Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

hej u mnie 1,5 kg na plusie po świętach:P Ale w nosie to mam, w koncu codziennie tak nie jem. Poza tym Igor zaczął raczkowac i chyba wyrzynają mu się zęby, bo smarka i jest nieznośny. Dzisiaj mu nagotowałam obiadów na 2 tygodnie, bo słoiczkowych nie chce jeść. Nic mi sie nie chce, młody spał mi dzisiaj dwa razy po pół godziny a tak to ciągle buczy:( Mąż mnie wnerwia do tego. Do tego miesiąc się dopiero zaczął a my już jesteśmy spłukani:( Nie wiem jak w tym kraju mozna normalnie żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goju- mój też nie chce słoiczkowych. Mam tyle słoików bo koleżanka dostaje w Caritasie a że jej dzieci mają 2 i 3lata to mi dała, normalne BobiVity zupki. Na razie mieszam mu z ziemniaczkiem ugotowanym i z jakimś warzywem i jakoś zjada bo szkoda mi wyrzucić. A jak zrobiłaś na 2tyg, to zamroziłaś?? Też bym mu zrobiła na kilka dni, ale jak świeży to do lodówki na max 2 dni.. Brajanek ma limo pod okiem a drugie na czole :o Nikola go tak doprawiła.. Jak on wstaje i już stoi to ona go ciągnie za nogi ehh :o Nie zawsze zdąże zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Taka tam aga- a ile ma Twoja pannica? Ja chyba coś przegapiłam :) nie wiedziałam że Michałek ma siostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dzewczyny jak dobrze ze juz po swietach... w niedziele moj ojciec popil i znow odstawil cyrk, wyrzucil mokego brata z domu, mame tez, zakazal im zblizac sie do loduwki, bo nie pracuja to niech nie jedza... matce kazal spac na podlodze... w poniedzialek wzial wszystkie papiery domu,akty notarialne itd i powiedzial ze wszystko , caly dom odda swojemu bratu --- nawiasem mowiac najwiekszemu babiarzowi --- a my wszyscy mamy sie wynosic. . . poszarpalam sie z nim, dostalam w twarz .. ale slowa bola bardziej . myslalam ze jak bede dorosla to nie bedzie mial nade mna wladzy. a mam 26 na karku i ciagle sie go boje . najgorsze swieta w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ojjj niki :( a wy mieszkacie z rodzicami?? kurcze ale glupia sytuacja :( bardzo bardzo współczuje i przesyłam przytulasy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - mroże w takich plastikowych kubeczkach, akurat mają po 200 ml. xxx niki - boże, współczuję... Brak mi słów... xxx A mój dostaje szału na maxa! Spał mi teraz pół godziny i znowu ryk! Na noc chyba pójdę do drugiego pokoju, bo mój mąz ma od dziś urlop. Niech zobaczy jak to jest codziennie wstawać do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, aż mnie zmroziło jak to teraz przeczytałam. Bardzo Ci współczuję i całej rodzinie również. Przykre to bardzo. :( Tralala ja myślałam, że to był żart co Ci Twój D. powiedział. Chodzi mi o to 'bawienie się w rodzinę'. Bez komentarza. A mój Kacper też chodzi ciągle poobijany tylko on sam sobie nabija guzy, bo nie zawsze zdążę go przytrzymać jak się gdzieś wspina i rąbnie głową o półkę. Goju, no tak, Święta tylko 2 razy w roku, to można troszkę poszaleć. Mam mniejsze wyrzuty, pocieszyłaś mnie. :P A co do zachowania Igora to mam poczucie, że u nas jak już się zęby będą przebijać to też będzie podobny Meksyk. Asiulka, zapomniałam napisać, że miałaś super farta, że się wtedy wróciłaś do domu. Mogło być też tak, że jakiś sąsiad by zauważył, zamknął drzwi i wziął klucze do siebie. Mogło ale nie musiało i dobrze, że nikt nic nie zdążył wynieść. Mi to chyba mąż by na zawsze odebrał klucze i