Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Asiu kochanie ja jestem jak najbardziej ZA! :) Nie znam procedury ani jak to przebiega i szczerze nie interesowałam się tym nigdy bo jak ma powstać przez to nowe życie to czemu nie?? A Polcia jest najlepszym przykładem że warto!!!! Pisała tylko coś że się zabija, a normalnie podczas okresu też lecą komórki nieżywe a i facet miliony plemników wywala do kosza.. Więc do mnie ich logika nie przemawia :) Cieszę się że jest taka opcja i że jest Polcia!!!!!! I Bardzo Was kocham :* To tak żebyś się uśmiechnęła, powiem Ci że Brajanek się dzisiaj obudził bez spodni :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ale jestem niewyspana ale to nie przez Kacpra tylko przez to, że poszłam późno spać, bo przed północą a obudziłam się po 4. Straszne głupoty mi się śniły i obudziłam się mocno zmęczona. Tak bym się walnęła do łóżka a nie umiem spać w dzień. Tralala, coś te nasze pociechy podobnie się zachowują. Jako że Brajanek jest do przodu o 2 kroki to czekam aż mu wyjdzie ząbek, bo wtedy jest szansa, że i u nas się wreszcie pojawi.:D Co do tarki to ja mam plastikową i tylko na niej trę, bo wtedy taki fajny mus wychodzi. Ja też nie rozumiem Kościoła pod tym względem, bo przecież jest tyle par, co nie może mieć dzieci i to jedyny sposób, żeby je mieć. Zresztą jak wierzę w Boga tak instytucja Kościoła niezbyt mi się podoba. Dziewczyny, wkurzyłam się jak zobaczyłam na słoiczku jaka jest zawartość tego łososia w słoiku. Chcę mu sama zrobić. Myślicie, że można kupić takiego łososia, ugotować, zmielić i dać dziecku z jakąś jarzynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nocka w miarę ok czyli wyspałam się z małą w łóżku. Nie dało się jej odłożyć bo się momentalnie budziła i popłakiwała. Pchała ciągle kocyk do buzi. Mam nadzieję, że się nie przyzwyczai do spania z nami. Co do tematu In vitro to Asiulka ja również jestem ZA!!!! Nigdy nie wnikałam o co to dokładnie chodzi bo po prostu mnie to nie dotyczyło ani moich znajomych ale uważam, że jak to ma pomóc parom mieć swoje upragnione dziecko to nie rozumiem czemu ma się zabraniać to robić. Temat kościoła to temat rzeka jak dla mnie... Ja wierzę w Boga ale do kościoła chodzę naprawdę sporadycznie. Denerwuje mnie ta cała instytucja nie wspominając o nastroju panującym w kościele. Ludzie posępni, smutni. Jak przychodzi do śpiewu czy modlitwy gdzie w słowach jest np. "radujmy się" a ludzie prawie płaczą to śmiać mi się chce. Nie wspominając już o spowiedzi gdzie dla kościoła grzechem jest używanie antykoncepcji itd.... Na samą myśl, że mam iść do spowiedzi przed chrztem Emilki mam ciarki na skórze.... X Demcia wydaje mi się, że spokojnie można kupić łososia i kawałek ugotować na parze i zmiksować go. Dodać ziemniaczka czy co tam chcesz. My często jemy łososia więc następnym razem też dam go Emilce do spróbowania. X Basiu nie wiedziałam o tej tarce. Super, że napisałaś!!! Ja ciągle trę na takiej metalowej. Kiedyś teściowie kupili nam taką plastikową ale gdzieś ją rzuciłam w kąt. Teraz muszę ją wyciągnąć. Buziaki za tego posta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demko....ech...taka zawartosc jest celowo kochana, dopiero po chyba 8 i dalej jest wiecej ;) daje sie tylkomiles tam gram na 100 gram jarzyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ca erata ale po co do spowiedzi masz grzechy? Nie sadze....grzech to zlamanie ktoregos z przykazan jakie dal nam bog...a bog nam dal dekalog...zabilas kogos czy jak? Bo sie bac zaczelam hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka heh nie zabiłam kogoś :) ale ja jak chodziłam do spowiedzi to robiłam rachunek rozgrzeszenia z książeczki co dostawało się do komunii chyba. Tam są grzechy jakby wymienione. Pomocnicze pytania. Grzechem jest nie chodzenie do kościoła, nie przyjmowanie komunii w okresie Wielkanocnym, antykoncepcja itd.... źle bym się czuła idąc do komunii bez spowiedzi. Ostatnio byłam do spowiedzi przed chrztem Kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już widzę miny teściów i mojego taty jak bym nie poszła do komunii. Nie znoszę takich pokazówek