Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hipp Combiotik jest tylko w PL:) Kiedyś był Hipp BIO i Hipp Plus ale teraz jest tylko jeden ;) w puszkach:) Ja małemu będę dawała Hipp BIO, jak go odstawie od piersi, ale o znudzeniu się mleka niemowlęciu nie słyszałam jeszcze:) Mój szwagier ma 4 lata i od urodzenia pije cały czas to samo! Asiulka- właśnie, jak Polcia jest na mieszance to powinna już powoli coś jeść :) ITA !!! Przypomniało mi się- często noś małego tak jak kiedyś wysłałam foto na meila.. iiii mój jak mocno płakał to kładłam go na brzuszku- pod brzuszek wkładałam złożoną na pół i jeszcze raz na pół (żeby były4 warstwy) pieluche tetrowa i ręką klepałam go po pupie lub ryrałam góra dół- 5min i spał.. Spróbuj, może i Wam troszkę pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miss, ja Ci powiem szczerze, że mi szałowo się nie podoba jakoś ten projekt, mam nadzieję że "na żywo" będzie o niebo lepiej:)Ja wogóle lubię domy rozłożyste, szerokie, bez poddasza, ale mogę pomarzyć o takim przy naszej działce:)Chore przepisy, że po 4 metry z każdej strony ustąp i jak mam 16 metrową działkę to mi się nagle robi 8 metrów masakra:( A ten Wasz domek funkcjonalny:)I tyle pokoi ma, a że prosty w budowie to plus tylko:)Ja też nie wiem, jak to z finansami będzie, ale jakoś się uda może:)Tyle co uśpiłam małą,przed 23 kładę się do łóżka, a tu na cały pokój dzwięk smsa na telefon męża. Mała oczywiście w płacz, a mąż czyta smsa od Pani z biura projektowego, ze projekt już jest ale nie mogła się skontaktować, bo jechała autem i jej wyskoczył na al.tysiąclecia cytuję" jelonek na auto" przeprasza i prosi o kontakt:):):)Dobrze, że byłam z mężem ostatnio w tym jej biurze i ją poznałam(Pani około 50 kilku lat) bo bym pomyslała Bóg wie co hehehe. I odechciało mi się spać aż ze śmiechu heh:)Z rewelacji dzisiejszego dnia jeszcze Wam napiszę coś:):) Mąż około południa schodził po coś do samochodu i zagadał się z kolegą pod blokiem. Wieczorem mówi, że idzie kupić pieczywo, na co ja żeby szybko przejechał i wrócił a nie po zimnie chodził. Wraca z pieczywem i mówi mi, że auta zapomniał zamknąć w południe i otwarte było:)Jak bym mu nie kazała jechać, to kto wie czy rano pustego miejsca by nie było:)Siedzę i wszędzie się drapę, wypiłam wapno jak codziennie a nic mi to nie daje. Moja astma a właściwie jej resztki objawia się właśnie takim swędzeniem skóry(Roztocza są wszędzie a zimą przechodzę zawsze katorgi:()Przy karmieniu piersią nie mogę nic raczej brać, eh nie wiem jak długo tak wytrzymam z tym swędzeniem dzień w dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia mnie tak mocno swędzą nogi! Masakra- ale prawie cały rok- myślę że to od wilgoci.. Bo jak byliśmy w niemczech u teściowej to po 3miesiącach przeszło mi swędzenie bo pleśni nie było.. a jak wróciłam do Polski to jakiś miesiąc i wszystko na nowo :( tutaj też mamy delikatną wilgoć ale wiosną mają nam to zlikwidować, zobaczymy.. Ale dostaje szału też jak swędzi :( Dzisiaj chce mi się tak pić że szok :) Jakbym kaca miała, ponoć na mróz tak chce się pić? :) Jutro jadę z wynikami do lekarza.. ciekawe co tam z moją głową :) U nas dzisiaj było-10 od rana a cały dzień -5 i pięęęknyyy śnieg!! Bialutko i zimno, do tego słońce, piękna pogoda na Mikołajki :) Oby na święta też taka była!