Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Witajcie koleżanki te stare i te nowe ;) No ja dziś jestem po teście glukozy i powiem szczerze, że dla mnie to nie było wielkie halo ;) Tak jak myślałam, jest to bardziej znośne od wizyty u dentysty. Można powiedzieć, że pije się lukier w postaci płynnej. Ja nawet nie miałam potrzeby przepijać tego wodą, zagryzać cytryną lub płukać chociażby usta. Zrobi się na chwilę mdło na żołądku, ale to wcale nie jest straszne badanie:) Przynajmniej dla mnie nie było. Teraz wreszcie coś mogę skonsumować :) Megisu, piękny brzuszek i ciuszki:) Z tą tabelką chyba masz racje, trzeba by było napisać ją odręcznie jeszcze raz, a nie kopiować. Mianujemy Cię nową panią tabelkową :D Co do tych zabobonów, to ja również staram się nie brać ich do siebie. Gdy zaszłam w ciąże, posypała się lawina tego co powinnam, a czego nie, na co uważać, gdzie się nie łapać, jak nie patrzeć itp. Od samego początku byłam straszona i mimo, że nie chcę w to wierzyć, to gdzieś tam w głowie to siedzi. Teraz jestem zła na tych wszystkich, którzy mi to mówili, ale jednoczesnie staram się zrozumieć , że starsze pokolenie nie miało dostępu do takich badań jak robimy my i pewne rzeczy tłumaczyło sobie w inny sposób... W wózku i tak pewnie będę miała medalik lub czerwoną kokardę, bo nie daliby mi żyć. W środę wizyta, dziś lub jutro odbiorę wyniki. Oczywiście obawiam się, że mogą nie wyjść za dobrze z uwagi na zapalenie nerek (które mam wrażenie, że się nie skonczyło) i to uwielbienie do słodyczy, że z tą krzywą wyjdzie coś nie tak. No ale zobaczymy. Miłego dnia dziewczynki w ten pochmurny czerwcowy dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IMI Ę MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....25 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......25 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......23 tc......25.09......Córcia Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......24 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......23 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IMI Ę MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....25 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......25 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......23 tc......25.09......Córcia Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......24 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......23 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak kopiujecie tabelke to zeby nie przenosilo Megisu to przed jej nickiem nalezy zrobic enter:D i po problemie:D ja skonczylam dzisiaj 26 tydzien:) za tydzien wejde w 3 trymestr. dziewczyny faktycznie porod zbliza sie juz duzymi krokami... musze zaczac robic zakupy. za tydzien mamy w planie kupic lozeczko z wyposazeniem. bo tak jak pisalyscie trzeba go wczesniej skrecic i niech sobie stoi i wietrzeje z farby. posciel tez musze wyprac zeby nie smierdziala farba drukarska. niby pisza ze to najwyzsza jakosc i w 100% bawelna i wogole ale jednak wole ja wyprac i wywietrzyc przed polozeniem na niej maluszka. za miesiac planuje kupic wozek z fotelikiem. u mnie pogoda sie popsula... pada deszcz, wieje wiatr i jest zimno... dobrze ze ten urlop sie juz konczy... jednak co w domu to w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Uaktualniam NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IMI Ę MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....25 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......25 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......25 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......23 tc......25.09......Córcia Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......24 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Nie było mnie przez weekend,bo i tak dużo czasu spędzam na co dzień przed kompem. Dziewczyny trochę się martwię,bo od 2 może 3 dni Maleństwo rusza się jakoś wolniej albo wcale go nie czuję...Myślicie,iż Mała może po prostu przez tę kiepską pogodę być ospała i nie hasać tak jak zwykle?Idę jutro na glukozę,a w środę do lekarza,ale to nie zmienia faktu,że się zamartwiam.Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28, spokojnie, może Mała zmieniła położenie i jest teraz twarzą zwrócona w stronę kręgosłupa, wtedy siłą rzeczy czujesz ją słabiej. Najważniejsze, że w ogóle czujesz. U mnie też jest raz w brzuchu dyskoteka, a raz cisza na ocenie ;) Zatem obie mamy wizyty w środę. Też się troszkę martwie, ale za dużo nie chcę o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka trzymam kciuki za ujawnienie maluszka:D moze w koncu sie dowiecie co w Tobie rosnie:) to taka mila wiadomosc... ja sie bardzo cieszylam jak nam lekarz powiedzial a jeszcze jak pokazal:D mamy nawet to nagrane na dvd:D hehehehe pamiatka na cale zycie:) ja tez tak mam ze przez dzien maluszek kopie bardzo malo... ale za to w nocy buszuje tak ze chodze co chwilke siku robic po doslownie kilkanascie mililitrow. w rezultacie jak rano wstaje to juz mi sie nie chce... nie wiem jak nazbieram mocz do badania..:/ musze sie zapytac czy to moze byc taki mocz "uzbierany" z kilku wizyt w trakcie nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to Mama28 skopiowala wczesniejsza tabelke... pominela moja zmiane :/ dziwna sprawa bo ja tabelke swoja wklepilam duzooo duzooo wczesniej. wiec nie wiem skad ta pomylka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleen z tego co wiem mocz do badania najlepiej jak jest oddany po przynajmniej 6h nie sikania ;) Chodzi o to zeby nei byl rozrzedzony. Ja kiedys sikalam do kubeczka jakos o 3 nad ranem :) A moze akurat trafi sie jakas taka noc , ze bedziesz miec dluzsza przerwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IM I Ę MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....25 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......25 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......23 tc......25.09......Córcia Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......24 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IM I Ę MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......25 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......23 tc......25.09......Córcia Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......24 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska oby taka noc sie trafila... bo jak na razie nie spie do 3 w nocy i chodze silku co godzine... ale przynajmniej wiem ze moj maluch jest "zywym" dzieckiem bo kopie non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie było mnie, bo jak pisałam przeprowadzaliśmy się . 