no ale co zrobić. A Ty Asiulka chrzciłaś Polkę bo już nie pamiętam...przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadajmy o religii eheheh ale mysle ze przed bogiem nie masz grzechow co najwyzej przed ksiezmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Asiulka :) Mój mąż też wychodzi z założenia, że dla niego pewne rzeczy, czyny nie są grzechem i tyle.....może też tak zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie lepiej nie wkraczajmy w temat religii chociaż fajnie jest, że możemy na każdy temat pisać :). Moja Emisia śpi już ponad godzinkę jupiii :) pewnie zaraz się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia hehe Brajanek już ma ząbka ;) jeden ale jest :D równo na 7mies mu się wybił :) Też do kościoła chodzę od święta, właśnie ze względu na ten ponury nastrój. Po takiej mszy się czuję jakbym miała doła :P Ciemno, zimno, wyją te babcie moherowe eh.. Marzy mi się taki amerykański kościół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa tylko dodam sprosotwanie ja kosciol porzucilam zanim sie zaczelam starac o dziecko...jak sie staralam to zawiodl mnie sam bog moj...a moj byl idealny..pisalam Basi, uosobienie dobra :) bo ja wierzylam ze boj jest tylko dobry, milosierny kochajacy itd...nie wymierza kar i nie robimkrzywdy...no ale ten swiatopoglad tez runal i teraz wierze w szczescie i ufam dobremu losowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciakom w wieku naszych przy ilu obecnie zbija sie goraczke?? Mamy 38 po szczepieniu, robie okladzik delikatny na glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój lekarz mówi że od 39 i ja tak robię, ale niektórzy mówią że po 38 już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asiulka
pytam z czystej ciekawości, bez żadnej "napinki", dlaczego wobec swoich poglądów religijnych zdecydowałaś się ochrzcić dziecko w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na spacerku, pogoda cisną, słońce i -4 aż chce sie żyć! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mieszkam w kraju jakim mieszkam...dziecko ktore w klasie nie idzie do komunii to dzis czarna owca...ja to rozumiem ale czemu mam swoja osmiolatke skazywac na radżenie sobie z krytyka? Bedzie miala 15 lat to sie buzia obroni ale majac 8?? A dzis to dzieci sa okropne ale ich rodzice jeszcze gorsi...takzeglow ie po to by ja chronic...ja pamietam jak moja mama jak mialam nie wiem moze 12 lat raczyla mnie powiadomicze jakas tam ania w klasie jest adoptowana, nie wie co mnie to obchodzilo wtedy w ogole bo ja bylam bardzo rozumnym dzieckiem ale nie miej jednak moja mama ńie miala taktu bo. Inna 12 latka wykorzystalaby to pewnie zatruwajac dziewczynce zycie...a co moja corka zrobizfaktem ze bedzie ochrzona i bedziemiala komunie to jej sprawa...a mozebedzie jak ja jako dziecko popylac do kosciola 6 dni w tygodniu i spiewac w chorku koscielnym i jezdzic z nim na wyjazdy...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszące z komórki, ale Wam ciekawe słowa czasami wychodzą. Sama nie wiem co raz Asiula napisała a teraz Ita. Chyba miało być, że pogoda piękna hehe. A u nas ziąb jak nie wiem, skoczyłam sobie do Biedronki, mały nawet nie wiedział, że mnie nie było, bo spał dwie godz. Ja nie wiem jak to jest, że o której godz. by nie poszedł to zawsze pełno tam ludzi. Kupiłam mu bluzeczkę na 74 taką do chodzenia po domu, nie za piękna ale może być, ważne, że niebieska ;) i zdałam sobie sprawę, że wczoraj te dwie bluzeczki i dziś jedna to są pierwsze rzeczy do ubrania jakie mu kupiłam, bo jakoś na 74 nie ma za dużo bluzeczek. A nie, kiedyś mu też dwie pary rajstopek na teraz kupiłam, bo nie miał żadnych. O religii to rzeczywiście lepiej nie gadać, każdy ma swoje sumienie i robi jak uważa. Tralala, wiesz, jak pisałam o ząbkach i Brajanku to się trochę wahałam, bo mi się zdawało, że chyba coś było na rzeczy ale nie byłam do końca pewna. To teraz mam nadzieję, że i mojemu coś wreszcie wyjdzie. :D A Kacper cały czas śpi tak jak na tym zdjęciu Brajanek, już się przyzwyczaiłam. A, widziałam też ten garnuszek podróbkowy, ciekawa jestem jak gra. Bardzo absorbujący jest ten