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka pisala chyba o znudzeniu mleka Pola ma ledwo ciutek ponad 3 miechy...rozszerzamy id 4 czyli od bozego narodzenia ale w pon jestem u pediatry to zapytam..narazie ma te lyzke kleiku dwa razy dziennie Tralcia czyli mam ewentualnie kupic hipp combiotic bo innego nie ma?? co z mezem...no co...mam piane na buzi niczym zwierze chore na wscieklizne...ogolnie powiedzialam mu ze jak sie zakocham togo zostawie...a Pola nie chce od niego jesc...krzyczy "ema" i "ma" bo tak na mnie wola...minie jej ale na razie tylko ja jestem git..dzis maz sie przebral za mikolaja i mloda byla wesola i nie mogla oderwac wzroku od prrzentu-takie klocki materialowe trzeszczace z mothercare bo nie mialam.pomyslu i w ogole mi si nie podobaly a sie okazaly rewelka...mloda trzyma je w rekach i przyciaga.do.buzi...gada do.jich i kopie nogami...super...dzis.uczylam mloda.przewalac sie z placow na brzucho i zalapala raz dwa..teraz tylko ja lapie za bioderka i pupe a ona juz ciagnie ramiona i glowe... tak w.ogole malo co.pisze bo.mam jakiesdolki, Basiula kochanie bylo mi lepiej po Twych slowach...najwiekszy dolek to ze maz nie chce wiecej dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- tak w Polsce jest tylko Hipp Combiotik :) Zmykam spać- jutro zaczynam pakować, szykować i układać- na samą myśl mi słabo :) A jeszcze między czasie do lekarza.. Buuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tralala współczuję i Tobie i sobie:(Ja mam astmę oskrzelową, rozwinęła się przez alergię na sierść kota i roztocza i kilka innych rzeczy. To swędzenie to taka pozostałość, dawniej zażyłam tabletkę raz na 2 3 miesiące i było ok, żadnego swędzenia, a teraz nic nie mogę zażyć, po wapnie nic nie przechodzi i powoli się podłamuję bo nie drapać się nie da już i cały czas się skrobę eh:(Nie wiem co zrobię:( Asiulka Kochana hm...zobaczysz może jeszcze kiedyś Mąż zmieni zdanie:)Jak Polcia podrośnie ciutkę może zatęskni za takim malutkim drugim szkrabem:)Jak tak walczyliście o jednego maluszka to i na drugie się skusi zobaczysz:)Myśl tak pozytywnie to ściągniesz taką aurę na Męża;)I proszę już nie dołować absolutnie i ładnie tu na forum pisać jak dawniej. Co to za dołki?Głowa do góry, piersi wypnij a pupę do tyłu wypnij heh:)Ja też się łamałam ostatnio, naprawdę forumowe Dziewczynki mi pomogły:)Narazie żyj chwilami z Polcią nie myśl co potem kiedy ten drugi maluszek i ciesz się z każdego dnia i jej coraz to nowszych umiejętności, bo widać, że zdolna i pojętna dziewczynka z niej:)Głowa do góry i piękny uśmiech Twój chcemy wszystkie zobaczyć na pewno:)No może raczej wyobrazić go sobie bo zobaczyć się nie da hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tralala trzymam za te Twoje wyniki kciuki, żeby były dobre i żeby pakowanko poszło sprawnie i szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu mysl.ze.moj maz np..caly czas wiedzial co bym chciala.dostac (pierdzionek) a celowo.mi go nie dawal bo...ni wiem.czemu...jes przykra..musial.miec jalis biznes bym.dostala to o cz.powiedzmy marzylam...szok..co do.dzieco to.wida on jest z tych co.szybko.zapominaja..mimo ze teoretycznie nie mamy problemow na zrobienie dziecka..praktycznie nie wiemy...to jesteemy w grupoe ryzyka ze sie jednak nie uda...niedlugo skoncze 30 lat i bedzie ciezko mi sie zdecydowac na.kolejne ivf .bo ppmysle.sobie juz juz jedno mam dziecko.itd...poza tym wchodzic za 5 lat w.pieluchy tez wiem.od.kolesanek.ze.jes ciezko i maja jedno.w. efekcie dziecko...a poza tym jak nnie moglismy miec to i 5 by zniosl...ech...wkurza mnie gosc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Basiu za wsparcie pewnie będzie ciut lepiej dzięki temu ;) Kurcze pierwszy raz o tej godzinie włączyłam kompa :) Ale dzieciaki śpią, ja już od po 6 nie śpię, i mam stresa jak pomyślę o tym lekarzu... :) A do PL jednak jedziemy jutro po pracy D. bo on musi w niedzielę tu wrócić bo wyskoczyła pilna robota iiii przyjedzie z teściową dopiero w ten czwartek lub piątek przed samymi świętami :( Także 2tyg będę sama z małymi u mamy. Ale w PL