Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

hej dziewczyny jak sie dzisiaj macie? ja za chwilke koncze prace i jedziemy z moim mezem na Wrestling gdyz jestesmy fanami:) mi jeszcze lozeczko nie przyszlo ale juz upatrzylam baldachim sobie i wyposazenie do lozeczka zjedzcie na dol kupie ten niebiesiutki kolorek:):) mysle ze bedzie bardzo ladnie wygladal w zestawieniu z ciemnym lozeczkiem http://allegro.pl/14-cz-posciel-haft-z-moskitiera-do-lozeczka-140x70-i2260596354.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 ja mma termin na 26sierpnia i na maciezynskie planuje odejsc pod 1 sierpnia . mam nadzieje ze bede sie dobrze czula jak do tej pory i ze dam rade :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaUK1987 miałam tego typu haftowaną wieloelementową przy pierwszym dziecku, wygląała super, choc kilka rzeczy mi sie nie przydało,ale jest ogólnie piękna, teraz po prostu chcę troche taniej-skromniej skompletować wyprawke, przy drugim dzidziuszku zrobiłam sie baardzo praktyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
no jest tak ładna tylko nic nie wiem o tym wypełnieniu czy ktos cos slyszal o tym sylikonowym czy to sie nadaje dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supernudziara ja nic nie slyszalam o takim wypelnieniu sliczne te posciele ale ja mam po malym bo lezy, musze tylko poduszke kupic ale na to tez mam czas bo do pol roku lepiej jak lezy na plasko maly jak tylko wyczuje ze jest czyms przykryty to sie drze wiec lezy wszystko, jemu sluzy tylko przescieradlo a ich mam kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
martii a czytałaś ze tu tez jest wypełnienie sylikonowe ciekawe jakie to jest zapytam sie położnej w następnym tyg aneta to co mówisz ze na początku prześcieradło tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supernudziara ja tak nie zwracałam na to uwagi jak przedtem dzieciom kupowałam bo wydaje mi się że jak mam atest no to nie ma sie czym martwić. One są napewno bardzo lekkie i mi się wydawało że dzieci marzną , a ja sobie spie pod puchową kołderką le jak raz po nią usnełam to mi było tak cieplutko naprawde. A z tej firmy zamawiałam rozki i byłam bardzo zadowolona bardzo. Marti też fajna ta pościel tylko zależy czy to wszystko jest ci potrzebne bo mi np nie dlatego ta 6 czesci jest wystarczajaca , ale ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane ja juz jestem u siebie na mieszkanku, lot był ok. mały chyba bedzie pilotem albo dentysta bo strasznie wiercił sie w samolocie i na fotelu dentystyczyny;) ja wczoraj zakupiłam łózeczko http://allegro.pl/lozeczko-tapczanik-140-70cm-sara-szuflada-i2237561501.html do tego materac firmy fikimiki i nakładka na materac tez tej firmy http://allegro.pl/fikimiki-nakladka-higieniczna-na-materac-140x70-i2231948433.html materac doradziła mi pani w sklepie że jest naprawde dobrej firmy i ma wszystkie atesty w sklepie kosztował 200zł a na allegro około 150zł pościel kupiłam w sklepie za podusie i kołderke dałam jakies 60zł była podobna za 120 a jak zapytałam czym sie różnia to pani powiedziała ze niczym tylko firmą;) poszefki i ochraniacz tez w sklepie za koło 200zł super materiał w dotyku. pieluszk tetrowe za 3zł za sztuke kupiłam 10 sztuk nie wiem czy nie zamało. dobranoc mamusie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula uk fajne te łóżeczka też o nich myslałam może nie taki sam wzór ,ale trzeba miec miejsce na nie żeby wstawić. A pieluch to ja mam 100 mama chciała mi dać 150 ale nie chciałam aż tyle a pieluch jednak potrzeba do wszystkiego przy jedzeniu, do spania , na spacer mnóstwo tego idzie może nie 50 na dziecko ale tak z 20,30 to warto miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quore88 w pierwszej ciazy mialam taki bol nerek, pomogl mi furargin i napar z korzenia pietruszki, taka ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i musze wam powiedzieć że nie będe robić krzywej cukrowej:) bo niedawno rodziłam i tamte wyniki sąjeszcze ważne jak ja się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i musze wam powiedzieć że nie będe robić krzywej cukrowej:) bo niedawno rodziłam i tamte