Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Mojego chyba dzis brzuch bolał,wydaje mi się,że za dużo zielonej herbaty pije ale popłakał chwilę i śpi. Ja wybieram się do fryzjera jak moj mąż wróci,nie byłam juz chyba rok,mam też odłożoną pewną sumę na zakupy ciuchowe-poszaleje w łódzkiej manufakturze,myślę,że jak nie będę się obżerać to zrzucę jeszcze ze 2-3kg przez 2tyg. Na jakiego maila można wysłać fotki dzieci,nie bardzo che mi się szukac po całym topiku a pokaże Wam moje bobasy. A co do Margaretki,to jak ktoś może napisać,że to kłamstwo-trzeba być ostro poje..... zeby wymyslac takie historie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego pasa..Sikorka chyba nie ma sensu,żebym Ci wysyłała,to mały jest,jak masz większe uda to nie wejdziesz.Ale jak ktoś chętny to mogę podarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss m a jaki masz pas? jaki rozmiar i jaka firma bo ja ciągle nie kupiłam nie mogę się za to zabrać... dziś pół dnia podgrzewacz do butelek wybierałam bo już mam dość ocieplania wodą...te butelki jeszcze tak zrobili ze ze smoczka nic nie leci i musze paluch do środka wsadzać...ech... zamówiłam też młodej matę bo dużo nie śpi to bedzie się gapić na coś a nie na łóżko czy scianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Moją Amele też niestety złapała kolka.Na szczęście jak narazie taka słaba,ale boję się bardzo ,że będzie gorzej :(Nie mogę patrze jak się męczy!Dzisiaj od 11 do 17 nie spała,teraz niby śpi,ale wcale nie,bo co chwile zerka na mnie :( Kiedy są te szczepienia? Bo moja ma miesiąc i narazie nie miała.Nie wiem czy zadzwonić do przychodni i zapytać czy oni sami dzwonią kiedy mam przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzwyklejszy,najtanszy czarny,ale lepszy od tych z apteki bo sie nie sciaga i dobrze trzyma.Dobry bedzie na osobe,wazaca ok 70przy wzroscie 165..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pas poporodowy i czasem go zakładam,ale postanowiłam że zaraz go założe i nie będę już sciagała bo mam jeszcze troszkę brzuszek :(mam z allegro chyba za 30zł czy jakoś tak w każdym razie drogi nie był i do tego od dzisiaj na diecie to co przytyłam w ciąży niby już spadło ,ale chcę jeszcze 10 kg schudnąć,bo waże 70kg i mam 167cm więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane chybs poradzilismy sobie troszke z kolkami po 1wsze zmienilam mleko bo karmie butelka po 2 daje synusiowi kropelki przed kazdym jedzeniem infacol a po 3cie moj D,pojechal wczoraj do bootsa i kupil swietne butelki antykolkowe z Dr Browns'a w srodku maja taka rurke i smoczek tez antykolkowy te wszystkie butelki z aventa i innych firm moga sie kryc do tej one niby tez sa antykolkowe ale jednak nie do konca bo maly chcac nie chcac lykal [powietrze troszke i moze tez od tego plakal..... ogolnie mialam dzisiaj dzien spokoju odpukac w niemalowane synus jest grzeczniutki mam nadzieje ze noc bedziemy mieli taka jak poprzednia dwie pobudki na karmienie i zmiane pampersa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij mi na maila adres to podeślę Ci ten pas,jutro albo pojutrze,i tak mi się nie przyda,w kolejnej ciąży nie zamierzam być a teraz ważę sporo mniej więc nie trzyma brzucha..jak mam wywalić to może ktoś ponosi..a ostatnio spotkało mnie tyle miłych rzeczy,że fajnie się losowi odwdzięczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obwiązuje się bandażem elastycznym i też jest ok :) 2 dzień noszę non stop i powiem wam że trochę inna ta skóra się robi. Moja dalej wariuje z jedzeniem, ciągle głodna, jutro jadę po mleko i zamierzam zmienić z bebilonu na nan, podobno dobre a tańsze bo bebilon 40zł. Mój pojechał na nockę na ryby, a my same zostałyśmy. Wczoraj obudziła się o 3 w nocy i nie spała do 6... Dobrze że w dzień jak wystawię ją na podwórko to pośpi ciągiem 2-3h, w domu nie zdarza jej się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nan masz tanszy od bebilonu?? ja wszedzie spotykam nan najdrozszy :) ja narazie tylko na cycku bo mam zalanie i cycki jak kasia figura... na jakiego maila.mam wyslac adres?? daj sobie zwrocic za przesylke a moze cos potrzebujesz to w ramach rewanzu wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chyba