Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Boże Asiula chcesz to se Badz na mnie Zla przejmować sie nie mam zamiaru. Nic Ci kobieto nie zrobiłam a Ty Fochy stroisz. Jak Ci przeszkadzam to sie nie odzywaj do mnie przeżyje to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po. Gardło czyste, płuca czyste. Pierwsze pytanie to czy ktoś w domu przechodził infekcję. Kazała brać Nurofen i coś tam jeszcze, później teściu ma jechać sobie do apteki to mi kupi przy okazji ale nie antybiotyk. Może mieć jeszcze przez parę dni stan podgorączkowy i tyle. Aha, dziąsełka czerwone, szykują się ząbki. Ulżyło mi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to sie nie przywitalam dzis jeszcze:) Wiec witam:) Ja dzis dobre 2 godziny w urzedzie pracy spedzilam. Zimno na dworze przemarzlam strasznie :( Mala w sumie spokojna tylko teraz marudzi cos. Natasza uwielbia indyka w pomidorach ale Gerbera. Wczoraj kupilam jej to samo tylko z Bobovity wiekszosc ziemniakow tam jest. Jak jej dawalam to po kilku lyzeczkach pokazywala ze jej nie smakuje: udawala ze sie dlawi i krzyczala jak zblizalam lyzeczke do jej ust. Masakra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mogę usiąść na spokojnie z kawusią. Ale wczoraj miałam zapieprz. Mały obudził się o równej 16:00, parę minut później odwiedzili nas chrzestna mojego D. z mężem, bardzo fajna babka. Jest dyrektorką szkoły ale taka normalna, nie wywyższa się. Kacper od razu do niej poszedł na ręce i nie chciał zejść a w sumie tylko raz ją widział - na chrzcinach jak miał 3 m-ce. Potem robiłam banany w cieście naleśnikowym, bo mąż gdzieś tak jadł jak był w pracy i mu posmakowało. Ale nigdy więcej tego nie zrobię, bo wszędzie potem pełno było rozpryskanego oleju. Naczyściłam się, że słów brak, bo nie chciałam się obudzić rano i iść do takiej zasyfionej kuchni. Ale spróbowałam troszkę i rzeczywiście wyborny deser, jak ktoś się nie odchudza to polecam. A mały wieczór coś miał ciepłą głowę, okazało się, że ma gorączkę, nawet go nie kąpałam. Obudził się o 22 i nie chciał spać. Mąż go nosił na rękach, niby usypiał, a odkładał i ten się budził. Wcale nie marudził tylko walał się po łóżeczku i śmiał. Usnął 15 min. przed północą! Jeszcze tak nie było. Pani doktor przy okazji badania sprawdziła mu jąderka, wszystko ok, ja sobie wtedy przypomniałam, żeby o coś spytać. Otóż Kacper często jak sika to z takim wysiłkiem, tak trochę stęka, bałam się, że to może stulejka ale lekarka powiedziała że wszystko tam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju napisałam długiego posta do Was a Emila dotknęła ręką komórki i skasowała wszystko :(. Będę musiała na nowo tworzyć. Puki co pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heh dziękuję za takie ciepłe słowa:*Kochane jesteście:*NIki Twój przypadek z ząbkami mnie zmobilizował i sama kupię taką pastę i będę Zuzi myć, tylko ona jak jej w buziaczka chociażby zaglądnąć chce to dostaje szczękościsku hehe, więc nie wiem, czy tak mi łatwo pójdzie z czyszczeniem ząbków, jak już będą.Ja z mięskiem daję co 2 dni raczej, ale zdarza się, że codziennie, przeplatam z samymi jarzynowymi jak coś daniami.Rybki jeszcze nie dawałam, jakoś się boję, a mam słoiczki z rybką muszę dać:)Demcia dobrze, że bez antybiotyku się obeszło i że wiecie, że to od ząbków. Oby Kacperek bezboleśnie przeszedł ząbkowanie:)Współczuję Tobie biegunki i mężowi też tego ciśnienia okropnego, ale te faje Jego masakra;p Spuść to w ubikacji;pNatalka po czapkę?Chyba coś przeoczyłam, jaką czapkę?:)Gojaaa, mąż będzie na pewno w niebo wzięty, ja też bym chciała taką niespodziankę dla męża, ale jak by zobaczył mój ogromny kadłubek w takim stroju to padł by na zawał chyba:PChociaż się zarzeka, że cudownie wyglądam, to nie ma co się oszukiwać, jestem co najmniej dwudrzwiową szafą:PAsiulka jak dzisiaj ?lepiej ciutkę?Nosisz Polcię?Mamnadzieje ze się oszczedzasz eh. Twoje wory z gruzem mi przypomniały rok 2011 jak w ciąży już byłam, a nie wiedziałam o tym i w prezencie mamie z mężem remontowaliśmy łazienkę i po powrocie z castoramy, trzeba było wnieść na 3 piętro worki z cementem na wylewkę po 25 kg i tak wniosłam dwa w sumie takie 25 kg nie wiedząc, że na samym początku ciąży jestem. Masakra dziś się śmieję z tego bo na wysokości kolan je niosłam, ale