wyniki są jeszcze ważne jak ja się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supernudziara akurat mojemu nie przypasowalo nic ;-) jesli chodzi o poduszke to zalecaja jej nie uzywanie do 6 msca u mnie dluzej zeszlo bo cos kolo roku dostal, koldra zawsze byla zla, tylko kocyk i to na poczatku jak jeszcze sie nie wiercil,pozniej tez juz nie a latem to tymbardziej jak cieplo, ta zime tez nie chcial sie przykrywac moze na nastepna sie przyda a ochraniacz u mnie byl ylko na poczatku jak maly w takim koszyku wiklinowym spal a opzniej do turystycznego poszedl a tam nie trzeba bo te boki i tak miekkie a co najwazniejsze nie ma jak przyczepic ;-) Kasiula witaj w domu ;-) Malutka ale Ci fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
malutka to dzieki to chyba tak przy tym zostanę . Kasiula ale drogie to łóżeczko jest to ja widziałam ze do tego dawaja materac i tańsze niż to a jakiej firmy bierzecie butelki i ile ich mi wczoraj mama , że 4 muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pieluchy tetrowe faktycznie ida, jeszcze jak dziecko nie ulewa to moze mniej ja mialam 10 i akurat ich bylo bo jednak przy dziecku sie czesto pierze butelki to od dziecka zalezy tez, ja mialam jedna aventa i nie umial z niej ciagnac, druga z nuka i przypasowala i tak zostalam przy nuk, teraz tez kupie nuk-a ale jedna bo jak nie spodoba jej sie to nie przydadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też avent sie nie przyja młody jest na nuk a młoda lowi i teraz też kupię małej lowi bo smoczki do ssania są fajne dla dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)dziś pospałam o dziwo dłużej niż zwykle, ale za to ciężej mi się z łóżka zwlec:)W nocy mi się śniło, że byłam na jakimś dziwnym badaniu u innej lekarki, położyłam się na kozetce na boku przyłożyła do mnie linijkę druga strzykawką z igłą machała coś przed stopami hehe i widziałam malucha dokładnie obraz jak na żywo wokoło jakieś dzieci biegały no i chłopiec był pokazywał siurka;)masakra jakie głupotki heh:)Malutka tak kupię taki na komodę przewijak albo na łóżeczko nakładkę bo ten wolno stojący jak pisałam nie przekonał mnie:)Aga ja na to spotkanie które ma być w galerii to heh z samego rana pojadę:)żeby się załapać bo na pewno będzie bardzo dużo kobiet:)Co do x-landerów wszystko z nimi super bo naprawdę fajnie się prowadzą i wyglądają na trwałe i solidne tylko dla mnie kolory są tragiczne nie wiem nie podobają mi się jakieś rudo brązowe siwo pomarańczowe.Aneta narazie nic o Trójmieście nie słychać z tymi spotkaniami w tamtym roku nie było na pewno ale może w tym będą:)na pewno napiszę jak się dowiem:)Goju i Tobie też jak by Wrocław był:)Fajnie, że te pasy się sprawdzają muszę kupić i nosić zaraz po porodzie;)Goja fajnie, że już idziesz wreszcie odpoczywać, a gin czemu miałby Ci powiedzieć nie?przy takiej pracy i wysiłku to dawno powinnaś odpoczywać;:)Fajne te pościele które dodajecie sama taką kupię tylko hm,..ja mam łóżeczko 120 na 60 to chyba muszę taki rozmiar kupić i pościeli bo większą bym podwijać musiała. A tak w ogóle to niemowlaczki śpią bez podusi prawda?nie wiem jaki okres czasu ale początki na pewno prawda?Joanna masakra tak późno chcesz iść na L4?podziwiam Cię naprawdę:)Kasiula fajnie, że dobrze lot znieśliście:)Malutka zazdroszczę że nie musisz tej glukozy pić masakra ja w poniedziałek mam iść do dentystki ale chyba ją odpuszczę pójdę później a pójdę właśnie na krzywą cukrową eh masakra na samą myśl eh mnie mdli:(pytałam się wcześniej o poduszkę heh a Wy same już pisałyście o nich:)Ja o butelkach myślę tommee tippee nie wiem czy któraś z Was używała?bo wyglądają mi na fajne smoczki też takie zbliżone do kształtu piersi. Ja kupię jedną na próbę i zobaczymy.Też nie wiem jak to będzie z karmieniem piersią więc tylko jedną kupię bo jak karmić normalnie będę piersią to chyba nie potrzeba więcej:)też są dla chłopców i dziewczynek rodzaje:)eh trzeba się zabrać za jakieś porządki eh obiadu nawet nie mam muszę wymyślić coś bo mąż wraca przed 3 a ja bez obiadu. Eh jestem wyrodną żoną:)to miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia2410 ide tak pozno bo mam