Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

A...ga..ta ja szydelko mam wiec jutro wybiore sie po wloczki :) bo mnie porazilo szczescie ze taka czapa wyszla Ci jako pierwsza... Kiedy moge dac dziecku startej surowej gruszki lub np. Maliny czy truskawki surowe? Bo Pola je jogurt tylko naturalny gerbera i dalabym jej do tego owoca a nie chce papek ze sloiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dawalam malej ugotowanego kurczaka, takie ladne miesko z uda wyjete...samo jadla jak szalona nawet kawalki jej nie przeszkadzaly, gryzla i memlala...ale jak dostala kawalek rozgotowanego brokula to juz rzygi...wiec zamoczylam wszystko w marchewce ze zloiczka i jadla ladnie, dzis ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym juz tez przeklula uszy ale ten gamon na bank by o cos kolczykiem zahaczyl i bylaby tragedia wiec musze pozekac jak zrozumie ze na uszy trzeba uwazac na takie z kolczykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka a jaki masz rozmiar szydelka? Mamomkostka a Ty jaki polecasz? Ja mam 02, nie za male? To znaczy zeby za dlugo nie machac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy od rana i to wczesnego dzień pod znakiem kupy. Mały obudził się tuż po 3 nad ranem, zrobił kupę, wzięłam na przewijak a tam mała kupka, więcej to było bąków. Odczekałam, ale że nic więcej nie zrobił, to ściągnęłam pieluchę i w momencie zakładania nowej poszła dalsza część kupska tak, że zafajdał trochę nowej pieluchy i trochę tetrowej, którą miałam pod dupką na przewijaku. No nic, przebrałam, wsadziłam go do łóżeczka, a sama poszłam umyć ręce. Przyszłam, wzięłam go do łóżka na karmienie, usnął, za chwilę się wierci i wstaje. Wącham dupsko, znowu kupa. Jejku, nie spał ponad godzinę, dopiero ok. 4:20 usnął. Wstał o 6:40, zawołałam męża, żeby go wziął a sama jeszcze usnęłam prawie na godzinę. I mu się wszystko poprzestawiało, bo usnął na pierwszą drzemkę dopiero teraz 3 godz. po obudzeniu się. Asiula, ale ja dobrze zrozumiałam Twojego posta. Zauważ, że napisałam "poczekaj jak Ci zacznie czworakować i się wspinać na wszystko" a więc wiem, że teraz jeszcze tego nie robi i męczy się, bo dopiero próbuje wstawać. Oczywiście są zabezpieczenia ale męczące jest samo to ciągłe czuwanie nad dzieckiem jak raczkuje i się wspina. Bo nie wierzę, że mimo zabezpieczeń nie będziesz czuwać nad Polą i chodzić za nią krok w krok, przynajmniej na początku jak jeszcze nie będzie taka stabilna. Przeoczyłam, że Brajanek zrobił sam parę kroków. Fajnie. :) I proszę Igorek sam wstał w łóżeczku. Brawa za postępy! Taka tam Aga, ale masz dużą pannicę. Jakie ma piękne długie włosy. Michałek przefajnie marszczy ten nosek. I widzę, że też lubi gryźć nosy jak mój, tylko ja mu nie pozwalam, tzn. zawsze się odchylam jak chce mnie 'ugryźć'. Tralala, ale uchwyciłaś ząbki Brajankowi. Ślicznie. I proszę, chyba pierwszy raz widzę Brajanka naburmuszonego hehe. A na tym pierwszym zdjęciu to jakby nie on, włoski takie przylizane. Agata, prześlicznie Ci wyszła ta czapeczka. Kurcze, mam mnóstwo włóczek i szydełek, aż mnie kusi, żeby mojemu zrobić takie cudo. Jak się uda to w poniedz. idę do mojego lekarza. Szkopuł taki, że teraz przyjmuje podobno tylko po 7 osób na dyżurze, więc nie wiem jak będzie. Chodzę państwowo do szpitala, bo mam 2 kroki. Zawsze czekałam najwyżej 15 min. W ciąży też tak chodziłam, bo prywatnie musiałabym jeździć godzinę w jedną stronę do Szczawnicy. Na usg tak jeździłam i zawsze był poślizg w przyjmowaniu, raz czekałam u niego nawet 2 godz. a niby prywatnie i płaci się właśnie za to, żeby nie czekać. A tu mnie przecież tak samo zbada