widac maila,ja na razie nic nie potrzebuje.Miejmy nadzieje,ze bedzie pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka faktycznie, drożej wychodzi gramaturowo, ja źle spojrzałam w sklepie, teraz sprawdziłam na aptece doz.pl :) Kurczę Gabi ma chyba jakieś koszmary, nie może spać, budzi się z krzykiem co 15minut i aż się wstrząsa, jakby sie wystraszyła czegoś. I tak od kilku godzin. Zmierzyłam nawet temperature, 37. Mam nadzieję ze noc będzie w miarę spokojna. Wam takiej życzę :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją mała chciałam przestawić na butle. I udało mi się tylko 4 dni i dzisiaj znowu musiałam jej dać pierś. Bo myślałam ,że ona ma kolki tak płakała i dała jej w końcu pierś , a ona zasneła i jak palcem odjął dziecko spokojne. A myślałam ,że to będzie takie proste ... :( Nic dalej będę karmiła ją piersią ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez tak robi z cyckiem...ale chyba chodzu o nasz zapach bo cyckiem nos zatka i szczesliwa od razu spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka nawet na gramy nie spojrzalam...puszka bebilon 40 zl puszka nan kolo 50 zl...tak kupowalam...ale bebilon wstretny w smaku...fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane melduję ze urodziłam w czwartek 7.15 sn mały ważył 3970 (a miał wazyc3040 )55cm 10 pkt poród szybki i podobno łatwy :-) ale opowiem wam potem tylko wspomnę ze jak jechałem do szpitala po 5.20 to jeszcze na stacje wjechalismy bo głodna byłam :-) jesteśmy w domu od sb popołudnia. Maluch kochany i grzeczny oby tak dalej całuje was i spróbuje nadrobić. Także stas jest już z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was stosuje nakladki do karmienia? Bo bez nich mały ma problem z chwytaniem a położne są na beee jeżeli o to chodzi. I już sama nie wiem ładnie przybiera wiec chyba nie ma problemu. I już sie stresuje na zapas tymi kopiami muszę koniecznie ten sabsimplex zamówić i przypomnijcie mi z tymi witaminami kupiliśmy osobno vitaD i vitaK kiedy najlepiej podawać rano w południe czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten nakladki ale to dla mnie jaki kosmos,maz mi kiedys kupil jak Mlody mi sutka uszkodzil,ale on nie potrafil przez to jesc. Znajoma stosowałą i miala pooblem z laktacja. POszlam spac o 3ciej a o 6ej pobudka,walczylam z komarami w sypialni,ja nie wiem jak to wchodzi,obaj pogryzieni..;/ Gratulacje dla nowej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita ja stosowala i nie.powiem.nic.zlego..nic nie zanikalo tylko dzidzi sie robily krostki wokol buzi bo sie grzala jej buzia wiec przestalam...ale na poranione sutki jedno wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ita Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja karmie przez nakładki bo mam płaskie brodawki i połóżne powiedziały, że nakładki na nic nie wpływają jeśli oczywiście maluch chce przez nie ssać więc bez obaw, ja będę musiała tak do końca karmić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita ja również karmię przez nakładki bo mała nie chwyta, płaskie sutki mam. A przez kapturki jest ok. Ja dziś miałam koszmarną noc, Mała nie przespała ciągiem nawet godziny, ja spałam godzinę jak mój z ryb wrócił... Nie wiem co się z nią dzieje, jak do jutra nie przejdzie jej te popłakiwanie i bezsenność to jedziemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak ze swoją małą wczoraj,praktycznie przez cały dzień niespała tylko popłakiwała,myślałam ,że brzuszek boli i wszstsko już robiłam .A okazało się ,że to przez to ,że tęskni do piersi. dopiero wieczorem przystawiałam ja spowrotem (bo już przez 4 dni nie karmiłam) i dziecko possało chwilkę i usneła i spała od 21.30 do 2 w nocy. Biedna ,a ja nawet nie pomyślałam ...:( Teraz już karmię spowrotem ją i jestem też z tego powodu szczęśliwa :) Ale dzisiaj u nas paskudna pogoda,mżawi deszcz :/ Maleństwo moje śpi,a ja idę chyba wziąść się za obiadek :) Już pytałam ,ale nie odp.mi nikt,więc zapytam jeszcze raz.W którym tygodniu są te szczepienia, bo moja jutro będzie miała 5 tyg. i jeszcze nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)ja nawet udaną nockę miałam mała spała po 5 godzinek więc nie mogę