przez samo zapalenie piersi i 40 stopniową gorączke zjechałam 2kg w 2dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaUu-kachana nie ma sie czego bac, masaż trwa tylko chwile i da sie wytrzymać. owszem boli ale nie aż tak strasznie. u mnie masaz nic nie pomógł. mam nadzieje że u Ciebie bedzie skuteczny. aha u mnie po masazu i sexie na drugi dzien odszedł czop;) ale akcja nie ruszyla sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna- ja miałam masaż, ale już w trakcie porodu i mnie osobiście bolał dość mocno, może też dlatego, że mi lekarz go zrobił po prostu w trakcie badania i nie uprzedził... To było straszne, bo nie wiedziałam, co mnie czeka! Ale tez podejrzewam, że jeśli robią to przed porodem, to delikatniej. Dasz radę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula mam nadzieje ze pomoze z drugiej strony zastanawiam sie czy to nie za szybko wkoncu bede tylko 3dni po terminie..... a co do seksiku to moj D. ma obawy ze zrobi krzywde malemu hehe glupolek jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tego spaceru dodałam seksik i od 23 godziny mam skurcze, koło 2 odszedł mi krwisty czop , jeszcze troche poczekam i chyba jadę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to powodzenia:))) a może już po:p Toficzek ogólnie jestem na plus 2 sprzed ciąży... ważyłam 54 teraz 55-56 i taka waga utrzymuje się od momentu wyjścia ze szpitala - wpierdzielam równo właśnie po to by nie spaść na wadze i tak moje menu z wczoraj: śniadanie 2 kromki chleba z serkiem topionym oraz z szynką i z serem zółtym, 4 rzodkiewki, jogurt malinowy... 2gie śniadanie: banan i kanapka z dżemem porzeczkowym obiad: rosół z lanymi kluskami podwieczorek: biszkopty, banan, kanapka z serkiem topionym kolacja: kiwi, 2 kanapki z twarożkiem oraz z jajkiem na twardo z plasterkiem pomidora w trakcie dnia do podjadania słonecznik świeży, sucharki, czasem też biszkopty :) Asiulka takie maluszki przez 9 mies czuły zapach i bliskość - teraz też chcą... mój mały ze mną też noce w szpitalu przesypiał... teraz staram się na noc odkładać do łóżeczka jak jest mąż... jak maż ma dyżur to mały dla mojej wygody ze mną śpi - choć to nie najlepszy pomysł bo się przyzwyczai i będzie:p na początku jest to fajne, ale jak mój obecne w ciągu dnia domaga się bycia przy mnie... nie muszą być to ręce, ale muszę go dotykać - to mam problem ze zrobieniem i zjedzeniem posiłku - dlatego na dniach kupuję chustę - i będzie noszony w pozycji żabki - maluszki po prostu potrzebują bliskości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka mam nadzieje, że już jak wyjdziesz z tego szpitala po zszyciu to w końcu będzie dobrze i bez ekscesów niepotrzebnych... czasem się tak rany paprzą :( przykro mi, że Ciebie to spotkało... w sumie nikomu nie życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×