Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Moi rodzice mają zdrowe podejście tak mi sie przynajmniej wydaje, chociaż mama ostatnio mnie wkurzyła przed świętami tekstem o tym, że okna to bym mogła sobie umyć, nic mi się nie stanie. A z koleii teściowa jest ogólnie ok, ale strasznie męcząca i nadopiekuńcza, ona stwierdziła kategorycznie, że nie mam myć okien, a i że do pracy by było lepiej nie wracać, najlepiej jakbym ciągle leżała i nic nie robiła, a jak usłyszła, że będe do pracy pieszo chodzić, mam 15 min spacerem, to ola Boga, prawie zeszła MASAKRA, męczy mnie strasznie, boję się co to będzie jak dzidzia się urodzi. Dziś byłam na krwi i ta położna to ma jakąś skleroze, wczoraj się pytałam czy mocz tez mam przynieść, ona że nie. A dzis rano jak pobierała mi krew to pyta się czy mam mocz, no nie normalnie nie wytrzymam z debilami....krzywą cukrową będę miała za 4-6 tyg, w poniedziałek mam wizytę u lekarza. A i pytam się czy to już połówkowe (21 tydz) a ona do mnie,ale jakie połówkowe, a ja, że no takie genetyczne, a ona do mnie, że co miesiąc mam takie... Ona chyba na głowę upadła ta kobieta.... dobrze, że lekarz jest ogaranięty i przypominam sobie, że mówił na ost wizycie, że kolejne usg to będzie po koleii szczegóły anatoiczne badał. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w ten sliczny dzionek.jak sie dzisiaj czujecie kochane? bo ja jestem padnieta znowu tyle razy ost nocy wstawalam do toalety ze masakra..... jutro idziemy na usg polowkowe dowiemy sie plec dzidziusia no i oczywiscie mam nadzieje ze wszystko jets wporzadku gdyz moj brzuszek wydaje mi sie maly jak na 21tydzien ciazy - to mnie troszeczke martwi, a rano jak sie obudze to juz wogole mam tylko lekkie wybrzuszenie na dole brzuszka i nic wiecej. najlepsze jest to ze nie ograniczam sie w jedzeniu jem wszystko slodyczy tez sobie nie odmawiam a nie widac po mnie zebym przytyla chociaz na wadze mam 6kg wiecej... a wy co myslicie o tym brzuszku ja sie naczytalam glupit ze mozna miec malowodzie czy cos takiego i dlatego brzuszek nie robi sie wiekszy i musi byc jakies leczenie..... ale i tak mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna-ja też sie martwiłam tym małym brzuszkiem, ale teraz coraz bardziej mnie wywala, nie czytaj głupot w internecie, jutro wszystkiego sie dowiesz. Co do wagi to dzis sie ważyłam i około 3 kg na plusie 20 tydzień, ja też tym się martwie, że nie przybieram...ja lekarza mam w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna dokładnie nie czytaj tych głupot, jeśli przybrałaś na wadze wszystko jest w jak najlepszym porzadku, pełno kobiet brzuchol wywala koło 6-7m-ca dopeiro. Ja tez jutro połówkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti884 na ktora godzine jestes umowiona ja na 14:30 ale tez fajna data nie piatek 13 hehe mysle ze dla nas bedzie szczesliwa data wkoncu dowiemy sie ze z nasyzmi maluszkami jest wszystko ok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie na 10.40 wybieram na 2 ostatnich wiztytach była dziewczynka, ale teraz tak na 99% ma się potwierdzic wiec sie okaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jesli na ostatnich 2 wizytach byla dziewczynka teraz napewno dzedzolek nie wyrosl heh ;) ja przeczuwam ze jest chlopiec zobaczymy jutro;)ciekawe ktora z nas 1 wsza urodzi ja mam termin na 26sierpnia :) powiedz mi kochana gdzie czujesz ruchy dzidzusia bo ja tylko na dole i ciagle na pecherzu a myslalam ze juz bede w okolicahc pepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tej niedzieli sa ona juz dosc intensywne, w wiekszosci czuje na dole ale jak zmieni pozycje to i kolo peka kopnia albo z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti super ten bodziak dla coreczki Maji:):) Suselek z tym spaniem na lewym boku to slyszalam ze dobrze dla maluszka ale ja nie lubie, na wznak niedlugo bedzie ciezko a na prawym nie moge bo serducho zaraz mnie "boli" pytalam gina to mowil ze maly mi uciska a serce wtedy probuje pompowac duzo krwi i u mnie sie tak objawia.Mam nadzieje ze przejdzie. Hm rodzina temat dla mnie drazliwy (chodzi o tesciow) mam ich doslownie za sciana i co.... nic. Suselek moge podac ci reke. Ale oni dla mnie maja swoj swiat i "swojego jedynego wnuka" reszta malo wazna.Kiedys sie tym przejmowalam bo jak tak mozna traktowac swoje dzieci i wnuki ale coz zycie... Oliwia❤️ szkoda ze wlasna mama tak postepuje:(:( ita a skad