to pół biedy- do kogoś się przejdę pogadać czy do sklepu pochodzę popatrzeć co mają fajnego, zrobimy zakupy na święta :) Jakoś zleci- a tu to bym siedziała jak odludek ;) Dzisiaj wieczorem jeszcze będziemy z małą lepić pierogi, gdybym wiedziała że tak wyjdzie z tą robotą to wzięłabym się za to wcześniej, ehhh :/ Ale cóż :) Jak się wkurzę to zrobię to dopiero na miejscu, najwyżej w nocy i sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu spiczny domek a Mss Wasz super.funkcjonalny ile pokoi... i lazienka na gorze super. ale w pierwszej chwili tak czytam na salonie 1,5 kuchnia 1,3 i mysle.sobie- jejku jakie klitki niemozliwe heh no i nie mozliwe bo to tylko opisy:-P a Miss budujecie sie przy mamie? bo piszesz czasem ze starszy na budowe poszedl. a co na temat tej choroby pediatra powiedzial? to.sie.leczy czy jak? trzymaj sie i zdrowka!! i.dziewczyny dla Was tez!! asiulka a Twoj maz zawsze chcial.miec.jedno czy dwojke? i tlumaczy to jakos.ze.nie chce drugiego czy ot.tak. kaprys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala u mnie tez dzieciaki spia;-) ciemno cisza... jeszcze tylko kawki trzeba... przynajmniej w spokoju bym.wypila. hehehe u mojego pojawila sie opcja dwutygodniowego szkolenia w wawie jak sie nie wykreci to tez powiedzialam.ze do mamy jade. siedziec jak ten odludek i przez dwa tygodnie do scian mowic to mi sie nie usmiecha a tak.przynajmniej.bym. rodzinke.odwiedzila... rok nie bylam tam juz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka to zapraszam do mnie, położymy Kaje koło Brajana a Olka koło Nikoli :) i wypijemy kawkę w błogiej ciszy razem :P Ja właśnie sobie zrobiłam ;] mimo że nie przepadam ale muszę na to ciśnienie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam teraz czas na kawkę, bo jak mały od 5 fikał tak teraz padł. Noc nawet spokojna o dziwo, chyba dzięki tej drugiej wieczornej kupie. Dziś kończymy 4 m-ce. Dokładnie to o 10:38. Ale przeleciało. :) Ładne te Wasze domki, choć patrząc praktycznie to bardziej przemawia do mnie ten projekt Miss. Może dlatego, że sama mieszkam w dużym domu i widzę, ile to roboty ze wszystkim. Choć odkąd mam dziecko to się tak nie przejmują myciem okien itp. Tak Basia, nie jem czekolady, bo ponoć lubi uczulać. Niestety czeko to mój ulubiony słodycz, mleczną Alpengold mogę zjeść całą naraz, nawet bywało, że i dwie w jeden wieczór zeżarłam. Chodzi za mną ta żyrafka dla małego tylko co będzie jak go nie zainteresuje a to jednak trochę kasy kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiulka nasze małe z tego samego dnia są a ja już dawałam po łyżeczce jabłka, jabłka z bananem i wczoraj troszkę kaszki jabłkowo bananowej. Moja położna mówiła że jak nie będzie po tym zielonej kupy to będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anetka, Tralala ja też myślę nad kawą, mała mi śpi. Przed 6 wstała i nie chciała spać, zwlokłam się jakoś z łóżka ogarnęłam się a ona poszła spać. Szkoda że nie chciała wcześniej zasnąć bo bym się chetnie przespała, bo znowu noc nieprzespaną miałam. Anetka mi dom na projekcie tak się średnio podoba, mam nadzieję, że po naszemu będzie dużo lepiej:)Ty to, jak mąż tą delegację będzie miał to się, ani nie zastanawiaj jak rok nie byłaś u rodzinki:)Tralala nawet jak by coś z wynikami było gorzej, to się podleczysz witaminkami i będzie lepiej na pewno. Może to osłabienie po porodzie, może Ci brak właśnie jakichś witamin,szybciutko się zregenerujesz bo młodziutka jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia ja też wcześniej nie jadłam , ale mała po niczym uczulenia u mnie nie miała i zaczęłam powolutku po kosteczce jednej jeść i nic jej nie było, więc sobie podjadam czasem:)Wiadomo, bez