Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

megan86 dzieki :) Olczak to Ty wpisujesz termin porodu wg usg?? Bo u mnie w takim razie wychodzi 13 września :) Zmykam dziewczynki, bede wieczorem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ramysia- każda z nas raz na jakis czas ma taki płaczliwy lub ogólnie do niczego dzień. Hormonki. d82 dzięki za radę z tymi czopkami. W sumie zdecydowanie przyjemnojsze niż lewatywka. megan ale ci zazdroszcze- tak mało czasu zostało do Twojego terminu. sorki za ten opis wczorajszej wizyty ale w końcu wiem jak powinna wyglądać profesjonalne badanie. I co najlepsze nie płaciłam za nie. Moje przemeblowanie sie przedłuża, bo m na budowie nie wyrabia więc chyba cały tydzień bedę mieszkać w sajgonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! przezylam jakos te noc. ale bole towarzyszyly mi do 24. pozniej troche odpuscily... jak usnelam to juz ich nie czulam wiec nie wiem czy sie powtarzaly... rano jeszcze troszke ciaglo ale teraz jest juz ok. wrocilam od rodzicow do siebie i nastawilam jedno pranie. jeszcze jedno mnie czeka. mam nadzieje ze bedzie dzis w miare cieplo i wszystko poschnie. spakuje sie i wieczorem albo jutro jednak przeprowadze sie do rodzicow... wczorajsze bole nie nastawily mnie optymistycznie tym bardziej ze lekarka powiedziala mi ze porod moze nastapic od 2 do 3 tygodni a we wtorek minie drugi tydzien od wizyty... takze wszystko moze sie u mnie wydarzyc na dniach... chociaz wolalabym zeby jednak do wtorku jeszcze maluszek wytrzymal. mam wizyte u gin i ona mnie zbada i powie jak sie sprawy "tam" maja i czy juz sie mam szykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej hoo :p no tak jak myslałam, wstałam wyspanai zadowolona i nie ma śladu po wczorajszych humorkach ;p Zjadłam na sniadanie tabliczkę czekolady, a moje dziecię tak sie opiło tymi czekoladowymi wodami, że mi czka i czka :) smerfaskr- az ci pozazdrosciłam tej wizyty u lekarza. Bo to miło usłyszeć, że nie trzeba płacic za kompetencje i dokładnosc lekarza. Ja sama przez całą ciaze chodze do gin prywatnie i uwazam, ze to nie fear, że muszę płacic za to, żeby lekarz nie potraktował mnie z buta, zeby dokłądnie zbadał, zmierzył co trzeba itd... Tak samo jesli chodzi o poród- poki nie zapłacisz to nie oczekuj, że ktos bedzie dla Ciebie miły i fachowo sie tobą zajmie. Oczywiscie nie mowie, że tak jest wszędzie, ale niestety w wiekszosci trzeba płacic za to co sie nam nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jeśli chodzi o butelki- ja kupiłam jedną Tommee Tippee i z tej firmy również smoczek- chociaż nastawiam się na karmienie piersią Ramysia Ty się nie przejmuj ja taki stan nazywam rozczuleniem- Mojego M bym zagłaskała z tych przypływów czułości, ale potrafię się też rozpłakać, że za mało czasu w ciągu dnia mi poświęca-a czasami jak sama siebie nie poznaję, przypominam mu, że to hormony ;) wczoraj byłam u kosmetyczki zrobić sobie brwi i rzęsy- żeby jakoś wyglądać, ale jak powiedziałam, że ostatnio henna się nie trzymała, to zrobiła mi takie czarne, że chyba z kilometra widać :) Megisu świetna karuzela, też myślałam nad taką, ale trochę droga mi się wydała a póki co, nikt nie pytał co kupić dla Bąbeli, więc nie mam komu powiedzieć ;) nad leżaczkiem-bujaczkiem też myślę, bo przydałby się w celu "aktywnego przyglądania Bąbeli" jak to nazywamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Ale tu dziś spokój... Ja zabieram się za porządki w domu, a potem za prace przy komp., więc będę zaglądać. Na dworze coraz cieplej, podobno znowu ma przyjść fala upałów - o nieee !!! Nocke miałam tradycyjną - z bólami boków, bioder i wycieczkami do wc ;/ Dziewczyny już po połowie sierpnia, czas leci nieubłaganie, jeszcze kilka/kilkanaście dni i zacznie się wydłużać tabelka "już mamusie " :D Ramysia, każda z nas miewa gorsze dni, pociesz się kochana, że niewiele już zostało aby hormony przestały buzować :) Megan, no wczoraj troche polemiki było, stwierdziłam, że moje posty były troche pyskate ;P ale co tam, mi wczoraj też hormony buzowały :D Wyprawkę tez mam już w całości, w podstawowych ilościach i uff, ciesze sie, że mam to z głowy, bo nic mi nie ciąży na psychice ;) Smerfaskr, właściwie to za co sorki ? To dobrze, że się dzielisz z nami swoimi odczuciami :) Mnie też czeka niedługo przemeblowanie, a właściwie domeblowanie. W przyszłym tyg. przyjdzie komoda i będę mogła poukładać rzeczy dla Maluszki, ciekawe jak to się wszystko zgra, w tym pokoju prawie każdy mebel będzie z innej parafii, choć kolorystycznie zbliżone :D Ciekawe gdzie się podziała nasza Megisu i Ajponka ? Ok zmykam, bo sporo dziś do zrobienia... Miłego dnia dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan fajny brzuszek-chyba tez muszę swój zmierzyć, jest jeszcze wysoko i nie rozchodzi się