Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

No a niby nic nam nie dolega i super sie czujemy ;) Mnie jak ktos sie pyta jak sie czuje , to mowie , ze super, bo juz nie pamietam , ze cos tam mnie bolalo :) Zreszta ja w tej ciazy tylko razzwymiotowalam w 13 tyg. to chyba nie mam co narzekac ;) I nadal czuje sie tak jakbym nie byla w ciazy - pewnei gdyby nie kopniaki i usg to nadal bym w to nie uwierzyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ani w pierwszej ciąży ani teraz nie wymiotowałam w ogóle,nie było mowy też o tym żeby mnie mdliło od zapachów,zauważyłam tylko jedno,że mięso mogłoby dla mnie wcale nie istnieć-wędlina owszem-mięso tylko jak muszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez moglam wszystko jesc :) Odrzucilo mnie troche na poczatku od herbat owocowych, najbardziej smakowaly mi z cytryna i wszsytko co kwasne :) Jakos nie ciagnie mnei do slodyczy, choc czasem zrobie sobie mala slodka przyjemnsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja już wróciłam od denstysty- wszytsko w porządku tylko na krwiawiące dziąsła kupiłam paste meridol. Co do bólu zeba leczonego kanałowo to albo jest zapalenie, albo po prostu czasem boli na zmiane pogody a czasem tak delikatnie pobolewa bez jakiejś konkretnej przyczyny. Dziś własnie o żeba kanałowego pytalam denstytkę. Ja kupiłam 15 pieluch tetrowych i dwa flanelowe. Tetrę wykorzytsam do ulewania, do podkładania przy przewijaniu, do otulania do kapieli. flanelowe po to, by maluch miał się do czego przytulić. Mocz- ja oddaje srodkowy strumień. Są fajne promocje w rossmanie na artykuły dla dzieci, miedzy innymi pampersy i chusteczki nawilżajace. Handzia - wspólczuję, wiem co czułaś:(Ale jestes na drodze do sukcesu:) odpoczywaj duuuzo. Megisu- my to chyba tu najbardziej szalejemy z ubrankami. Mi mąz powiedział, że od małego naszą malą kobietkę przyuczam do posiadania dużej ilości ubrań i chyba będzie musiał jej szafę zrobić:) Zyczę nam, zeby się córki nam urodziły. Zeby obyło się bez niespodzianek:) koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr nie mogę dobie odmówić tych przyjemności :-) ja rownież kocham ciuchy i buty. Także Moj skarbek postaram sie żeby miał wszystko :-) Przyszedł mi misiu malutki bialutki, jeszcze nie wiem czy bedzie dla mojej corci czy dostanie go moja sunia Hihi bo jak go zobaczyła to chciała oszalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Ello Piękne Brzuszki! 🌼 Handziu- oj nie takiego klubu byśmy chciały:-) Ja po nospie wymiotuje, więc lecę na spazmolinie i magnezie... więc zwieramy szyjki i byle do września ;-) Mamuska2012 - fajny ten otulacz :-) Mama28- a ten wynik to po glukozie 50, czy 75? Nie odbiega zbyt dużo od normy, ale najprawdopodobniej badanie będziesz musiała powtórzyć. Pamiętaj dzień przed już od 19 żeby nic nie jeść, a w dniu badania rano już nawet nie pić. Wszystkiego Dobrego! :-) Megisu -mi do badania glukozy koktajl przygotowała Pani z laboratorium: rozpuściła glukozę, dodała soku z połowy cytryny i dodała trochę miąszu i to wszystko. Smakowało jak przesłodzona herbata, więc spoko. POWODZENIA :-) Robwalka - mnie to spojenie łonowe boli. Zwłaszcza jak długo nie chodziłam... Podobno organizm przygotowuje się do porodu. A może pomogła by poduszka pod pupą... :-) Dziewczynki, jeżeli chodzi o niewygody spania to może się wydać to banalne, ale na prawdę warto... My z mężem zainwestowaliśmy w porządny materac na łóżko (taki z wyprofilowanymi sprężynami), niestety żadne wersalki nie wchodzą w rachubę. Pociągnęło to po kieszeni, ale o ile poprawiła się jakość spania(życia). Żadnych bólów kręgosłupa, bioder itp. Polecam. Robwalka - mnie to spojenie łonowe boli. Zwłaszcza jak długo nie chodziłam... Podobno organizm przygotowuje się do porodu. A może pomogła by poduszka pod pupą... :-) Dziękuje za wsparcie! Jesteście kochane!! 👄 Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Robwalka - przepraszam wpisałam 2 razy... Blondynka... