Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

jakiej powinienem spodziewać się reakcji?

Polecane posty

ja lubię takich jak Ty :) niedoświadczonych :) to o wiele lepsze niż chłopak który się wychwala ile to podbojów miał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga: w skrajności też nie należy popadać. Mogę tylko wspomnieć tu o rodzicach, którzy są zupełnie normalni i swoje w odpowiednim wieku zrobili. Też bym tak chciał. Nic w tym chyba dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupotą jest dążyć do czegoś na siłę. Poza tym nie jest powiedziane że w tym wieku powinieneś mieć już jakieś doświadczenie w tych względach. Bo niby czemu? Bo inni mają? Spora część nie ma i nie oznacza to coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastim 00
tak jest ,stra panna i prawiczek,umówcie się ,a napewno stworzycie szczęśliwy związek na tydzień albo dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem już w wieku, żebym się z kimś chciał porównywać. Po prostu brakuje mi bliskości, seksu. Czy to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga... masz absolutną rację, ale autor nie przyjmuje tego do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a probujesz jakos to
zmienic? gdzie chcesz poznac dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałbym dziewczyny w swoim wieku, która nigdy z nikim nie była, bo jej nikt nie chciał. Wolałbym młodszą i niedoświadczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Oskaro
po tym ,ze mu zawsze stoji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola: po sposobie zachowania, po sprawach technicznych w czasie całowania, pieszczot, seksu. Tak myślę, ale przecież nie wiem z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na spacery chodzę, żebyś wiedziała. Do sklepu, na pocztę, do urzędów, do lasu, bez celu. Lubię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, tak na ulicy to raczej trudno. Jakbyś odebrała chłopaka zagadującego obce dziewczyny na ulicy. Dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym była wolna i nie spieszyła się do pracy to chętnie bym porozmawiała z kimś takim :) o ile rozmawiałby normalnie. Powiedział coś w stylu cześć jak mas zna imię masz ochotę pogadać pospacerować razem? ./... a nie tekst typu ej lala nieźle wyglądasz idziemy na piwo? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz, ale nie wyobrażam sobie tego. Zagadać do idącej gdzieś obcej dziewczyny: masz ochotę pospacerować razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedząc w domu możesz się nigdy nie doczekać. Grunt to wziąć się za siebie i swoje życie. Jest jeszcze taki fajny myk na podryw... kupić kwiatka, przyczepić karteczkę ze swoim imieniem i numerem telefonu, usiąść na ławeczce i czekać na potencjalną dziewczynę ;) podjeść powiedzieć"jesteś piękna, ten kwiatek jest dla Ciebie" i odwrócić się i odejść bez słowa. Ja bym odezwała się później na ten telefon do tego kogoś na 100% :] trzeba być w życiu odważnym, trochę szalonym, umieć zaskakiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej,hej,hej
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej,hej,hej
pytam bo ja mam 20, również zero doświadczenia i chętnie cię poznam :) Oczywiście jeśli tylko będziesz wykazywał jako takie chęci poznania mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoookojnie
mamy po 30 lat, poznaliśmy się gdy mieliśmy 26. Odpowiadam, bo ktos wyżej pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×