Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
megan brzuś sliczniusi:):):): wszytsko poszło Ci w brzuszek, bo tak to laska jesteś:) handzia- łóżko ładne też je kiedys oglądałam na all. ale jakos wyszło, że kupiłam od kogoś na miejscu.... Do mnie dotrze, ze rodzę dopiero jak wstawię łóżeczko do pokoju, bo na razie stoi na budowie i tak patrze na nie ale nie dowierzam... chyba zrobiłam błą otwierają okno, bo teraz zrobiło się gorąco w pokoju. Jejku czemu cos zrobie a potem myśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia nie mam takiego lozecczka jak zamowilas ale wizualnie bardzo ladne uwielbiam taki kolorek ;) Netka zestresowalam sie i zrobilam wszystko na tip top zeby dmuchac na zimne bo dziewczyna ktora byla w tym samym tygodniu co ja urodzila 2 tyg temu czyli w 33 jej synek wazyl 2100 jest z nimi wszystko ok ale i tak sie zmartwilam ze stoje w polu a teraz mam glowe spokojna...:) od poczatku wedlug mnie przytylam 10.5kg a wdelug gin 8.5 kg nie wiem czy wagi inaczej waza:p jak urodze to powtorze badania. aha prasowalam na stojaco. tez uwielbiam jagodki:) dzieki za mile slowa odnosnie brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr ja mam na gorze w sypialni bardzo goraco i wlasnie zamykam na dzien okna zeby cieplo nie wchodzilo i rolety spuszczone dopiero na noc otwieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
mój m tez zasłania okna tylko ja już myślałam, że jak słonce w okna nie świeci to nie nagrzeja sie tak ale sie przeliczylam. u mnie na obiad dziś knedle ze śliwkami. mnaim. Mój maluszek to spokojny dziś jak nie on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczynki na grila :-) zycze miłego popołudnia i wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ach Megisu78 zjadłabym kaszankę z grilla... :P Mam fazę na kaszankę,ale tylko z grilla :) Kurczę mam nadzieję,że jednak każda z nas urodzi po 36 tc,a nie wcześniej i obyśmy nie przenosiły,bo to też pewnie nerwy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszanka fuj :) Odkąd dowiedziałam się z czego ją się robi (a byłam jeszcze dzieckiem) nie tykam jej. Czekam na męża bo oczywiście siedzi jeszcze w pracy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja z grila lubię kiełbaskę ale musi być prawie spalona...bez chleba i dodatków. Ucieszyłam się, że burza będzie, bo grzmiało i takie ciemne chmury szły ale nic z tego. Przeszło bokiem i dalje jest duszno jak było. jej nie mam jakos weny do pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale narobilyscie smaka na tego grilla :) Kaszanki tez nie tykam, na sama mysl robi mi sie niedobrze. Na Slasku kaszanka nazywa sie Krupniok :D Kielbaske uwielbiam, tak samo jak smerfaskr - prawie spalona :) megan - brzuszek sliczny i nadal nieduzy jak na ten czas, ale to dobrze, bo przynajmniej nie musisz taszczyc takiej beczki jak ja :) U mnie dalej duchota. W nocy ma byc burza - juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez dzis po grillu jestem kielbaska karkowka i skrzydelka z kurczaka mnaim mniam :) za kaszanka tez jakos nie przepadam jak wiem z czego jest:p Ajaponka juz niedlugo jakos musisz wytrzymac z ta pileczka:) odebralam bryke mojego syneczka doszedl predzej niie moge sie na niego napatrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ja w ogóle nie przepadam za mięsem,a przed ciążą kaszanki wcale nie jadałam :P Od kiedy jestem w ciąży zjadłam raz i tak mi zasmakowała,że gdyby się trafiła taka z grilla to na pewno bym ją zjadła :) Co do tego co w takiej kaszance jest to lepiej być nieświadomym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane :-) a ja lubie z grilla i kaszanke i kiełbaske i wogóle wszystko :-) mniam mniam a dzisiaj znowu grill tym razem z moimi rodzicami i ciotkami, męźulek na weselu wiec nie chce sama siedzieć w domku. Dzisiaj juz widze że zaczyna sie upał wiec biedne moje stopy... :-) A tak wogóle dziewczynki :-) wstawać :-D dosć spania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) no, ja odespałam wczorajsze wędrowanie po sklepach. nie powiem, że plecy wieczorem baaaardzo dały mi się we znaki, no ale wcale się nie dziwię mając taką wiercipiętę w brzuchu :) niebawem, jak tylko zbiorę się do kupy i doprowadzę do stanu używalności jedziemy z mężęm wybrać wózek. znalazłam jeden sklep, gdzie na miejscu mają wszystkie te modele o których wcześniej