Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

U nas leje od rana. Goju, śliczna Wasza trójeczka. Mama może być dumna z takich dwóch pociech. My nocka super, tzn. Kacper, bo mnie to od wieczora drapie w gardle i w nocy psikałam Tantum Verde. Teraz doszła chrypa. Właśnie mały usnął pojedzony, więc mogę zjeść wapno i Rutinoscorbin. Ja to zawsze ale to zawsze choruję w marcu, jedyny wyjątek to jak byłam w ciąży, gdy rozchorowałam się w styczniu. Ita, spóźnione życzenia dla Stasia. Żeby był zdrowy, to przede wszystkim. De facto to on jest miesiąc młodszy od np. Kai, Brajanka czy mojego Kacpra, więc wszystko w swoim czasie. My dziś kończymy 7 m-cy, chyba ugotuję mu jajeczko. Akurat dostałam świeżą dostawę od teściowej, a ona kupuje od jakiejś babki co ma swoje kury. Czy to prawda że to żółtko daje się naprzemiennie z mięskiem? Zetrę mu do zupki, może zje. A tego królika to zamroziłam takiego ugotowanego i zmielonego w foremkach do kostek lodu i będę mu dodawać po troszku do zupek ze słoiczków póki co. Mój mało co pije z butelki ale jak już pije herbatkę to tylko na siedząco, na leżąco nie chce, ta pozycja zarezerwowana jest dla cyca. :P Zawsze mówiłam że mam spokojne dziecko a teraz się zrobiło z niego takie żywe sreberko. Jak siedzę a on stoi i go trzymam to cały czas rotuje wokół własnej osi, no chwilę nie stanie spokojnie. Na łóżku też non stop się turla i wala po całym. Śmieję się że chyba ma w dupce owsiki. Kurcze wczoraj to samo co przedwczoraj z tym, że nie po nocy a w ciągu dnia - plama krwi na bieliźnie, taka jednorazowa. To był 11 i 12 dzień cyklu. Mam nadzieję, że to w związku z owulacją, choć nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tylko 3 pobudki, zawsze lepiej niż co godzine. Zeby na wierzchu, jeden mniejszy drugi wiekszy. Kostek ma katar i mu z nosa leci, mam nadzieje ze mu przejdzie. Wczoraj byliśmy na długim spacerze i mam nogi obtarte od kozaków :/ Prognoza pogody na kolejne dni mnie przeraża :( Idziemy zaraz na spacer póki jeszcze słońce świeci. Pozdrawiamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja mialam Ci pisac ale usnelam ze Ty jestes laska odlotowa!! Dzieciaki Ci sie udaly baaardzo a do tego jak masz czysciutko w domku to szok...jakos tak z tego zdjecia bilo jakbys dzieci nie miala..u mnie w kazdym kacie jakies dzieciece szparga ale co sie dziwic jak moj "duzy" pokoj ma ok. 14 metrow...takze bomba !! Momokostka oj zyczeWam zeby to nie byl katar!!! Katar u dziecka to jakis horror ! U Poli jezcze wyplywa troszke glutow...ale bylam u lekarza i mowila ze wsio oki, katar takie babyto sie tak wlasnie konczy ....mamy zielone swiatlo na wyjazd na weekend wiec nie bede sie nastawiac ale jak sie uda to egu witaj ;) Ktos wie jakie ubrania sa w tesco przecenione 50%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa od 3 dni czuje sie jak w pierwszych miesiacach ciazy...nie wiem czy to od cwiczen...ech...migreny, skurcze brzucha, ciagle sie przytulam do meza....nie moge zasnac w nocy a w dzien bym spala i spala...i do ego niedobrze mi dzis bylo ale po sniadaniu przeszlo....niemozliwe to wiec chyba jedynie ciaza urojona.... Demka a zrob test jeszcze raz bo takie plamienia to wiesz dziwne, a w ciazy miesiazke moglas miec jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Marek też jeszcze nie siedzi i