Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Ja jakbym miała wesele w lipcu lub czerwcu to też bym chętnie poszła, sierpnia nie będę ryzykować :) Dziewczyny ma któraś z was taką straszną chęć na słodkie? Ja jak nie zjem tabliczki czekolady w ciągu dnia to aż mnie nosi. Obiadem się nie najadam. Ciągle chodzę czegoś słodkiego po domu szukam. I tak od 2 miesiecy od kiedy mdłości minęły. 7 maja mam badanie glukoowe, i aż się boję wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie rano napociłam z pisaniem i wsysło mi posta:( Na weselu super wytanczyłam sie aż zapomnioałam o moim brzusiu że go mam:) Limetka mykaj na to wesele do której wytrzymasz to wytrzymasz moga ci juz nogi puchnac w zeszłym roku byłam na weselu 5 dni przed porodem i do polnocy sie bawiłam:) co prawda to tez było powodem przedwczesnego porodu ale i tak juz dłuzej nie mogłam dobrze ze wszystko dobrze sie skonczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka - ja! ;-) normalnie tonami wcinam i nawet moj maz jest w szoku ze szafy nie przypominam jeszcze hehe z tym,ze ja bnardziej na skitealsy, gumy mamba, fruit-tella (chyba tak sie pisze ;) ) niz na czekolade, a z malym slodkie moglo dla mnie nie istniec ;) Marti trudno powiedziec, bo nie wiesz kiedy dokladnie urodzisz jak sie bedziesz czula itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Trochę mnie pocieszyłyście z tym mieszkaniem i zachęciłyście, co do wesela ;)to, co prawda, dobry kolega mojego M., a nie rodziny, no ale jemu zależy, żeby pójść na to wesele, więc jeśli wszystko będzie ok, to się wybierzemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwitnioweczka - witamy:) Marti - no na pewno nie zdążysz przed porodem, a po raczej nie będziesz miała chęci. Tym bardziej, że laktacja nie unormowana jeszcze, cycki twarde jak balony, ty jeszcze w szoku poporodowym... Ja ci szczerze odradzam, bo sama wiem, jak się czułam 2 tyg. po porodzie... Tym bardziej, że wylądowaliśmy w szpitalu na żółtaczkę. supernudziara - mój ważył 390 gr, a tort jest super! sikorka - ja po świetach tak się wkręciłam w słodycze, jak w nałóg! Musze przystopować, bo źle się to skończy dla mojej wagi... A poza tym ta glukoza... Robię 4 maja, albo też 7. limetka - idź kochana, bo potem to nie wiadomo, kiedy pójdziesz! W dodatku jeszcze będziesz mogła pojeść pyszności, bo po porodzie to lipa:( Hej, a ja wykończona po weekendzie na uczelni. Nogi mi już puchną i rece:( Boję się myśleć, co będzie dalej... W dodatku młody tak dzisiaj kopał że az mnie bolało! Chyba mu się wykład nie spodobał:P Leje u nas okropnie cały dzien i znów musiałam włożyć kurtkę zimową. A już się ledwo w nią zapinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie mowcie kochane na temat slodkosci bo ja codziennie wcinam lody hehe nie wspominajac o tym ze jem obiad i 10minut po obiedzie jem slodkie moj maz tak samo sie dziwi ze tego nie widac po mnie a na wadze jest jednak 7kg wiecej ale na szczescie wszystko wchodzi w cyce i w brzuszek. no coz ja nie bede sobie zalowac jedzenia 3 miesiace po porodzie zaczne chodzic na silownie i basen ktory mam blisko domciu a moj maz bedzie mial okazje zostawac sam na sam z synusiem hehe ;)dobrze ze nie mialam nigdy problemu ze schudnieciem mam nadzieje ze po porodzie tez nie bede miala. ide kochane ogladac film ale przed zrobic sobie jeszcze truskaweczki z cukrem hehe milego wieczorku buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja standardowo spać nie mogłam od 3 więc witam z samego rana Mamusie;)Co do słodkiego ja też lodami się zajadam i na słodkie też mam ochotę więc jem:) a przytyłam 3 kilo niestety tylko:(dziwię się bo jestem raczej z rodzaju kobiecych dziewczyn, jestem z budowy