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia trzymaj się i odpoczywaj dużo ;) Dzieciaczki są bardzo ciekawe świata, ale napewno obydwie dużo strachu się najadłyście. Megisu ja rozpuściłam to w ciepławej herbatce w przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HankaRumcajsa my mamy wielkie sypialne lozko z super materacem. Zawsze mnie sie wygodnie na nim spalo, ale teraz w tym stanie i tak troszke gorzej. Ale i tak lepiej niz np. u moich rodzicow na wersalce ( choc tez duza ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się z Wami żegnam, jutro jadę na wieś :) wracam w niedzielę lub w poniedziałek :) pozdrawiam serdecznie ;) trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) ja dzis mam jakiegos doła.. albo przez pogode albo hormony;( Czytam was ale nie chce mi sie nic pisac, zła jestem o wszystko do tego dochodza mysli ze wszystko coraz blizej a ja w proszku jestem... buuuuuuu Handzia uwazaj teraz na siebie i odpoczywaj:******** A jak wygladaja skurcze bo ja nie wiem czy miałam cos takiego juz czy jeszcze nie... Moze to głupie pytanie ale nigdy nie byłam w ciazy tak wysoko wiec nie wiem... Co do pieluch to ja zakupiłąm 6 tetrowych i dwie flanelowe. teraz poluje na kosmetyki choc moja ciotka mowiła ze najlepiej kupiec jakies w aptece tylko zapomniałam nazwy, bo nie wiadomo na jakie dziecko bedzie uczulone a te sa jakies takie nie uczulajace.... Np. moja chrzesnica nie moze miec innych mokrych chusteczek jak tylko z firmy PAMPERS bo reszta ja uczula... ja ostatnio zauwazyłam ze strasznie duzo zjadam... az sie boje jak teraz stane na wadze chociaz gdybym troche ptzytyła i zostało mi to to nie wygaladała bym wkoncu tak chudo jak przed ciaza ale ostatnio do pracy biore jedzenia jak na jakas wyprawe na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dentyście-jutro zacznie mi coś robić a ten ból okazał się stanem już ropnym, trzeba od nowa czyścić tego zęba itd. dobrze, że poszłam, mam nadzieję, że jutro w końcu przestanie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tak sobie siedzę i nic mi się nie chce,jestem przerażona tym,że nie długo czas do spania,a ta cholerna noga,a raczej ból obudzi mnie w nocy a ja tak kocham spać!od dłuższego czasu podczytuję czerwcówki-te dziewczyny mają perypetie bo dużo z nich jest już po terminie,a dzieciaczki wcale nie chcą na ten świat!mam nadzieję,że chociaż wrzesień będzie terminowy!z jednej strony im zazdroszczę,że są już tak blisko rozwiązań,a z drugiej mam jeszcze trochę czasu dla siebie,dla pozostałych domowników-jak mały się urodzi pochłonie cały mój czas!znowu do tego wszystkiego się przyzwyczajać-już to przerabiałam,ale co do pewnych rzeczy będę musiała odświeżyć pamięć!najbardziej obawiam się karmienia i nie przespanych nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IM I Ę MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......25 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......24 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......25 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IM I Ę MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......24 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......25 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......24 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......25 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......24 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......25 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech tak zostanie:D albo niech ktos to poprawi:D dziewczyny bardzo Wam wspolczuje tych przygod ze szpitalem... mam nadzieje ze mnie to ominie... jak na razie pogoda znow daje sie we znaki... upal ogromny. znowu mi jest duszno... wstaje z lozka i mi ciezko... popołudniu przechodzi... ale rano jest tragedia. dostane siodelko od szwagierki:) przynajmniej jedenej rzeczy nie bede musiala