też 23 lutego skończył pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle co zrobiłam sobie kawę, obrobiłam zdjęcia i wysłałam na maila jak gad się obudził i nawet nic nie napiszę co chciałam napisać. Ech z tym jego spaniem popołudniowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) Zdjęcia nóż kurcze nie potrafię założyć sobie poczty na tym iphonie a zdjęć nie mam zgranych na kompa, moze w weekend zgram i wtedy na 100% prześle :-) A wasze dzieciaki cudne na mailu, ale wszystkich nie zdążyłam obejrzeć :-) Co do siedzenia to pewnie gdyby nie nasze przejścia to bym sie nie martwiła :-( ale cos tam w głowie siedzi :-) Wróciliśmy z 2 h spaceru, teraz pije kawę a mlody ogląda baje Stwierdziłam odnośnie porządków, ze jak człowiek by chciał toby non stop cos sprzatalismy 24 h na dobę tak a propos rozpoczętych porządków wiosennych :-) Cos mało piszecie bo nie mam ci nadrabiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być sprzatal :-) A Stasiu od jakiegoś czasu pelza , ale do tylu i robi tak jak kocur, który wyciąga grzbiet do góry a glowa trze o podłoże, komicznie to wyglada :-) A co do wakacji to ja nie mogę doczekać sie naszego tygodnia koło Karwi :-) oby było ciepło i ładnie. Dziś młodemu na noc robie 210ml bo budzi sie gad po 3 h moze bedZie dluZej spał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie pochwalic ze corcia juz siedzi :) sama zaczela, podniosla sie o wlasnych silach :) jeszcze kiwa sie na boki, 06.03 skonczyla 7 miesiecy. dzis mam zamiar dac jej pierwszy raz zoltko. nocki mamy spokojne, ladnie spi, w dzien tez grzeczna jak anioleczek, nie marudzi. dostalam dzis okres, drugi po porodzie, zawsze mialam bardzo bolesne miesiaczki, a teraz nie mam zadnych dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócił mąż to sprzedałam mu gadzinę. Asiula, zrobiłam test po takim czasie że gdybym była w ciąży to by musiało wyjść. A potem to już nie było możliwości, żebym mogła zajść. Dziś mam śluz jak białko kurze więc to chyba było plamienie okołoowulacyjne. Gratulacje dla Milenki. :) Dałam dziś Kacprowi pół żółteczka. Najpierw troszkę na palcu - krzywił się, jednak zjadł. A potem miał przetarte w zupce, miejscami były takie większe grudki i troszkę go naciągało ale zjadł. A jeszcze co do chrupek kukurydzianych, to gdy dostał pierwszego do rączki to jak zawsze wszystko bierze do buzi tak tego nie wziął. A potem to jak pisałam - naciągało go jak kota. Póki co nie chce tych chrupek otrząsa go jak tylko poczuje na języku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co ja mogę wziąć przy karmieniu jak czuję, że zbiera mnie jakieś przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia PRENALEN iiii duuuuuużo wody z cytryna!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :-)) oj ile mialam nadrabiania !! w pracy urwanie glowy, mnostwo roboty, u dwoch kolezanek sie dzieciaki pochorowaly i teraz ja przejelam siecej obowiazkow. Ale jakos daje rade . Trala no nie moge, az paszcze rozdziawilam jak przeczytalam SZOOOK ZE BRAJANEK DREPTA SOBIE JUZ!! jeeeej jaki on jest rozwiniety!! brawo ! jak Ty to robisz ze Nikolka taka zdolna i madra i Brajanek juz tyle rzeczy potrafi? cwiczysz z nimi cos ? hehe tez bym tak chciala !! Ita na co ciekawego poszliscie do kina ? fajnie sieak wyrwac .. Demcia ale sie usmialam z tego