nie pozwolił nigdzie wychodzić. ;) Karolinka, jak tam po lekarzu, bo myślałam o Was o tej 15-tej. A tak w ogóle to z jakiego rejonu Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) I mamy po świętach. Asiula, rozumiem doskonale co przeżywasz, Kostek na czworakach zapieprza jak szalony, teraz ani na minutę sam nie może zostać. Zaczyna wstawać i w niedzielę pierwszy raz nam spadł z łóżka :( Jak pobudka w nocy na mleczko to pozycja do czworakowania w gotowości :) Karolinka - jak tam Gabryś? Biedaczek tyle choróbsk go dopada :( Demagogia - ja też tęsknię za leżącym dzieckiem. Tylko jak widzi kogoś obcego, albo kogo rzadko widuje to jest chwila spokoju bo młody czuje się zawstydzony :D Jak Cię niepokoją te plamienia to zadzwon do lekarza i zobaczysz co powie. Agata - pochwal się czapką :) Ja zaczęłam dawno dawno temu i tak leży, ale zrobiłam kuzynowi Kostka na szydełku angry birds i jestem zadowolona bo się strasznie ucieszył :) Jeszcze mam zaczęte pół serwetki, ciekawe kiedy skończę. Ardi, u nas w pępku nic nie ma więc nie pomogę. Trala, fajnie że tabletki służą :) Faceci są czasem bardzo wkurzający. Niki - współczuję Ci takich świąt. Dopiero teraz się ogarnęłam, rano przyszła moja przyjaciółka i pół dnia sobie siedziałyśmy, Kostek bawił się z ciotką nową kierownicą którą mu przyniosła, a potem wypad z moją mamą na zakupy z których wróciłyśmy bez niczego. Święta oprócz soboty uznaję za udane, groźby że będe mieć focha u teściowej tak jak on całą sobotę, na męża podziałały. U teściowej nawet było znośnie. Jutro muszę lecieć na zakupy przed chrzcinami, co by później był spokój. Kostek ma bunt przy zasypianiu, trzeba na siłę go usypiać bo ważniejsze jest czworakowanie i wstawanie. Dostał pierwszy raz w święta obiadek z łososiem. Nie myślałam że to tak śmierdzi, ale smakowało mu. I w koncu przekonał się do brzoskwini, ale musi być mieszana z kleikiem ryżowym. Próbny tort przed chrzcinami wyszedł pyszny, i mam zgodę na powtórkę na sobotę :) Pozdrawiamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki współczuję:( Tralala- w sumie troche Cie rozumiem Bo jak my pojedziemy We trójkę do domu do mojego narzeczonego to tez znika z kumplem i to piwko to to, to tamto a ja siedze z jego rodzina i mala niancze. Widzialam ze tabletki bierzesz tak? Antykoncepcyjne? Ja tez Biore- Cilest i przez pierwszy Miesiac mialam plamienia. Szczescie w tym ze nie przytylam:) Ja dopiero dzisiaj kupiłam małej prezenty na zająca Bo dopiero wczoraj wypłatę narzeczony dostał a wcześniej niestety kiepsko finansowo bylo wiec musiałam poczekać:( za to moja mama obkupila mala w gryzaki grzechotki i takie inne i jeszcze pieska pluszowego Bo nasz pies niestety ucieka od niej, a szkoda Bo mala na widok Zirki dostaje takiej głupawki ze az milo sie patrzy:) ja dzis jak wpadłam do jednego sklepu to o matko...:) grzechotke jeszcze jedna jej kupilam pomimo ze ma ich multum, płaszczyk śliczny na wiosnę (jesli w ogole nadejdzie Bo śniegu u nas mnóstwo), taki świetny różowy komplet spodnie i bluza z kapturem i zabawki do kąpieli... Wszystko Dokladnie oglądała:) mialam kupic sobie buty a zamiast butów obkupilam mala i kupilam narzeczonemu mega cieplusia bluzę:D Taki prezent na urodziny dla niego Bo 17 kwietnia ma:) pozniej i tak wybrałam sie znowu do sklepu i kupiłam buty:) tylko nie wiem czy z obcasem nie przesadzilam:D Ale stabilne fajne sa:) jutro na posredniak musze lecieć nie wiem po co skoro i tak napewno nic