klepsydrą:) powinnam sporo przybrać po takim jedzonku:)a tu nie:)eh do 30 muszę zrobić badania i glukozę pić ale w tym tygodniu chyba odpuszczę. W przyszłym pójdę.A w przyszłym znowu dentystka eh;(Goju coś szybko Ci puchną nogi i ręce nie?ja się boję aż pomyśleć o tym. U mnie wczoraj też ochydna pogoda była, że odechciewało się wszystkiego. Dzisiaj za oknem widzę to samo. Eh Dziewczyny nie wiem czy Wy też tak macie, ale nic ostatnio nie mogę sobie z ubrań kupić. Chodzę w moich ciuchach normalnych które się póki co rozciągają, ale pewnie niedługo będą małe. A ja łażę i łażę po sklepach i nic kompletnie nic mi się nie podoba. Ani pół rzeczy nie mogę kupić. Mąż się wścieka na mnie,że nic nie chcę kłócimy się o to non stop.Masakra jakaś, coś mi się wydaje, że to sprawa innego rodzaju. Hm..może nie akceptuje jakoś siebie z brzuszkiem nie wiem, wcześniej potrafiłam kupować i bardzo dużo mi się podobało rzeczy eh nie wiem...frustrujące bo raz mąż mi truje non stop a ja się zmuszam do przymierzania i kończy się płaczem i tak:( Supernudziara Ten tort fajny pomysł:)ja patrzyłam na czarno białe łóżeczka też, mi się podobają:)ale widziałam fajne samo białe w ikei i myślę czy warto je kupić.A jeszcze jedno wkleję Wam linka przewijaka z ikei o którym myślę i doradzicie mi czy warto taki kupić, czy lepiej komodę z takim stoliczkiem czy wogóle samą nakładkę na łóżeczko czy komodę, bo nie wiem w sumie co się sprawdzi fajnie. http://allegro.pl/ikea-spoling-stol-do-przewijania-przewijak-dziecka-i2233418325.html bo jak rozumiem bezpośrednio na nim się malucha kładzie, czy jeszcze daje taką sztywną podkładkę do przewijania?ale to się chyba mija z celem..eh glupia jestem:) Nie rozumiem czemu w ikei jest taniej niż na allegro to rzadkość a jednak:) Nawet na wózki czarno białe bo mi się podobają takie:)ale nie chce dziecku traumy fundować hehe czarnym kolorem:)bardzo podobają mi się beżowe, kawa z mlekiem wózki i się martwię czy jak taki kupię nie będzie od razu umorusany za chwilę zwłaszcza po zimie. No można niby prać normalnie prawda?więc może przejdzie pomysł:)Marti hm..no ja myślę że mozesz powiedzieć śmiało, że po porodzie będziesz więc ciężko Ci będzie być na ślubie, każdy zrozumie przecież;)Miłego poranka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
Basia przewijak fajny jak ktoś ma miejsce mi się wydaje ze nic twardego nie ma sensu kłaść , a co do łóżeczek w Ikei ja je oglądałam ale one nie są jakieś super jedno było fajne ale bez szufladki nawet a jednak ona się przydaje tam jest w ogóle w czym wybierać już na takie 2 latki te poszewki kolorowe tam dużo rzeczy można znalesc ,ja na chrzciny właśnie taki tort myślę dać bo tam wszystko przydatne jest . Ja tez glukozę będę miała gdzieś 8 maja i aż się boje bo na czczo cukier miałam 100 a ciekawe ile po tym .ja to mam bardziej smake na świeże owoce np arbuza kiwi , ale wszystko drogie jest jeszcze , ale i tak dorze , ze to zimno już się kończy bo zamek w kurtce zimowej mi się już ciągle rozwala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/ikea-hensvik-lozeczko-dzieciece-z-materacem-i2265090502.html łóżeczko takie oglądałam:) Hm..tyle, że ono samo w ikei kosztuje 200 zł materac do niego też 200 zł a tu na allegro taka cena dziwna. Fakt szuflady nie ma..A co do owoców mam tak samo:)kupuję te które są importowane wiadomo smaku nie mają jak nasze:)truskawki ostatnio borówki amerykańskie wcinam Pan z warzywniaka na osiedlu przywozi mi i arbuzy:)ceny są faktycznie drogie wczoraj w biedronce kupowałam arbuza i ponad 20 zł zapłaciłam za całego masakra heh:)ale już niedługo będą nasze owoce to raz a dwa będzie taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie juz sie zbliżamy duzymi krokami