przesady ale jednak jem:)Demagogia mam nadzieję, że mi się uda ogarniać jakimś cudem dom, mimo jego rozmiaru:)Ja wczoraj dawałam małej z hippa marchewkę z ziemniaczkiem i bardzo jej posmakowała. Próbowałam, taka słodziutka fajna, dzisiaj powtórka:)Zamówiłam małej tą siateczkę z nuby do owoców, jak nie podejdzie spróbuję tą silikonową. Tylko, że na opakowaniu piszą, że od 10 miesiąca niby te siateczki są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! a u mnie koszmar z usypianiem...chyba zrezygnuję, nie mam już siły, moje próby skończyły się na tym, że mała spała pół godziny, bo bez cyca nie potrafi usnąć i była wykończona, a potem przyszła ciotka, wzięła ją na ręce i jej na rękach spała.. dziś w taką histerię rano wpadła, bo nie dospała, a jej nie dała cyca po przebudzeniu...no ale całą noc mi spała, jak poszła przed 21 spać, tak obudziła się o 5.30..czyli chyba potrafi sama usnąć, jak się obudzi w nocy, ale w dzień nie..w ogóle, jak widzi, że ją wkładam do łóżeczka, to się rozbudza i koszmar...znowu muszę do cyca i tak w kółko... no i mam pytanie do tych mam, których dzieciaczki zasypiają przy piersi - nie macie wrażenia, że jak się wasze małe budzą, to są niedospane - ziewają po przebudzeniu? bo moja tak ma..i wiem, że się nie wysypia.. i do goi - ty swojego karmiłaś, zanim odkładałaś spać czy wcześniej i czy dajesz smoka? a euphoria ck -też moje ulubione :) jej ale się cieszę dziewczyny, że idą święta i nie będę sama w domu, bo ja jak tak siedzę sama, to chyba za dużo myślę i za wiele się przejmuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka jestem w pon u lekarza i się dowiem co i jak, wytrzymam do swiat jak coś:) do kiedy można zmienić mleko? bo mój pediatra powiedział coś takiego: "trzeba zmienić bo TERAZ JESZCZE MOŻNA" a ja nie dopytałam...chciałam kupić tego hipa ale również poczekam do poniedziałku...mała wczoraj zjadła 520 ml...tragedia i doł...wczoraj nie dawałam kleiku na noc i spała od 21:00 do 4;30....po tym kleiku gorzej spi może dlatego ze jej zolądek pracuje nie wiem...w kazdym razie po kleiku budzi się jeszcze o 1:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze słyszę że jest jakiś czas na zmianę mleka... Przecież dziecko może po jakimś czasie nie chcieć pić któregoś. Moja kilka ładnych dni jadła po 500-600 na dobę. A zmieniłam i je jak dzika :) Chyba nadrabia braki teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj zasypia przy piersi,odkladam i spi np od 19nastej do 5tej rano,potem zabieram do lozka i tak sobie ciumka do 9tej. My dopiero wstalismy;) Aneta,u nas to skaplikowqana sytuacja mieszkaniowa,teraz przebywam u mamy w tak jakby w osobnym mieszkaniu,a buduje tu moj mlodszy brat takie pomieszczenia przemyslowe.Czasem starszy zalapie sie do jakiejs pomocy jak panowie sie zgodza.. Dzis u nas snieg po kostki,mamy isc lepic balwana ale zanim poprzebieram siebie i chlopakow trzeba bedzie jakis obiad robic..wiec nie wiem kiedy sie wygrzebiemy My stawiamy swoj dom 60km stad,jakies 5km od tesciow. Tez moze chcialabym inny prosjekt,ale ten jest najlepszy z tych najtanszych w budowie i utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przesłałam zdjęcia Zuzi na maila właśnie;)świeżo robione:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam śliczne ubranko
