Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

zaraz idę z pieskiem,Angela kończy lekcje o 14.25 zanim dojedzie do domu to sporo czasu minie-nudaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
chyba przesadziałam ze sprzątaniem, noramlanie słabo mi się zrobiło, oblałam się potem, nogi mi się trzesą. Odpoczywam teraz. Jak pozbieram siły to sko.nczę szafę dziś jak nie to jutro. Jak patrze na pokój to wszędzie ciuchy,chyba nam braknie garderoby zeby się pomieścić. Wyrzuciłabym częśc ubrań ale ja we wszytskim chodzę.... dzis na obiad fasolka po bretońsku, jutro pewnie też to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry nasza kochana dostajesz upomnienie! :-) masz sie szanować i dużo odpoczywać, zebyśmy nie musiały sie zamartwiać czy wszystko w porządku u ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj czuję małego,co jakiś czas jest w innym miejscu,mam wrażenie jakby brzuch nieco mi się znowu powiększył,poza tym nadal bolą mnie cycuchy,momentami od spodu aż mnie swędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziały nasze pozostałe kobiety? Megan , Olczak , Handzia, Alexia no i Polcia ?? Dziewczynki, come back !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiedzie. zrobilam sobie zupe ogorkowa taka bardzooo bardzoo kwasna. ale mi smakowala. mniam:) pojadlam sobie tak ze juz na pewno drugiego dania robic nie musze:D sama tylko dla siebie gotuje wiec moge robic potrawy pod swoj smak nie przejmujac sie tym ze mojemu mezowi na pewno taka kwasna by nie smakowala:) wiec juz jest jakis plus jego nieobecnosci:) dziewczyny moze przerazily sie tym ujawnieniem:) moze chca zachowac anonimowowsc w koncu to forum i kazdy pisze pod pseudonimem. ale moze jeszcze do nas wroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam w necie że podobno normalne jest że przy 2 ciąży szybciej rośnie brzuch,dzisiaj tak jakoś czuję jakby mały był z 3-5 cm poniżej pępka,tak jakby mi brzuch wypychał,ale jak na niego patrzę to nic się nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie że mogly sie przestraszyć a moze przestraszyły naszych twarzy hahaha. robwalka uwielbiam serniczek, jezu chyba dzisiaj zrobie sobie ale mi smaka zrobiłaś tym serniczkiem... o rany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się nie przestraszyły twarzy, ale tego, że tyle dziewczyn się ujawniło i ewentualnych nacisków,a one np. chciałby pozostać anonimowe . To indywidualna sprawa, więc jeśli nie chcą się "ujawnić" to przecież nikt ich do tego nie będzie namawiał :) Mam nadzieję, że nieobecność to nie strach i szybko do nas wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze sobie na allegro rany jakie te ciuszki dla dzieciaków są kochane :-) nie mogę już wytrzymać zeby coś nie kupić, kurcze no! czekam jeszce do soboty a później wybieram sie na zakupy. dziewczyny a jak kupujecie śpioszki czy body itp. to jaki bierzecie rozmiar 56? czy również bierzecie więsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja jeszcze nic nie kupuję,ale na pewno i takie i takie-niemowlak bardzo szybko rośnie,zawsze lepiej kupić coś większego.Zobaczymy jaki kolos nam się urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wiadomo dzieciaki są rózne ale chyba to co do szpitala to 56 cm sama nie wiem, nie znam się. Ja też dzisiaj czuje jak mi sie coś tam w brzuchu kręci :-) a ostatnio już się tak bałam co pisałam że nic nie czuje . Raz czuje koło pępka raz niżej po lewej dziwne uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez siedze i ogladam na allegro steryizatory i butelki. chyba sie zdecyduje na zestaw z aventa? macie moze jakies opinie na ten temat? jeszcze sie zastanawiam nad wozkiem. niby juz wybralam na allegro wozek ale jak bylam wczoraj w kosciele to chyba ze wzgledu na pogode byl wysyp ludzi z malutkimi dziecmi w wozkach. pol mszy sie przygladalam tym wozkom:) wiekszosc byly sliczne i z tego co widze to bardzo drogie. ale teraz nie podoba mi sie ten wozek ktory juz wybralam :/ chce miec tak drogi bo mi sie bardzooo podoba:) ale nie wiem czy maz sie zgodzi. i