Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
ardi- asiulka jest z warszawy demagogia- fuuu aż mnie otrząsnęło na sama myśl o koperku- nienawidzę!!! pietruszke to przełkne ale tez nie we wszystkim, a z koperkiem nie rusze nic :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ale mi dziecko długo śpi. W pt spał w sumie 3 godz., dziś też już śpi tyle. Wieczór tatuś będzie się z nim bujał jak mama będzie jeździć na rowerku hehehe. Tralala, dziękuję za gratulacje. Ja bym tam wolała jednak, żeby jeszcze posiedział na dupsku a nie wstawał. Rzeczywiście podobne te nasze pociechy wymiarowo ale w umiejętnościach to raczej Brajanek szybszy. Aha Goja, lecz się. Mi Tantum Verde bardzo pomogło, zaraz ból gardła przeszedł. Ale Tobie też świetnie robi jeśli dobrze pamiętam co kiedyś pisałaś. Dziś to chyba pobiję ilość moich postów na forum ale obiad mam od wczoraj, wszystko wysprzątane, to co mam robić? I wreszcie się dobrze czuję. Dziewczyny, czy gdyby mały się zaraził ode mnie to już by był chory czy dopiero coś się może u niego rozwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... chcialabym wiedziec czy ktos slyszal cos o Instytucie Fizjologii i Patologii Sluchu w Kajetanach. We wrzesniu tam jade i chcialabym wiedziec czy to naprawde taka dobra klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, dzięki za liczne odpowiedzi w sprawie zębów :D Jeszcze nic nie widać ale marudzi jak nie wiem co... na wszelki wypadek dałam mu wczoraj nurofen i był spokojniejszy. W końcu to lek również przeciwbólowy - nawet na ulotce jest napisane, że na ząbkowanie :D Xaraa - ja jestem ekspertka od brzydkich kup :P Otóż kupki jakie opisujesz to klasyczne kupki ze śluzem!! Pojawiają się najczęściej przy alergii. Zastanów się co zjadłaś lub co nowego wprowadziłaś (to może być nawet nowy smak herbatki...) jeśli będzie ich więcej (kupek) - idź do lekarza. Jeśli sytuacja się nie powtórzy to luz. Jeśli będzie robił więcej kupek niż zazwyczaj możesz podać smectę - pół saszetki 2 razy dziennie. I więcej picia :) Najlepiej wody :) Niki, szok z tymi ząbkami... Mam nadzieję, że to nie próchnica!! Napisz koniecznie jak już będziesz wiedziała co i jak. Tymczasem trzymam kciuki! Asiulka - fajnie, że wyjazd się udał. A fotka Poluni z Tobą w samochodzie wymiata. Zauważyłam że ma rączkę złożoną jak by pokazywała kciuk :) Na znak, że jest super :) A! mamy taką samą czapeczkę tylko niebieską - kupiłaś w Mothercare? Tralala - nie martw się wagą Brajanka. Wiem - łatwo powiedzieć... Ale wygląda na zdrowego chłopczyka i rozwija się bardzo szybko... Musi skądś czerpać tą energię a sama powiedziałaś że obiadków ostatnio nie chce ze względów na ząbki. Jeszcze nabierze ciałka :) Zobaczysz. A! Pamiętałam, że usypiałaś Brajanka w lezaczku i tak teraz zrobiłam :) Marudził jak nie wiem ale wystarczyło, że go pokołysałam, włączyłam wibrację i pośpiewałam :D Zasnął w 5 minut :P MamoKostka - mam nadzieję, że będziecie mieli przyjemną podróż i pobyt. Camerata, a ja się kiedyś zastanawiałam jak to jest iść z dzieckiem do fryzjera... To musi być cięzkie przeżycie dla malucha... Nie dość że ktoś obcy się kręci to jeszcze usiedzieć bez ruchu!! Słuchajcie, nie wiem co jeszcze chciałam napisać... A! Ktoś się martwi, że córeczka nie siedzi (Ardi?) - mój Wojtuś też sam nie siedzi!! Obala się na wszystkie boki :P Ale jak leży to tak się skubany chce podnieść, że wygląda jakby brzuszki robił - zupełnie jak na treningu Ewy Chodakowskiej :P A propo - ciągle ćwiczę skalpel i jak na razie jest ok :D Słuchajcie, za