nieszczesnego krolika.. tyle problemu z nim mialas ohjjjejj ale wiesz od razu mi stanela przed oczami moja Funia... tylko ze ona byla bardzo zywa i sie jej balam bo na mnie dziwnie lypala okiem i charczala z klaty .. i za kazdym razem jak mam jesc krolika to mi sie to moje przerosnieto kroliczysko przypomina. a zurek jaki robisz? taki na gesto ? u nas sie rozgniecione ziemniaki daje na talej, oblewa dookola zurkiem, dodaje maselka, smietany i przysmazonej cebulki z kielbaska. pyyycha :-) a co do plamien - ja typowego okresu jeszcze nie dostalam, mialam plamienia -- tzn jedna -dwie kropelki krwi na bieliznie , i za miesiac sie to dokladnie powtorzylo, mysle ze sie niedlugo rozkreci i bedzie normalny okres.. Mamo Kostka lecz stopki lecz :-) okropne uczucie sobie nogi zedrzec brr biedna ..a..ga..ta super ze juz siedzi, moja Ala jeszcze nie bardzo chce siadac i nie siedzi sztywno. ale nozki rostuje jak do stania.. zoltka jeszcze nie dawalam, chcialam wziac od sasiadki jajka ale okazalo sie kury zlikwidowala.. to ta sasiadka ktora se majty na dworze podciagala, pisalam kiedys juz o niej.. tuje nam urosly i jej nie widze, nie mialam pojecia ze kur juz nie ma hehe a Ala dzis podczas przewijania na przewijaku obrocila mi sie na brzuch, wychylila i spadla do lozeczka. tak jej sie apodobalo ze potem co chwile chciala spadac ! ale jej nie pozwolilam, i tak mialam stracha jak mi tak spadla, chociaz na kolderke i gore miekkich pampersow .. Asiula jak tam trening? dobrze ze Polci lepiej juz. moze sie wreszcie na tym forum chorobska akoncza, choc pogoda wyjatkowo niesprzyjajaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka ja dzis rowniez zaczelam z zoltkiem!! Dalam troszke i mloda pluka tak ze porem nic nie chciala tknac bo bala sie ze to ciagle zoltko...rozkruszyla do zupki i jakos poszlo...nie wiem czemu jej nie smakowalo przeciez zoltka sa slodkawe dosc...ale ona za slodkim nie jest...kaszki slodkiek ńie chce, daserkow zawierajacych banana tez nie..u nas mloda chodzi na brzuchu jak dzdzownica....heh tylko bardziej do tylu isie wnerwia..zeba kawalek drugiego jest ale cale nie wyszly Demka mi test wykryl dopiero 8 tygodniowa ciaze wiec wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to nie wiem dlaczego i o co chodzi ale mam problem z moim M.. kurde on dzisiaj nad ranem, cos kolo drugiej, wstal i zaczal przebierac posciel, pral i suszyl.. zastanawialam sie o co kaman, pytam sie go a on mi nie chcial powiedziec o co chodzi... normalnie dziewczyny okazalo sie ze mu sie snilo ze sika ....... kurde i zlal sie do lozka !!!!!!!!!! 30 letni facet !!!! ja piernicze .. glupio mu okropnie, ja nie chce wchodzic na ten temat.. mam nadzieje ze to sie nie powtorzy.. zdarzylo Wam sie kiedys cos podobnego?? jest to mozliwe tak sie zsikac przez sen ? dzieciak to mose, ale stary chlop ??!! p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alunia dostala od chrzestnego kubek z miekkim dziubkiem z Aventu, 6+ , z taka klapka, chyba Basia tez o takim pisala.. jejj ona nie umie z tego pic, wscieka sie ze musi mocno ciagnac, chyba wyjme jej ta gume ze srodka.. a co do karmienia na lezaco -- mloda nawet jak jest na pollezaco to sie krztusi, zwlaszcza herbatka, on strasznie szybko pije, sapie i macha nogami i potem sie dlawi.. a dzis jak jej dawalam kaszke to pierdolka