Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego kobitki, te duże, i te małe. :D My nocka ok, nawet nie pamiętam czy go w nocy karmiłam czy nie. Ja wstałam po 5, mały po 6. Ból gardła mi przeszedł ale z nosa leci mi dosłownie woda, uszy zatkane i chrypa jak nie wiem. Co do tych śliwek to mi siostra mówiła, żebym uważała, bo raz dała synkowi i miał takie rewolucje w żołądku, tak biedakowi jeździło, że już potem nigdy żadnemu dziecku ich nie dała. Ale to pewnie zależy od dziecka. Ja się staram żeby Kacper nie oglądał TV czy czegoś na laptopie ale jak chcę w spokoju zjeść a on marudzi to mu puszczam piosenki na laptopie ale tak naraz to góra dwie, czyli niecałe 10 min. Nie chcę żeby patrzył za długo w monitor. Takie dzieci podobno w ogóle nie powinny niczego oglądać. Jejku, czuję jakby była późna jesień, takie szarugi, mgła i deszcz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego kobietki;-) x Camerata ja juz i brokuly daje i kalafiora, buraczki jadla nie wiem czy mozna czy nie te cale schematy co roku sa inne ja ide wg tego co uwazam. x bajki.. ja bym chciala zeby moj poogladal ale on woli biegac miedzy pokojami jak posadzic tylek na chwile:-p x ii zapomnialam.co jeszcze. mala cos jeczy to nie tamto nie :-\ x milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich tutejszych ( czarnych ) kobiet! =) Żeby słońce w Waszym życiu nigdy nie gasło, żeby dzieci były zdrowe i kochane. Żebyście mogły być z nich dumne. Wielkie gratulacje dla mamy Brajana i samego Brajana za piękne postępy.=) Poradźcie mi proszę bo na dzień kobiet chciałem zabrać mamę i Lili do restauracji przyjaznej dzieciom. Na jakiś obiad =) Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Oczywiście z kwiatami u nich już byłem o 6 rano =) Mama dostała 15 dużych róż i bransoletkę, a Lilunia taki malutki bukiecik różyczek i taki jeździk wózek dla małych dziewczynek, napisali że od 9miesięcy więc już niedługo, tak się spodobały =) Jeszcze raz najlepsze życzenia dla wszystkich kochanych kobiet! P.S. Lilianka ma 4 ząbki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę poczytać czemu małe dzieci nie powinny oglądać tv, a wy cos wiecie wiecej na ten temat? Ja myśle ze to przez czekoladę, bo ja jadlam najpóźniej, mleko dostał po 18 a sliwke po 16 i nic do 22.30 sie nie działo, zasnął normalnie. A własnie wszystkiego NAJ kobietki! Ja już dostałam róże z rana, aż mnie maz zadziwił. Ze poszedł przed praca i sie cofnął, zeby mi dać :-) miłe to, tez mojej mamie zaniósł i teściowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, tak patrząc na zdrowy rozum to jeśli dorosłym psuje się wzrok od siedzenia przed TV i komputerem to co dopiero takim dzieciom jak oczka u nich nie są jeszcze tak wykształcone jak u dorosłych. Nie wiem, myślę, że to o to chodzi. Malinowy hej, fajnie, że się odezwałeś. Pisz częściej. Dziękujemy za pamięć. I gratulacje dla Lilianki, że już się uśmiecha z czterema ząbkami. :) Mój mi kwiatka nie kupił. Pojechał na miasto i wrócił z jakimiś częściami do auta. Pytam gdzie kwiatek, powiedział że będzie później. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wsio the best z pkazji nazego dzionka!! Co do tv to niestety ale jesli macie lcd tv lub led to dziecko nic nie bedzie...poglada ze nie powinny ogladac ze wzgledu na oczy dotyczyl tv kineskopowych ktore to jakies tam fale robily...ale ...tv ponoc jakos tak wplywa na neurologizne sprawy ale tylko w jakims obsesyjnym nadmiarze moze przyczyniac sie do adhd, problemow potem z poznawaniem i zaprzyjaznianiem sie z dziecmi... Ja odkad sie dowiedzialam ze na oczka nic nie bedzie jak raz na jakis czas obejrzy baje z daleka to mini mińi co jakis czas wlaczam...poza tym kurde czy macie na tyle czasu by ogladac z dzieckiem rozne rzeczy, nazywac je itd i tak np codziennie po 1 h? Ja nie mam czasu a czasem sily...chyba ze bym sie nie myla, nie jadla i nie miala swojego zycia...wtedy pewnie