Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

dziekuje:)marti od glowki do dupki podobno .... ale wiesz co od godziny 16:00 daje mi takie kopniaki w pecherz ze szok ;) ciesze sie bardzo ze bedzie chlopczyk:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z nozkami bedzie spory moja ma koło 23 cm z nozkami gdzie kosc udowa na kolo,35cm wiec trzeba liczyc ze nozki to kolo5-6cm wiec wydaje mi sie ze juz calkiem calkiem jest. a wiesz mzoe ile wazy? moja ponoc 450g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga - mam nadzieję, że szybko zleci:) joanna - gratuluję chlopca! Marti - coś nie wchodza te zdjęcia:( Uff a mi duszno okropnie:( Chyba położe się spać. Jutro muszę wstac przed 7:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te kompleciki-do tego bardzo praktyczne, na pewno bedziesz je lubić, bo maleństwu najwygodniej w pajacach a świadomość, że jemu jest przytulnie i wygodnie jest naprawde super P.S. wkradły się po dwie spacje w linkach, jak je zlikwidujemy znajdziemy fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...a mi nie pdał ani wymiaru tego CRL od główki do pupy ani wagi....tylko mam wymiary poszczególnych części ciałka....Wychodziły wszystkie wymiary podobnie na 20 tc, tak jak liczone miałam od okresu, wymiary różniły się od siebie o jakieś góra 3 dni, to chyba nie dużo prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 - pewnie że niedużo! Mojej szwagierce prawie 2 tyg. bylo różnicy. U mnie wyszly wtedy idealnie wszystkie co do dnia, tylko brzuszek ciut mniejszy. Jeju zmywam się do szkoły i będe dopiero wieczorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja- u Ciebie był brzuszek mniejszy, a u mnie o tydzień większy od reszty ciałka :) Ale to było miesiąc temu, nastepne mam 25 kwietnia, połówkowe, zobaczymy co wtedy będzie :) Ładny dziś dzień, słonko świeci, 14 stopni, zabieram się za porządki :) Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Martii mi poloznik nie mowil ile wazy dziecko.... wiem ze od glowki do pupki ma 15.5cm widzielismy zeberka watrobe kregoslup serduszko i powiedzial ze zadko kiedy jest widac 3 ostatnie kregi dzidzusia a nasz sie tak fajnie ustawil ze wszystko wyraznie bylo widac:) zrobil pomiary wiec wielkosc glowki 18cm , wielkosc stopki 3,2 cm wszystko w jak najlepszym porzadku.smialismy sie bo dzidzius lezal w miejscu a machal i kopal raczkami i nozkami za chiny nie chcial przeskoczyc no i wyraznie bylo widac ze jest synus:):):) kurcze ale sliczna dzis mam pogode moj wybiera sie na wieczor kawalerski do szwagra a ja ide na kregle z dziewczynami z bylej pracy pozniej na jakas kolacje do miasta tak mysle w co sie ubrac chyba zaloeze sukienke :)wiec zycze wszystkim milego dzionka.acha wczoraj kupilismy lozeczko na e bay spojrzcie czy wam sie podoba to jest link : http://www.ebay.co.uk/itm/SAFARI-BEAR-STARS-BABY-COT-BOTTOM-DRAWER-FREE-MATTRESS-WALNUT-ECRU-/260949597783?pt=UK_Baby_Nursery_Furniture_ET&hash=item3cc1cede57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaUk ładniutkie łóżeczko :) Ja to będę kupowała kojec, podobają mi się te kolorowe, z podwieszanym materacem dla niemowląt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Koanna fajne łóżeczko, też myslalam zeby z tej serii kupic z szufladą, ale dostaliśmy w spadku bez szuflady wiec juz nie bede kupowac. Kupuje poscial wypelnienie i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:)eh