29 go byliśmy na wizycie u Gin, Bąbel miał już ponad 800gr i nadal jest dziewczynką :) od koleżanki dostaliśmy łóżeczko, rożek , wanienkę, trochę ciuszków od 0-6 m-ca, kilka czapeczek i par bucików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn dzięki za kciuki :) Ja już się nawet nie nastawiam, że się dowiem, bo mam jakieś dziwne przeczucie, że nie :D hehe. Też bym chciała mieć udokumentowane takie coś na płycie, to nie tylko pamiątka, ale i pewność, że lekarz się nie pomylił określając płeć:) Co do badania moczu to faktycznie zrób sobie w nocy. Ja na pewno nie miałam przerwy 6-godzinnej, bo u mnie to jest fizycznie nie możliwe, żeby przez tak długi czas nie pojawić się w wc, zwłaszcza w ciąży. Giga, witamy z powrotem, jak się mieszka w nowym miejscu ? Mam nadzieję, że pochwalisz się tym co dostałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz moje drugie lozeczko ktore Wam pokazuje... ale chyba juz przy tym zostane. tamto co wkleilam kilka tyg temu bylo sliczne ale opinie o sprzedajacym mnie zniechecily... bardzo duzo negatywow dot wad lozeczka i niekompetencji sprzedajacego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleenn a masz to łóżeczku już fizyzcnie w domu bo jestem ciekawa czy faktycznie tak fajne jak na zdjęciach/. bardzo mi sie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizycznie jeszcze nie mam ale mamy zamowic w tym albo w przyszlym tygodniu. napisze jak wyglada jak do mnie dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie w domu,miałam tyle spraw do załatwienia i prawie wszędzie piechotą-nogi i kręgosłup zaraz mi odpadną,a muszę jeszcze posprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Madleen ładne łżóeczko- co mi sie szczególnie podoba to opuszczany bok , bo potem jak Dzidzia podrosnie to łatwiej będzie Ci ja wyciągac . Aha, jeszcze praktyczna szuflada. Netka- trzymamy kciuki za wizytę, moja dopiero w sobotę. Giga- witaj po przerwie, czekamy na fotki podarunków. Witajcie nowe mamy:) Ja czekam na paczki ubranek, bo jeszcze nie doszły do mnie. Juz sie nie mogę doczekac i na razie nie kupuje więcej. Powoli konczą mi sie ubrania w które jeszcze się mieszcze. Zostały z 6 bluzek z krótkim rękawem i 3 pary spodni:) nie najgorzej. Jak zrobi sie ciepło to zacznę chodzić w sukienkach.Ale pogodę zapowiadaja w kratkę. Dobra, zmykam . Idę zrobic galaretkę z truskawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Po weekendzie wracam i zaczynam drugie zmiany. Cały weekend spedzilismy u mojej mamy, Na truskawkach i słodkosciach:P:P:P Co do zabobonów to ja nie wierze w to i nae\wet nie czytam i nie chce słuchac tych głupot.... ja dzis byłam na badaniu moczu bo chyba sie jakas infekcja do mnie wprowadziła bo tak jak pisałam w piatek ze chodze cały czas do toalety i po kropelce i zadzwoniłam do gin i kazał furagin i badanie moczu, i jutro odbiore wyniki a potem mam do niego podejsc skonsultowac a wizyta dopiero za tydzien we wtorek. Łózeczko super ja tez o tym myslałam i poscielka tez swietna w neutralnym kolorze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U tego samego sprzedajacego podobalo mi sie lozeczko z komoda tylko bez poscieli. Ale chyba kuzynka da nam fajne lozeczko, wiec poki co juz nie ogladam, ale na tamto bylam zdecydowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odebrałam wyniki glukozy i moczu. Glukozę mam w normie, aż dziw, przy takim uwielbieniu do slodkiego spodziewałam się, że będę albo przy górnej granicy albo już poza nią, a tu wskaźnik niemalże po środku :) Mocz wyszedł mi lepiej niż poprzednio, jednak bakterie nadal są :( i nie wiem czy nie będzie znowu brania furaginy. W środę się dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Netka to gratulujemy!!!! :) Ja też raczej spodziewam się tego czego Ty się spodziewałaś i mam nadzieję,że tak jak i Ty będę mile zaskoczona wynikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn ja upatrzyłam sobie też lóżeczko z baldachimem-moskitierą tylko, że łóżeczko bez szuflady. Jak kupowaliśmy wózek to pani pytała mi się czy łóżeczko już mamy i ja jej opowiedziałam jakie chce, a ona mi na to że coś takiego ma obliczyła mi średnią cene i wyszło nawet taniej. No ale wiadomo w zależności jakie elementy bierzesz. Poza tym w sklepie mozesz dotknąć, zobaczyć material itd. Ja biorę ze sklepu, ale dopiero w lipcu jak remont się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 moja mala dosyc duzo kopie. Ale zaczyna cyrki , gdy : poloze sie spokojnie ( najlepiej na pleca ch ). Polecam moze pomoc. Czesto bawie sie z nia : postukam palcami a ona odkopuje :) Kiedys tak zrobila z 10 razy :) Mozesz tez zjesc cos slodkiego i polozyc sie ,lub wypic szkalnake zimniej wody i odpoczac. Czesto to dziala na maluszka pobudzajaco ;) A moze mialas bardziej intensywne dni, duzo chodzilas?? Wtedy maluszek spi albo po prostu mamy glowe zakrzatnieta innymi sprawami i czujemy tylko mocne kopniaki :) Jesli Cie to uspokoi to moze sprobuj ktorejs z tych metod i zobaczysz co sie bedzie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×