i szybciej to załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez Chcialabym nauczyć sie robic śliczne czapeczki dla niuni Ale nie wiem Gdzie moge znalezc jakies fajne filmiki Ladnie wytłumaczone itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie do mnie dotarlo ze dlugo z matka nie gadalam...z przyczyn wiadomych ona piersza nie dzwoni bo to moj obowiazek...ludzie czy do Was rodzice nie dzwonia tylko bawia sie w jakies chore jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - też zapomniałam pogratulować Brajankowi!!! On jest tu przodownikiem wśród maluchów:P xxxxxx demagogia - a po co idziesz do lekarza? Chyba cos przeoczyłam. xxxxxx asiulka - u nas ulubioną piosenką jest kołysanka "Ach śpij kochanie" w moim wykonaniu:) xxxxxx ita - ale zazdroszczę wam wyjazdu!!! Super, bawcie się dobrze! xxxxxx ardi - ja miałam wymrażaną nadzerkę, ale to przed pierwszą ciążą. Trwało chwilę i nic nie bolało. Tylko płaciłam za to drogo 400 zł, bo wymrażanie nie jest na nfz. xxxxxx Jestem własnie w domu na okienku. Dobrze że mam tak blisko:) Pobawiłam się z Igorem i polożyłam go spać. Właściwie to nic mi się nie chce, na 13 musze wyjść. Co do zabezpieczeń to my kontakty mamy pozatykane. No ale Igor się ciągle wywraca na podłodze i wali głową. Patrze na niego cały czas jak się bawi, bo różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - my z mamą do siebie nie dzwonimy, piszemy smsy albo sie odwiedzamy. przynajmniej raz w tygodniu wpadam z dzieciakami, wiec nie ma po co dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, czapeczka super :) Jak na pierwszą to rewelacja :) Asiulka, ja body jak rekawy są ok a na długość krótkie to zakładam przedłużacz do body. U nas młody w łóżeczku turystycznym nie chciał za bardzo spać, oby Polci odpowiadało :) mój uwielbia piosenkę z serialu "na wspólnej" :D i wszystkie które śpiewam. Na szczęście zapomniał o piosence "zima zima zima" :D Ja młodemu daję do kaszki ryżowej mrożone maliny przetarte przez sitko, i jest ok. Szydełko mam nie wiem jakie, bo starły mi się oznaczenia już :D ale im grubsza włóczka tym grubsze szydełko, bo się namachasz :D Ita, zazdroszczę wyjazdu :) Demka, oddaj trochę kup bo ja czekam aż młody zrobi. Zapchał się obiadkami z marchewką i znowu mamy postój. Miałam od rana plany na zakupy iść, a tu telefon, że moją mamę pogotowie z pracy zabrało. Pojechałam, i musiałam ją zabrać do domu bo powiedzieli, że jej nie zdiagnozują bo skomplikowany przypadek. Teraz tata pojechał zrobić tam porządek, zobaczymy czy coś zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe Brajanek dziękuje :) goja- ale Brajanek jest jeden z najstarszych :) W sierpniu pierwszy hehe :) asiu są takie przedłużacze do bodziaków jak są za krótkie a na szerokość ok :) :) ardii- u mnie ktoś miał wypalaną nadżerkę i ponoć nic nie czuć tylko zapach nie miły ;) Nikola ostatnio dużo gorzej słyszy, muszę do niej mówić bardzo głośno a i tak czasami mimo że patrzy na mnie to nie wie o co mi chodzi.. :o czy to też może być przez tego trzeciego migdała?? Kurcze na usunięcie musimy czekać 3miesiące, bo prywatnie 500zł chcą!!!! Gdyby było za 200zł to teściowa by jej to opłaciła, ale 500zł to przegięcie i to ostre.. Właśnie kończę sprzątać póki Brajanko śpi, bo po 15 przyjeżdza teściowa i pójdziemy na zakupy chyba jakieś jeszcze, bo jutro wracają do niemiec już niestety :( Ja już na całe szczęście mam za sobą przewracanie się i uderzanie głową w podłogę ;) ale trochę tego było, na końcu już nie reagowałam jak nie płakał mocno.. teraz to tylko siniaki nabija jak wstaje a mała ciągnie go za nogi, albo go popycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja mam szydelko 4,5. teraz sobie kupie troszke wieksze, jestem w trakcie drugiej czapeczki, ale tą zrobie taka jakby z siateczki, na wiosne. na yt jest pokazane jak zrobic czapke, ale wszyscy zaczynaja od gory, ja zaczelam od dolu, kilka razy mierzylam na Milence jak wychodzi xxx tez sie balam ze zahaczę czyms o kolczyk, ale ma takie malutkie i nic sie nie dzieje, musi je nosic przez 9 tygodni, pozniej przebiore, na chrzest dostala zlote z angielskim zapieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dosc tego sniegu i tej zimy.Wczoraj tak mi buty przemokly 😡 ze musze skleic podeszwe bo ja zgubie a nowych kozakow nie mam zamiaru kupowac grrrrr.W sumie mam jeszcze jedne ale na obcasie 9cm wiec odpada. ***Dema on tak sie zawsze czai zeby tylko zlapac:) ma 2 zeby wiec trzeba uwazac:) Lubi bawic sie z siostra maltretujac jej twarz:P nosa marszczy na potege:D ***Trala moja cora sierpniowa ale 2003 :):D jesli chodzi o tabsy to biore Symonette.Place 25,49 za opakowanie.A ***Ita ale super masz z tym wyjazdem.Relax :classic_cool: ***Asiula pozostaje mi tylko powiedziec ze troszke musisz sie pomeczyc.Taki etap i nic nie poradzisz.Dzieci szybko nabywaja nowych umiejetnosci wiec ani sie obejrzysz i juz bedzie brykac:)Na wszystko przyjdzie czas.Asia jak spotykaja sie nasze rodzinne czworaczki to Michal zabiera im zabawki,szarpie,ciaga za uszy masakra taki zboj.Juz nie raz podrapani chodzili bo jak capnie reka.Jakiego pchacza kupilas??? Ja mam takiego http://www.ceneo.pl/13546121. ***Karolinko 👄 jak u lekarza? ***Kasiula jestes jeszcze w Polsce? ***Ardi czemu placisz skoro wypalanie nadzerki jest ref?? ***Sikorka jak w pracy. ***Niki sorry ze to napisze ale to totalny psychol.Wspolczuje ci.Nigdy nie zrozumiem jak takie rzeczy mozna robic najblizszej rodzinie:(Trzymaj sie 🌻 ***Xara jak butelka sprawdzila sie?? Ide bo juz jeczy ejjjjj :P Pozdrowionka ze slonecznej polnocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej...u nas kiepsko coś...chyba mam depresją jakąś wiosenną...jestem uziemiona w domu od niedzieli, chodzę po kontach i ryczę:(Święta były nijakie, powiedziałabym nawet, że kiepskie:(Nadrobię Was później, tak chciałam się tylko odezwać;(Mąż ma jutro urodziny, a ja się pozbierać nie mogę:(Na dodatek właśnie się dowiedziałam, że ktoś mnie perfidnie oszukał i zastanawiam się, czemu jestem taką idiotką, że wierzę w czyjeś słowa i chociaż było tak setki razy już, zawsze mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej:(Przepraszam za ponury nastrój, postaram się Wam później ładnie poodpisywać:(Posyłamy buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Matko ehh po "kątach" miało być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :* tylko na chwilke nadrobię was później bo nie mam czasu a wczoraj nie miałam kiedy zagladnac :( Gabrys u lekarza ok nie potrzebny berodual na razie bo po pulmikorcie zaczal ladnie oddychać nasza pediatra skonsultowala się z alergolog i obie sa zdania ze powinnam się skonsultować z pania prof. z łodzi to jest alergolog pulmunolog i jest ordynatorem na oddziale w szpitalu co wam pisałam pokieruje nas na oddzial zdiagnozuje i poprowadzi z lekami bo nie chcą na oslep nic dawac bo jest za maly co mi zresztą odpowiada bo to jednak sterydy poza tym to nic się więcej nie dowiedziałam bo oboje byli tak niespokojni ze chciałam jak najszybciej do domu wracac :( xxxx aha od wczoraj cwicze A6W moja kondycja rowna jest 0 bo brzuchol mi odpada :D:D:D ale mam nadzieje ze dam rade i wytrwam :) zajrze później buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam aga