dla mnie nie znaleźli... Dzwoniłam do ginekologa dzisiaj Bo kazał zadzwonic jak miesiączkę dostane zeby umówić sie na wypalanie nadżerki. Za tydzien We wtorek o 16.45 koszt 100 zl BEZ ZNIECZULENIA. ;/ juz sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ardi- a ile płacisz za te tabletki? Ale to nie są dla karmiących, nie? Moja mama jutro idzie do mojego lekarza, to zapyta czy nie ma jakiś tańszych od tych co biore, bo cena przegięcie, nie na mój portfel :/ Ja muszę dzieciakom pokupować też kilka rzeczy.. Bo teściowa przywiozła w sumie kilka ale jeszcze dla młodego jakieś spodnie z 2 pary, bo tak jak miał 18par, które dostaliśmy tak teraz ma 1 na wyjście i 2 pary do domu, z wszystkiego wyrósł ;) no i koniecznie kurtke na wiosne musze mu kupić. Nikoli czapkę, buty i bluzki.. tylko skąd na to wszystko brać. A te rzeczy kosztuja nie malo :( Nie wiem kto to wymyślił żeby dzieciaczki tak szybko rosły ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompletnie nie zrozumiałyscie mojego postu o Poli :( chodzi o to że mnie nei martwi ze bedzie czworakowac, wstawac, biegac i nabijać guzy! chodzi o to ze ona nie jest w stanie na czwrotakach zrobić kroku i to doprowadza ją do szału! marudzi, nie chce spac bo ciągle cwiczy i cwiczy i upada i dalej cwiczy...cwiczy przez sen! o to chodzi, a to ze dziecko coś sciaga, wyrzuca z szafli i szuflad co w tym dziwnego?? to chyba normalne taka kolej rzeczy i po to ktos zarobił na wymysleniu zabezpieczeń...dżizas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala ja nie wiem czy one dla mam karmiacych sa jutro Ci powiem Bo w lozku Leze i szczerze mówiąc ani mysle z niego wstawać:D tralka, a macie u was sklep PEPCO? Tam sa naprawde ładne i tanie rzeczy. Dzis kupiłam małej tam płaszczyk za jedyne 19.99 i ten komplet spodnie i bluza tez za tyle:) moze spróbuj tam zobaczyć:) asiula, rozumiem Cie moja tez Probuje Ale jej mi wychodzi, a jakie nerwy przy tym pokazuje.. I tez nie spi w ciągu dnia, za to wieczorem moment pada...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wląsnie Ardi o to chodziło ze nie wychodzi i ani myśli spać...nawet się nie bawi rzuca wszystkim i tylko na brzuch i podnoszenie tylka...jeść nie chce moze mysli ze jak lzejsza bedzie to jej wyjdzie..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie No moja to sie kula Gdzie popadnie... Pod krzesłem sie nagle znajdzie raz prawie do wyrka pieska wlaZla... Je ile jadła tylko ta złość jak jej nie wychodzi ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, no ja też się cieszę, że już po świętach. Ja co prawda nie organizuję świąt u siebie, ale robię ćwikłę, i piekę chleb. Czasem też robię paschę i rozwoże to po rodzinie-moim rodzicom i teściom. Od jakiegoś czasu-odkąd jestem z moim mężem-jeszcze jako nie mężem-święta przestały mi się podobać, bo spędzaliśmy je w drodze. Trzeba było tak od jednych do drugich. I wkurzałam się, bo nie mieliśmy czasu, żeby pobyć we dwójkę. A teraz we trójkę:). Ale udało nam się wygospodarować poniedziałkowe popołudnie. Zamknęliśmy się w domu i tak sobie siedzieliśmy, troszkę drzemaliśmy, więc nie było źle:). No a od rana w pracy miałyśmy z koleżanką młyn. Bo przenosimy nasze biuro i trzeba było wszystko sprzątać. Masakra-cały dzień w sprzątaniu. Jestem padnięta, więc idę się w końcu położyć. A chciałam jeszcze napisać, że w Biedronce pieluchy dada od 04.04 będą w promocji. Jak się kupi 2 paczki to płaci sie 50 zł. Wiem, że