kupic. tym bardziej ze pierwsze siodelko potrzebne jest ok 1 roku pozniej trzeba zmienic na nastepne bo pomimo ze dziecko nie wazy jeszcze 18kg to i tak jest za duze i mu nozki wystaja z tego malego fotelika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Handzia26 przykro mi z powodu tych stresów, które ostatnio przechodziłaś. Dbaj o siebie i dużo wypoczywaj. Oby obyło się już bez takich niespodzianek. Zastanawiam się, czy można jakoś zapobiec tym skurczom aby przedwcześnie nie wylądować na patologii ? Czego to jest kwestia, że one występują ? Tego, że kobieta troszkę się forsuje, czy po prostu wysokość macicy... Nie wiem ? Megisu, powodzenia na glukozie, pykniesz lukier raz dwa i po kłopocie ;) Mama28, Twój wynik faktycznie będzie do powtórzenia, nie martw się na zapas. Alexia,wszystkie mamy skoki humorów, to przez hormony ;) Olczak, cieszę się, że po wizycie wszystko dobrze i miłego wypoczynku życzę. Dziś moja wizyta o 14-tej. Jak zawsze stresik jest, no ale pewnie minie jak już wejdę do gabinetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dodam jeszcze, że u mnie też występują bóle w dole brzucha, ale nie są to skurczowe bóle tylko takie jakby mnie coś tam uciskało. Podejrzewam, że Dzidzia zmienia pozycje i czasami tam uciska. Dziś o 5 rano obudziła mnie kopniakami. Jedne były właśnie w dole brzucha, inne wyżej, a potem kopała nad pępkiem. Więc myślę, że te bóle związane są z uciskiem jakie serwują nam nasz Szkraby. Dodam jeszcze, że mnie często łapie rwa kulszowa, moja kuzynka (doświadczona matka) powiedziała, że wiele tych ucisków na nerwy powodują nasze dzieciaczki i ich przemieszczanie się w brzuszkach. Także nie ma co panikować zawczasu myślę. Jak nie zapomnę to spytam się dziś lekarza, czy tak faktycznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn dzięki za poprawienie tabelki,Netka czekamy na relację z wizyty!u mnie pogoda dzisiaj lepsza,słońce ale jakoś tam gorąco nie jest!mój mały mężczyzna dzisiaj szaleje w brzuchu,patrzę tak na brzuch i co jakiś czas unosi się w różnych miejscach!jeszcze go nie widziałam,a już tak bardzo go kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Nie bylo mnie tu chyba 2 dni i mialam troche do nadrobienia. Juz drugi tydzien walcze z przeziebieniem, ale powolo, powoli zaczyna ustepowac. Hanka Rumcajsa - na szczescie wszystko skonczylo sie u ciebie dobrze. Dbaj o siebie i sie nie przemeczaj kochana. 1alexia2 - ja tez jestem w rozsypce. Czas ucieka strasznie szybko. Dotarlo do mnie, ze w opcji "przedterminowej" teoretycznie moge urodzic juz za 9 tygodni. Netka - powodzenia na dzisiejszej wizycie, trzymam kcuki, zebys wreszcie poznala plec malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . . www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hanka RUmcajsa , Netka0902 dzięki za dobre rady ;) Dziś idę do lekarza. Zobaczymy co powie...Modlę się,żeby z Małą wszystko było ok. Boję się o nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 nie martw się na zapas,będzie dobrze!ja też boję się o małego bo czasami prawie ruchów w ogóle nie czuję,ale dzisiaj za to dokazuje w brzuchu,poza tym martwię się,że na tyle ile jem za dużo nie tyję-codziennie rano zanim cokolwiek zjem sprawdzam swoją wagę,a po kolejne martwię się czy maluch w brzuchu prawidłowo rośnie i przybiera na wadze!wiem,pewnie każda z was się martwi,ale takie myśli przychodzą same czasami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka, dziękuję ;) No zobaczymy, czy się dowiem, myślę , że nie, a jeśli nawet coś mi powie to nie na 100%, czyli tak jak to było do tej pory ;) Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Teraz pogoda taka zdradliwa, że ja wczoraj też dogrzewałam się pod kocem i dostałam jakiegoś kataru, ale dziś już lepiej. Mama28 nie martw się tak, zobaczysz, ze z malutką wszystko w porządku. Dziś wizyta i dziś się uspokoisz, głowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×