Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Mama28, to teraz 3mamy kciuki za Twoje wyniki :) Najważniejsza jednak środowa wizyta u gin. Mam nadzieję, że z moją Rybionką wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki senny dzien :( Ja sie zdrzemnelam jakies pol godzinki , ale wstalam na rozmowy w toku i zrobilam sobie kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leze w łóżku tez jakaś senna jestem, rozmowy w toku dzisiaj fatalne. Nie mogłam słuchać tych głupot. Co do ruchów to faktycznie moja dzidzia zaczyna bardziej kopać jak poloze sie nie plecach spokojnie, wtedy odrazu zaczyna wojowac :-) ciekawe dlaczego...? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wtedy robi sie maluszkom wiecej miejsca :) Jak leze na boku to tez czasami kopie, wtedy smieje sie , ze kopie w lozko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja własnie wróciłam z mieszkania, naszczęście już końcówka! jutro wizyta u ginekologa, dam znać jak będę po. w środę jadę na wieś i wrócę dopiero kolo poniedziałku, także za wiele nie piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie na usg wychodzi, ze bedzie dziewczynka. Tylko, ze ja mam nadal watpliwosci, bo zawsze cos sie moglo schowacm ;) Moja sasiadka miala miec 2 dziewczynki a mam dwoch chlopcow :) W jednym przypadku okazalo sie to w 9mc a w drugim w 8mc :) To samo miala inna znajoma, tez miala miec dziewczynke a urodzil sie chlopczyk :) A co Wy o tym myslicie ?? Te ktorym wyszla dziewczynka oczywiscie, bo jak wychodzi chlopak to juz pewne na 100% :) Ja np. mam ochote kupowacn sukieneczki i rozowe ciuszki , ale jak na razie ograniczam sie do uniwersalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby chłopcy to są 100% pewni ale w mojej rodzinie już było tak, że chłopczyk okazał się dziewczynka :P Lekarz mi mówił, że dziewczynki do końca nie sa pewne i w wielu przypadkach rodzą się chłopcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze nigdy nie slyszalam ze chlopczyk urodzil sie dziewczynka a duzo przypadkow w druga strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! nie bylo mnie przez weekend ale bylam pochlonieta imieninami... chcialam tylko powiedziec ze wyszdl mi pyszny placek ktory pieklam pierwszy raz:p wszyscy chwalili:D dostalismy lozeczko od szwagierki jest juz nawet skrecone nie moge sie napatrzec :D dokupie tylko nowy materac :) kolezanka urodzila 2 dni temu i tak jej juz zazdroszcze ze moze tulic i calowac swojego syneczka eeehhh taki sliczny jest:D Megisu zostalas juz mianowana Pania tabelkowa :p ubranka jak zwykle mega slodkie jestes zakupoholiczka:D brzusio sliczny:) Robwalka pytalas o brazowa kreske na brzuchu ja mam juz pod i nad pepkiem . pepek mam plytki ale nie wyszedl jeszcze:) co do pozycji to musze czesto zmieniac bo strasznie dretwienie czuje a pewnie bedzie jeszcze gorzej takze kochana nie jestes sama:) Olczak co do zabobonow to nie jestem przesadna:) Netka gratuluje pomyslnego przejscia przez glukoze :) chyba jako jedyna taka zadowolona po nim jestes:p co do bakterii w moczu to staraj sie duzo pic zeby to wyplukac i zurawinke jedz albo pij bo mi pomogla Mama28 maluszki tez maja swoje humorki takze mniejsza aktywnoscia sie nie zamartwiaj na pewno wszystko ok:) Giga gratulacje 800g ksiezniczki ;) i przeprowadzki:) Madleenn lozeczko mega fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan Ładni jesteście :) Megisu tyle mówiłaś, że przytyłaś a brzuszek fajny i wcale tych kg nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan brzuszek piekny i wcale nie taki duzy:) taki w sam raz jest:) Ja dalej siedze w pracy ale licze na to ze dzis wyjde wczesniej bo jestem na zmianie z innym kierownikiem wiec moze uda sie dzis wczesniej:) ja