Chodze do mojego gina panstwowo ale powiedzial ze w gabinecie odpowiedniego sprzetu nie ma i musze przysc do jego prywatnego gabinetu i platnie to bedzie... Nie wiem dlaczego;/ Tralala Blagam chuchaj i dmuchaj na uszy... Moja choroba zaczela sie w wieku moze 8 lat i ciagnie sie do dzis czeka mnie szereg operacji w tym implanty kosteczek sluchowych i radykalna poprawa sluchu a to wszystko pod Warszawa. Wyberz sie do naprawde polecanego laryngologa w waszym miescie nie ma co zwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Basiu 🌻 ***Ardi nie przyszlo ci do glowy skonsultowac jeszcze z innym lekarzem? Dziwne ze nagle w prywatnym ma sprzet???.Ja mialam wystawiona bledna diagnoze:O pani doktor stwierdzila ze nie wie czy mialam peknieta szyjke czy tez malutka nadzerke wiec na wszelki wypadek wypalila:O trwalo to kilka sekund.Szybko zmienilam lekarza.Mialam zrobiona kolposkopie ktora nic nie wykazala procz malej blizny po wypalance na szyjce. ***Karolinko i jest male swiatelko super 👄 Zapomnialam napisac ze zszokowala mnie dzis cena bobofruta w rossmanie 3,79 a przed swietami kupowalam za 2,99-rabat. ***Macie juz umowione wizyty kontrolne miedzy 8-9 miesiacem.Mam taka w przyszlym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralaa - problem ze słuchem jest związany z trzecim migdałem. xxxx Ja padam:( Zła jestem na meża, bo ma urlop i palcem w domu nie kiwnął. Ciężki będzie ten miesiąc... Pewnie będziemy się codziennie żarli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala, tak jak pisze goja, trzeci migdał może powodować takie zaburzenia słyszenia. Jaki Brajanek nosi rozmiar spodni? Mogę Ci wysłać rozmiar 74 po Kostku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mamo Kostka- Brajanek zaczyna właśnie nosić 74 :) a ile byś chciała?? Wiecie co ale mi smutno a jednocześnie jestem mega zła na konowałów :( taka smutna historia się zdarzyła u bliskich znajomych :( zaraz Wam opiszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja koleżanka bardzo bliska, miała mega problemy i lekarze powiedzieli jej że prawdopodobnie nie będzie miała dzieci- na 99,9% - ale przypadkiem im się udało i to od razu bliźniaki, więc radość ich i nasza nie miała końca. Chcieli mieć niespodziankę i nie znać płci aż do porodu.. Termin wyznaczył na 20.04, dzisiaj dzwonił jej mąż, że zaczęła się akcja.. i kazali jej rodzić SN bliźniaki!!!!!! I tak się to skończyło, że pierwsza urodziła się dziewczynka, 2 100g, ale niedotleniona bo się pozawijała w pępowinkę i nie wiadomo czy będzie wszystko ok, a drugim serduszkiem okazał się chłopiec 2 460g, ale niestety się udusił :( kurcze, jak można kazać kobiecie rodzić naturalnie bliźniaki :( Uwierzcie, facet dzwonił do mnie i płakał :( Nie wyobrażam sobie co czują jak ja tu siedzę i ryczę jak bóbr :( Cudem im się udało w ogóle zajść w ciążę i jeszcze jakiś konował zrobił taką krzywdę, nie mogę pojąć tego :( Trzymajmy kciuki za Amelkę (ich córeczkę), żeby walczyła i było wszystko dobrze!! Smutno mi.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie macie rację w jej przypadku napewno to od migdałka tylko prosze was UWAŻAJCIE NA USZY SZCZEGÓLNIE. Żylam wiele lat ze świadomością, ze mam niezlosliwy nowotwór wielu lekarzy to potwierdzało po głupich wymazach a jeden jedyny lekarz położył mnie do szpitala wykonał szereg badań tomografię glowy. Okazało sie ze to paciorkowiec Ale kosteczki słuchowe mi wyniszczyl. Mam obustronny niedosłuch nauczyłam sobie z tym radzić w szkole nauczyciele mówili cicho wiec czytalam z ruchu warg. A to wszystko od ZWYKŁEGO ZAPALENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×