Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Hej:)wysłałam na maila zdjęcia mojej Zuzi:)Vicodin ja też używam tych pampersów premium care faktycznie naprawdę są fajne:)Tralala współczuję zapalenia powiem Ci że ja byłam na granicy tego samego co Ty masz teraz pękłam w 5 dobie jakoś z bólu o 1 w nocy złapałam laktator i kilka godzina do rana odciągałam z płaczem pokarm z gorących bolących piersi ze zgrubieniami jak kamienie tyle tego było że masakra piersi takie ciężkie miałam że ziemi sięgały heh mleko żółte jak margaryna siara która powinna być spita przez malucha już na początku ale na początku mi nie szło karmienie to mała nie opróżniała piersi.Wspołczuję ale dobrze że już jesteś na antybiotyku i że możesz dalej karmić:)Tak myślę o Goji bo coś mam przeczucie jakieś że się pojechała rozpakować:)nie wiem czemu od rana jakoś tak heh;)ale mam zawodną intuicję:)Vicodin moja mała też tak sika taką fontanną zawsze i zawsze przy zmianie pieluchy i też mi się nie udaje jej ubiec w tym:)ja codziennie piorę na okrągło pralką pieluchy i pajace i ręczniki heh:)kupiłam dwa nowe smoczki jeden z lovi symetryczny nawet jakoś spasował chociaż i tak nim pluje jeszcze ale noc była już spokojniejsza na szczęście:)Malutka trzymam kciuki za Ciebie:)i za resztę Mamuś w pakietach i z Maluchami:)pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin, co do tego kiedy pojawi się @ po porodzie przy karmieniu piersią, to nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby to było już po 4 tygodniach od porodu ... na początku przerwy między karmieniami są małe zazwyczaj 2-3h i to chyba skutecznie powstrzymuje możliwość owulacji. ale nie twierdzę, że karmienie piersią chroni przed możliwością zajścia w ciążę. ja pierwszą @ po porodzie dostałam równo 8 miesięcy po porodzie.karmiłam jeszcze córkę, ale to już było po pracy i w nocy. asiulka, a co Ty się tak niecierpliwisz? jeszcze nie doczekałaś terminu, a jęczysz ;-)ja to dopiero mam prawo jęczeć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaaa niecierpliwie.sie.bo ona bedzie.za.duza jak ja przenosze a poza tym mam mega brzuch i juz nie spie prawie wcale...dzis pare godzinek po drugiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to wszystko zależy... może wyraziłam się nieprecyzyjnie : nie powinna a może przyjść już za 4 tyg. - (sorki jestem nieco zmęczona momentami) - to się tyczyło miesiączki jak przeczytałaś.... mi GIN przy wypisie powiedział, że to może być za 4 tyg. a nie musi... miesiączka nie musi się równać owulacji.... !!! pierwsza często jest bezowulacyjna... różnie być może... pewnie, że optymistyczny wariant to 8 mies.... ale...:) część GIN uważa, że przy odpowiednio częstym karmieniu itd. najczęściej to 6 miesięcy zatrzymanej owulacji... inni , że 3 mies. ... z całym szacunkiem, ale liczenie na karmienie to taki trochę Watykański totolotek - jak naturalna metoda antykoncepcji - co nie oznacza, że jest czymś złym... ja po cc po prostu nie wyobrażam sobie ewentualnego przymusu usunięcia dziecka czy choćby czekania na moment rozejścia macicy... stąd zabezpieczę się po pierwszej wizycie u GIN... stąd ja wolę się zabezpieczyć i nie stresować...:) każda z nas ma inny organizm, co jest u mnie nie musi być u Ciebie i co jest u Ciebie nie musi być u każdej z nas... na to nie ma reguł... a stąd właśnie się biorą kolejne ciąże, bo koleżanka dostała miesiączkę dopiero w 6 czy 9 mies... to, że koleżanka tak miała nie znaczy, że i my tak będziemy mieć... Basia może Goja faktycznie już się rozpakowuje, też jakoś dziś o Niej myślę... zwłaszcza po tych gościach... Tralala sama się stosowałam do tych rad przez dwa dni... bo miałam kamienie - płakałam z bólu... pisałam czy znacie jakieś sposoby aż w końcu zajrzałam na medyczny portal i zapytałam doradcę laktacyjnego co robić... może coś pomoże - mi pomogło naprawdę... 