Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hej dziewczyny, nie potrzebujecie czasem smoczków? :D:D http://poznan.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-bezpieczenstwo-i-zdrowie-dziecka-Tommee-Tippee-2-smoczki-2-oslonki-na-brodawki-W0QQAdIdZ412016204 hehe:) Bo ja dopiero za 3razem trafiłam z kształtem i firmą która podpasowała mojemu dziecku i teraz muszę się tego pozbyć hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ja sie tez powoli przestaje stresowac zreszta chyba nie ma czym :) dzis jak zjadl o 7 z dwoch piersi skonczyl po 8 :( dalej by ciuckal no to mu zrobilam herbatki troszke wypil zasnal po9 i spal do 12.30 no to po 12 wzielam laktator ibo czulam ze mleczko naplywa do lewej piersi odciagnelam 60 ale to po tak dlugiej przerwie wczesniej sciagalam w 10min 120 :( a teraz o polowe mniej ale mialam jeszcze troche sciagnietego w lodowce to wypil 100 dojadl jeszcze cycem troche herbatka niunius i spi takze chyba poczul butle i zaczal gardzic cycem moze przez pare dni jakos dziwnie ciagnal ze tego mleczka coraz mniej zreszta pisalam ze dokarmiam bo glodny to moze faktycznie cos nie halo z tym jego ssaniem no ale juz sie nie przejmuje przynajmniej plus taki ze maz i tesciowa moga go nakarmic a ja nie jestem juz tak uwiazana w domku :) co wiem ze moze i egoistyczne ale dla mnie bardzo wazne jezeli ja mam sie czuc dobrze to musze miec chwile tylko dla siebie wiec chyba bedzie ok a tak wogole to jestem troche przestraszona chyba powinnam isc do lekarza bo na brodawce zrobila mi sie taka czerwona plamka cos czego nigdy wczesniej nie mialam i sie boje coto moze byc :( trala a jak wyglada takie odsluzowanie??? boli to maluszka czy jak bo moze warto by mu bylo cos takiego zrobic i byloby lepiej no i trzymajcie sie cieplutko z tym przeziebieniem mam nadzieje ze przejdzie szybciutko :) uciekam odwiedzic babcie :) milego popoludnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dlugo sie nie odzywalam nie mialam jakos czasu jak nie problem z karmieniem to znowu z kupkami u malego kasiula Uk ja mam taki sam problemik moj synus 3 dni po porodzie dostal takich czerwonych krostek niektore maja biale zakonczenia polozna powiedziala ze to normalne narazie myje mu tylko woda niczym wiecej nie smaruje a co do kupek to raz uzylam termometru delikatnie oczywiscie pomogla a od wczoraj daje mu w miedzyczasie jak jest glodny herbatke z kopru wloskiego i jak narazie problem znikl mam nadzieje ze na dlugo...powiedzcie mi kochane jak czesto moge mu dawac ta herbatke do picia? karmie go butelka co 4 godziny..... nie mam pojecia z kad ten problem z kupcia moze mleko modyfikowane jest dla niego za ciezkie....juz sama niewiem ,,,, pepuszek mu odpadl jest troszke czerwony ale mysle ze to od pampresa w srodku ma troszeczke biale ale to sie juz ladnie zasusza...... kilka dni temu myslalm ze zlapala mnie depresja poporodowa ciagle moglbym plakac np gdy maly kupki nie mogl zrobic gdy zobaczylam ze pepuszek jest czerwony itd ale juz mi przeszlo dzieki bogu teraz kazdy dzien jest coraz lepszy moze dlatego ze mija mi bol poporodowy :) Milego dnia mamuski:*:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to Wam dobrze:) mój co 2-2,5 pobudka... czuwa chyba pół dnia w różnej konfiguracji... rozgląda się... uwielbia być noszony i patrzeć... lubi sobie na macie poleżeć - no musimy być obok - inaczej trwa to krótko hehe... lubi jak mu takie lampki kule zapalimy - prześle fotki na maila:) krosteczki czerwone na zewnątrz a białawe w środku http://www.skinsight.com/infant/erythemaToxicumNeonatorum.htm to normalne - może to nawet tak brzydko wyglądać - oilatum w kąpieli i krem oilatum po kąpieli i czekać przejdzie:) charczenie - najczęściej jak zasypiają - mój cały czas charczy we śnie - wiotka krtań jeszcze u maluszka - pomijam ten śluz w drogach oddechowych - wtedy maluszki dużo kichają by go wydalić - mój tak miał w pierwszych dobach - myślałam, że chory ale dopytaliśmy pediatrę w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerażona! Mały tak kaszle że prawie się dławi, a tu niedziela i żadnego lekarza, poczekam na mamę i chyba podjadę do szpitala.. Skąd ten kaszel się wziął?