Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

witam :) Mamuska2012 serdecznie gratuluję! dużo zdrowia dla Ciebie i Małej :] powiem Wam dziewczyny, że dopiero teraz do mnie doszło, że w sumie każda z Nas może rodzić w każdej chwili.. na takim etapie wszystko się może zdarzyć... ale oby dzieciaczki cierpliwie czekały do września :D Megan86 za to Twoje 36 tygodni robi wrażenie :) i wszystkiego najlepszego spóźnionego z okazji urodzin! :) Jesteś ode mnie tylko o 3 dni starsza :) bo ja również rocznik 86 z tym z ostatniego lipca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyy! gratulacje dla MAMUSKI!!! czekamy na jakies wiesci:* tak swoja droga zaczelam sie zastanawiac nad moimi postanowieniami.. tzn mamuska miala termin na 9.09 a ja na dzien po niej... niby z wyprawki juz prawie wszystko mam ale nic nie poprane i poprasowane... zostawilam to sobie na polowe sierpnia a tu prosze taka niespodzianka u kolezanki. moge sie nie wyrobic... chyba zajme sie tym juz teraz:) wczoraj czytalam temat na kafe o tym kiedy przygotowac lozeczko dla maluszka i ludzie pojechali po zalozycielce tematu ze przewrazliwiona i wogole ze jakas nienormalna jak ona chce przed porodem przygotowac dla dziecka lozeczko... a tu prosze rozne rzeczy nas moga spotkac... ja na meza nie wiem czy moge liczyc. tzn wiem ze by przygotowal ale jak by to lozeczko wygladalo :D szczegolnie po "pepkowce" jak by sie za to zabral... wole chyba sama wczesniej to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86 jeśli przeoczyłam twoje urodziny to mi wybacz!składam ci szczere życzenia urodzinowe!wszystkiego naj,naj,naj i spełnienia marzeń oraz zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......31tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc......Gabr ysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez dla Megan i Olczak wszystkiego najlepszego kochane z okazji urodzin:*:*:** 100 lat! sciskam Was bardzo mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak wybacz-tobie również wszystkiego najlepszego z okazji urodzin-duże buziaki dla was!nie wiem dzisiaj jakoś tak piszę bez ładu i składu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale news z samego rana! :) Gratulacje dla mamuski2012 :) Czekamy na wiesci. Megan - z okazji urodzi wszystkiego naj najlepszego, spelnienia marzen i szczesliwego rozwiazania! :) Madlenn - mysle, ze przygotowanie lozeczka na miesiac przed porodem to troche za wczesnie, ale na kilka dni przed juz mozna. Tylko ciezko tu przewidziec kiedy zaczniemy rodzic :) Ja juz torbe mam spakowana. Zostalo mi jeszcze wybrac ciuszki na powrot do domu i wypelnic dokumenty dotyczace znieczulenia. Martwie sie tym, ze maz nie zdazy dojechac i zawiezc mnie do szpitala jak juz sie zacznie porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam sie oczywiscie do zyczen urodzinowych kochane :-) sto lat ja sie dzisiaj tak pzrejełam jak dostałam tego sms od mamuska2012 tzn chyba raczej mąż pisał :-) ze pakuje dzisiaj torbę do szpitala bo świadomość że moze się to zdażyc w kazdej chwili zaczeła mnie przerażać. a tak wogóle to juz sie nie moge doczeka kiedy mamuska2012 wpadnie do nas na forum i napisze co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Megan, Olczak, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i doczekania terminów ;):* Ja też już bym chciała, aby mamuśka cos napisała na forum. Ciekawe kiedy ją wypuszczą, no i jak sie ma malutka Gabrysia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 mamuśka do ciebie napisała?skąd wiesz,że coś było z tętnem?ciekawe co się stało?mam również nadzieję,że kobitka się odezwie jak wróci ze szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dopiero trafiłam na ten temat, po