Wami już rozszerzanie diety więc podpowiedzcie - obiadki dawałyście w porze mleczka czy pomiędzy posiłkami. Bo w sumie na razie daje tylko kilka łyżeczek i nie wiem czy powinien np. marchewkę zapić mlekiem... hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ja sie martwilam:) Juz sie nie martwie bo widze Taszka nie jest sama:) Ehh wlasnie widzialam na fb mothercare udostepnili zdjecie sliczniutkich rampersow... a w necie ich znalezc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka - nie martw się! Już coś by się działo! Na wszelki wypadek obserwuj go uważnie, zmierz temperaturę... Karmisz piersią więc dostał Twoje przeciwciała z mleczkiem. Mało prawdopodobne, żebyś go zaraziła :D A wiesz - napisałaś teraz, że wolałabyś, żeby pupy nie podnosił... A ja to na odwrót - nie mogę się doczekać aż Wojtuś swoją podniesie :P Wiem - jak dziecko jest mobilne, trzeba je non stop obserwować, ale wolę to niż non stop nosić 9 kg!!! Już czasami po prostu wymiękam... A! Ita! Byliście z mężem w kinie na "Poradniku pozytywnego myślenia" tak? Warto było?? A może coś pomyliłam i to nie Ty... :P Ciekawe jak u Karolinki... Wyszła wam ta alergia czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
macie na poczcie linki Brajanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój D. z 'kolegami' byli na tym filmie, on mówi że nie przepada za takimi filmami ale w miare fajny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerata mam taki maly sprawdzony warzywniak od lat.W miescie jest tez giełda i tam handluja rolnicy swoimi plonami.Ale moja siostra uraczyla mnie swoim zbiorem.Koperek brokuly kalafior kupuje mrozone.Uwielbiam fasolke szparagowa wiec niedlugo malemu tez zaserwuje.Buraczki podaje gotowane i zblendowane z warzywami.Jesli chodzi o brokuly to zostawiam same miekkie rozyczki(wiecie o co chodzi) do tego warzywka i miesko pychaa.Powoli zaczne wpowadzac przyprawy jak bazylia ,majeranek. ***w Biedronce widzialam dzis zestawy Gerbera obiadki i desreki 190*2 za 6,80 jak kogos interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jeszcze ze do genge to bede załamana. Nienawidzę tego lekarza i każdemu go odradzam. Ja chodziłam na myliusa i nadal chodze:) a lekarka moja i Nataszki jest dr Bożenna Osińska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to.sie doigralam....jetem w szpitalu...masakra...ech...napisze jak wydusze wyjscie do domu...na kregoslup..zyje...tylko napieprza tak ze nie chce zyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j mam te prpblemy z odcinkiem ledzwiowym... dzis sue poslizgnelam i padlam jak dluga...no i na szczescie bya tesciowa...ja nie moge biedne dziecko...samo z babcia w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Asiulka współczuje Ci kochana! Z kręgosłupem jak coś się dzieje to się człowiek nie może ruszać. Bidulko obyś szybko wróciła do formy! X Tralala jak mogę spytać to jak Twój D. oglądał film? Puszczają im tam filmy? X Ehhh ja nie mam dostępu do takich warzyw jedynie w lidlu to bio bądź mrożonki. Na razie zostaje przy słoiczkach a potem będę dawać normalne ze sklepu. X Demcia gratulacje dla Kacperka że już się podnosi! Brawo! Też uwielbiam fasolkę szparagową, natkę pietruszki itd. ooo i jeszcze ubóstwiam bób! :) X Oczywiście nie poćwiczyłam bo jadlam drugie danie razem z mężem czyli o 17:45 :). Może jutro się uda. Już leże w łóżku, karmie i oglądam tv i pisze do Was na komórce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi już ktoś mnie pytał, ale zapomniałam, film ok, ale nie żebym sie