wtedy jak się dowiedziałam to strach był, dobrze, że nic się nie stało.:)Anetka super, że Kajuszka już ciumka jabłuszko, ja Zuzi też mam zamiar dać w łapkę niedługo jabłusio:)Nie ma ząbków, ale dziąsełka sobie super radzą z jedzonkiem:)Demcia Zuzi włoski same tak stoją nie chcą się za nic położyć heh na oliwce jej czasem kładę po kąpieli a na rano znowu szopa heh:)Cameratka koniecznie pisz posta jeszcze raz trudno:PMusisz napisac:P Mąż w pracy mała zjadła moją brokułową zupkę z żółtkiem i padła, mam spokój. W sobotę jedziemy do siostry na urodziny pod Kraków, samo burżujskie towarzystwo,moja siostra to wyniosła Pani urzędnik(bez obrazy dla tych , które są urzędniczkami:P moja siostra to szczególny typ urzędnika:P)i jej znajomi z pracy tak samo, wyżej się załatwiają niż pupki mają(nie chcę być wulgarna, ale wiadomo co miało być zamiast załatwiania się i pupek heh:)),a le jakoś przeżyjemy:)Co najgorsze nie mam jeszcze prezentu dla niej szukam na allegro, ale takiej diwie ciężko coś znaleźć hehe:)Miłego popołudnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ale się rozpisaliście :) Jest co czytać. My po spacerku, i jedyna refleksja to - dlaczego u nas nie mozna tak odsniezac chodnikow :D Młody nocke w miare przespał chociaż budził się z 5 razy ale męczą go zęby bo cały czas coś musi gryźć. Ja ogarniam mężowi mieszkanko bo się na inne przeprowadził z kolegą i trzeba je po remoncie jeszcze dopieścić. Kosti nie chce jeść obiadków i nie wiem co mam jeszcze robić zeby zjadł cokolwiek. Jakby ktoś mnie nagrał to można się uśmiać na pewno. Asiulka - wracaj do sprawności z tymi plecami! Moja mama walczy z bólem pleców i zaczęła chodzić na jogę i mówi że jest lepiej. Goja - powodzenia u chirurga :) Demagogia - jak lekarz obejrzy dziecię to człowiek od razu spokojniejszy :) Zdrówka :* Ardi - w berlinie też zimno chociaż słonko pięknie świeci :) Malinowy - powodzenia na nowym terenie :) Buziaczki dla Lili :* Niki - dobrze że poszłaś do tego dentysty. A jak czyścić ząbki tą pastą? chodzi mi głównie o pozbycie sie jej z ust bo jak dziecku wytłumaczyc ze ma wypluc :D Basia - fajnie ze jestes :) Camerata - ja spie na brzuchu i mnie boli kregosłup, a jak wstane to przez jakas godzine musze to rozruszac bo nie idzie wyrobic. Talala - powodzenia w poszukiwaniach czapki :) Nie wiem co i komu jeszcze miałam napisac :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi dzieki za pozwolenie...se bede i nie wracam do tematu Tesciowa nie mogla przyjsc bo mieszka z babcia i ta miala atak jelita wiec dzwigam mala i wsio robie sama...oby tylko to soe lezeniem plackiem nie skonczylo... Bola mnie olecy ale slabo po tabletch tak tylko czuje ze cmia...dzis posmaruje jakims fastum...wczoraj ze szczescia o tym zapomnialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka albo mam skleroze, albo nie widziałam, bo jak czytałam to chyba. Tylko 2 dziewczyny odp, a Ty chyba w ogóle haha jak cos podaj stronę przeczytam jeszcze raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper zaraz będzie jadł pierwszy raz zupkę z łososiem z Hippa. Ciekawe, czy mu posmakuje. Basia 25 kg? W ciąży? Dobrze, że nic Ci się nie stało! A co do włosów Zuzi to powiem, że pierwszy raz widzę takie zjawisko. Ale fajnie to wygląda. :D I Basiu powiem Ci, że super się czyta jak jesteś w takim dobrym humorze. Oby częściej Ci się to zdarzało. Mamo Kostka witaj z zachodniej granicy. Jejku jaki ten jeden syrop jest gorzki. Spróbowałam i nie mogę się pozbyć posmaku w ustach. A mały biedny otrząsał się jak go jadł ale on nigdy niczego nie wypluje /chyba jeszcze nie wpadł na to, że tak można hehe/ i mimo wszystko zjadł. Mój dzielny synuś. Więcej nie napiszę bo mi gad nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita tego bylo tyle razy co z tym dosypywaniem kleiku na noc :) heheehhe Daj strone...kurde ja z moja skleroza ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deflagmin Demko? Mega gorzkie dranstwo...raz dalam idiotka do mleka potem jesc nie chciala...najlepiej sok bananowy bo jest mega slodki lub troszkedeserku banan na lyzeczke i w to wmieszac krople...