jestes za masz taka zekrecona polozna(moze ona cos bierze hihihi) Joasia tez mam maly brzuch i co z tego z dzieckiem wszystko dobrze to co sie przejmujesz🌻 ja slyszlam ze pewnie sie glodze i niedozywiam dziecka malo bialka itp.To odpowiadam ze maly ma sie b.dobrze wyniki mam dobre to po co mam sie dodatkowo opychac.Fajna date macie na wizyty jutrzejsze:):) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja dziś ciężką noc miałam Mąż coś chrapał całą noc coś mu się śniło i mnie szturchał i drapał heh śmiałam się, że erotyczne sny heh:)tak że mało spałam trochę:)potem na zakupy biegiem żeby coś szybko ugotować zanim mąż do pracy pojechał. Dziś tylko makaron z brokułami kurczakiem w sosie z serków topionych heh mąż się ze mną rozwiedzie chyba za takie obiady:)Eh a ja jutro o tej dentystce myślę:(ona coś wspominała, że teraz mi wyczyści kanał i da na dwa miesiące znów jakiś tam podkład ale powiem jej że nie chcę tak bo wychodzi z tego, że musiałabym w 8 miesiącu iść a heh bałabym się że jej tam urodzę na fotelu bo ten termin tak mi się zmienia, że masakra;)Eh wtrącanie niedobre ale olewanie i brak zainteresowania równie zły. Współczuję Wam, że się nie interesują bliscy. U mnie jest tak, że mama jest sama już 15 lat tatuś hula sobie i o mnie i dziecko nawet nie zapyta. Mojego męża nawet nie zna heh:)Codziennie na gg jest w pracy i zadzwonić też ma gdzie ale tego nie robi. Inne rzeczy mu w głowie:)tak że po częsci rozumiem jak to jest być olewaną:( Ja brzuch mam chyba ok ale też od 6 tygodnia (teraz jestem w 23) przytyłam tylko 3 kg. Lekarka nic nie mówiła na to więc nie wiem czy to nie za mało. Ale dziecko na usg było o 3 czy tam 4 tygodnie i tak za duże heh:)widocznie dużo ze mnie wzięło dla siebie a ja zlichłam:)Fakt może za mało zdrowo się odżywiam bo wyniki słabe eh ale tak ciężko mi się zmusić do jedzenia wogóle:(Ale Wam fajnie ,że się jutro dowiecie;)zazdroszczę:)ja pewnie usg bede miala kolo 30 tygodnia eh pozno:(myslę o tym usg 3d żeby iśc do innego lekarza na nie. Trochę się martwię bo miałam2 usg do tej pory wszystko ponoć ok ale robiła je nie moja lekarka tylko lekarz od usg ale on jest kardiologiem. Robi normalne usg pacjentom zastanawiam się na ile zna się na płodzie eh. Eh na mojej wizycie lekarka nie słucha serduszka tylko bada ginekologicznie mnie usg nie mam no i rozmawiamy. Eh może trochę dziwny ma ten system prowadzenia ciąż ale ma strasznie dużo pacjentek w ciąży też więc mam nadzieje, że wie co robi. Eh pojadłam obiadem i leże z pełnym brzucholkiem:)miłego popołudnia trzymam za Was kciuki za jutrzejsze badania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja brzuch już mam calkiem sporawy:P Przytyłam 3,5 kg, alechyba wszytsko mi poszło w...cycki!!! Dziewczyny, takie mam balony, że aż mi wstyd:( Przez ten biust wyglądam na dużą grubszą, do tego zaczyna mnie boleć kręgosłup. Zimno dziś u nas, wieje wicher, pada, ble... Ale zaraz idę po młodego a potem na babskie spotkanie z dzieciaczkami:) Juz dawno nie wychodzilam z domu, więc chętnie się odstresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja nie przejmuj sie biustem ;) ja z miseczki c przeskoczylam na srednie d moj sie smieje ze takie baloniki chcialabym miec caly czas pewnie hehe :):) no i wyskoczyly mi zylki na piersiach a od 3 dni nie moge sie nawet dotknac tak mnie bola.... mam nadzieje ze juz nie rosna lol kurcze dzisiaj mam luzik w pracy popatrzylam sobie troszeczke na stronki z wozkami ale pwoeim wam szczezrze ze nic mi sie za bardzo nie podoba . te wozki jakies niskie sa a ja nie chce takiego a jak juz cos jest fajnego to wozek jest ogromny. ach jeszcze 3 godzinki i do domciu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co do brzucha to ja też rano mam mały, później się uwidacznia :) Mam 3kg do przodu, pod kurtka jeszcze mało widać, i nikt mi nie wierzy że to 22 tydzień i zaczęłam 6 miesiąc :) No ale skoro z Małą wszystko ok, zaczyna coraz bardziej dokazywać to nie martwię się. Za to w Urzedzie Pracy mnie wkurzyli, przysługuje mi kuroniówka, po 3 miesiacach od zarejestrowania, bo sama sie zwolniłam, czyli od kwietnia i tylko przez 3 miesiace bo w ramach kary ucinają te 3. Z porodem muszę się streścić do 9 sierpnia, a termin 23.08, bo inaczej zasiłku macierzyńskiego nie dostane, przysługuje do miesiąca po czasie przysługiwania zasiłku. Porażka z tym naszym prawem. Polityka prorodzinna psiakrew, czasem