wspominałam :). zobaczymy co z tego wyjdzie :) pozdrawiam i miłej soboty życzę. nie dajcie się upałom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Ja sobie dziś pospałam dłużej niż zwykle,choć Mała próbowała mnie obudzić :P Wybieram się na miasto.Mam chęć kupić jakąś letnią sukienkę :) Mąż jeszcze w trasie....,więc jedziemy z Małą do znajomych co by nie spędzić samotnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześc dziewczyny, jestem zmasakrowana. Jeśli skurcze porodowe są takie jak bole miesiączkowe tylko 100 razy mocnijeszjesze to miałam wczoraj przedsmak...przy czym jszcze promieniowały krzyże. Do 1 w nocy próbowałam rozchodzić ból, mąz co pewien czas masoał plecy w końcu wzięłam dużą dawke magnezu i ciepła kapiel i przeszło. Uff. Poza tym upał straszny. Wieczorem idziemy na imieniny całym stadkiem i pewnie wróćę późno. Nie za bardzo chce się nam iść ale nie ma wyjścia... Miłego dnia życzę i będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że każda gdzieś dzisiaj wyrusza, ja też mam zamiar jechac do mamy polezec w cieniu :) Znów wieczorem bolał mnie żołądek, wypiłam siemię lniane bo m zrobił mi 2 szklaneczki i jakoś usnęłam, w nocy 5 pobudek na siusiu!!!! ale o dziwo nawet jestem wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten koszmarnie upalny dzień Ja dziś jestem nieco podłamana pogodą, bo przede mną kolejne wesele, a tu nic nie zanosi się na ochłodzenie. To już ostatnie wesele w tym sezonie, które robie, na pewno Smerfaskr :D ,więcej nie dam rady. Obym tylko dziś nie umęczyła się za mocno. Zaraz jadę kupic sobie coś przewiewnego, bo tuniki, które do tej pory miałam, chyba nie sprawdzą sie przy aż takich upałach :( Co do grilla to ja tez uwielbiam kaszankę, nie zastanawiam się z czego jest zrobiona, ale musi być z dobrego źródła, żeby mi smakowała. Kiełbaski i karkówi też uwielbiam spalone :D Wczoraj miałam imprezę, 30-te urodziny koleżanki i właśnie taką spaloną karkóweczkę chciałam sobie zjeść, ale gdy to zobaczył mój mąż i ten jego wzrok... Zjadłam tylko dwa kęsy tej spalenizny ;P Megan, cieszę się, że masz już brykę :D Pewnie jeździsz nim po całym domu i testujesz? hehe Smerfaskr, współczuję skurczów, miejmy nadzieję, że to jeszcze nie TE właściwe... Olczak, powodzenia w wyborze wózka , pochwal się na który się zdecydowaliście :) Ajponka z brzuszkiem niewiele czasu Ci już zostało, dasz radę podźwigać jeszcze ten miesiąc, a potem zapomnisz, że się męczyłaś jak tylko przytulisz córcie :) Moje koleżanki tak mi wczoraj wymacały brzuch, jedna to wręcz go całowała, że mam nadzieję, ze się zarażą i też wychodują swoje ;) Miłej soboty Wam życzę kochane i do usłyszenia pewnie jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w ten upalny dzien:):) Ja dzi sobie pospałam troszke dłuzej niz w tyg:):) Z grubsza posprzatałam i teraz odpoczywam... Jutro mamy chrzciny 200km od nas i nie weim czy sie wybierac jak bedzie takie goraco:( Megan to Ty juz teraz mozesz spokojnie spac jak masz wszystko:) Handzia łózeczko fajnie, teraz czekaj tylko az przyjdzie:):):) Olczak trzymaj sie mocno bo upał straszny i pij duzo, wszystkie pijcie duzo najlepiej wody:)))) Ja tez wszystko lubie z grila, najbardziej to kiełbaske i tez taka juz prawie spalona:):):) Miłego popołudnia i niedzieli ja sie dopiero odezwe w pon bo jak jutro na te chrzciny to rano trzeba wyjechac i pewno pozno wrócimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......34 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......34 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......31tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......31 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie mamusie! Własnie wróciłąm z malowania 3 osób. Panna mloda, druhna i mama Panny mlodej. Myślałam, że będę gorzej się czuła, ale jest ok. Teraz piekę kurczaka, upał to się nie chce, ale synuś od wczoraj prosi o kurczaczka. Ze mnie leci jak z kaczki. Nogi jakos w miarę, z synkiem w ciąży miałam mamusie stopy. Zastanawiam sie czy malutka sie przewrociła, ale jakoś z tego co wyczuwam to marne szanse. Wiercioszek mój kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff wróciłam do domu... parno strasznie i jeszcze ten upał.. ale cóż, ważne, że wózek wybrany :) http://allegro.pl/4runner-teo-roan-3-w-1-ultralekki-i2483791394.html zaliczka wpłacona a odebrać można go dopiero jak Mała się urodzi, to przynajmniej nie będzie zajmował miejsca w naszym małym mieszkaniu :) siedzę przy wentylatorze i chłodzę się, zobaczymy jak wieczorem będą wyglądać moje stopy, póki co są normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