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylysmy w gosciach u kolezanki co ma niunie taka 9,5miesiaca i moje dziecko po 2 h patrzenia i prob zabawy bo nie oszukujmy sie jeszcze na tych samych falach nie nadaje spi juz 1 h 15 min..hehehe tak ja zmeczyla zabawa z ruchliwym bo starszym dzieckiem ihihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia- mój Brajanek ma identyczna fryzure jak Zuzia :D nie idzie tego NICZYM poskromić haha :D mały ma chyba jakas chandre poszczepienna ale tylko na rekach chce inaczej placze, masakra.. caly czas mruczy jakby chcial spac i przymyka oczka a za chwile sie wygina z placzem :( a łosoś jednak mu nie smakuje, wywala język i nie chce otworzyc buzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lososia to obrywy dostaje kot...zostawiam troszke w sloiku ;) Szkoda ze wyboru nie ma tylko losos z marchewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala wiem że Brajan ma podobnie 'naelektryzowane' włosy jak Zuzia tylko że pierwszy raz widziałam takiej długości włoski jak u Zuzi. A teraz obejrzałam Brajana. Super mają te kudełki. Nie wiem czemu ale wspólnego maila muszę otwierać tylko przez IE, bo w Mozilli nie chce się otworzyć. Kacper zjadł ładnie łososia z żółteczkiem, wcześniej opróżniając moje cyce do cna. Ma spust, że hoho. Teraz przyszła babcia i go bawi a ja mam luzy. Mąż właśnie dzwonił że wraca spod W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, ten lek to Elofen. Trochę dziwne, bo tam jest napisane, że nie podawać dzieciom poniżej 2 lat. Goja, skierował Cię do chirurga a nie ortopedy? Kurcze teraz się kapłam, że niepotrzebnie dałam mu na wieczór łososia bo jeszcze tego nie jadł a jak się będzie coś działo to akurat w nocy. Ale może nic mu po tym nie będzie... Camerata długo piszesz do nas tego pościka. ;) Wivi, a odnośnie tego, że byś chciała, żeby Wojtuś wstał a ja odwrotnie to zawsze jest tak przewrotnie, że się chce tego, czego się nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam wreszcie ten drugi filmik bo się nie chciał otworzyć. Brajanek po prostu wymiata. Gęba się sama śmieje jak się go ogląda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki :) Kurcze wczoraj dostał kaszkę z glutenem i dzisiaj całe policzki obsypane- same czerwone kropeczki :( Mieliśmy dzisiaj iść do przedszkola ale niestety małego nie zostawię, a tym bardziej nie zabiore bo jest taka maruda że szok. W czwartek w innym przedszkolu mają dni otwarte więc pójdziemy tam zobaczyć. Mamy 3 przedszkola blisko, ciężka decyzja mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasnał gad mały, cieżko oj ciężko mu to szło. Chciałam się pytać, czy możecie polecić jakieś zabawki takie bardziej już skomplikowane? Bo grzechotki są już nudne a od pianinka mnie boli juz głowa bo ile można ;) Tyle jest tego ze nie wiadomo co wybrac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokostka nasyp troche ryzu w butelke po napoju :-P u mnie i mala to uwielbia i maly lubil :-P x tralala pewnie wybieraj w przedszkolach jak mozesz. ja zapisalam olka heh na dzien dzisiejszy "tylko" 200 dzieci jest zapisanych a do konca marca jeszcze daleko :-P x de mag ogia przypomnialo mi sie, nie tylko dzieci mamy podobne ale z tyn.pedantyzmem tez mamy nie latwo hehe tez nienawidze brudnej kuchni rano! zawsze wieczorem musze ogarnac by rano wejsc do czystej, wstawic sobie wode na kawe i lepiej dzien sie zaczyna odrazu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorcie sie nie odzywa... demka jet napisane z powyzj 2 lat jak na wszystkim...ponizej po prostu nie bylo badan robionych...lekarz decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demagogia - dostałam do chirurga bo u nas ortopeda to tylko prywatnie a jak na nfz to okropnie długo trzeba czekać. xxxxxxxxxx Co do zabawek to mój uwielbia butelki plastikowe i klawiature:P Ma swoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, pedanci mają ciężkie życie. Szykuje się powtórka z wczoraj. Wykąpany, pojedzony a spać nie chce. A jak go biorę pionowo to by się wściekł tak mi próbuje ugryźć ramię. Jeżdżę z nim w wózku po kuchni - ja w szlafroku, on w pajacu. Podeślę potem fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur... powtarzam to po cichu po tysiąckroć i mówię draniowi że nie będzie miał rodzeństwa, bo więcej dzieci nie chcę!!! No nie będzie gad spał a niedługo minie już 6 godz. jak nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×