kupuje neutralne kolory, zeby sie nie rozczarowac jak z Kamilii zrobi sie Kamil:P:P:P jestem dzis jakas taka padnieta, do tego ostatnimi dniami mam straszny apetyt pochłaniam wszystko w ogromnych ilosciach a najbardziej słodkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, brzusio ładny. Kształtem podobny do mojego tylko ciut większy :) Na pęcherz staram się pić dużo, no i chyba coś mnie trzyma... zobaczymy jak na temat wyników wypowie się moj lekarz. A co do glukozy to dałam rade, bo spodziewalam się dużo gorszych przeżyć, a to po prostu ciepły lukier i do tego tylko kubeczek. Zdecydowanie wolę to niż wiercenie w zębie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj przez to kursowanie po mieście prawie cały czas piechotą jestem padnięta,musiałam popołudniu się położyć i przespać(nawet jak teraz spałam dokuczał mi ból tej lewej nogi),jak zaczyna mnie boleć od razu się budzę i nie wiem jak mam się ułożyć do spania,ból jest wkurzający!Megan fajny brzuszek(ja piernicze wydaje mi się,że ja z was mam największy ale termin prawie na samym końcu),ale lekarka powiedziała,że tak jest z tym brzuchem bo już w ciąży byłam i rodziłam!mały też się widać obudził bo już mnie szturcha w środku!Netka fajnie,że u ciebie też poszło szybko z ta glukozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Ello Mamuśki :-) Przepraszam, że tak długo nic nie pisałam... niestety w czwartek dostałam skurczy i wylądowałam na patologi ciąży... Blee. Okropne przeżycie. Dostałam mnóstwo kroplówek i prochów. Na razie wszystko się uspokoiło. Młody jakiś jest mocno narwany i za szybko rwie się na świat... oj urwis;-) Mam nadzieję, że sytuacja opanowana. Teraz duuuuuuuuuużo odpoczywamy... 3majcie kciuki żeby wszystko było dobrze do końca!!!!!!!!!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HankaRumcajsa bardzo ci współczuję,mam nadzieję,że i z tobą tak i z małym wszystko dobrze!!!dużo teraz odpoczywaj i nie stresuj się nie potrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HankaRumcajsa współczuję wizyty na patologii ciąży, cieszę się że szybko do nas wróciłam i, że sytuacja zjuż opanowana, oby spokojnie do września! uważaj na sibie, na was. co do dretwienia to ja również odczuwam w nocy drętwienie zarówno rąk jak i nóg w zależności od str na której spię, łapią mnie także skurcze lydek mimo zażywania magnezu trzy razy dziennie. rano wstając z łózka odczuwam bóle stóp, ale tak już chyba będzie do końca ciąży, a nawet i gorzej będzie, więc nie pozostaje nic innego jak się z tym pogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak przez ten ból aż mam strach położyć się na noc do spania-smacznie sobie śpię i nagle ten ból nogi,że aż nie wiadomo co z nią zrobić?gdzie ją wsadzić,żeby mniej bolało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hanka Rumcajsa dobrze,że już wróciliśmy zdrowi do domu. Powiedz Maluszkowi,żeby się tak nie spieszył. Przyjdzie czas na niego,żeby wyszedł na ten świat :P Dziękuję za uspokojenie mnie co do ruchów dziecka. Mamuska2012 wypróbowałam Twoje sposoby i po zjedzeniu słodkiego Mała się wreszcie poruszyła, ale tak naprawdę to zeschizowana chodzę,że się delikatniej porusza niż wcześniej. Mam nadzieję,że się najzwyklej w świecie inaczej ułożyła i stąd odczuwam ją o wiele delikatniej niż wcześniej. Najważniejsze,że jest i że ją czuję. Dobre i muśnięcia Maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HankaRumcajsa trzymam kciuki zeby wszsytko bylo ok :) Odpocxzywaj i jeszcze raz odpoczywaj. Mama ciesze sei ze moja metoda zadzialala :) Jeszcze chwila a bedziemy miec dosyc kopniakow w pecherz a lbo zebra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan brzusio fajniusio :-) taki zgrabniutki Hankarumcajsa współczuje