część z Was je używa-ja też :). Ok, to zmykam się kąpać i spać. Dobrej nocki Wam życzę. Niki- współczuję, nawet nie jeestem w stanie sobie wyobrazić, jak się czułaś. Rodzony ojciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki to straszne co.przeszlas...ale nie kusilo.Cie.ani.przez.sekunde oddac mu w ryj?? a gdzie byl.Twoj maz?? jej jak pomysle co mam ochote zrobic temu wariatowi...ech...wszystko sie ulozy jak zawsze...ale nie.pozwol tak wiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - oj znam to!!! Mój od dwóch tygodni tak robił, i ciągle nerw, bo dupa za nisko, bo się przewrocił, w nocy przez sen stawał na czworaka:) Ale teraz jest spokojniej, bo już potrafi czworakować:) xxx pochwalę się kolejnym sukcesem mojego dziecka - dziś pierwszy raz sam stanął w łóżeczku! Mąż dupa miał telefon pod ręka i nie zrobil zdjęcia:( No ale teraz to się zacznie... Bidulek ciągle ta glowa w coś uderza:) Eh muszę spadać do pracy. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja no wlasnie!! mialam dawno pytac za jakas piosenka szaleja wasze dzieci?? u nas teraz rzadzi mucha w mucholocie! polecam wpiszcie na yputube ale Pola muchy uwielbiam od urodzenia...bo miala dwie zawki muchy i ciagle bylo bzzzy bzzzyy przez na robione jak je dotykala :) potem "na dmuchanym materacu" no i to co kiedys vicodin polecila if you happy and you know it w tej wersji z dzidziusiem tanczacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki współczuje bardzo, co za swir Trala rownież bez komentarZa, a w pepco są bardzo ładne i tanie ciuchy, a lumpki? Goja mój to jest taki okropny, ze szok cały czas jeczy, buczy to jest jakaś masakra. Czasem nie mam już sił :-( My jutro wyjeżdżamy do soboty do Kołobrzegu, sami :-) do hotelu z wyzywieniem, basenami, jacuzi, saunami i jakimś masazem w cenie. Z grouponu :-)ciesze sie, ale specjalnie wracamy w sb, żebym mogła sie w ndz przy mężu przestawić na szara rzeczywistość ;-) Asiulka ty farciaro, a co do młodej ciesz sie, ze taka ambitna i sie uczyć chce, bo mój len nic a i tak nie do wytrzymania jest :-) Basiu co u Was? Jak Ziuzia? Wivi? Jestes tam? Wczoraj byłam z mężem oglądać dom, z małym na "spacerze" no i po podwiozl mnie do pracy, na ploty, ale mlody był tak marudny, ze średnio udało sie pogadać :-( Moje biuro zlikwidowali, jestem w innym, ciekawe jak to bedZie jak będę chciała wrócić, czy sie jeszcze nie pozmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle stwierdziłam , ze jeszcze w dzień tzn rano będę karmić cycem, bo inaczej mi cieżko. Od 13/16 dostaje już zupki, deserki i potem mm z Kleikiem, a w nocy już zbytnio nie chce cyca, dziś o 1 sie obudził, myślałam, ze na cyca a tu nie, socZku tez nie, i tak koło 1 h poplakiwal nie wiem czy cos go bolało. Potem o 3 cyc, ale w sumie mogłam dać soczek( tylko sama go wyhlalam, myślałam, ze już nie bedZie chciał. No i wstał przed 6. A mój maz od kilku dni razem z nim wstaje i wychodzi koło 7.30 a ja spie, wiec jestem wypoczeta :-) taki układ mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie bola jelita...jak kiedys na miesiaczke...oby nie jakies zatrucie bo skonam....chodzicie po znajomych co maja dzieci by sie Wasze maluchy wybawily? Ja to tak staram sie 2-3 razy w tygodniu aby Pola miala kontakt z jakims dzieckiem...jej co ona robi na kanapie...bidula niech juz Zacznie zasuwac bo sie wykoncze... Ogladalyscie Intruza? Lubi ktos tutaj zmierzch? :) Aga...ta...to Twoja pierwsza czapa? A