tak...ale to tylko moje zdanie po rozmowie z neurologiem i kolega co fizyke studiuje czy tam cos na polibudzie... Ita co do brzucha to moze byc wszystko, nawet gorszy dzien...tak jak i my mamy migreny itd....zeby wiado o bylo czy sliwka to chyba bys musiala dzis tez dac.... Demka nie gniewaj sie ale czulam ze sie choroba o Ciebie upomni...jak ja napisalam ze my na szczescie nie chorujemy to bylam chora za dwa dni a mloda za tydzien...a ostatnio Ty napisalas ze odpukac u was nie ma chorob...to niestety tak jest chyba na zlosc ;( Nasze forum naprawde ostro wirusa dostalo ;) Lece do mlodej i bedziemy sie dzis oakowac...podejscie do wyjazdu nr....chyba milion ktorys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego Kobietki! Dużo słońca i sił :) Ita - a może faktycznie ząbki? U nas tak się zaczeło, krzyk w nocy i częste pobudki. Camerata - ja brokuła nie dawałam jeszcze, ale planuję ugotować i dać na dniach. Demagogia - zdrówka dla Ciebie :* Malinowy Królu - gratulacje dla Lilianki z okazji ząbków :) Myśle, że obiad to dobry pomysł tylko dziś pewnie tłumy będą w restauracjach. Zrób rozeznanie :) xxx U nas nocka w miarę, spaliśmy do 9 :) Myślę, że to prezent dla mamy z okazji dnia kobiet :D Napadało śniegu i znowu zimowo za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka nam na oczy wplywa bo na ogol paczymy duzo za duzo...zle ustawiona jasnosc monitora do jasnosci w mieszkaniu...nowe tv maja juz ze sie dostosowuja zgodnie z zaleceniami lekarzy, moj tak ma....jak jest widno to widniej swieci jak jest ciemno to ciemniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zebow to Pola ma odwrotnie, ucieka w sen jak ja bola czy swedza....wiecej spi ogolnie jak cos jej jest wiec nie ma reguly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Asiula może to i prawda z tymi nowymi ekranami. W końcu dawniej też nie można było siedzieć długo przed komputerem będąc w ciąży a teraz lekarze mówią, że te nowe monitory już tak nie emitują czegoś tam, żeby miało szkodzić dzieciom w brzuchu. Ja się nie gniewam, sama mówiłam, że nas prędzej czy później i tak jakieś choróbsko dopadnie, bo to niemożliwe, żeby wszyscy byli chorzy a my akurat nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały marudny od rana poszedł dziś spać pół godz. wcześniej niż zwykle, a więc śpi już prawie 1,5 godz. Ciekawe czy to na choróbsko czy na pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gad właśnie zasnął, dziś z płaczem bo mu smoczka zabrałam.Muszę go oduczać powoli, w sumie niedawno nauczył się go brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Kostka, mój się nie chciał tknąć smoczka od małego a teraz to choćby chciał to bym mu już go nie dała bo wiem jakie są czasem przeboje żeby odstawić od smoczka. Ale dobry ten Prenalan, jeszcze tabletki do ssania mam. Mamy karmiące, czy jadłyście już placki ziemniaczane? Bo właśnie robię mężowi i nie wiem czy mogę też coś podjeść czy lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia - tatuś nauczył i teraz mam, ale będę walczyć z tym smokiem. Na początku nie chciał a teraz to bardziej do gryzienia jest. Ja placki ziemniaczane już jadłam i młodemu nic nie było. W sumie jem wszystko oprócz fasoli, grochu, kapusty i takich ciężkich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam wyżebranego kwiatka i coś na osłodę hehe. Dzięki za odp. w sprawie placków. Chyba ich z rok nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie żeście się tak rozpisały, że nie nadążam czytać. :P Zjadłam 4 placki, mężowi się śpieszyło, zjadł i 2 i gdzieś pojechał. Miał wrócić za godzinę, to już go nie ma dwie. Ech, dzwonię, mówi, że za jakąś godzinę będzie. Przyszła teściowa i wzięła mi małego, a ja chyba się położę. Ledwo mówię, taką mam chrypę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki spia, jaka cisza w domu ;) zrobilam pranie, obiad, posprzatala, pocwiczylam, dzis zrobilam trening z gwiazdami, killera