zachwycala, lepszy sep i drogowka :-), ja daje obiadek i deserek zamiast mleka czasem dopija mlekiem jak widZe, ze jeszcze głodny. Odzywaj sie częściej. Dema mi sie wydaje, ze byłby już chory :-) także nie martw sie. Co do czworakowania to samo co Ty, powiedziała mi rehabilitantka, podobno te dzieci, które odrazu chodzą maja problem z dyslekcja i ortografia. No i gratulacje dla Kacpra! Asiulka Boże, ja tak w ciąży sie poslizgnelam i chyba cos mi tam przesloczylo i 2 tyg chodzić nie mogłam bo ból jak nie wiem.zdrowiej! Trala u nas sie robi drobne prezenty! My kupujemy kurs na basenie Aqua baby :-) Basia gdzie Ty? Mój nie chce ciągnąć z niekapka, był dziś okropny, ale popołudniu został pierwszy raz na 2 h z moja siostra, bo my w banku i podobno był grzeczny :-) W banku wszystko ok :-) i my i teście dostaną kredyt. Jutro przychodzi babka z biura nieruch oglądać teściów mieszkanie. I my idziemy do nich na noc ze Stasiem, bo maz ma chłopski wiecZor u nas bo mecz. No i tez małego chcemy przyzwyczajać do zmiany otoczenia na noc, bo w sb ma już sam nocowac u teściów! Ale sie rozpisalam szok, jutro tez mamy szczepienie. Ciekawe ile waży. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo i zapomniałam Was spytać czy macie tak, że jak śpicie i chcecie sie obrucić np. z brzucha na bok to Was bolą jakby żebra czy kręgosłup sama nie wiem. Miałam tak w ciąży i nadal czasem tak mam a tak uwielbiałam leżeć na brzuchu a teraz się po prostu boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala boskie filmiki!!!! Fryz super. Naelektryzował się nieźle :). Zabawa z Nikolką znajoma mi :). Brajanek pięknie raczkuje!! Nie mogę się napatrzeć :). Wspaniałe dzieciaki! X Asiula Polcia w restauracji i w aucie superwowa. Ma boskie oczka! X Agatko super dzieciaki. Braciszek wydaje się taki opiekuńczy a niunia w opasce piękna. X Aneta a Kaja to jest taka piękna jak mamusia! Ahhhh te oczy Olka :) X Demcia Kacperek w słuchawkach wygląda super po prostu. Ma ślicznie brązowe oczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe Camerata ;) byli w kinie ;) Mają wyjścia 'k.o' czy jak to sie pisze.. w kinie byli z wychowawcą ale często jeżdzą do teatru sami ;) maja po prostu do którejś godziny wrócić i już.. ;) po za tym maja normalnie tv, konsole do gier ;) ja się śmieje że on ma tam wakacje a nie kare hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dojechalismy cali i zdrowi, droga szybko zleciała bo jechalismy troche ponad 2 godziny tylko :) Kierował tym razem mąż :) Mały zafascynowany nowymi miejscami, wlasnie zasnał zobaczymy jak pierwsza noc w innym miejscu. Jutro Was nadrobie bo padamy ze zmeczenia dzis i za przykładem Kostka idziemy spać :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala!! Ale masz słodziaki!!!!! :D:D A fryzura Brajanka to po prostu WYMIATA! :D Zupełnie jak Zuzinki od Basi (dzisiaj widziałam fotkę na FB). Życzę Wam przespanych nocek, zmykam coś obejrzeć albo poczytać. Zastanawiałam się też czy napisać... No dobra - normalnie nie mieszam się w forumowe sprzeczki czy tym podobne bo mi się nie chce :P Ale tym razem muszę... Ardi - zgadzam się z Tobą, że Malinowy Król za bardzo "pojechał"... To, co Ci napisał nie było miłe, naprawdę. Poza tym kto, jak kto ale o ile dobrze pamiętam - nasz jedyny mężczyzna obraził się bo ktoś (na dodatek nie z nas, tylko jakaś pomarańczka) napisał, że nie mamy mu wierzyć... I nie odzywał się kilka tygodni. Także sam powinien trochę wyluzować a nie pisać teksty tupu "mąż cię nie dopieszcza"... Nie chcę się nikogo czepiać ale po prostu leżało mi to na serduchu. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi ciesze sie ze sie ze mna zgadzasz. Poza tym ja sie nie obrazilam wcześniej na nikogo po prostu poszłam spac:) I tak nie wytrzymałam i sie dzis odezwalam Bo uzależniaćie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej zeby nie było moje "niedopieszczona" nie znaczyło ze w domu przez męża tylko ze przez neta czyli tu, na fb itd itp...ja nie wnikam ile się ktos z kim tam dopieszcza w realu :) ja w domu, młoda usnęła o 21...jak weszliśmy z mezem to baba z nia już drzwi otwierala a młoda oczy miała ogromniejsze niz zwykle...ale mi błogo...ketonalik i coś tam na d...krązą w żyłach...ech...teraz to raj...ale jak wspomnę wstawanie z gleby to mam ciarki... obawiam się że o drugiej ciazy moge zapomniec na lata...a teraz wyciagneła skierowanie na pole magnetyczne...z 29.01....ech...rzuciłam w kat to teraz bedzie masarka...wywaliłam się noga o nogę a oberwala ta czesc co już i tak sporo przeszła... ciekawe czy do młodej wstane jak tak błogo przysne...dziewczyny poza tym ze tyłek boli od zastrzyku to żyć nie umierac...chodakowska by teraz ze mną wymiękła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze....jak się Brajan zaokrąglił!!! ja pamietam jak on po tym łóżku Ci zasuwał to tak raz dwa a teraz przytył to tak powoli eheheheheh kuleczka faktycznie kochana...a z Zuzia to nadają na tych samych fryzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula powtarzam po raz kolejny- mi nie chodzi o to ze czuje sie przez was nie dopieszczona i Potrzebuje jakiegos uznania. Chodzi o to ze przykro mi sie zrobiło ze jestem pomijana Ale cóż trudno kto bedzie chcial ten odpisze . Tak czy inaczej malinowy przesadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak może i trochę przesadziłem. Ale może właśnie ze względu na to że jestem tylko facetem. I bardzo denerwują mnie takie dziecinne zachowania. Jeśli tak jak napisała " dam wam odpocząć ode mnie " to po co to było? Po to ażeby dostała milion odpowiedzi typu " adrilita nie nie obrażaj się, pisz, jesteś dla nas ważna " Może męska głowa nie potrafi pojąc takiego zachowania. Jeśli tak to przepraszam. Ale myślę że nie jesteśmy dziećmi i jak ktoś nie odpowie na coś należy zwyczajnie powtórzyć pytanie. A tam nawet pytania nie było tylko " martwi mnie że jeszcze sama nie siedzi " Nawet ja, piszący tu nie często wiem, że chwile temu by ten temat. Kobiety błagam. Darujcie. Wróciłem z pracy. Nie odczułem dużej różnicy, bo i tak pracuję sam =) Mieszkanie mi się podoba, ale sam wybrałem więc musi się podobać. Mama też zadowolona. Lili również jakoś ładnie śpi. Człowiek wyluzowany to dziecko spokojniejsze. Moja Lilunia nie raczkuje jeszcze. Siedzi dopiero =) Dobrze że nas stać na to wszystko. Bez pieniędzy nie było by niczego =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Malinowy ja Zadnych dziecinnych zachowań nie mam i moze wlasnie dlatego ze jestes facetem tak prosto myślisz. Nie chodziło mi o wiadomości typu jak ważna jestem na forum nie oczekiwalam tego gdyż krótko tu jestem. Wiem ze macie tu grono zzytych ze soba dziewczyn rozumiem to jest normalne. Chcialam napisać dopiero jak bede miala cos nowego ciekawego do napisania Ale tak napisałam wcześniej- i tak dzis napisałam Bo to forum uzależnia a raczej ludzie na nim. Wiec jesli mozesz to łaskawie nie oceniaj mnie na podstawie jednego postu. Ja cie nie oceniam. Pomimo wszystko zycze aby sie poukladalo w twoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×