Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

Gość DukanOdZaraz

Szukam osob ktore zaczna ze mna Dukana kiedy beda gotowe. poprostu umowic sie najeden termin rozpoczecia i kontunuowac az do skutku. mam nieiwele do zrzucenia bo 5kg. Juz wiele stracilam bo az 16 kg i te ostatnie 5 nie daje mi spokoju. dysponuje wieloma przepisami i radami jesli chodzi o ta diete. Jestem przykladem zdrowia na tej diecie i naprawde nie jest ona grozna, a skuteczna. Jesli ktos ma ochote to zapraszam na dobry plan odchudzania. Krotki przyklad. Przerwalam diete 1go lipca 2011 bo wakacje i nie kontynuowalam przez 6 misiecy. Przytylam tylko dwa kg i waga stoi w miejscu. Ale chce zrzucic te 5kg bo wiem ze moge. kto ze mna? zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuropatwa***********
Ja mam wlaśnie do zrzucenia 5 kg, ale boje sie dukana. jednak trzymam za ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Dlaczego boisz sie Dukana? Mysle ze nie ma sie czego bac jesli sie czegos nie probowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Naprawdę nie ma nikogo chętnego na wspólne rozpoczęcie? Wiem ze jest tu wiele wątków na ten temat. Ale szukam osób które zaczną ze mną :) poczekam jeszcze jak nie to po świętach startuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede juz robic dukana wiec odradzam robilam go przez jakis czas i slabe pazury wlosy brak okresu teraz niby ostatnio mialam okres i juz dawno powinnam dostac w grudniu i znowu cisza ale jak kto woli, stawiam albo na w.-o. albo na zdrowe odzywianie powoli ale do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
U mnie było zupełnie odwrotnie dzięki Dukanowi moje hormony wróciły do normy i oczywiście utrata wagi. Jak już pisałam ta dieta nie jest dla każdego. Ale jeśli ktos jest zupełnie zdrowy i jego jedyna " choroba " jest nadwagę to zapraszam. Tak jak już pisałam , jeśli nikt sie nie znajdzie to po świętach zacznę sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuchaaa
Hej dziewczyny :) Też jestem na dukanie. Dziś 3 dzień, jeszcze 2 wg testu. Krążyłam dziś po stronach, i weszłam na dieta-dukan.pl, i stamtąd na forum, galeria rezultatów mnie powaliła na kolana, ja też chce. 3mam za was kciuki i wy za mnie trzymajcie. P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka po 30
to ja się dołączę -7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Witam, już sie bałam ze sie nikt nie odezwie. Wiec tak jak pisałam zacząć przed switami to nie bardzo chyba , bo nikt w dieta sobie nie odmówi jedzenia, chociaz ja w zeszłym roku urząd kłam sobie" Dukanowe swiata" . Dziewczyny które jeszcze nie zaczęły, może zaczniemy w takim razie po świętach. Nowy rok to dobry moment to startu. Napisz ie ile macie do zrzucenia i czy robilyscie test na Polskiej stronie Dukana. No i czy macie zamiar kupić książkę, a może już jesteście jej posiadaczkami, bo dla mnie ta książka to podtsawa wiedzy :) dzięki za odzew , naprawdę. Przejrzałam tu pare tematów , ale dziewczyny są już w nich tak długo, wiez zdecydowałam sie założyć nowy dla " nowych Dukanek ". :) napiszcie kiedy chcecie zacząć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras chce odkupic ksiazke ode mnie? mam ta biala z przepisami, nie pamietam tytulu ale chyba 350przepisow czy cos takiego na poczatku wstep, pozniej dopiero przepisy uzylam jej kilka razy, szkoda wyrzucic a mi sie nie przyda jestem z poznania jak ktoras chce odbior osobisty to 10zl, a jak gdzies wyslac to w sumie 10zl plus koszt przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
Może ja się skuszę... Mam do zrzucenia ok 6-7 kilo i zbieram się do diety jak pies do jeża. Już raz byłam na Dukanie i schudłam 6 kilo, ale trzeba uważać bo faktycznie mogą być problemy z nerkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczuplutka1000
Ja dołączam, dzisiaj zaczełam, do zrzucenia ok 8 kg więc jest z czym walczyć. I faza 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja byłam na dukanie pół roku, schudłam 20 kg, ale mam zamiar jeszcze z 5 zrzucić :)...wróciłam do diety ok 2 tygodni temu...póki co 2 kg mniej :) może byłoby i więcej ale przez ostatni weekend pofolgowałam sobie troszkę... Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuchaaa
Książka to podstawa, nie wyobrażam sobie bez niej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ni i topik chyba upadł, a tak miło się zapowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie upadł nie upadł. ja bede zagladac :) książkę mam. niektore potrawy z Dukana wsadziłam do obecnego jadłospisu - np. ciasto otrebowe, mufinki dukanowe. ale po Świetach zaczne robic dukana w 100%. chce schudnąć ok. 5 kg. w ciagu ostatnich 2 m-cy schudłam o 1 rozmiar ubrań poprzez organiczenie slodyczy na rzecz slodyczy dukanowych i w ogole poprzez ograniczenie frytek, chipsow, tlustego jedzenia. bede zagladac na topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Polecam przepis na sernik dukanowy :) jak odchudzałam się tak dosyć rygorystycznie rok temu to właśnie on pomógł mi przetrwać