dobra prace w biurze a tymbardziej ze jest to praca w naszej firmie wiec bede starac sie pracowac jak najdluzej i jak najpredzej wrocic.... ale tak jak pisalam wczesniej mam nadzieje ze dam rade ...kurcze malutki cos mniej sie ostatnio rusza martwi mnie to i nie kopie az tak bardzo mocno a jest polowa 22 tygodnia...... kurcze ale mamy dzisiaj pogode caly dzien pada..... mam nadzieje ze w sobote bedzie ladniej bo idziemy na wesele.....ciekawa jestem jak wygladaja angielskie wesela bo jeszcze nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przyszlo mi lozeczko tez ktore pokazalam wam w linku jest swietne a materacyk nawte niewiem jaki powinien byc byl dodatkiem do lozeczka jakos troszke inaczej go sobie wyobrazalam ale chyba taki materacyk powinnien byc nie jest za miekki ani za twardy a wy dziewczyny czym sie kierujecie z kupnem materacyka ? a dodam tez ze kupilismy to lozeczka na e bay przyszlo z irlandii ale tak naprawde to jest lozeczko klups z polski polskie napisy sa na kartonie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc juz mam gdzies te odsetki, tak naprawdę wina jest nie tylko moja...dyrektor zareagował spokojnie Malutka te Twoje łóżeczka są cudne I ta pościel satynowa ten fiolet też sliczna!!! Widzę, że wy sie już obkupujecie a ja jeszcze nic nie mam. Jakie tu nudy w tej robocieeeeeeeeeeeeeeee, ale jakbym była na zw.lek to jeszcze gorsze. Goja a czemu ma Ci nie dać zw.lek ???? Ja na początku też byłam 6 tyg na zw.lek i wróciłam, teraz też mam zamiar iśc na cały tydzień w maju(majówka), a potem na tydzień w czerwcu, i może na początku lipca pójdę juz na długie L4, zobaczymy.Jeszcze na początku lipca chciałam jechac nad morze na kilka dni z moim, to jest z 230 km, nie wiem czy to nie za wysoko bede. U mnie dzis pogoda paskudna, nic się nie chce. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie;* Asia-super łóżeczko, na początku zastanawiałam sie na kupnem takiego samego;) mi teściowa kupiła wózek a mama łozeczko;) z materacem u mnie było tak że oczytałam sie, który dobry. który zły. a doradziła mi pani w sklepie;) u mnie ten materac jest 6 warstwowy gryka, pianka, kokos i tak na przemian. ma cos około 9 cm. widziałam te co maja 5cm w łozeczku i wydawało mi sie że to dziecko bedzie leżeć na podłodze. niby tylko 3,4 cm wyżej ale jak dla mnie dużo lepiej to wyglądało. ja bardzo duzo tez chodziłam po sklepach w londynie, i pytałam z czego te materacyki to zazwyczaj tylko z pianki. u mnie bratowa miała 3 warstwowy i była bardzo zadowaolona, dzieciaki spały do 3 roku życia i nic nie są wgięte;) doradziłam mi tez że lepsze są szczebelki okrągłe. u niej listeweczki sie nie sprawdziły. ale chyba każda mama jak ma już drugie dziecko to by cos zmieniła przy zakupie wyprawki. co do butelek to ja kupiłam 2 aventa, słyszałam tez dużo pozytywnych opinni o butelkach tommee tippee, Basia pisała o nich wyzej. kupiłam 2 bo chce karmić naturalnie ale jak sie nie uda to bede musiała dokupić. ja pościel kupiłam małemu ale nie wiem czy bedzie pod nia spał;) tak jak pisała Aneta że u niej mały tylko pod kocykiem nynał. do tej pory jak sie opiekowałam dziećmi to tak do 3 lat tylko spały pod kocem i bez podusi. i nie wiem czy tez tak nie bede robić. ale to juz wyjdzie jak mały bedzie z nami;) pieluszek tetrowych pewnie jeszcze dokupie z 10, bo tak jaki piszecie na spacer, do łózeczka jak sie uleje, i ja jescze na poczatku chyba bede używać do kąpieli, bo w pracy nie sprawdziły mi sie te podkładki z gąbki do kąpieli dla noworodka. i chyba dam pieluszeczke i na tym wykoąpie małego. wanienke kupie najtańsza dośc dużą juz takie widziałam za około 50zł. dużo miejsca zajmuja ale jak mały bedzie juz kapciał sie we wanie to wyrzuce taka wanienke i nie bede myśleć że szkoda bo droga była;) nadrobiłam was kochane i każdej z was gratuluje chłopczyków i dziewczynek;* i witam nowe mamusie;* u mnie mały tez raz rusza sie bardziej raz mniej, ale prawie zawsze kopie na samym dole;) pytałam lekarza czy to normalne, stwierdził że tak bo każde dziecko jest inne. i tak samo do wielkośći dzieciaczków, każdy jest inny i rozwija sie inaczej. u mnie dzis ostatni dzień