olczak ładny ten wózek i podoba mi się jak wygląda po złożeniu. Tzn mało miejsca zajmuje. W moim przypadku wersja po złożeniu nie ma znaczenia, bo ja jeżdże combi a mąż ma auto 7 osobowe. Ale dla kogoś z mnieszym autem super!!! Obżartuszek - fajnie, że żyjesz:) mam nadzieję, ze nie upieczesz się wraz z kurczakiem :) ja dziś wymiotuje jem spię i tak w kółko. Nie wiem oc jest grane ale zapytam lekarza za tydzień.... skwar jest niesamowity, nic się nie chce. Współczuję tym co na takim upale rodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) A mamuśki o kaszance :P Ja jej mówię: nie! :D Wiem z czego się robi i nie mogę. Ale kurczaczka od Obżartuszka to bym posmakowała :P Smerfaske wspólczuję Ci kochana. Najgorzej gdy boli w nocy. Olczak wózeczek fajny :) Od jakiejś godziny moze troche więcej znowu boli mnie kręgosłup i to nie część dolna, ale od pach w dół i boki nawet. Marudzę tu wam ale komuś się troche muszę wygadać. Odechciewa mi się wszystkiego dosłownie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ojj dziś tak jest gorąco, że jak poszłam na ryneczek z moim W to upociłam się jak świnka, na dodatek mlody boksował mój lewy jajnik i co chwila musiałam zatrzymać się bo tak mnie bolalo. Słońca jakiegoś wielkiego nie ma wiec nie byłam na basenie :P mój W teraz maluje mieszkanie znajomym i pewnie będzie chciał wyjść gdzieś na miasto, może zabiore się z nim :D a wczoraj wypiłam całą Warkę radler.. oooooo pysznaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po grillu , jestem najedzona i mam juz dość tego upału, teraz do łózeczka :-) no Olczak fura nieziemska gratuluję wyboru:-) haha co do kaszanki może i wiem z czego ona jest ale ja lubie a wiecie kochane z czego są parówki? ja wiem...bo mam znajomych którzy mają rzeźnie i przetwórstwo miesne, gwarantuje wam dziewczynki że gorszy syf niż kaszanka, i jeszcze polecają zeby dzieci karmić parówkami, ja sie nie tykam :-D fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obzartuszku mniam mniam ten kurczaczek :-) narobiłas ochotki :-) smerfaskr bidocku :-) ale cię męczy jakies swiństwo, wracaj szbko do formy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) mnie i mężowi wózek bardzo się spodobał został wypróbowany, złożony, rozłożony i zaakceptowany przez Nas obu także cieszę się, że ten problem mam z głowy :) początek sierpnia przewoże do mieszkania kołyskę od koleżanki. jutro zabieram się za porządne zamówienie na allegro, rzeczy, które już oglądałam na żywo, a jako, że to od jednego sprzedawcy to wyjdzie taniej :) w tygodniu jeszcze dokupię kilka pajacyków. spakuję torbę do szpitala i od to jestem gotowa na poród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak widać nie mogę spać, obudziłam się półtorej godziny temu i tak się męczę do tej pory. Młody na dodatek mnie boksuje od środka i tak tu można chcieć spać. Na dodatek położyłam się o 1:30 bo byłam z W świętować jego urodziny ale jak widać szybko się skończyły bo się chłopak szybko uwinął hehe mam zły humor :( jest mi smutno a raczej przykro ale to tak ogólnie piszę, żeby z siebie to wyrzucić. śpijcie słodko przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ja również przebudziłam się ok 4.30 oczywiście obowiązkowa wycieczka do wc, no a potem Mała dostała czkawki i miałam po spaniu... ostatni raz gdy spojrzałam na zegarek to było 5.40, ale potem jednak zasnęłam... dziś zapowiada się kolejny dzień upałów, ale wkońcu mamy lato... miłej niedzieli życzę, zamelduję sie dopiero wieczorem (obiad u rodziców, a potem ogródek) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr wcięło mi to co napisałam. więc piszę raz jeszcze. witam ja też miałam niezbyt udaną noc, obudziłam się o 4.30 oczywiście obowiązkowa wycieczka do wc, potem mała dostała czkawki i nie mogłam zasnąć. gdy spojrzałam na zegarek było już przed 6, a potem jakoś usnęłam... dziś zapowiada się kolejny upalny dzień, ale cóż w końcu mamy lato :) z tego powodu też popołudnie spędzamy na działce, a obiad u rodziców, więc zamelduję się tu dopiero wieczorem :) przyjemnej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×