Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Można tak powiedzieć. Może ma jeszcze inną nazwe ale w moim rejonie tak się na nią mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prysł mi ten tłuszcz na brzuszek dosłownie 3 krople w 3 miejscach jest różowe, ale praktycznie nic nie bolało bo się odsunęłam, wzięłam i odrazu zmoczyłam ręcznik i przyłożyłam do brzuszka. Już blednie ale się wystraszyłam ;/ kurcze a tak uważam zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja własnie wrociłam z mieszkania, dałam wytyczne tatusiowi i ruszylam w poszukiwaniu szafy i tapet i powiem wam jestem załamana. miałam swoje koncepcje a jak przyszło co do czego to nic nie ma :) mąż nakazał duży pokój na fiolet, a żadnych fajnych nie ma... i uświadomiłam sobie, że to będzie ciężkaaaaa przeprawa :) a co do weekendu majowego to ja wyjeżdżam w poniedziałek i wracam w niedzielę :) na wieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ajponka ten wózek retro bardzo, ale to bardzo mi sie podoba. Jedy na rzecz, która mi nie odpowiada to... cena :( Myślę, że popatrzę jakichś z aluminiowa rama. Są lekkie i wytrzymałe. Jutro mam wizyte połówkową. Może dowiem sie kto tam w brzuszku siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
U mnie na obiad kapuśniczek. A teraz gotuje brokuły i zrobię sałatke. Coś mnie dziś korci by pójść z synkiem poszaleć w sklepach, ale nie pójde bo mam juz tyle ciuchów i innych, że boję się że znó coś kupię i będę miała mało miejsca w szafie. Ehh, ta kobiecość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obsesje na punkcie butów i ostatnio torebek, a jak mówie że ładne widziałam to mężulek już protestuje i podaje argument że mam już pół szafy, nie mogę wyrzucić bo by mi serce pękło chyba :P Myślę nad kupnem szafy albo chociaż komody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszku a jaki duży twój bzruszek? nie pamiętam ale chyba go nie widzialam. Dodawałas fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia doskonale cie rozumię, uwielbiam buty i torebki, wczoraj jak bylam z mężem na zakupach wypatzryłam na wystawie pięne buty, myślałam ze się popłacze na 11 cm szpilce i po co mi takie :-( wiec nie kupiłam, teraz to chyba sandałki :-) i baletki, zresztą tylko takie teraz nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja widziałam szpilki w drobniuskie kwiatki, akurat mam taką bluzke na wyprzedaży te buty były 19 zł tylko, D mnie siłą odciągał :D Ale muszę się zakręcić wokół tego sklepu bo widziałam że jeszcze są, ale sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - ja nie umiem chodzic na tak wyskoich obcasach. Ostatnio kupialm sobie takie na bal karnawalowy w zeszlym roku. Wyszlam z mezem na papierosa i na oczach kilkunastu ludzi wyrznelam orla rozwalajac sobie kolano. Oczywiscie wszyscy patrzyli z politowaniem, bo pomysleli, ze jestem mocno wstawiona :) Do konca imprezy siedzialam przy stoliku. Zazdroszcze kobietom, ktore potrafia chodzic na takich obcasach. Jesli chodzi o zakupy to bardziej niz ubrania lubie kupowac rzeczy do domu, jakies dekoracje, kwiatki i inne pierdoly. Niestety mam male pole do popisu w 2 pokojowym mieszkaniu :) olczak - zazdroszcze ci tej perspektywy urzadzania mieszkania, doboru kolorow scian, mebli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka ja całe życie na szpilkach i to wysokich, dlatego teraz mi sie wydaje ze wyglądam jak kaczka :-) czekają na mnie w szafie do przyszłego roku :-) na zdjęciach ślubnych na nk chyba nie było widać ale miałam własnie takie 11 cm wytrzymałam do 12:00 poźniej wymiękłam na trochę niższe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ja kocham szpilki. Mam ich pełno na 11 cm obcasach i 2-3cm platformach. Kocham takie. Kupiłam sobie ostatnio balerinki i czuje się w nich jak kaczka, nieatrakcyjnie, ociężale. Czas przywyknąć. Ja zawsze na płaskich butach czuje się źle. Zmykam zaraz na spacer. Pogoda fajna. Dziewczyny co wy na to, żeby w tabelce powpisywać miejscowości z których jesteśmy. Ja się już pogubiłam kto jest skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka ja też nie umiem na obcasach chodzić i chyba ku rozpaczy mojej Mamy już się nie nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ale skczecie z temu obiadowo- wózkowego na obuwniczy :D 1.Wózek retro super, za to cena powalająca:( 2.U mnie na obiad buraczki, zeimniaczki jajko lub kotlet mielony. 