3 mam kciuki by poszło ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ ____________________________________________________________ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02 .08..........??.....................?? Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08........ ..??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08.... .........córka........Natalka goja27.10..........30........Wrocław..............17.08.... ........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...... ........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08.. .............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08.... ........córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08.... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08.... .......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08 ...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08.. ............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08 ............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08. .............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.0 8..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08......... synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.0 8.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.. ...........córka..............?? AgataK..............27..........?????????................30. 08..............córka.....Helenka Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05. 09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP................W AGA /DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ************************************************************ ******************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........3590/ 54.........synek..........SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200/53....... ..Michał.........SN Pandora89...........23.......19.08........27.07.........???? /??...........Janek..........SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900 /55.........Zuzia..........SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........2700/ 50.........Nicola.........SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420 /56.........Brajan........SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........32 00/50.........Adam.........CC .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08..........38 50/??..........córka.........SN aneta_21............23........06.08......06.08...........398 0/57.........Kaja..........SN KasiulaUK............26......12.08........09.08...........41 30/57.........Franek.......SN vicodin...............29.......16.08.......10.08..........33 20/54........Tymoteusz...CC lilimum................??.........??.??........??.??........ ....3400/55..........Maja.........CC karolinkaa_j.........25.......10.08.......11.08..........300 0/50..........Gabryś......SN 30juz30........................17.08.......11.08...........3 500/54........Wiktorek....CC Quore1988..........24........10.08......14.08...........2800 /55.........Kacper.......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no i ja po wizycie. Odebrałam wyniki i oczywiście wyszło mi dużo bakterii paciorkowca, poród z antybiotykiem będzie. Żadnego badania nie miałam, sprawdził tylko serduszko i tyle. A na krwawienie powiedział tyle że "pewnie szyjka już miękka" ale tego nie sprawdził. No i jeszcze że przed porodem nie wolno współżyć. Konował. W czwartek mam prywatną u swojego gina to on mnie przebada na pewno. Skwar niemiłosierny, a mnie czeka jeszcze zrobienie obiadu. Brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, vicodin - kochane jesteście, ze o mnie pomyślalayście...:) Niestety nie rozpakowałam się! Ale