moja mala wsadzila sobie dwie stopki na raz do buzi !! cale z kaszki byly, w ogole jak ona to zrobila to nie mam pojecia. . jak to mozliwe ze dzieciaki tak potrafia sie wyginac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalka dzięki, jutro pojedziemy na zakupy to wstąpię po ten Prenalen do apteki. Fatalnie się czuję ale gorączki nie mam - idealnie 36,6. Asiula uparłaś si na tę moją ciążę. :P Powiedziałam, że poczekam na Ciebie to poczekam. ;) Widzę, że jajeczko nie podchodzi naszym dzieciom, ja żółtka też nie lubię, a zresztą zawsze powtarzam, że w jajku najlepszy jest majonez. :D Niki, to dziwne z tym Twoim mężem, nie słyszałam o takim przypadku. Może sobie przeziębił pęcherz, różnie to bywa. A tak w ogóle to widzę, że lubicie chodzić po górach. To tak jak ja. Mój tata nas czyli mnie i siostrę zaraził, bo on to przeszedł Tatry od młodości i nasze, i słowackie wzdłuż i wszerz. Nieraz robi za przewodnika. Co do żurku to takiego tłustego w życiu bym nie zjadła. Jest to jedyna zupa którą robię z torebki - żurek śląski Amino, tych na zakwasie nie lubię. Dodaję tylko marchewkę, seler pokrojone w kosteczkę, zabielam jogurtem z mąką i do tego ziemniaki, a dziś jeszcze jajko bez połowy żółtka, które zjadł Kacper. Odpuszczam dziś rowerek, mały już śpi, ja też idę pod prysznic i spać, bo czuję się słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa pisałam rano i net mi wysiadł! Teraz nadrobilam:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx asiulka - dziekuję kochana za komplement,szczególnie ten na temat czystości w domu:P Zdjęcie zrobione tuż po sprzataniu:D A u nas zabawki są tylko w jednym miejscu na dywanie, bo ja nie znoszę jak są porozwalane. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx demagogia - ja też czasem plamię w środku cyklu, to normalne, nie martw się:) A królika rzuć w diabły!!! Albo teściowej, jeden grzyb:P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tralala - ładne postępy Brajan robi! To taki przodownik w naszej gromadzie:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx niki - wybacz ale nie mogłam nie parsknąć śmiechem z twojego męża:) Ale takie rzeczy czasem się zdarzają, jeśli się powtórzy to wtedy dopiero zacznij się martwić. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx U nas dzisiaj szalony dzień. Zakupy od rana a potem mała imprezka u znajomych. Mąż sobie ciut chlapną i śpi z chlopakami:) Za to ja jutro wychodzę z dziewczynami na warsztaty z okazji dnia kobiet a potem na drineczka:) Rózno za dwa tygodnie wracam do pracy i dziś dostałam maila od koleżanki, że czekają na mnie z utęsknieniem:) A Igor mi siedzi sam tak porządnie od tygodnia, i też pełza:) Do tyłu to migiem a do przodu to musi się bardziej namęczyć. I ciągle kłapie babbaba, mamamam, tatata, gagaga:) Buzia mu się nie zamyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demagogia - ja robię podobnie żurek, ale kupuję z winiary i już go niczym nie zabielam. Do tego ziemniaki, biała kiełbasa i jajko. Też bardzo lubię tę zupę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) .a..ga.ta moja tez od dzisiaj siedzi i tez z 6 ;-) zaraz podesle fotke na miala :) x Goja super wygladasz! :) x moja dostaje juz zupki rozgniecione widelcem owoce tez rozgniatam x u mnie byla ladna wiosna a dziisaj znowu wiatr ponuro... ehhh... x