3.Co swoj kawałek domu to swój, wiem co mówię, bo najpierw rok mieszkałam z Dziadkami a teraz 3 z teściami i modlę sie o siły psychiczne,żeby się wprowadzić do siebie a szczególnie zanim urodzi się Parówczak. 4.Obżartuszek czekamy na wieści, kto się chowa w brzuszku:) 5.Ja uwielbiam buty- mam ponad 20 par ale wiekszość będzie założona ostatni raz w tym roku i znowu trzeba kupic nowe:)Mam bzika na punkcie ubrań ale nie szaleje cenowo- wolę więcej a tanio niz jedną bluzką a drogą. 6.Drobiazgi do domu też lubie kupowac ale teraz cieżko znaleźć coś co sobie człowiek w necie upatrzy np. łóżko ostatnio fajen znalazłam ale w sklepach po okolicy nie uświadczysz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyprawilam meza do pracy i jeszcze skoczylam do miasta kupic kwiatki a pozniej je wsadzilam do doniczek przed domem :) ale sie umeczylam:p u mni dzis pogoda w kretke pada i swieci slonce:/ co do szpilek to nie chodze tyllkona srednim koreczku lub koturnie i w balerinch :p w nocy nie moglam spac z wrazenia ze mam synka :D na obiad mialam flaczki ale ja z nich jem tylko sama zupke tresc zostawiam mezowi :p co porabiacie ciekawego ?:) ps. Kama gratuluje syneczka :D mlodamamapyta witaj znowu wsrod nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, ja też na obiad miałam flaczki i podobnie jak Ty jem tylko zupkę, a resztę oddaję meżowi ;) Ja właśnie wróciłam z miasta, kupiłam sobie sukienkę na poprawiny i spodnie na wesele do klientów. Zostały mi już tylko do kupienia butki na jakimś niewielkim obcasie, ale tym już jutro się zajmę. Jeśli chodzi o szpilki to ja jestem ich wielką fanką, ale z racji tego, ze jestem wysoka ( 174 cm ) i mam trochę kompleks wyższości to na co dzień nie chodzę w takich butach. Jedynie na imprezy. Na to drugie wesele będę zmuszona założyć swoje najwyższe szpilki, bo inne do sukienki mi nie pasują, ale wytrzymam w nich może góra do 24.00 (jak nie krócej ), a potem już przebiorę te niskie. Jeśli chodzi o zakupy to jestem tego samego zdania co Smerfaskr, też wolę kupić więcej za niższą cenę niż wywalić krocie za jedną bluzeczke. Ciuchy i buty traktuję sezonowo, co chwilę moda się zmienia i sama lepiej sie ze sobą czuje, gdy wyglądam dorbze a nie przepłacam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
na lipcowe wesele trzymam sukienkę, którą miałam na sobie w zeszłym roku w sylwestra. Jest zwiewna i łudzę się, że jeszcze w lipcu się w nią zmieszczę:) A o wrześniowych weselach chyba mogę zapomnieć - bo bedę albo na wylocie albo już z Dzidzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie obiadu nie bylo, za to odbije sobie pyszna kolacja ;] Zrobie wielka miche salatki z pomidorow ze szczypiorkiem...mniam, mniam ;p Czy wasi partnerzy tez caly czas jedza mieso? ja rozumiem, ze facet potrzebuje miesa ale ile mozna? I te glupie tlumaczenia, ze salatka czy twarogiem sie nie naje ;/ zaczelo mi to przeszkadzac. A co do butow, ja caly czas chodze w baletkach, trampkach, szpilki tylko okazjonalnie a teraz, nie wiedziec czemu, bardzo chce chodzic na wysokich obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamapyta ja jak narazie ogladalam tylko z firmy Avent ale sie glebiej nad bytelkami nie zastanawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan super brzuszek :) Mieścicie się jeszcze w swoje dżinsy czy kupiłyście już sobie ciążowe z pasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×