byłam u lekarza i czuję się w miarę spokojna. główka już jest w kanale bardzo nisko, nawet nie dało się zmierzyć dokładnie obwodu, bo taki młody wciśnięty. Szyjka skrócona i miękka, generalnie mogę zacząć rodzić w każdej chwili. Ktg wyszło dobrze, łożysko dobre, generalnie wszystko w porządku. Dostałam skierowanie do szpitala i jak nie urodzę to mam się zgłosić w piątek. Co do L4 to dostałam do czwartku, bo potem już zajmuje się mną szpital. No i zaczyna lecieć macierzynski - tak mi powiedział lekarz i moja kadrowa, u której dzisiaj bylam. a...ga....ta - ja po pierwszym porodzie okres dostałam po ok. 11 miesiącach a 8 karmiłam! Więc 3 były jeszcze bez miesiączki. Dziewczyny współczuję zapalenia piersi! Ból okropny:( A po wizycie u lekarza stwierdziłam, że musze się trochę rozchodzić, żeby urodzić przed piątkiem. Więc pojechaliśmy na zakupy, zrobiłam młodemu wyprawkę do przedszkola, potem pojechaliśmy na pizzę i dopiero wróciłam do domu:P Dzięki bogu mąż dzisija i jutro w domu, więc mogę odpoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia- jaka śliczna ta Twoja Zuzia.. Od razu widać że to dziewczynka, a jakie ma oczka- szok normalnie :) do kogo podobna? Mój mały 100% tatusia:) vicodin- Twój mały też słodziak :) A jaki opatulony w te pieluchy i w to wszystko :) Ledwo go widać hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jakie słoneczko ta twoja mała:)mam też ten ręcznik żabę z ikei, ale myślałam, że później go będę uzywała bo duży mi się wydaje, a tu widzę taki skrzat w nim:):):) Ja na zakupach małych byłam, ledwo do domu doczłapałam skurcze mnie łapią do tego te pachwiny, mała szaleje...dla mnie zdecydowanie ta końcówka ciąży jest najgorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki a co tak sie ociagacie:P:P:P cos te male lwiatka uparte:) nie chca wyjsc i koniec:) za wszelka cene panna beda:)Ale jak zaczniecie to hurtem poleci:) Superowe bobasy na poczcie:) moj Michal zaraz miesiac bedzie mial ech leci ten czas.Wlasnie ciagnie cyca wie cos skrobne. Wspolczuje wam tych upalow u nas pogoda w miare wczoraj 27stopni.Czytam o waszych falszywych alarmach mnie dokladnie 2 tyg "meczyly".Goja ty to normalnie perfekcyjna pani domu juz pewnie wszystko masz na blysk:):)a tu d*** Gosia uparte dziecie masz:) tyle dni i nic sie nie dzieje wspolczuje. TRala zapalenie piersi grr... mam nadzieje ze juz lepiej i sie nie powtorzy. Asiula relax 🌻 Sikorka dziwne ze cie nie zbadal hmm szyjka miekka na oko dobry jest:) jasnowidz normalnie:) Tynka pewnie tez pojechala rodzic bo dzis nic nie pisala. Oliwia a jak u was? corka cieszy sie i czeka cierpliwie na siostrzyczke:) Ja mysle intensywnie o antykoncepcji juz.Wiecej dzieci nie planuje i kurcze nie wiem.Czy wrocic do tabsow.Wczesniej zdecydowana bylam na wkladke hmm sama nie wiem niby bardziej zawodna a ja nie mam zamiaru zyc w stresie.O igraszkach w ogole nie mysle:P maly daje popalic swoim niespaniem wiec glowa do poduszki z mysla kiedy sie obudzi:P Taki cycuch maly.Smieje sie do meza ze facetom od malego tylko cycki w glowie hehe:) Jednym slowem synek caly czas na stadbayu.Kazda proba polozenia go po karmieniu konczy sie oczami jak 5 zl i tyle.Jak sie obudzi na spacerze to cale osiedle go slyszy tak sie drze.Wracalam ostatnio ze sklepu pchajac wozek brzuchem z malym na rekach.Uspokaja sie tylko przy piersi.A smoczki to moge sobie ........Kolek nie ma.A wiadomo takie dzieciatko niczym sie nie zajmie bo jest male wiec robie z siebie czasem wariata hihihi.Mysle o zakupie lezaczka hustawki bo w domu z reguly nic zrobic nie moge.Coz mam nadzieje ze jakos sie to unormuje ale jesli nie to bedzie troche ciezko ech.Rok szkolny za pasem. Buziole.Niech w koncu cos was ruszy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga śliczne to twoje dziecię, już takie "dorosłe" To mówisz, że 2 tygodnie Cię męczyło zanim urodziłaś?.....Ciekawe kiedy to u nas nastąpi, tak w ogóle to cieszę się, że mała Panna będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga - dzisiaj mąż sprząta:P Co do antykoncepcji to ja planuję właśnie spiralę. Nie chcę więcej dzieci, a tak mam problem z głowy na 5 lat. szwagierka miesiąc temu zakładała i jest bardzo zadowolona. Zapłaciła 450zł za miedzianą bez hormonów. Ja po tabsach to w ogóle nie miałam chęci na seks:( Dlatego wolałabym nie pchac się znowu w hormony. Leżę i sie roztapiam... Mąż zabral syna na jakąś wycieczkę a ja odpoczywam. W sumie to już mi się nudzi:P Zjadłąm 2 pączki i mi niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Aga.S już urodziła, miała mieć zaplanowaną cesarkę ale nic z niej nie wyszło i ciekawe co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja, taka tam aga - ja miałam już dwie spirale miedziane: jedną 3 lata druga 5 lat- bardzo zadowolona byłam i gorąco polecam- i zaszłam w ciąże bez problemu dwa miesiące po wyciągnięciu wkładki... Teraz napewno do niej powróce. Mnie też lekarz szyjki nie zbadał - bo stwierdził że na tym etapie to nie ma znaczenia- czy skrócona czy rozwarcie jest czy nie ma - poród i w takim i w takim wypadku moze sie zacząc w każdej chwili. Zrobił mi tylko ktg i wszystko oki. Termin mam w piątek ale jakbym nie urodziła to się mam w poniedziałek zgłosić jeszcze po zwolnienie lekarskie- wiec jednak nie trzeba przymusowo w dniu terminu zaczynać macierzynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam bóle brzucha jak na okres...a w wc wyleciała mi taka ilość "galaretki" ze ja z podłogi zbierałam... po prysznicu ból brzucha nie minął ... nie wiem tylko co to ta galaretka ale chyba wreszcie postęp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wychodzi na to że niedługo się zacznie u Ciebie :) U mnie cisza, oprócz bólu pleców nic mi nie dolega... A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wielkimi krokami zblizasz sie do finalu:-) :-) jesli bole minely to przepowiadajace. Ale cos czuje ze pojedziesz:-) :-) Olivia ja bylam na wkladke zdecydowana ale zaczelam za duzo czytac o wpadkach i taka niepewnosc zagoscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bole brzucha jak miesiaczkowe mam.ciagle i ciagle.mi mokro...udam.sie na.spacer zaraz bo bardziej boli jak chodze.a.nie.chce zeby przeszlo... bardzo wdzieczna jestem za porodowe fluidki :) moze.sie.cos.rozkreci.bo zaczne.strzelac do pytajacych czy urodzilam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.musze.mowoc juz jak mnie matka.wkurza?? bo ona kazde.dziecko 2 tyg przenosila!!!! i mi klepie ze.ja tez !!! jak to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym przeczytać od Ciebie że już masz swoją kruszynkę :) Ja w niedzielę jak czułam się jak na wymarciu plus 40stopni gorączki i obolała z każdej strony, a Brajanek płakał przez godzinę to zatęskniłam za tym jak mogłam pogłaskać się po brzuszku i w spokoju się wyspać :P Ale ogólnie to nie chciałabym wrócić do tego czasu z brzuchem:) Moje zapalenie jeszcze jest :( Nie umiem tego rozmasować, lekarka kazała mocno, z kolei w gazetce i w necie czytam że absolutnie mocno nie można i vicodin też pisała że nie można, więc już jestem głupia po prostu, a boję się żeby nie było gorzej:( Jestem dopiero po 3 dawce antybiotyku a w sumie mam 14... przez tydzień 2 razy dziennie, może on pomoże, bo nie daje rady.. Trzymam kciuki dziewczyny żeby szybko poszło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalla bidulko...jakto jest ze ciagle cos:( najpierw dlugie oczekiwania.a potem to...mam nadzieje ze.szybko minie... u mnie sie rozkreca.narazie mam klucia i ciagniecia...i takie mokro.ze chyba wyleca wody...nie wiem...nie chc sie nastawiac ale