do końca:) Basia super mi sie wszystko co białe podoba ja mam białe meble u dzieci a przewijak taki osobny jest super ja mam na komodzie bo komoda jest troche bardziej pojemna ale ten tez jest swietny ja bym kupiła . Fabi fajnie ze jestes też zoklic krakowa ja tez nie długo bede z oklic:) już sie doczekac nie moge ja Fabi bede w narutowiczu rodzic . Marti ja tez bym odmówiła po co masz sie meczyc nie wiadomo jaki bedziesz miec poród no i kiedy to nastapi powinni to zrozumiec a jak nie to jakies barany sa:) bez urazy. Ide dzis na połówkowe w końcu z mężem:) bo zawsze z dziecmi zostawał w domu , ciekawa jestem jak mała? A co do słodyczy ja też zjem np obiad i musze słodkim przegryżć my to z mężem pączki wcinami , a przed 1 ciążą ja nie jadłam słodzyczy tak na końcówce zaczełam i tak mi zostało do dziś:) i tez mi to w brzuch idzie bo nawet przy blizniakach takiego nie miałam w ty okresie:) Joanna zrzucić ja taę nie mam problemu ale pozbyć sie skury która zostaje po ciązy to troche trwa zanim ona sie skurczy mnie to strasznie wkurzało bo taka fałda mi wisiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
tak to racja to samo łóżeczko oglądałam i było po 199 zł ,a co do owoców to ostatni też za arbuza zapłaciłam 20 zł , ale i tak dobrze , że zaraz sezon się zacznie a tak cała zimę przechodzić to byśmy nic nie zjedli i te pomidory bez smaku no , ale co zrobić :( a który ty Basia masz już tydzień i ile maleństwo waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja mam u mlodego biale meble i mi sie tez podobaja a wozek jakiego koloru by nie byl to i tak jak dziecko juz siedzi i sie zajaada w wozku podczas spaceru owocami.chrupkami to wszytsko widac hehe wazne aby sie latwo sciaalo wszystko do prania w ikei zgadzam sie te lozeczka jakies takie trefne jak dla mnie SUPERNUDZIARA hehe tez mam nadzieje,ze sie szybko sie te zimno skonczy bo tez nie mam kurtki hehe Basia podobnie mam z ciuchami, ale kolezanka ma mi pozyczyc na lato jakies ciazowe bo jej leza a w ciazy nie zamierzea szybko byc hehe ja mam na plusie 4 kg dzisiaj sie wazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpnióweczka - taki przewijak szczerze odradzam - nie jest stabilny, ciężko sięgnąć po coś pod spodem. Do tego miękki a to ma znaczenie - dziecko dużo wygodniej i szybciej przewiniesz na czymś płaskim i nie ruszającym się! Ja korzystałam ze zwykłego nakłądanego na łóżeczko i był świetny. Mało mniejsca zajmował, obok stałą komoda ze wszystkimi przyborami. Co do łóżeczka bardzo ładne, ale materac kup kokos-gryka i zmieścisz się max w 90 zł! Są one twarde i nie odkształcają się. No i też się martwię o te puchnięcia, bo w pierwszej ciąży miałam zatrucie:( A ja piszę sobie ze szkoły, mam przymusowe okienko, bo samochód mi nie odpalił i nie mogłam pojechać na zajęcia do chłopca, do domu. Ale zostało mi już tylko pół godziny laby:P Potem jeszcze do 15 lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Goju przechrzściłaś mnie na Sierpnióweczkę hehe bo ja pisałam o przewijaku i łóżeczku heh;)właśnie ten przewijak mi się podoba ale też uznałam, że wadą jest to że jest miekki i że się będzie pod maluchem zapadał. Łóżeczko jeśli kupię to w sklepie samym a nie na allegro i materac właśnie osobno nawet na allegro bo ten z tym łóżeczkiem był 5 cm a tak myślałam o takim 10 cm. Na allegro znalazłam taki 8,5 cm za 80 zł już z przesyłką właśnie gryka kokos więc taki kupię:)Supernudziara ja zaraz zaczynam 24 tydzień:)a ile waży maluch nie wiem, ja mam bardzo rzadko usg mimo że chodzę prywatnie:)ostatnie usg miałam w 18,5 tygodniu i maluch ważył 300 g lekarz się śmiał, że spora dzidzia jak na ten tydzień:)następne usg pewnie dopiero koło 30 tygodnia będe mieć albo i