żałuję że nie zostałam w UK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - późno pracujesz! ja w tych godzinach mam zawsze kryzys, więc chyba bym padła przy biurku:) sikorka - zgadzam się z tobą:( Ja po pierwszej ciąży miałam podobnie - najpierw musiałam "zmieścić się" w terminie z porodem, zeby dostać macierzyński, a potem najeździłam się jak durna, żeby zasilek dostać. Na koniec w dodatku bajzel z papierami przy rozliczeniu podatku i miałam doplatę:( Eh lepiej z daleka od zusu! Mnie boli po wczorajszym basenie jeszcze krocze i pachwiny. Ledwo wczoraj łaziłam po domu, ale właściwie nie wiem czemu. Trochę popływałam ale nie za dużo. W ogóle mnie boli ostatnio na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja dla mnie najgorsze byly pierwsze 3 miesiace moze 4 razy zwolnilam sie do domu bo mnie tak strasznie mdlilo . ogolnie to pracuje od 8-17 i czuje sie ok tylko ciagle glodna jestem ale w miare szybko mi czas dzisiaj leci wiec jest to chyba z wrazenia ze jutro dowiemy sie plci dzidzusia :)): dziewczyny czy wy tez macie taki metaliczny posmak w ustach ja pije duzo nigazowanej wody i tak myslalam ze to moze od tego ale juz sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko dziewczyny jak tak was czytam to aż mi głupio...ja jestem w 19 tc i mam 4 kg na plusie :p to ja jakiś słoń będę chyba! a najgorsze jest to, że się wcale jakoś nie obżeram strasznie - jem normalnie, jak przed ciążą, a w pierwszych miesiącach nawet za bardzo apetytu nie miałam...ja nie wiem, jak to jest..i brzuszek też mam spory! oj idę muszę ogarnąć w domu..niedawno wróciłam z pracy tak mi się nie chce...ale idę się poruszać trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka oj bo kolezanka pogrozi paluszkiem:P prosze mi tak pesymistycznie nie myslec:):):):) Goja dobrze ze w gimnazjum nie pracujesz to by chlopcy mieli widoki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, to pocieszające, że nie tylko moja teściowa się nie interesuje przyszłym wnukiem/wnuczką :-). Dobrze czuć, że się nie jest samą :-) Bo mnie taki żal czasami ogarniał z tego powodu... Aż się zastanawiałam czy do niej jechać (bo mąż się wybiera) czy nie ale teraz widzę, że pojadę, zabiorę same obcisłe bluzki i będę świecić brzuszkiem ;-) Dzięki za pocieszenie. powodzenia na jutrzejszych badaniach - ja dopiero 26 mam połówkowe. Dajcie znać dziewczyny jak było. Limetka - jak Cię to pocieszy to ja jestem 7 na plusie w 21 tygodniu :-). W sumie powinno się przytyć około 12 kg ale nigdy nie ma reguły ani w jedną ani w drugą stronę. Będziemy się martwić po porodzie jak nie wrócimy do punktu wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam sporo.....dziś zaczynam 23 tc a mam ok.7 -8 kg na plusie........................ tyle tylko sie pocieszam, że przybieram na wadze identycznie jak w pierwszej ciąży (wtady bardzo skrupulatnie notowałam wage w każdym tc) no i mój przyvbór wygląda po prostu identycznie..............tyle tylko że niestety moja waga wyjsciowa byla wieksza ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabi784
Witam, Podobnie jak marti884 mam termin na 27.08.2012 i ma być synek... 21 tydzień i 4 kg na plusie... a to dopiero początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabi784
marti884 - mój lekarz nie operuje taką terminologią jak "połówka", więc nie wiem o co dokładnie chodzi... ostatnie USG miałam 30 marca, a kolejne zapewne przy następnej wizycie 27 kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga nie bardzo wiem czy to te skurcze Braxtona,ale mam tak bardzo często zwlaszcza jak jestem zmeczona takie twardnienie i napinanie brzucha....mówiłam lekarzowi, kazał brać nospe w takich przypadkach (jeszcze nie brałam, raczej staram sie wypoczywać wtedy-położyć etc.) albo podejrzewa wzdęcia :)- co też może być bo mam takie twardnienia także po dużym obiedzie...hmmm..... naprawde nie wiem co to jest. W tamtej ciąży pamietam ze miałam tak podobnie ale mi sie zdaje ze duzo później niz teraz.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to totalnie od wielu już dni boli mnie krocze, tzn,tak jakby kości tam gdzieś między nogami,w kroku.,.............przy zmianie pozycji, wstawaniu, nawet i chodzeniu czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabi784
Dziewczynki dopiszcie mnie jeśli możecie do tabelki: fabi784.....28.....Kraków.....27.08.....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×