kochana :-( i mam nadzieje ze już bedzie wszystko ok i jak najlepiej do września :-) Olczak koniecznie napisz co tam w brzuszku słychać :-) Netka mam nadzieje ze w środę równie dzielnie jak ty zniose ten "lukier" :-D Co do ciuszkow to ja sie zbytnio tym nie przejmuje mam kilka neutralnych a reszta wszystko typowo dla dziewczynki :-) a co tam najwyżej sie zrobi zakupy dla chłopca a te komuś dam :-) chocby którejś z was :-) i znów bedzie radość z zakupów. To mnie specjalnie nie martwi. Dzisiaj moje hormony mocno zabuzowaly troszkę sie z moim Bartusiem posprzeczalam o byle co :-( tzn on był spokojny jak anioł , naprawdę nawet nie wiem za bardzo o co chodziło. A teraz mam kaca moralnego i jest mi zle :-( to chyba te zmiany nastrojów...przykro mi strasznie i nie mogę spać :-( Życzę kolorowych snów kochane :-) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ooo czyżbym była pierwsza? :P Mamuska2012 mi też się wierzyć nie chciało :P Ja jak na razie mam tylko pare ciuszków które Olivier dostał od cioci i są różne, więcej podostaje we wakacje bo nie mam gdzie tego upchnąć, a do piwnicy nie zaniosę. Teraz w weekend planuje kupic butelkę, smoczek itd. Megan brzuszek śliczny i raczej tez taka piłeczka ;) HankaRumcajsa odpoczywaj :) Megisu nie tylko Tobie tak szaleja, będzie okazja to spędzenia milusich chwil jak się pogodzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jako druga!pogoda za oknem okropna,bo zimno i pada!Megisu co do kłótni to nie martw się na zapas,mąż na pewno rozumie że to sprawa hormonów.Ja też czasami jestem nie do zniesienia,potrafię czasem awanturę zrobić z niczego,czepiam się,mam swoje humorki-widzę,że moi bliscy czasami mają mnie dosyć!ale jak zawinię potrafię ich przeprosić,osobiście nie lubię kłótni,nie lubię jak w domu jest tkz.gęsta atmosfera tzn.jedno do drugiego się nie odzywa-jeszcze nie było u mnie w domu cichych dni!Megi na 100%się dzisiaj pogodzicie-głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie milusie :-) maż od rana mnie przeprasza choć to nie jego wina :-) już mi przeszło :-) nie warto rozpamietywać bzdur... pogoda okropna 12 stopni i pada gorzej nie mogło być :-( zdjadłam śniadanko i do pracy, ja mam obsesje na punkcie melcznych rzeczy, mogłabym jeść płatki z mlekiem budyń jogurt itp słyszałam, choć coś mi sie wydaję że to bzdury... że jak kobieta je za dużo nabiału, dziecko moze być uczulone. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z pieskiem ze spaceru-pogoda okropna,pochmurno i pewnie za chwilę znowu zacznie padać!Megisu cieszę się,że między wami panuje już zgoda!co do tego nabiału to raczej bzdura-nie słyszałam o czymś takim-też jem dużo jogurtów,piję maślanki,często jadam płatki z mlekiem,dzisiaj nawet po 7 zjadłam musli bo miałam ochotę,a od wczoraj chodzą za mną ogórki małosolne!teraz dam pieskowi jeść,trochę sprzątnę i wybiorę się po zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się obilo o uszy, że nabiału nie można zbyt dużo, ale podobno to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już posprzątałam,ale tak zbieram się po te zakupy,zbieram i zebrać się nie mogę-widzę taką pogodę to nie chce mi się wcale wychodzić na dwór i jeszcze ta noga lewa masakrycznie mnie boli.Co do tego nabiału to wydaje mi się,że to dzieciaczki w brzuchach potrzebują wapnia i dlatego można mieć zapotrzebowanie na produkty mleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu mojej koleżance-tej, która dała mi ciuszki, lekarz właśnie powiedział, że przez to, że dużo nabiału jadła, jej córcia ma skazę białkową- w jej rodzinie nikt nie miał, więc nie było predyspozycji. Mnie też strasznie ciągnie do nabiału, mleko, jogurty, kefiry,maślanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×