garnuszek, zwł. wywalanie z niego klocuszków. :D Asiula, bo Ty oblatana w tym temacie. Myślisz, że tego łososia czy każdego mięska dlatego jest tak mało, bo wyliczyli, że tyle dziecko powinno zjeść czy dlatego, żeby obniżyć koszty? Pola ma 71 cm? Mi się zdawało, że więcej, bo na mojego 68 jest już maławe, więc pewnie ma ok. 70 cm a Pola na bank jest od niego dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalam sobie spokoj z kosciolem tuz po bierzmowaniu oo tym jak ksieza odmowili bierzmowania dwom kolegom bo smiali sie na jeden probie a chodzili ze mna na przygotowania dwa lata!!! Poszli do innego kosciola i dostali od reki bez przygotowan...wtedy to na drugi dzien po bierzmowaniu powiedzialam dosc...moze slaby powod ale tak sie nie robi...ksiadz nie jest wyznacznikiem czegokolwiek...a kosciol to budynek...bog jest wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka gdzies w schemacie widzialamze na 100 g jarzynek to chyba 10 g miesia lub ryby wiec pewnie po to...musialabym jak gdzies bede przeczytac na sloiku po np. 10 miesiacu ile tam jest miesa czyryby...mysle ze by nie oszczedzali a cene podwyzszyli bo rodzic i tak kupi...wiec jak sloik ma 120 ml i pisza 18% losos to i tak chyba ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerber po 6 miesiacu ma sloiczek samego kurczaka i indyka po to bys mogla do tego sama cos wykabinowac i sama laczyc...ale mysle ze nie po to by dac cay sloik samego miesa hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pisze bo mam chwile czasu bo mloda poleguje po szczepieniu ale zaraz znowu ciotka jaks wpada wiec juz mnie nie bedzie i bedzie spokoj hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKostkaaaa
Nie moge sie zalogowac na moje konto, zapomniałam hasła a mam na nowo przegladarke zainstalowana i dupa blada hasła nie ma. Wivi - babcia twierdzi że go zmarnuje, bo nie daje mu słodkich herbatek, kaszek i nie dosładzam obiadków (!) Olewam ją ale wkurzające jest to gadanie. Kostek samej marchewki też nie chce, wczesniej miał jakieś uczulenie od marchewki ale podałam teraz mu po 3 tygodniach przerwy zupkę marchewkową z ryżem z hipp i jest ok. Demagogia - to ja o zabawki pytałam:) Świetne są, muszę pomyśleć co kupić bo u nas problem z miejscem, bo mamy jeden dość mały pokój i muszę mieć gdzie to trzymać :) Basia - tarkę pamiętam plastikową z dzieciństwa, więc coś w tym jest. U mnie w domu jabłka i ogólnie owoce kroi sie nozem porcelanowym bo zawsze mama mówiła że od zwykłego metalowego traci się witaminy. Goja - my na paszport dla małego czekaliśmy niecały miesiąc, teraz nie ma jeszcze "sezonu" na paszporty więc warto robić. Później kolejki do składania wniosków i po odbiór są masakryczne, przynajmniej w poznaniu. paszport dla dziecka 30zł, dla nas 140zł Asiuka - nie przejmuj sie, popatrz na najwieksze szczescie ktore masz czyli Polcie :* Ładne postępy widze robicie :) Mój też beksa jak mu się zabierze zabawkę. Czekam aż Kosti zacznie nadawać jak Polcia - lalala i takie tam, bo na razie wszystko z "g" mu wychodzi i piszczenie. Ita - babcia nawiedzona, to fakt. niestety mieszkamy w jednym domu, teraz mam od niej troche odpoczynku ;) Szukaj lekarza jak Cie cos niepokoi, lepiej chuchać i dmuchac niz pozniej załowac ze sie nic nie robiło. oczywiscie zakładamy ze jest wszystko ok :* Camerata - u nas przed chrztem dostaje się kartki i musisz isc do spowiedzi bo trzeba miec podpis :/ Inaczej nie ochrzcza dziecka. Tralala - garnuszek świetny, i faktycznie wyglada jak FP :) Kostek śpi prawie 2 godziny już, a w nocy mi sie budzi co 2 godziny i trochę to jest uciążliwe. Nie wiem czy z głodu czy zeby czy nowe miejsce. Wasze dzieciaczki tez tak sprężynują? on by wiecznie mi skakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKostkaaaa
to ja jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKostkaaaa
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia- gra fajnie, nie piszcząco, w miare milo dla ucha ;) i nie za glosno :) Brajana ostatnio interesuja takie większe zabawki, z tych malych to jedynie gryzak wrócił do łask ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×