nie:( myślę nad 3d i namyślić się nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam upatrzone takie łóżeczko http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-beebee-kojec-kolyska-wibracje-i2280819841.html i tu jest od razu przewijak, osobnego nie będę kupować. W sklepie pytałam o ceny tych łóżeczek to mi bardzo odradzali, że niby niepraktyczne, a mi się wydaje że jest tak samo praktyczne co zwykłe drewniane. Któraś z was też może kupuje turystyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka - ja, mam dla malego (dostalam) to i dla malej kupie, dla mnie lozeczko jak lozeczko, stoi i dziecko w nim spi hehe co ma byc w nim nie praktycznego. sprawdza sie jak masz malo miejsca tak jak my na poczatku bo w porach kiedy nie spal skladalam i nie zawadzalo mi, i tez mamy rodzine daleko wiec jak jechalismy na swieta to pyk zlozone do samochodu i problem z glowy gdzie maly bedzie spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* ja od wielkiej soboty od godziny 22 byłam w szpitalu;( juz jestem w domciu i z małym wszytsko ok;) twardniał mi brzuch, napinała się i strasznie bolał. dostawałam dziennie po 6 kroplówek. teraz do domu dostałam luteine dopochwową i po paru dniach zaczeło mnie wszystko piec od nowa. a juz myślałam że nie wróci stan zapalny. miałam usg w 4d mam film 35min;) naprawde fajna sprawa mały ssał kciuk trzymał noge za noge;) bawiał sie pępowina i oczywiście fikołki były na pierwszym miejscu;) lekarz mnie uspokoił z rozmiarem główki. jest wszystko w 100% ok . każde dziecko rozwija sie inaczej. w 22 +2 dni mały wazył 504 i miał około 16cm;) ja od 12 tyg na plusie mam raz 1,5kg a na drugi dzień 1kg lekarz nie kazał mi sie przejmowac wagą, bałam sie że za mało ale niuniek dobrze sie rozwija wiec nie przejmuje sie tym. jem wszystko tylko nic słodkiego;) w ciazy mam jakies obrzydzenie do słodyczy;) do środy jestem jeszcze u mamy w pl a potem wracam do domku. wyprawke prawie juz całą kupiłam;) a wózek w ostateczności jest taki http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-pascal-bebetto-gratisy-i2267240362.html super duza gondola. jeszce dwa dni i wróce do normalnośći i mam nadzieje że bede codziennie na forum;) buziaki mamusie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Kasiula biedaku długo Cię trzymali coś w tym szpitalu. Czyli wypad do Polski niespecjalnie dobrze będziesz wspominać. Ale dobrze,że jest wszystko w porządku już eh stan zapalny okropne. Ja ciągle latam sikać a pare kropel wysikuje i nie wiem czy dlatego, że maluch jakoś naciska na pęcherz czy znów mam stan zapalny w moczu eh. Fajnie że miałaś usg 4d i że wszystko ok:)Też myślę o wózku bebetto bo bardziej mi się spodobał na zywo jak go w smyku zobaczyłam tyle że inny ciut model od tego Twojego. Trzymaj się zdrowo Ty i Maluch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula dobrze ze z wami wszystko juz dobrze:) tez w pt byłam na połówkowym i widziałam fikołki ssanie kciuka i tego typu bajery-super sprawa. Wazne zeby gondola duza byla, tez mam 80cm bo w koncu maluchy beda tez w kombinezonach jezdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula UK ladny wozek :)ja tez chce z takimi kolkami tylko troszke inny ksztalt popatrz http://www.ebay.co.uk/itm/New-Coral-3in1-Pram-Graphite-Blue-Car-Seat-/290616395744?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item43aa1647e0 kolorek czarno niebieski albo http://www.ebay.co.uk/itm/SILVER-3IN1PRAM-PUSHCHAIR-CAR-SEAT-AIR-WHEELS-TRAVEL-SYSTEM-50-DESIGNS-/260872789005?