takim długim czasie. Czytałam troszkę waszych ostatnich postów i się troszkę zestresowałam. Mam termin na połowę września, mam nadzieję, że w moim przypadku poród nie zacznie się przedwcześnie! Zwłaszcza, że o sposobie rodzenia musi zadecydować lekarz ortopeda i dopiero 21 sierpnia mam wizytę u niego. Oby mały się nie pospieszył za bardzo na świat :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie malutka jest w inkubatorze ale miejmy nadzieję,że wszystko z nimi dobrze!poza tym nawet dokładnie nie wiem kiedy to się zaczyna-podobno pierwszy odchodzi czop,ale może sobie odejść na długo przed porodem-poród chyba nie tylko zaczyna się od bóli!mnie ostatnio często boli jak na miesiączkę,ale przechodzi!w czwartek idę do lekarza to zobaczymy czy coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj _gratka_! jak widzisz trzeba być przygotowanym na wszystko,ale nie popadajmy jeszcze w panikę-co ma być to i tak nie uniknione!nic nie da się przewidzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak, ale by nam zrobił psikusa, jeszcze nic nie gotowe! Ale póki co nic nie zapowiada porodu przedwczesnego, choć z moją posturą to nawet nie byłoby dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, Olczak sto lat :* Netka a ja mam dzień przed i też mnie panika trochę ogarła bo też nie mam wszystkiego przygotowane wolałabym po swojemu przygotować pewne rzeczy i dam sobie rękę uciąć, że z przygotowaniami czy tak czy siak D miałby problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka no takiego dostałam esa od jej męża , nie wiem dokładnie czy jej tętno czy dzidziusia nie było dokładnie napisane. To juz nie ważne teraz, najważniejsze ze wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyy wlasnie doczytalam, ze mamuska 2012 w czwartek szla do szpitala na obserwacje czy badania z powodu cisnienia i puchniecia, wiec pewnie zdecydowali tam o cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie Ajponka, pisała ze idzie do szpitala, no ale mogłyśmy zapomnieć tyle spraw tu poruszamy...z jednej strony to jej zazdroszcze :-) a z drugiej niech Olimpka siedzi jeszcze w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan i olczak :) sto lat :) :) :) zdrowia, szczęścia, miłości i pociechy z kruszyn :) Ja się tak wystrachałam tym porodem mamuśki 2012, że dziś już mam 2 prania za sobą i chyba spakuje torbę :D i zmobilizuję Eł do skręcenia łóżeczka .... Dzisiaj mam lekarza, zobaczymy co powie .... netka -- > jakoś tak się poczułam, nie wiem czemu :) może hormony :D buzki dziewuszki :* lece dalej ogarniac chałupę, bo wygląda jak po przejściu tornada przez te dni co Eł sam w domu był :D AAAA ----> pytanka dwa mam a może i nawet więcej.... ile kupujecie sobie podkładów poporodowych ??? 2 op starczą ?? czy jak leci wam siara, to że tak brzydko się wyrażę... z każdego kanalika ma taki sam kolor ?? bo u mnie z niektórych kanalików leci całkowicie bezbarwna, z innych lekko mleczna a z innych taka pod żółty kolor wpadająca .... jak mnie skleroza nie dopadnie to spytam dziś o to lekarza.... miałam jeszcze jedno pytanie.......... i już mi uleciało z głowy :O wszystko muszę notować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megan i olczak - STO LAT STOL NIECH ZYJĄ ŻYJĄ NAM!!!!!wSZYTSKIEGO DOBREGO... tabelka fajnie wygląda i ta świadomośc, że to już tuż tuż... swoją droga to miałam jakieś przeczucie wczoraj, bo wieczorem pisałam na forum " ciekawe co u mamuśki..." no to dziewczyny, która następna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