u nas dzis -19 :( chyba przeprowadze sie gdzies kolo Warszawy ;) XXXXXXXXXXXXX mojej malej chyba zaczely wychodzic zeby, tak sie slini ze szok, ale synkowi tez szybko wyskoczyly, na 5 miesiecy mial juz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakatamAga dzięki raz jeszcze:) v fajna ta stronka z perfumami ja od paru lat monotematycznie... na wieczór mam chanel chance, a na dzień hogo boss woman ale biały..:) a mężowi zakupiłam diora higher:) v Basia bardzo fajny ten dom:) może nie wymarzony jak piszesz ale własny:) MissM ten projekt też super prosty ale wygodny:)) nam się marzy ten, bryła nas zauroczyła, ale zbyt wielki...: http://www.dobredomy.pl/projekt/halimede v Asiulka żeby nie było,że się czepiam, ale 5 lat starań o dziecko to nie jest chyba brak problemów ze zrobieniem dziecka? chodzi Tobie o to, że in vitro zaskoczyło szybko? - nie pisałaś o tym chyba nigdy. za pierwszym razem się udało? :) kurcze to byłoby szybko naprawdę i fajnie, bo bywa różnie... ciekawa jestem, mam 1 znajomą po in vitro ale u nich to za 6tym razem się udało... v MissM dziewczyny odczytały już, ale mono rozpoznał na podstawie morfologii samej? v pieluchy zielone to trochę jak podkłady poporodowe bella - jak zakładam młodemu to mam wrażenie, że z podpaską między nogami 'śmiga':p sorki nie podeszły mi i się nad nimi pastwię:p v Wivi fakt drogie ale mam fioła na punkcie sowy ostatnio:p są bardzo porządnie wykonane:) no i książeczka alfabet ze skip hop rewelacja:) lusterko też jest fajne, ale mam na macie całkiem spore więc byłoby zbędne:D naklejki skip hop super - zwłaszcza alfabet ale te mi się też podobają zobacz: http://www.mymonki.pl/akcesoria/akcesoria-do-pokoju/naklejki-scienne-las.html http://www.mymonki.pl/akcesoria/akcesoria-do-pokoju/naklejki-scienne-ogrod.html drogie... czekam na ewentualną przecenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin,wlasnie na podstawie morfologi,jednej i drugiej...mialam dyis jechac przwatnie,ale tak zasypalo,ze nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Vicodin znalazłam właśnie kiedyś matę skip hop taką na podłogę, nie edukacyjną tylko taką na której może się bawić. Ciutkę droga, coś około 300 złotych hm..Szukam właśnie takiej maty, jak mała już będzie siedziała sobie, żeby się fajnie bawić nie na podłodze gołej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MissM nie znam całości obrazu klinicznego, w sensie czy była i jaka gorączka, czy była angina/zapalenie gardła (powiększone migdałki) itd. czy węzły były powiększone (w pachwinach też są - ogólnie pełno jest węzłów)...katar ?? odstepy czasowe itd. - to wszystko ma znaczenie v u dzieci może nie być typowych objawów - co utrudnia diagnozę, ale... v u dzieci zaleca się zrobienie testów anty EBV VCA IgM czy anty EBV VCA/EA IGg - (zwłaszcza u dziecka poniżej 5 r.ż. bo może nie mieć przeciwciał heterofilnych jak u dorosłych) - dadzą informację czy było, czy jest, czy nowe, czy stare... v nas na studiach przestrzegali, w przypadku braków typowych objawów, na rozpoznawanie mono z morfologii bez testów... no ale może pediatra ma większe doświadczenie (widziała dziecko, zbadała)... v badała brzuch? jeśli tak to mogła spokojnie nie wyczuć powiększonej śledziony czy wątroby - bo nie zawsze są większe - ogólnie infekcja EBV zazwyczaj u dzieci przebiega bardzo łagodnie i nic z wątrobą czy śledzioną nie musi się dziać... v ogólnie za mało danych jak dla mnie bym mogła uczciwie powiedzieć tak lub nie... najlepiej zrobić te testy i będzie pewność.... v pytanie czy jeśli była infekcja gardła czy nie była to angina paciorkowcowa po prostu... ciężko coś doradzić bez całego badania i wywiadu... v a swoją drogą z tego co pamiętam MONO należy zgłosić do sanepidu-ciekawe czy lekarka zgłosiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin, super te naklejki!! Zamówiłam wczoraj żyrafkę :) Już nie mogę się doczekać aż przyjdzie :D:D Mam nadzieję, że Wojtuś będzie ją lubił :D Jest bardzo wybredny jeśli chodzi o to, które zabawki wkłada do buzi :D Chociaż "szarpać" to lubi wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×