narzekać:)jutro mamy szczepienie masakra chodzę cała taka zdenerwowana już ze eh:(Vicodin a Ty też szczepić będziesz tą 6 w 1 skojarzoną?ja z dodatkowych jutro na rotawirusa jeszcze szczepię:(eh boję się bardzo naprawdę:(a chciałam zapytać bo moja mała na brodce i wokoł ust ma krostki malutkie mysle że to od mleka bo się ulewa często przemywam wodą przegotowaną i rumiankiem smaruję czasem oliwką bo ladnie po niej bledna ale po jedzeniu znow czerwone i sie zastanawiam czy Wasze maluszki tez maja?a jeżeli chodzi o Margaretkę ja broń boże nie pisałam o niej ze kłamała tylko o anex.:)Margaretki mi tak strasznie żal:(Aneta moja mała jutro będzie miała dokładnie miesiąc i 16 dni i jutro ma szczepienie takze w tych okolicach 6 tygodnia chyba się robi:)zapytaj pediatry na pewno jeszcze:)nas czeka jeszcze kontrolne usg bioderek znow czy jest poprawa eh staram się ją szeroko pieluszkowac kupiłam taką szeroko szytą specjalną pieluszkę ale nie mam sumienia jej zakladac czasem eh bo spora:(eh:(Vicodin cukinia też super ale trzeba mniejsza temperature dać bo z wierzchu mi się zjarała:)i wody puscila duzo i w naczyniu ta woda parowała no bo jednak ma duzo wody w sobie nie to co papryka. Ale i tak super w smaku:)Grzywka wyszła super nawet bym się nie spodziewala że mi fajnie bedzie a tu zaskoczenie:)co do pasa poporodowego ja tez nie mam ale mam bandaż będę się wiązać:)ja dalej mam ten okres, chyba okres bo nie wiem czy to okres czy jeszcze macica się oczyszcza i krwawię, ale hm,..juz nie krwawilam ladnie sie zagoilo wszystko a potem znow krwawienie. Poczekam jeszcze moze przestanie i wtedy pojde do lekarza bo mialam w 6 tygodniu isc. Jak nie minie tez muszę isc eh.Ita gratuluję serdecznie:0super kolejna mamusia:)dobrego dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, szczepienia są w odstępie co 6 tygodni. Policz sobie tygodnie od ostatniego szczepienia. Dziecko szczepili Ci w szpitalu prawdopodobnie w II dobie życia. Czyli teoretycznie już od przyszłego piątku możesz iść na szczepienie ... czy kiedy tam Twój pediatra szczepi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta po szczepieniu w szpitalu kolejne robi się od 6do 8 tyg. życia maluszka :) wklejam link do aktualnego kalendarza szczepień: http://pediatria.mp.pl/szczepieniaochronne/show.html?id=52627 Basia też robię tą 6w1... plus pneumo i meningokoki... strach jest zawsze, ale mimo wszystko...:) będzie dobrze na pewno:) Basia może to potówki?? może przykleja się do cycka i się poci?? właśnie miałam się pytać kiedy macie to USG bioderek kolejne... super,że grzywka pasuje:)) ze mnie też leci od jakiegoś tygodnia dzień w dzień... raz mniej raz więcej... wcześniej zdarzały się pojedyncze dni... też nie wiem czy to już miesiączka czy nie:/ do gin wybieram się 5 czy 6 października jak wrócimy na szczepienia z małym... Miss M musisz w takim razie cofnąć się do historii anex... można coś takiego nawymyślać... no cóż... myślę, że wszystkie od tego momentu mamy ograniczone zaufanie... nie wynika to ze złośliwości ale z doświadczenia... Ita gratulacje:)))))) super, że wszystko poszło sprawnie:))))))) ja podaję na noc witaminki:) jeśli je przez kapturki, masz pokarm i nie ma problemu olej położne... od czasu do czasu przystaw do gołej brodawki może zaskoczy, a jak nie to się nie stresuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,ja też kiedys mialam fajne plaskie brodawki a teraz wyciagniete,okropnie,paskudne..w tej z mlodszym przy cycu leze i poszlabym spac ale co ze starszym zrobic..nie puszcze 2latka samopas. Musze chyba pomyslec o jakims przedszkolu/zlobku. Siedze do pozna w nocy,filmy ogladam,komary zabijam a potem nie mam sily,niedlugo skoncza mi sie zapasy z zamrazarki i bede msuiala gotowac,wczesniej pozamrazalam zupy i inne takie dla syna,a sama jem byle co bo nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ,że odpisałyście :) To pewnie na dniach zadzwonią do mnie :) Moja mała dalej spi ,więc mam chwile dla siebie. Jest dzień taki ,że mam chwilkę dla siebie ,jest dzień taki ,że wogóle jej nie mam bo jak nie Amela to obiadek ,sprzątanie i wogole :) Jakie herbatki dajecie do picia dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×