bez słodyczy Teraz znowu powróciłam do diety ale ją troszkę zmodyfikowałam zamiast naturalnych jogurtów i serków jem te z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Motywuje mnie to że w ciągu pół roku schudłam z rozmiaru 46 do 38-40 :) teraz bym chciała zejść bardziej z wagi, 4-5 kg wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Nie upadl, ja jestem... dziewczyny ktore planuja a jeszcze nie zaczely ,kiedy chcecie zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Marudaaa- kiedy planujesz wrocic do diety? moze zaczniemy razem? Bedzie razniej,faza uderzeniowa i takie tam... moze po swietach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Możemy spróbowac po świętach, próbowałam już chyba z 5 razy wrócić ale niestety jedzenie to już mi zbrzydło, staram się jednak nie jeść słodyczy, nie jem pieczywa, makaronów, ryżu itp. ale w fazie uderzeniowej ostatnio wytrzymałam 3 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Czasem się zastanawiam jak ja wtedy tyle wytrzymałam i to był mniej więcej ten sam czas co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na Dukanie, schudlam 10 kg, ale niestety nie dociagnelam dietki do konca i w przerwalam w fazie stabilizacji, no i 5 kg wrocilo...Pamietajcie, zeby nie przerwac dietki, bo kilogramy wroca!!! Nie wiem czy to dobry czas dla was, zeby tuz przed swietami zaczynac dosc restrykcyjna dietke. Tym razem nie dalabym rady, jestem na diecie 17 dniowej.Tak jak w Dukanie jem chude mieso, nabial, ale codzinnie sa warzywa, a takze owoce. Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze 27-28.12? poprosze koniecznie o przepis na ten sernik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Już podaję : W zalezności jakiej wielkości masz brytfankę, do tego najlepiej sobie kupić jednorazowe (dla mnie były wielokrotnego użytku) Ser twargowy- najlepszy jest President taki niebieski dwa opakowania 5 jajek słodzik w proszku żelatyna zapach do ciasta...chyba najlepszy jest śmietankowy lbo cytrynowy zależy co kto lubi i tak: żółtka ucieramy mikserem ze słodzikiem ( w zalezności czy lubisz słodkie czy nie, ja dodaję 2,3 łyżki stołowe) do tego dodajemy twaróg, zapach i to delikatnie mieszamy łyżką z ubitymi białkami, dodajemy łyżkę żelatyny i odstawiamy na jakieś pół godzinki później wkładamy do piekarnika na 180 stopni i ok godzinę No i gotowe.... mi osobiście najbardziej smakuje jak jest zimny :) Naprawdę polecam..aaaa.... możesz dodać jeden twaróg i trzy jajka ale ten sernik nie urośnie tak więc z dwóch jest go więcej i jest smaczniejszy Wspaniałe ciasto akurat na Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Już podaję : W zalezności jakiej wielkości masz brytfankę, do tego najlepiej sobie kupić jednorazowe (dla mnie były wielokrotnego użytku) Ser twargowy- najlepszy jest President taki niebieski dwa opakowania 5 jajek słodzik w proszku żelatyna zapach do ciasta...chyba najlepszy jest śmietankowy lbo cytrynowy zależy co kto lubi i tak: żółtka ucieramy mikserem ze słodzikiem ( w zalezności czy lubisz słodkie czy nie, ja dodaję 2,3 łyżki stołowe) do tego dodajemy twaróg, zapach i to delikatnie mieszamy łyżką z ubitymi białkami, dodajemy łyżkę żelatyny i odstawiamy na jakieś pół godzinki później wkładamy do piekarnika na 180 stopni i ok godzinę No i gotowe.... mi osobiście najbardziej smakuje jak jest zimny :) Naprawdę polecam..aaaa.... możesz dodać jeden twaróg i trzy jajka ale ten sernik nie urośnie tak więc z dwóch jest go więcej i jest smaczniejszy Wspaniałe ciasto akurat na Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Już podaję : W zalezności jakiej wielkości masz brytfankę, do tego najlepiej sobie kupić jednorazowe (dla mnie były wielokrotnego użytku) Ser twargowy- najlepszy jest President taki niebieski dwa opakowania 5 jajek słodzik w proszku żelatyna zapach do ciasta...chyba najlepszy jest śmietankowy lbo cytrynowy zależy co kto lubi i tak: żółtka ucieramy mikserem ze słodzikiem ( w zalezności czy lubisz słodkie czy nie, ja dodaję 2,3 łyżki stołowe) do tego dodajemy twaróg, zapach i to delikatnie mieszamy łyżką z ubitymi białkami, dodajemy łyżkę żelatyny i odstawiamy na jakieś pół godzinki później wkładamy do piekarnika na 180 stopni i ok godzinę No i gotowe.... mi osobiście najbardziej smakuje jak jest zimny :) Naprawdę polecam..aaaa.... możesz dodać jeden twaróg i trzy jajka ale ten sernik nie urośnie tak więc z dwóch jest go więcej i jest smaczniejszy Wspaniałe ciasto akurat na Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Maruda- to robisz tak jak ja :) tez nie jem slodyczy,pare [przepisow z Dukana nadal gotuje i staram sie trzymac no i waga stoi w miejscu, a tak marze zeby te 5 kg zrzucic. Wiec jelsi chcesz po swietach chetnie zaczne :) razem z Toba i bedziemy sie tu codziennie wpsierac... ja ma czas na pisanie w pracy wiec nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Też mam czas na pisanie w pracy więc super :) W takim razie zaczynamy rygorystycznie zaraz po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×