i skalpel, jak maz wroci to ide pobiegac. wzielam sie ostro za siebie, efekty mnie motywuja :) u mnie pada deszcz, a sniegu jeszcze masa, nawet nie widac trawy, jak spadl w listopadzie to spokojnie bedzie sie trzymal do kwietnia. wysle na poczte fotke ze spacerowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek nie ma smoczka, od poczatku nie chcial, dzis do zdjecia zapozowal ze smoczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze, od rana próbuje do Was napisać i nic :( Dziś małemu kupiłam te gumowane skarpetki, matko ja łazi koło tych mebli, wszystko ściąga ehh.. Brajanek życzy wszystkim miłego dnia, a właściwie już popołudnia i wieczoru z okazji dnia kobiet :) U nas jak na złość Brajan dostał katar :( Mam nadzieję że się obędzie bez antybiotyku.. i że jednak go zaszczepią :( :( ktoś kiedyś pytał czy czuć zęby podczas karmienia, ja mogę powiedzieć że dolnych nie czuć bo przecież język jest między ząbkami a piersią ;) Chyba że przestanie pić i gryzie to wtedy czuć :D Bajki hmm, ulubione mojej Nikoli (z tych takich mądrych co uczą) to są Na CeBeebies - SuperCyfry Na NickJr - UmiZoomi (nie jestem pewna pisowni) i oczywiście Dora Poznaje Świat i Mały Bill (spokojna bajka, fajnie uczy zachowania) Na Disney Junior - Klub Przyjaciół Myszki Miki i dużo innych, ale te wg mnie najmądrzejsze hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jakie pustki :-( My w kinie siedzimy i czekamy na film Poradnik pozytywnego myślenia Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita powiedz potem jak film bo cjce isc ;) my juz spakowani...maz pojechal zatankowac i rozgrzac auto ... mloda spi w lozeczku nieswiadoma niczego...ech...miala dzis zielona kupe...ktora mimo umycia.pod kranem ja odparzyla...ja juz chcialam odwolac wyjazd ale maz powiedzial ze zawsz bedzie cos...kupa chyba po zoltku...albo...to czego sie obawiam od mleka nfamil 2.... no nic...pogoda robi mnie w balona ale egu ponoc tylko wiatr i bez sniegowo...zyczcie szerokiej drogi...jak sie nie odezwe znaczy ze nas zasypalo...buzia papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamuski :) wpadłam sie przywitac i życzyć pomyślności w dniu Naszego świeta :) Trochę mam nadrabiania wiec lektura na dziś wieczór. Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) wszystkiego najlepszego!:) ja dzien kobiet mam taki sobie, narzeczony złożył życzenia na szybkiego, jakby na odwal i Poszedl do pracy. Nie ma go do tej pory. I tak wlasnie mija. Mala oczywiscie marudna ale juz spi:) nie wchodzilam wcześniej Bo kafe nie chcialo mi sie zaladowac:( asiulka a Ty do Ega jedziesz?:* Malinowy Królu dziekuje za życzenia!:) Oj Lilka dużą dziewczynka juz 4 zeby ajj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,spóźnione życzenia dla kobietek!!! Ja dziś umieram po wczorajszej imprezie! Wybawiłyśmy się z dziecwzynami na zapas! No i napiłyśmy się tez nieźle:P Ledwo do domu doszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Goja to fajnie poswietowalas dzien kobiet heehe a ja sie winka napilam i ciachem zagryzlam.. no sporo bylo tego ciacha i glukometr potem niefajny wynik przedstawil, ale kit z tym .. Alunia ladnie dzisiaj spala, do 9 prawie. ja przez to ranne wstawanie do pracy bylam dzis wyspana o 8 hehe szok :-p bo jestem typem dlugo spiacego leniwca. . a cos mi Alka mleczka nie chce pic, pila po 150 ml na raz a teraz zostawia mi z tego po 50 ml prawie za kazdym razem .. mniejszy apetyt chyba ma hmmmm a moj Meduz ma ochote na male przytulanko i lazil i pytal czy mloda juz spi.. a ona nie chciala zasnac .. wkurzyl sie i poszedl myc auto :-) a mala akurat teraz zasnela heeh ciekawe czy M zdarzy wrocic nim mloda sie obudzi :-p Asiek szerokiej i malodziurastej drogi :-) a te zdjecie z Fb na ktorym przytulasz Polke superowe jest, taka szczesliwa mamusia i szczesliwy dzieciaczek :-) poslij kobietkom na poczte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×