Milenka to normalnie cala Ty! Wlascie cos pusto bez Basi, viv, Cameraci, xaary, sikorki, kasiuli, do taka tam aga juz sie przyzwyczailam ze jak uspiony tygrys i przyczajony smok czy jak to tam wszystko czyta a potem zbiorczy poscik i ma "z glowy"...ech Dzis przyjechalo lozeczko turystyczne, kupilam przed sezonem bo mysle ze zaraz zaczne gzies jezdzic...niedorogie bylo bo159 zl nowe, a mysle ze w sezońie ceny podniosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co żrobic jak czesc body na 74 jest za malych a na 80 za duze..lepiej chyba wieksze niz wciskac w male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka juz chyba lepiej wiekszy rozmiar, to moja pierwsza czapeczka :) tak ladnie wchodzi na uszka, tylko zdjecie robilam na szybko. robilam ja przez 2 dni, po troszke jak mialam chwile czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka pewnie ze lepiej większe:) moja tez nosi za duże Bo ona goloneczki ma straszne wiec zeby za ciasno nie miala w nóżkach. Ewentualnie te dobre Ale ciasne w udach zapinam tylko na środkowy guzik i jest cacy:) a jesli chodzi o ulubioną piosenkę Taszki to ma ich kilka. Lili i plaf- spacer to przygoda zdrowa, wlazl kotek na plotek, zostań moja przyjaciółka i uwaga... Will i am & britney spears- scream and shout:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Asiulka ja zakładam większe ciuchy, te ciasnawe body wbijają pampers w pupę, a po ostatnich odparzeniach mam już dość. Moja Gabi też trenuje akrobacje, nadążyć za nią nie można, a maksymalne przyspieszenie ruchów ma jak zobaczyć w zasięgu kable. Trzeba pilnować jak nie wiem, znajomej córka półtoraroczna wsadziła metalowy masażer do głowy w kontakt i poparzyło ją, spaloną skórę ma między palcami. A Gabi widzi kable to aż sie trzesię, tacie ciagle myszke od laptopa odłącza :) Próbuje wstawać ale dupka za ciężka hehe. Agata kiedy przebijałaś Małej uszy? Korci mnie, ale mój mówi że będzie śmiesznie wyglądać z takimi krótkimi białymi włoskami. Niki doskonale rozumiem Cię, nawet nie wiesz jak bardzo. Mój ojczym siedział za znęcanie sie fizyczne i psychiczne. Wiec jak bym czytała o swojej rodzinie kilka lat wstecz. Ardilta ja biorę tabsy anty Sylvie 20, podobno dobre, biorę pierwszy miesiąc. Zmieniłam z Yasmin ze względu na cenę i to że popuchnięte palce mam, pierścionków nie noszę od czasu ciąży. I mimo ograniczenia jedzenia i ciagłego ruchu praca-dom nijak nie mogę schudnąć. Chociaż w pasie odkryłam 8 cm mniej bez ubytku na wadze. Co do ruchliwości maluchów jeszcze to Gabi nawet jak je to macha nogami, rękami, ewentualnie trzaska mnie z plaskacza po twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka przebilismy 13 marca, nawet nie zaplakala, a braciszek trzymal ja za raczke :) przez 2 dni nie mozna myc glowki i trzeba przemywac woda utleniona, Milenka tez prawie lysa hehe :) z kolczykami wyglada slodko :) przebilismy jej teraz bo pozniej boje sie ze przebijemy jedno ucho i nie bedzie chciala dac drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorko, to tralala chce zmienić tabsy, ja jestem ze swoich zadowolona:) płace za nie jakies 15zl wiec nie rujnuja mi budżetu a najbardziej bałam sie ze przytyje Ale cale szczescie tak nie jest:) wręcz przeciwnie:) taszka wczoraj tak przywaliLa w laptopa mojego brata ze mu ctrl odpadło:) Ale naprawił Hehe:) małej zabek wychodzi Ale u góry. Narazie ma czerwone dziaselko tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×