wolnego i jutro juz do pracy;( ale popracuje jeszce z 2,3 tyg i ide juz na wolne;) buziaki mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale slicznosci powklejalyscie cudne te posciele:) Ja mam kolyske coneco simplicity wiec takowej poscieli nie potrzebuje ale za jakims fajoskim kocykiem musze sie rozejrzec.Dla dziewczynek to cuda wianki a dla chlopcow kurcze malo co mi sie podoba a wybredna nie jestem:P Quore kochana ja tak mialam w pierwszej ciazy i lezalam w szpitalu dopadla mnie kolka nerkowa takie dziadostwo ze tylko dozylne leki bralam.Wiem ze szpital to ostatecznosc ale mi pomogl bo to byl taki bol ze wygladalam jak chodzacy cien czlowieka nie spalam nie jadlam.Tez sie zapieralam ze po a na co bo przejdzie.Usg nerek nic nie wykrylo.Wspolczuje ci na prawde bo wiem co to znaczy.Przez to cholerstwo to wyniki lecialy mi momentalnie. 30juz30 hm z tym l4 to zalezy jesli masz fajna atmosfere w pracy to czemu nie odpoczniesz sobie ale nie wiem tez czy czlowiek sie bardziej nie rozleniwi:P Zrob jak uwazasz. Ja na l4 od 8 tc ze wzgledu na plamienia i prace jaka wykonywalam. Kasiula dobrze ze lot bez niespodzianek jak twoje samopoczucie mam nadzieje ze dolegliwosci przeszly.No i widze ze szalejesz juz z zakupami:) Malutka jak napisalas ze 100 pieluch tetrowych to myslalam ze cos ci sie pomylilo z zerem:P ale przeciez ty masz blizniaki:) ja mialam i najbardziej smakowite badanie cie ominie:P Pieluch tetrowych mialam ok 30. Butelke przy corce mialam nuk i nie bylo problemu teraz od siostry dostalam aventa bo w szkole rodzenia dostala juz 4 wiec tyle ona sama nie potrzebuje:) zobaczymy jak sie sprawdzi. Basia to moze twoje dziecie ci ujawnilo swoja plec:) hihi Bylam wczoraj u gina i nic sie nie dzieje zlego szyjka zamknieta lozysko w porzadku bez cech odklejania.Lekarz powiedzial ze drobna jestem malutki brzuch plus rozbrykane dziecie ktore rosnie i male nie jest moze mi dawac efekt stawiajacego sie brzucha mam brac nospe 3 razy dziennie odpoczywac zwolnic tempo .Jesli chodzi o ucisk na pecherz(mam wlasnie tak jak mi brzuch twardnieje) wtedy chodzic nie moge:( kazal lykac urosept bo najprawdopodobniej mam infekcje ukladu moczowego.Jak nie przejda mi bole do przyszlego tyg to mam sie zglosic ponownie.Nawet nie wiecie jak mi ulzylo po tej wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
joannaUK1987 pokaz to łóżeczko bo kurcze nie mogę znaleźć na forum jak je pokazywałaś ?? ile zapłaciłaś ?? ja to nie wiem czy już zaczynać kupować czy jeszcze nie boje się , że jeszcze coś może się stać , ale dzisiaj może wyciągnę męża i zajrzymy do sklepów zobaczyć ceny chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita tez bym byla zla to prawie 200zl kurcze grunt ze dyr spokojnie zareagowal ale sam fakt ze to nie tylko twoja wina a stres ci niepotrzebny.Jeju ja na codzien taki zakret jestem a w ciazy to juz w ogole:P W pracy stycznosc z kasa non stop mialam to pewnie w tym stanie takie babole bym strzelala ze az wstyd:P Musialabym miec non stop wytrzeszcz oczu:P hehehe zeby sie nie pomylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej, dobrze, że nie muszę płacic tych pieniędzy, ale pocieszam sie bo w innym projekcie jest 7 tyś odsetek.... A ten pas to można po cesarce nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zakupy już u Was ostro ruszyły... a u mnie nic - czekam do przyszłego tygodnia aż poznam płeć. Te kołderki piękne :-) Cudowne kolory. Na razie dla siebie kupuję ;-) - stanik i tuniki. Dużo tych pieluch tetrowych - ja planowałam kupić 30 ale ja chcę ich używać "tradycyjnie" do pieluchowania. Do tego z 20 wielorazowych. Przy takim używaniu jako ściereczki, podkładki to bym kupiła z 10 ale lepszych i grubszych, przy dziecku i tak się pierze często. Zapisałam się za to do szkoły rodzenia na maj - jeszcze nie jestem zdecydowana bo głosy wśród koleżanek podzielone ale położna powiedziała, że po pierwszych zajęciach można się dopiero zdecydować. Z tym przedwczesnym porodem - mam nadzieję, że nikomu się tabelka nie przyda i wszystkie ładnie donosimy :-). Czego życzę sobie i Wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×