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item3cbd3adc0d zielony kolorek a tak wogole to widze ze urlopik w polsce nie za bardzo wypalil ja lece w przyszlym tygodniu ale cos sie zastanawiam bo nie mam jakos ochoty moi rodzice niedlugo przyleca a jak sobie pomysle ile kasy tam przewale a tutaj moglabym porobic zakupy dla dziecka za to z moimi rodzicami....... dobrze Kasiu ze wszytsko juz jest wporzadku..... ja bylam na usg i bedzie synus od dwoch dni niezle daje mi popalic z kopniakami moj maz sie cieszy bo nareszcie moze poczuc i zobaczyc jak mi brzuszek faluje hehe....:) a jak wy macie kochane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti superr widoczek nie::) my tez bylismy w piatek i wszystko ok. ale maly byl taki leniwy ze tylko lezal tak wygodnie mu bylo i machal raczkami i kopal nozkami i odchylal nawet glowke ma juz 16 cm a twoj dzidzius ile mial?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - przepraszam, nie wiem, jak ja to napisałam, bo myślałam właśnie o tobie! Sikorka - Ja łóżeczko mialam normalne i turystczne u mamy. I nigdy nie zdecydowałabym się na turystyczne w domu. Jest bardzo miękkie,no ale to można kupić materac. Do tego Wiktor miał problemy ze wstawaniem, bo raczki napotykaly tylko miękki materiał a nie szczebelki. Potem jak już wstawał to telepał całym łóżeczkiem i robiło się niebezpiecznie. No ale każdy ma inne potrzeby i inne dzieci:) kasiula - no to nieźle święta spędziłaś:( Dobrze że jest ok! Ja właśnie wrócilam z pracy i musze się wziąć za umycie lodówki. Specjalnie mężowi nie pozwoliłam wkładac zakupów, więc już nie ma zmiluj się:( A lenia mam, tym bardziej, że dzień męczący, pochmurny i deszczowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabi784
Dziewczynki pozwolę się dopisać:) NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ...2 (będzie syn) .A.N.I.A........31......S-ce.....01.07 -02.08.......synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... ........2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08................. ................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola .......11.08/18.08 ........ 2 (22m córka) Basia2410........25..........Olkusz.............12.08.... ....................1 KasiulaUK........26.......Londyn............12.08........ .....................1 Miss.M............17.........Łódź..........15.08 ......................(1,5 syn) 30juz30...........31........lubelskie........17.08.... ................(synek,4 latka). goja27.10........30............Wrocław... .17. 08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... .................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ...........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8...........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... ....................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... ......................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08.... .......................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... ........................1 fabi784...........28........Kraków..........27.08..............................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08......... ......(1 -bliźniaki) sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1 Ita3-84..............28......Toruń.............05.09.... ........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabi784