nie spałam pół nocy:(położyłam się po 3 wstałam przed 9 eh jakaś rozbita jestem:( Jeszcze rano puściła mi się krew z nosa, że zatamować nie mogłam.Mąż wyjątkowo musi na 14 do pracy jechać żeby odrobić dzień wolnego i tym sposobem sama siedzę:(eh wezmę się za sprzątanie mieszkania chociaż kiepsko się czuję, ale przynajmniej czas leci. Gratuluję Joanno synusia:)eh tak mi smutno się robi bo ja to nie wiem kiedy poznam płeć:(niby mi tak wcześniej nie zależało na tym a teraz jakoś tak...eh...u mnie jakaś dziwna pogoda taka przydymiona chyba niskie ciśnienie jest więc ja mam na pewno jakieś 70 na 40 eh:(Bardzo ładna pościel Marti:)też myślałam o takiej:)Joanna fajne łóżeczko:)sama oglądałam takie tylko z wzorkami w misie widziałam:)u mnie na połówkowym usg były różnice chyba jakieś tygodniowe w rozmiarach ale lekarz mówił że ok wszystko:)tylko tak do głowy sobie wzięłam że to owszem lekarz z uprawnieniami do robienia usg ale nie płodom tylko ludziom wogole no i kardiolog a nie lekarz specjalista od maluchów:(i eh biję się z myślami czy nie iść gdzieś na 3d usg.Goju współczuję zjazdu oby Ci szybko zleciało:)Marti super ubranka:)eh dziwna jestem dziś ale cóż;)wezmę się do pracy to nie będę tyle myśleć;(buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja też dziś sprzątam - właśnie w trakcie jestem i przerwę sobie zrobiłam...Joanna gratuluję synka i super łóżeczko, ja też nad podobnym myslę..kurcze..też muszę już się porozglądać...ale zniechęca mnie to, że na razie u rodziców mieszkamy i jest nie za dużo miejsca..i boję się, że się z tym wszystkim nie pomieścimy..aż mi się odechciewa...:/ nie wiem, czy zdążymy kupić jakieś mieszkanie i zrobić do tego czasu..a raczej myślę, że na pewno nie starczy nam czasu i pieniędzy przede wszystkim..eh..ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy dziewczynki sprzątajcie ,a ja idę na wesele się bawić:) Ja dopiero w pon mam połówkowe ciekawe jak moja mała rosnie i czy nadal to mała:) współczuje Basia tego zęba ja jak urodzę to dopiero odwiedze dentystkę po dwóch latach.\ joanna fajne to łóżeczko wogóle wszystko co pokazujecie jest fajne ja jestem na etapie kupowania ciuszków na lato dla moich bobasów i mamy z mama moją taką frajde ze hej:) , a masz imię dla małego? Moje dzieci od rańca są u mojej mamy i tak dziwnie w domu, ale sie za to jutro wyspie Miłego weekendu bawcie sie dobrze i posprzatajcie dokładnie te chałupy bo mi w tym tygodniu nawet palcem nie chciało się ruszyć :) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja też dziś sprzątam - właśnie w trakcie jestem i przerwę sobie zrobiłam...Joanna gratuluję synka i super łóżeczko, ja też nad podobnym myslę..kurcze..też muszę już się porozglądać...ale zniechęca mnie to, że na razie u rodziców mieszkamy i jest nie za dużo miejsca..i boję się, że się z tym wszystkim nie pomieścimy..aż mi się odechciewa...:/ nie wiem, czy zdążymy kupić jakieś mieszkanie i zrobić do tego czasu..a raczej myślę, że na pewno nie starczy nam czasu i pieniędzy przede wszystkim..eh..ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - łóżeczko bardzo ładne, tez o takim myślałam. Tylko cena wysoka! http://allegro.pl/lozeczko-safari-zyrafka-mis-szuf-materac-klups-i2255720861.html Tu masz takie samo za dużo niższą cenę! Ja już po zajęciach, zwolniła nas babka na szczęście:) A myślałam, że nie dam rady. Mamy przerwy co 2-2,5 godziny i okropnie nogi mi drętwieją od siedzenia:( Nie wiem, jak ja do czerwca wysiedzę na tej uczelni. limetka - mysmy z pierwszym dzieckiem mieszkali u teściów. Jakoś daliśmy radę, nie było tak źle:) Wy też dacie! malutka - udanej zabawy! Ja nie sprzątalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka to miłej zabawy:)nie przesadź z tańcowaniem;p Goja fajnie, że zwolniła trochę i możesz już odpocząć;)ja masakra padam właśnie skończyłam sprzątanie chyba trochę przegięłam bo latałam jak głupia ale przynajmniej błyszczy wszędzie:)naoglądałam się "Perfekcyjnej Pani Domu" i Mężowi mówię, że może robić test białej rękawiczki heh:)eh czekam aż podłogi wyschną:)a jeszcze obiadu nawet nie jadłam:)pomijając fakt, że jest nieugotowany nawet i pomysłu nie ma i tak:)pogoda się zepsuła pada deszcz eh:(We wtorek jadę na cały dzień do Krakowa, bo mąż sobie uwidział obszywanie kierownicy w aucie u tapicera w Krakowie i ten powiedział że 8 godzin. Heh będę się szlajać na nogach po Krakowie a zaraz koło tapicera jest Entliczek sklep z artykułami dla dzieci, drogi chyba trochę ale tańszy niż Smyk:)i chyba się nie obejdzie bez zakupów:)Mama mi truła że się od 7 miesiąca kupuje dopiero, żeby nie zapeszyć to się wydarłam na nią i odpuściła mi trucie;)eh lecę drobne poprawki porobić i potem by wypadało coś zjeść:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie mieszkanie z mamą nie jest takie złe :) ja posprzątałam, kręgosłup mnie boli teraz ale zdążyłam się zdrzemnąć, bo chyba ta pogoda taka deszczowa na mnie podziałała...no i obiadek zjadłam wcześniej już bo mama ugotowała :) tak więc - podział obowiązków ;) co do wesel - ja mam u znajomych w czerwcu, ale tak się zastanawiam, czy iść, bo będę już miała duuży brzuch myślę...to będzie już chyba z 6 miesiąc, a wy jak myślicie - poszłybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u swojej mamy wyprowadziłam psiaka, który był a właściwie jest mój ale jest do mamy najbardziej przywiązany ze mną nie chciałby mieszkać heh:)a ja też bardzo nie nalegałam na niego:)jest nieznośny ciut:)ale za to latam do mamy i wyprowadzam go jej bo zmęczona jest. Za to mama zrobiła placki ziemniaczane, heh nie wiem co mi tak smakują ostatnio:)Nogi w stawach na zmianę pogody znaczy na deszcz to tak mnie rwą, że masakra:(czy leże czy siedzę czy chodzę rwą tak, że eh...też mnie po sprzątaniu kręgosłup boli:)No limetko chyba dalej niż 6 nie?hm...no wiesz brzuszek pewnie będzie spory ale do ubrania coś znajdziesz na pewno a nie musisz przecież balować do rana:)posiedzieć troszkę 3 4 godzinki i do domku:)też zależy czy to bliscy znajomi czy dalsi troszkę. Ja bym na te pare godzinek poszła, nawet w spodniach z pasem ciążowym eleganckich i ładnej bluzce:)niekoniecznie w sukience:)Może też zobaczysz w czerwcu jak się będziesz czuła i czy duży brzuszek Ci będzie przeszkadzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zaproszenie na wesele na 11.08 i już powiedziałam że nie idę, tydzień czy dwa przed porodem nie będę się wygłupiać, jeszcze urodzę w Kościele i zepsuje uroczystość :) Za to w czerwcu się wybieram jeszcze do Londynu, na 3-4 tyg do swojego, bo On za tydzień jedzie i przyjedzie dopiero w sierpniu. Limetka- ja mieszkam z babcią swojego i Jego ojcem, też mamy remont, siedzę jeszcze w syfie, na połamanej wersalce, mój przyjechał zrobić dla mnie pokój ale koszty takie że na meble muszę poczekać jeszcze