łołoło wiesz ja kupiłam 2 opakowania podkładów i 4 różne paczki podpasek. Zawsze można dokupić. tam ktoś wczesniej pytał o magnez - ja myśle, że złego wpływu na dziecko nie ma na pewno, teraz rozpuszczam 3 tabletki a tak to przed ciążą co jakis czas piłam po jednej. w ogóle to u mnie gorąco, duszno i teściowa przysnioła 2 kosze ogórków więc pomyslcie co będę robić dziś:( Jeszcze znajoma jak usłyszała, że dostalismy od innej znajomej dużo ubranek to w piątek da męzowi wózek. Czyli będziemy mieć dwa. Przyda się:):):) Najwyżej drugi sprzedamy. a tak się martiwłam, że jesteśmy pierwsi z dziećmi w rodzinie i od nikogo nic nie dstaniemy w spadku to teraz jest kolorowy zawrot głowy:):) aha- jakby ktoś zmieniła tableke to prosze mi wpisać 34 tydzień, bo wczesniej zapomniałam zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony też zazdroszczę mamuśce,a z drugiej niech Kacper sobie jeszcze posiedzi w brzuchu i niech mu się tak nie śpieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszxytskie:):) Ja dopiero teraz nadrabiam zaległosci:) Mamuska gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!odezwi sie do Nas jak tylko bedziesz mogła. Ja wczoraj po tych chrzcinach wróciłam padnieta, pod koniec drogi juz mi sie chciało płakac ze zmeczenia i juz sie nigdzie nie wybieram przed porodem w taka daleka podróz. Ja jestem dzis znowu w pracy i ciagle sie zastanawiam co robic czy isc na zwolnienie czy nie:( Mnie tez czasem pobolewa brzuch na wysokosci pepka ale jak mowiłam o tym gin to powiedział ze to normalne. U mnie zaduch jak cholera, cała mokra juz jestem a dopiero pół godziny za mna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......34 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc......Gabr ysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję za życzenia, chociaż urodzinki dopiero jutro :) ja właśnie skończyłam piec karpatkę, tak mnie jakoś naszło mimo, że jutro się nikogo nie spodziewam, bo wiadomo pora urlopowa, ale co tam.. mąż się smiał, że i tak sama ją całą zjem :) a poniżej zdjęcie mojego brzuszka w 33 tygodniu :) http://zapodaj.net/36e92a881a2e9.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak to wszytskiego naj naj lepszego:******************************************************* Jutro sie powtórze:):) a karpatke mozesz przysłac do małopolski:P:P:P Brzuszki mamy takie same a ja juz sie martwiłam ze moj taki mini mini hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jakoś nie martwię się jego wielkościa. po usg kiedy okazało się, że mała jest w normie, wody płodowe też, przestałam zaprzątać sobie tym głowę. może taki nasz urok? :) przy takiej wielkości brzuszka mam problem z niektórymi rzeczami (wstanie z wanny ro wieeelki problem), a co dopiero gdyby był istnie pękaty? moja mama przy 3 dzieci też nie miała dużych brzuchów, na porodówkę jak przyszła to miała brzuszek taki jak kobiety po porodzie a tym czasem moja siostra urodziła się z wagą 3,5 kg, ja 4,2 a brat 3,8 kg :) więc najwidoczniej taki brzuszek mam mieć :D choc nie ukrywam, że wszyscy mi mówią, że jak na wiek ciąży i termin porodu to naprawdę jest mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak jak piszesz najwazniejsze ze z maluszkami wszytsko dobrze i nie wazne jaki brzuszek:):) Ja ostatnio usłyszałam od znajomej siostry ze taka piłeczke nosze przed soba i jakie bedzie to dziecko.... teraz pytanie czy odczuwacie juz ze to koncówka??? tzn ja juz trzecia noc nie spie tzn spie ale za kazdym razem co próbuje sie obrócic to ból w krzyzach i ból bioder!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......34 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc......Gabr ysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kruszynkowa Zuzanka ma 2 kg :) i się wierzga niesamowicie aż się lekarz śmiał :) powiedział, że będzie drobna :) ale to dobrze :) poród będzie łagodniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×