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam herbaty z kopru dla dzieci,sama wypiłam chyba z litr tego,miałam nasiona, i kupy zrobił chyba pół kilki.. Tralala moj też zakasłam mi w nocy troche,ale chyba przez to,że dużo wczoraj na dworzu spał,ale w dzień spokój. Powinnaś jechać do szpitala,takie maluchy szybko łapią zapalenie płuc;/ I znów przespałam z dzieciakami 3godziny jak teściowie odjechali...od jutra kończe ze spaniem w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka u nas nie ma.. bo mamy blisko przychodni pogotowie, byłam na pogotowiu żeby go osłuchali, i mówi że osłuchowo płucka ma czyste, że mam jutro iśc do pediatry to coś mu zapisze osłonowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane doradzcie mi co moge dawac mojemu synkowi do picia karmie go butelka wypija 70-90mililitrow mleka co 3-4godziny ale w miedzyczasie czesto jest glodny i daje mu herbatke z kopru wloskiego od 1tygodnia zazwyczaj wypija od 50-100ml i dzieki temu robi juz kupke ale i tak zawsze zaczyna plakac i sie prezyc podkurczac nozki gdy chce mu sie kupke czy to normalne a moze to sa poczatki kolki??martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna jak karmisz mm to powinnaś bawać dziecku do picia jakieś herbatki albo wodę ...bo mm "zapycha" i jest problem z kupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannauk- kropelki na kolki typu esputicon, albo SabSimplex, nie wiem jakie to u was są.. i rumianek, też dobry na brzuszek, zwykly- jak dla doroslych te herbatki są, tylko delikatnie zaparzone zeby mocna nie była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia potrafi w ogole nie spac...to samo co Twój synek vicodin....dzis spalismy 4 h....teraz usneła...teraz spi a ja musze odciagac :(niedługo tez pewnie przejde na mm bo maz do pracy a ja mam zero czasu przez to sciaganie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja podaje swojej zaparzony rumianek z koperkiem, taki słaby. Bo też ciągle się domaga cyca a wisieć 24h z nią nie mam jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja podaje swojej zaparzony rumianek z koperkiem, taki słaby. Bo też ciągle się domaga cyca a wisieć 24h z nią nie mam jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja daje rumianek z koperkiem bo od wczoraj by non stop wisiała na mnie :) Chodzę jak cień człowieka, połozna pytała czy nie mam depresji poporodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- moja Nikolka jak się urodziła to spala w dzień tylko pierwszy tydzień, później już w ogóle. Noce zaczęła przesypiać jak miała 4tyg. Była idealnym dzieckiem, teraz jest łobuz taki że tylko uciekać z chaty :) Malutki biedulek tak się męczy z tym kaszelkiem, ciekawe co to.. Ale ważne że płuca czyste, oby nic więcej z tego nie było. Ale sąsiedzi robią dobrze pachnące jedzonko, aż się głodna zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna moja mała miała zatwardzenie i po 1 zmieniłam mleko a po drugie 3 razy na dobe raczej w ciagu dnia podaje około 30 m wody zwykłej , przegotowanej i super poprawa a i masuje brzuszek. A czym karmisz jakim mlekiem? Nie dawaj kropelek bo to żadne kolki i zadnych herbatek naprawde woda wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki chce sprostowac wypowiedz nie doczytalam joanna twojego posta z tym ze jest poprawa to chyba jednak sa kolki:( jestem juz taka padnieta ze go przeoczyłam sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was ma po porodzie hemoroidy? Ja dopiero dziś załapałam co mi jest :/ I zastanawiam się czy kupić coś bez recepty czy do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna-woda wystarczy tak jak malutka pisała. a jakie mleko podajesz??? a jak mały nie zrobi kupki około 4 dni to troszke czopku gliceronowego. tak mi doradził gp. mój mały zacząl jeśc juz 150ml!!! co 3,4godz i dziś był ważony i ma 5,5kg. z krostami byłam na pogotowiu bo przeszło na nogi i okazało się że to z przegrzania, wczoraj był strasznie goraco a dziadziu na spacerze przykrył małego kocykiem. małego od 4doby kompie oliatunem plus krem oliatumem. bo jak sie urodził to miał straszna suchą skóre i lekarz mu to przepisał i pomogło. ale oliwa z oliwek jest nie zastąpiona i tania. sikorka-wyżej był gdzies pisane o hemoroidach. kup sobie jakieś czopki lub maść jak Cie bola. ale same sie powinny wchłonąć tylko to wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka ja pisałam o hemoroidach! 3-4dni temu ;) u mnie była masakra po porostu, siedziałam i wyłam na wc.. krwi więcej niż po porodzie itd. Kup sobie w aptece POSTERISAN w czopkach, czopki tańsze od maści i bardziej skuteczne, bo tylko to może być stosowane jeśli karmisz ( a czy karmisz nie wiem, bo już się pogubiłam kto tu karmi, a kto nie :P ) i do tego jem activie + zboża, z błonnikiem :) i po 4dniach jest poprawa.. Czopers rano i wieczorem przez 5dni i powinna być ulga, tylko dodatkowo musisz jeść dużo błonnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez dech miała i sie udusiła ;( tak zwana śmierć łóżeczkowa ;( nie wiem co z sobą robić wybaczcie że pisze tak późno ale ciężko mi cokolwiek napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Margaretka
Napisz jeśli dasz radę,czemu tak się stało,w jakiej pozycji spała,może komuś uda się tego uniknąć.Boże,tak strasznie Ci współczuje,ale nie martw się już,żyj dalej będziesz jeszcze miała dzieci.Wracaj do siebie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam juz sil do mojego 2latka,wlasnie wrocilismy cala 3jk z zakupow,mlodszy grzecznuitkia tamten pol sklepu rozniosl,kup mi to,kup mi tamto a ja glupia dla swietego spokoju ustepuje.teraz polozylam go spac bo wstal o 5tej i od godziny wola mnie co chwile przez nianie elektryczna. Kupilam lezaczek bujaczek,dzis przyszedl a wczoraj dostalam w prezeccie od tesciowej... zastanawiam sie czy nie sprzedac; http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-w2201-wibracje-fisher-price-i2593138310.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spała normalnie na boczku tego nie da sie uniknąć . nie którzy mówią że koszmar senny i serce nie wytrzymało .. nie wiem jak to się stało ...usłyszałam tylko : tak czasem się zdarza :( i tyle .. nie wiem czy chcę mieć kolejne dziecko :( mam jedno całe zdrowe i nie spodziewałabym się nigdy takiej tragedii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że powinnaś jak najszybciej zapomnieć..trgedia ale stało się i nie da się tego odwrócić. ;( Jak byłm w ciąży ze starszym synem,żona kolegi męża właśnie urodziła. Jakiś czas potem synek miał rok przejeżdzaliśmy obok nich i chciałam wejść na chwile,żeby się chłopcy pobawili. Mąż zbladł i wydało się,wiedział ale ukrył przede mną że tamto dziecko zmarło jak miało 8mies.Wkurzyłam się,że mi nie pwoiedział...ale podobno nie chciał mnie martwić-nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić takiej tragedii;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×