z miesiąc, będę spać na materacu :) A mieszkanie z kimś ma plusy po porodzie, będzie komu odciążyć, tym bardziej że ja będę miała cesarkę, to szybko do siebie nie dojdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka - idx śmiało! Ja w pierwszej ciąży byłam na weselu jakieś ponad 100 km od domu 4 października a 18 urodzilam:) Mało tańczylam, bo puchlam strasznie, ale mieliśmy pokoj w ktorym mogłam sobie odpoczywać. Jeju a mnie kolano rwie jak cholera. Młody już w łózku, mąż jak zwykle w pracy. Ja też pójdę szybko spać bo znów trzeba przed 7 wstać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane wlasnie wrocilam zkregli;oczywiscie odwiedzilysmy bar z jedzeniem i nawet troszke potanczylam hehe synus ale4 kopal :) mamy wybrane imie Alex James ;)moj maz jest anglikiem a wogole to imie mi sie podoba zastanawialam sie wczesniej nad Nathanielem ale mysle ze ALEX JEST LADNIEJSZE :):)JESTEM PADNIETA KOCHANA IDE SPAC DOBREJ NOCY Wszystkim mamuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! dawno sie nie odzywalam ale jakos weny brak ;-) tesc byl na swieta i zostal do pt wiec korzystalismy ile sie dalo, kolacja kino itp hehe ale zasypianie o polnocy to nie dla mnie w tym stanie i musialam odpoczac bo wizycie hahaha swietne sa te lozeczka, ja tez juz sie rozgladam myslimy w czerwcu zeby kupic ale ja szukam tyrustycznego z podwieszanym materacem, mam dla malego i dla mlodej tez chyka takie kupie ciuszki tez swietne ;-) Limetka my z olkiem do konca lipca mieszkalismy na 30 m wynajmowanej kawalerki i dalismy rade ;) gdzie byla otwarta wiec kuchnia duzy i "sypialnia" praktycznie jak jedno pomieszczenie a pozniej jeszcze remont z dzieckiem (choc to wspominam akurat ciezko naszczescie cieplo bylo moglam uciekac na cale dnie aler bez lazienki bylo okropnie ciezko!) i tez jakos minelo, teraz to luz na wesele tez bym szla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabi784
limetka_87- podobnie jak ty też mam w czerwcu wesele, dzisiaj właśnie przyjadą nas prosić:), a czy pójdę? myślę, że tak chociaż też zastanawiam się jaki będę miała wtedy brzuch i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnióweczka
Witam, pozwolę się do Was dołączyć- termin 04 sierpień- 23 tydzień- dziewczynka na 100 % :) Pierwsze dziecko :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny ide na wesele z moim za tydzien w sobote i powiem wam szczezrze ze gdy kupowalam sukienke doznalam szoku jak mocno widoczny jest moj brzuszek hehe mysle ze w czerwcu brzuszki beda juz ogromne :):):) ale moj synuis dzisiaj wariuje masakra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Jesli juz tak o weselach rozprawiamy:) Moj kuzyn ma 15 września, ja dzisiaj 22 tc zaczelam wiec termin mam na 27 sierpien. Chyba odwolać nasze przybycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
hej dziewczynki dawno sie nie odzywałam , ale w domku jest co robic .napiszcie ile wasze maleństwo ważyło okolo 20-21 tyg ciąży ?? ja mam 21 tydzień i na plusie 6 kg dzisiaj tez leciała mi krew z nosa wcześniej krwawiły mi dziąsła w środę idę na wizytę to tez zobaczę swoje maleństwo , a pamiętacie jak pytałam się was co na te chrzciny i wiecie znalazłam fajny prezent http://allegro.pl/tort-najwiekszy-4-pietrowy-dodatki-chrzest-rocz-i2248434535.html a słuchajcie czy któraś z was patrzyła na łóżeczko biało-czarne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×