dziwnie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalalapimpirimpi między karmieniami okładaj pierś rozbitymi liśćmi kapusty, schłodzonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aga jak czytałam Twój post to jak bym o swojej małej czytała:)heh dokładnie słowo w słowo mam to samo:)przy cycku by wisiała non stop na spacerze też darcie od razu generalnie ruszyć się nie można bo cyca non stop chce. Odłożenie do łóżeczka oczy jak na zdjęciu które przesłałam:) heh:)smoczki już mam 3 jeden nawet z lovi jej powiedzmy podpasował chociaż i tak nim pluje ale wkładam jej znów bo w nocy jest tragedia nakarmię ją i zamiast spania mam od 2 do 5 godzin usypiania z darciem co chwilę heh:)Ja kupiłam leżaczek huśtawkę bright starts heh leży i buja się ale nie jakoś mega długo może z 15 minut maksymalnie więc szałowo dużo w tyle zrobić w domu się nie da heh:)też mam nadzieję że się unormuje to wszystko:)i u Ciebie też:)dzięki za miłe komentarze o Zuzi:)tralala hm..podobna sama nie wiem już do kogo:)bardziej mi się wydaje że do mnie ale inni mówią że cały mąż:)a oczyska w szoku po kąpieli są hehe:)Marti moja akurat malutka była bo niecałe 3 kg a ręczniczkiem ją fajnie opatulę po kąpieli to zadowolona że hej więc nawet fajnie że spory jest:)Ja też rodziłam z antybiotykiem na paciorkowca ale mi lekarka nawet w ciązy nie leczyła bo twierdziła że około porodowo tylko dają antybiotyk i nie ma sensu wcześniej leczyć a w szpitalu krzywo na to patrzyli ale antybiotyk dali przed porodem i potem też aż do wyjścia do domu codziennie. Ja nie wiem na jaką antykoncepcję się zdecyduję nie czytałam narazie nic o tym ale sama nie wiem tyle metod eh...Asiulka to trzymam kciuki żeby się zaczęło na dobre u Ciebie:)za resztę oczywiście też:)Goju dziś mnie zawiodło przeczucie co do Ciebie ale coś czuję że lada dzień:)heh ale to wiesz i Ty sama na pewno:)spokojnej nocy:)albo i nie bo jak zaczniecie rodzić to spokojnie nie będzie i lepiej dla Was jak się zacznie:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aaa Asiulka trzymam kciuki zebys jeszcze dzisiaj pojechala na porodowke! :) bylam na poczcie, widzialam zdjecia dzieciaczki sa tak slodkie,ze tylko je zjesc :) ojj rozumiem was.. moja tez cyckowa ale w koncu udalo nam sie znalezc smoczek ktory jej sie "spodobal" i jest ulga, przynajmniej cos zrobic mozna u mnie byla dzis polozna ale nie miala ze soba wagi i dalej nie wiem jak mala przybiera, dopiero w pt sie dowiem bo mam umowiona wizyte u pediatry... tralala... wspolczuje zapalenia! ale tak Was czytam i wychodzi na to,ze tylko ja mam kilka kropel mleka... bo nie mialam ani nawalu ani zadnych grudek nic... dlatego wlasnie jestem strasznie ciekawa czy mala cos przybiera czy bedzie to samo co z malym... ja okres po porodzie dostalam 3 msce po, a karmilam 6 tygodni wiec jeszcze troche to trwalo takze mysle o antykoncepcji i podobnie jak goja o wkladce miedzianej, bo hormonalnej sie boje.. ja plus hormony= wiedzma ;-) ciekawe jak malutka ;) u nas caly czas w porzadku, nocki bez zmian- zasypia maks 20 do 1-2 czasem 3, pozniej ok 5 i dopiero z malym wstaje, w dzien tez spi,maly tez jeszcze spi wiec ja najczesciej wtedy tez spie ;-) spacerujemy codziennie, dostawka sprawdza sie super pozdrawiam trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny czytam o tych waszych maluchach i zazdroszczę... Nawet tych rozwydrzonych (sorki Basia:) U mnie dalej nic się nie dzieje... Parę skurczy było i się zmyło:( Najgorzej, że gwałtownie teraz przybralam na wadze - aż 4 kg w ciągu 2 tyg.! Nie mam pojęcia dlaczego, ale jestem opuchnięta, więc to prawdopodobnie zbiera mi się woda:( Czuję się bardzo gruba, do tego upały i pocę się strasznie:( Dlatego marzę już, żeby pozbyć się tych kilogramów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×