miesiac z chodakowska koncze jak dla mnie z dobrymi wynikami, w tylku spadlo 3, w udach 1, w pepku 4 a w biodrach 6 ten msc planuje z turbo spalaniem (choc jak obejrzalam jak to wyglada to jestem pelna obaw ale podejscia zrobie:) ) i skalpelem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki hehehehehe :) jak trening wczoraj nie cwiczyłam bo musialam jechać na zakupy, nie spałam od 5 rano a do 22:30 prasowałam...i szlag trafil trening ale ta migrena najbardziej mnie dobiła... dziś nie ćwiczę :( mam takie skurcze ze jak tak dalej pójdzie w poniedziałek ginekolog, a nie cwicze bo boje sie ze coś mi się stanie i znowu z miasta nie wyjade!! a planuje jutro po kapieli młodej odczekac i pojechac...i bez postoju ona sobie pośpi i na 1 mam nadzieje dojedziemy a potem sobote spędzimy jak zombie hehehe Goju ja tez nie lubie porozwalanych zabawek i składam je codziennie po zabawie i tak w kółko ale tak pięknie podczas zabawy to nie wyglada. moze dlatego że moje dziecko sieje zniszczenie, po swoim ojcu to ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Agata i anetka dla Waszych córeczek i dodatkowo dla Anetki za te wyniki w cwiczeniach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Miałam wczoraj wieczorem pisać do Was ale zatrułam się czymś i pół wieczoru siedziałam w łazience. Nie znoszę tego. Z jednej i drugiej strony leci. W dodatku obudziłam Emilkę i mąż musiał ją nosić bo wyczuła, że mnie nie ma .Dzisiaj jadłam tylko chrupki kukurydziane Emilki ( nie do końca przepada za nimi), ryż i makaron. Głodna jestem ale poczekam do jutra :). X Asiulka dzięki za info o apaszce. Zastanowię się nad nią choć szczerze to trochę droga mi się wydaje. Gratulacje kolejnego prawie przebitego ząbka. Powiem Ci, że nasze córy z ząbkami mają tak samo bo moja Emila ma jeden przebity i pół drugiego. Może jutro już będzie :) X Niki mój mąż za czasów narzeczeństwa też miał kiedyś taką jednorazową przygodę :). Gorzej jak by częściej tak miał Twój mąż a tak to nie ma sie co przejmować ;) X Demagogia obyś szybko wróciła do formy i nie zachorowała bardziej! X Ita wszystkiego dobrego z okazji pól roczku dla Stasia! Co do porządków to faktycznie ciągle coś jest do robienia. Ja to na okrągło sprzątam. Nie znoszę bałaganu i nieładu tylko w małym mieszkaniu 43 m to bardzo łatwo zrobić bałagan. X Goja super masz chłopaków! Ty wyglądasz tak promiennie na tym zdjęciu. Niezła laska z Ciebie! X Tralala wspaniale, że masz tak super rozwinięte dzieciaki. Tylko pozazdrościć. Dobrze, że Nikolka dostanie się do przedszkola. Dużo poświecasz czasu na zabawę z Nikolką chodzi mi o jakieś rozwijające zabawy? Brajanek takie postępy robi, że aż się boję co napiszesz za parę dni. Ciągle jakieś nowe umiejętności. To fajnie bo na ogół chłopaki się wolniej rozwijają. X Co do żółtka to mój Kubuś też nie lubił. Emilce jeszcze nie dawałam. Najlepiej to chyba dodawać do zupek. Hmmm coś jeszcze miałam odpisać ale już zapomniałam. Wczoraj wybrałam się z dzieciakami autem do parku gdzie jest fajny płac zabaw tylko szkoda, że nie wiedzisłam, że jest zamknięty do 1 kwietnia :(. Kubuś był niepocieszony ale spędziliśmy fajnie czas. Taka babka zagadała do mnie i myślała, że ja się opiekuję tylko dziećmi. Myślała, że mam 19 lat hehehe. Miło tak czasem się odmłodzić :) Ok już dużo napisałam. Nie nudzę :) zmykam coś pooglądać. Miłej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Camerata, właśnie nie :( Ostatnio to ledwo mam z nią czas usiąść i pokolorować :( Ona dużo nauczyła się z bajek.. Umie wszystkie cyfry, umie liczyć 0-15 i 1-10 po angielsku.. w ogole zna duzo slow po angielsku, teraz uczy sie liter, ale absolutnie jej nigdy nie zmuszałam, bo w sumie jest na to za wcześnie, po prostu mamy dużo magnesów z literami i cyframi, przynosi i pyta co to za litera, i ona bardzo szybko zapamiętuje nowe słowa. Bajki na CeBeebies były dla mnie najlepsze, ale nam wyłączyli bo to była tylko wersja testowa. Mam nadzieję że będą niedługo w pakiecie cyfrowego polsatu.. Też lubiłyśmy spacerować i wymyslac rozne historyjki na temat tego co akurat widzimy;) Najciekawsze byly w niemczech- jak codziennie chodzilismy i bylo do okola tylko pole i krowy :D i w sumie to wiecej ja wymyslalam i powiadalam bo co 1,5 roczne- 2,5letnie dziecko moze opowiedziec hehe ;) dzisiaj juz ma wyobraznie niesamowitą.. Kiedyś też baardzo dużo czytałyśmy książek, właściwie od urodzenia.. Do dziś czytamy, ale wiadomo jak jest mały to trzeba jakoś tą uwagę podzielić na dwoje, więc czasami jak mały śpi to ja lece sprzątać czy cos zrobic innego i nim skończe to on się budzi i tak w kółko.. z małym też nie cwicze, fajniej bylo jak sie bawil na brzuszku w łozeczku hehe, a tak to musze miec go calutki czas na oku, czasami ciezko nawet do wc isc zeby czegos nie wymyslił.. Także czasami serce mnie boli ze juz nie mam dla niej tyle czasu co kiedys ale niestety.. Ona też uwielbia ukladac puzzle i kolorowac. Puzzle jej kolega ktory ma 4lata ledwo umie 30szt ulozyc od 3lat, a ona juz uklada 100szt od 5lat hehe :) no ale lubi takie rzeczy wiec co ja moge ;) matko Demagogia- dołączam do grona przeziebionych, taki kaszel mam, caly czas mnie drapie w gardle a katar ze az mnie glowa boli :( Obym nie zaraziła malutkiego bo w poniedzialek szczepienie, i tak juz 4-5tyg w tył jestesmy ze szczepieniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś masakryczna noc płacz krzyczacy , co obstawiacie to, ze zjadłam czekoladę, to ze dostał 210 zamiast 180 mleka czy pare lyzek śliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze kobietki to wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :) Ita a może ząbki co? Moja Emilka przez zęby też źle śpi. Dzisiaj budziła się mniej wiecej co godzinę. Widać, że ją męczą. Przez czekoladę to nie sądzę ale może też przez śliwki ale to powinnaś chyba zauważyć, że brzuszek boli.... sama nie wiem. X Dawałyście już brokuły ? Wczoraj dałam ze słoiczka brokuły z ziemniakami i trochę purtała mała nad ranem i to chyba przez te brokuły. X Tralala to jednak jak widzisz takie zabawy z dzieckiem przynoszą super skótki. Kształtujesz wyobraźnię. Faktycznie niektóre bajki są fajne. A możesz podać tytuły? Już miałam się pytać wcześniej Was jak często puszczacie bajki dzieciakom? Chodzi mi oczywiście o starsze dziecko. U nas baja leci zawsze rano a od paru dni też oglądamy dobranockę :) Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak sie obudzi zajrZe mu w paszcze :-) To ja chyba wyrosną matka jestem, bo polroczniAkowi jak mega marudzi wlaczam baje o dziwo jest zainteresowany i nawet do pól h posiedzi w ciszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×