jeszcze byl jeden wozek na 3 kolach. ladny z wygladu ale jak przyszlo tatusiowi wyjechac z placu koscielnego wsrod tlumu ludzi wychodzacych z kosciola (jeszcze dodam ze plac w przebudowie bo ukladaja nowa kostke) to tatus sobie z tym wozkiem nie poradzil. wzial wozek w rece i przeniosl nad ziemia. wozki na 4 koloch przejechaly bo piasku i zwirze bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleenn a sterylizator jest konieczny? sory jak to głupie pyatnie ale nie wiem. Co ze mnie za mama będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Megisu niekoniecznie. to samo bedzie jak wymyjesz we wrzątku smoczek i butelkę. Tak się dawniej robiło i jakos zyjemy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) już jestem , rano musiałam posprzątać, później miałam chrześniaka mojego m i musiałam pod niego zrobić obiad- naleśniki na słodko :) zjadłam z jogurtem i dżemem jabłkowym z cynamonem- pycha :) przeglądałam wózki na allegro, co sądzicie o tym: http://allegro.pl/3w1-fyn-4ds-jedo-2012-fotel-maxi-cosi-cabriofix-i2266320879.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie smerfaskry ;-) bo sie przeraziłam ze jestem wogóle nie w temacie, jejku wstyd się przyznać ale naprawdę mało wiem :-( dlatego mnie to wszystko tak przerasta. A jak będe karmiła piersią to butelki mi są potrzebne? na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg.........01.09.....??? Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........21 tc........4 kg.. ....... 02.09.....??? Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........19 tc.........1kg...........12 .09.....córka Madleenn.............26.........19 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........19 tc........(-2.5kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........17 tc.........3 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........18tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane :D Dziękuje w imieniu swoim i męża za życzenia :) Na szczeście powtórki z rozrywki nie było, jako tako się wyspałam i dałam rade to wszystko ogarnąć i to chyba całkiem całkiem czego są dowodem zdjęcia :D Witam nowe koleżanki :) Dużo miałam do nadrobienia, nieźle się rozpisałyście ;) Megisu własnie buszuje u Ciebie na nk :D Wysyłam zaproszenie :P Możesz już podglądać moje foty ze ślubu :D Moja droga fajna z Ciebie usmiechnięta laska :) Zaraz odszukam pozostałe laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia super :-) śliczne zdjęcia i widzę że pogoda dopisała :-) super super. ładny brzusio :-) i ten namiętny pocałunek na jednym ze zdjęć :-) GRATULACJE ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w koncu się melduje. spałam do 11 bo w nocy o 2 zawoziłam męża na dworzec, a potem pól nocy przepłakałam, że go nie ma :( potem odwiedziła mnie koleżanka z 1,5 miesiączną córeczką i 4 letnik synem. zjadłam obiad i jestem :) dziś po raz pierwszy nie obudziłam się z bolącymi plecami, a to za sprawa tego, że zawsze spałam na płaskiej poduszce, a dziś ulożyłam ją nieco wyżej i jeszcze wzięłam tzw. "jaśka" i spałam ułożona wyżej niz zawsze. zadziałało, zobaczymy jak sprawdzi się to na dłuższą metę. a tak po za tym to wszystko u mnie, u nas wporządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już jestem to znaczy apap troszke pomógł głowa przestała boleć ale plecy jeszcze bolą.. caly dzień leże i przysypiam, czekam na mojego żeby mnie wysmarował czymś żeby już nie bolały plecki. MEGISU78 odnośnie Twojej zgagi ja mam ją codziennie i lekarz powiedział, że można bez problemu zazywać Gaviscon lub Renie, nawet na ulotce jest napisane ze kobiety w ciąży mogą stosować na zgage i niestrawność. Madleenn nie polecam wozków na 3 kółkach, moi znajomi maja jakis tam za 2 tysiace i mimo tego ze jest ładny to badzo nie dobrze się prowadzi, ciezko się skreca a nie mowie o podjazdach gdzie jest miejsce na dwa kółka a nie na trzy. Druga koleżanka ma standardowy wózek i super się prowadzi. Ja osobiście będe odkupowała od znajomych wózek bo jest w świetnym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×