malutka3110 - widzę, że termin masz na 30.08 to jak dobrze pójdzie to mamy szansę się spotkać na porodówce:) ja chyba też zostanę przy Narutowiczu, bo słyszałam o nim ostatnio same dobre opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam,ze te materace dolaczane do turystycznych sa slabe, ja nie wiem bo dostalam bez materaca i kupowalam Kasiula witaj i najwazniejsze ze wszytsko juz ok ;) Joanna moja tez juz porzadnie kopie i maz tez juz czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta - są okropne te materace! Takie miękkie jak materiał. Musieliśmy go usztywniać. No ale to tylko na godzinkę spania u mojej mamy, która pilnowala młodego, jak wróciłam do pracy. Posprzatałam lodówke, ogarnęłam troszkę domek i nudzi mi się:P Mąż w pracy a synek starszy poszedl do kuzyna się pobawić. No i siedze sama. A i przyszła ta pościel, którą zamawiałam. bardzo ładna, kolory jak na zdjęciu. Ochraniacz dość wąski, ale może tylko tak mi się wydaję, bo nie mam do czego przyrównać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Witam, to ja też się dopiszę do listy :) Właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że druga ma być córcia. Bardzo się cieszę, ale mam kłopot z wyborem imienia dla Małej :) Dobrze, że jeszcze jest trochę czasu... Pozdrawiam NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP............... ... ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ...2 (będzie syn) .A.N.I.A........31......S-ce.....01.07 -02.08.......synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... ........2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08................. ................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola .......11.08/18.08 ........ 2 (22m córka) Basia2410........25..........Olkusz.............12.08.... ....................1 KasiulaUK........26.......Londyn............12.08........ .....................1 Miss.M............17.........Łódź..........15.08 ......................(1,5 syn) 30juz30...........31........lubelskie........17.08.... ................(synek,4 latka). goja27.10........30............Wrocław... .17. 08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... .................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ...........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8...........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... ....................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... ......................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08.... .......................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... ........................1 fabi784...........28........Kraków..........27.08....... .......................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08......... ......(1 -bliźniaki) sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1 Ita3-84..............28......Toruń.............05.09.... ........................1 Aga.S ................38........St.Wola...........24.08....................2 (1-syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za miłe przywitanie po mojej nieobecności;* Asia-fajne wózeczki ten pierwszy przywpadł mi bardziej do gustu;) mi teściowa dała 1000zł na wózek;) przed szpitalem troszke jeżdziłam po sklepach. wozkow jest strasznie dużo ale wybrac ten jedyny to strasznie cięzko. ja trafiłam na fajna pania w sklepie pokazałam mi coś z 20 modeli. na poczatku chciałam 3w1 ale bratowa da mi fotelik samochodowy więc nie ma sensu kupować. nad łozeczkiem sie zastanawiam. jak bede u siebie na miejscu to oglądne troszke na internecie. po sklepach ogladałam ale nic specjalneg. drewniane mi sie podoba ale turystyczne tez sa całkiem fajne. u mnie mały tez kopie najbardziej wieczorami;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka fajne to łóżeczko wiadomo że zalezy kto jakie woli ja mam drewniane , ale turystyczne tez mam jak gdzieś jade to mam takie duze ze dwójka w nim śpi. Dzisiaj byłam na połówkowym dzidzia super będzie Ola i waży 430 gram ma sie dobrze:) Fabi ja pewnie ztydzien wcześniej bede rodzic bo tak cesarki robie do 2 tyg przed terminem:) wiec moze sie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×