na boki tylko odstaje z przodu jakbym piłkę nosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, brzuszek masz jak zwykle piękny i zgrabniara jesteś i już :) Ok zmykam, bo odkleić się od forum nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy juz opada lub juz opadl bo nie czuje zbytniej roznicy.... dawajcie brzuszki zrobimy sobie znowu dzien ogladania brzuszkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lewatywy to ja o niej pisałam :) U nas jest przymus że trzeba miec ze sobą swoją ale robi ją pielęgniarka, sama też bym sobie nie zrobiła. Dziwne że w innych szpitalach mogą odmówic zrobienia mimo że pacjentka tego chce. Bo w większości szpitali jest jednak wybór, u mnie przymusowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan nie mam ze sobą kabla od telefonu ale zaraz zmierzę brzuszek, mój nadal nie opadł, zaczyna się prawie od biustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę odebrałam dziś wyniki badań i w moczu mam ketony a nie powinno ich byc wcale. Czy któraś z was też je miała? Dobrze że dziś mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramisia przez te 2 tyg to niezle Ci podrosl widoczna roznica piekny:) handzia ja tez nie mam tych ketonow dobrze ze masz wizyte to sie dowiesz co i jak... giga to jak bedziesz miala kabelek to dawaj focie:) jak patrze na poprzednie zdjecia to wydaje mi sie ze opadl ale po sobie roznicy nie czuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......37 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........36tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......36 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......34 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......34 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia Megan86 synek lepiej, choć przez 2 dni siedzielismy w domku. Stawiałam mu bańki, inhalowałam i dziś jesteśmy juz po spacerku. Dziś mam kupić przewijak. Zostanie mi jeszcze karuzelka. Po synku mam jeszcze bujaczek huśtawkę Aquarium z fisher price'a. Muszę tylko gdzieś zanieśćd naprawy bo powiem wam szczerze, że przekonałam sie, że firma fisher price robi słabe jakościowo te komputerki, które napedzaja te zabawki. MI niejedno padło, niewiem czy to te kondensatorki, czy styki sie przepalają. Dziś się ważyłam i w niecałe 3 tygodnie 1.5kg więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
olczak juz się robi :) MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......37 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........36tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......36 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......34 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......34 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) kolezanki jestem już :-) troszkę pospałam dzisiaj z rana bo noc była okropna :-( od rana zamieszanie w domu, teraz męza wygoniłam i jestem sama wiec luzik :-) a poniżej zdjęcie mojego klucha 118 cm :-D niezły rozmiarek :-D z tym się już nie da normalnie chodzić tylko toczę się :-D http://zapodaj.net/581fe7dbc971a.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku ciesze sie ze twoj synek lepiej sie czuje:) no i ze Tobie waga wkoncu ruszyla :) co do zabawek to zawsze warto sprawdzic czy da sie naprawic niz odrazu nowe kupowac takze sprobuj... ;) Megisu obwodzik niezly ale wcale tego po Tobie nie widac serio!:) ładne jestescie:) a pepus widze jeszcze w srodeczku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak własnie się zastanawiam skąd to 118 cm...:-) brzuch i trochę tłuszczu :-D w rzeczywistości wydaję mi sie większy na zdjęciach jakoś tak nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski.Melduje sie:-) Jestem po wizycie u gina,prawdopodobnie ostatniej.Podobno szyjka jest przygotowana do porodu i lekarz mowi, ze juz w przyszlym tygodniu moze zaczac sie cos dziac.Maluszka wazy 3.100 i lezy sobie boczkiem.Mam niewielka ilosc cukru w moczu, ale jes ok. Po badania chyba odszedl mi fragment czopu.Lekarz zyczyl mi latwego porodu i dostalam jakies papiery do szpitala.Dzisiaj dopiero do mnie dotarlo ze to juz koncowka i za chwilke bede mama.Strach miesza sie z radoscia. Postaram sie pozniej cos wiecej napisac, bo teraz jestem u meza w pracy i pisze z telefonu.Od wczoraj tyle naskrobalyscie, ze nie dam rady na tym malym ekraniku wam odpisac. Netka dziekuje,ze tak o mnie pamietasz:-) Dzisiejsza nocka juz byla ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ajponka Ty też już na finishu - super!!! megisu faktycznie musiałas mieć ciężką noc , bo zwykle od samego rana okupujesz forum :):):) brzuszkek ładny ale jak dla mnie wychodzi mały na Twoich fotkach:):) ramysia- ty chudzinko, ja się dziwie , że nie dzwigasz w rękach brzusia. Megan- twój to taka piłeczka. handzia no dziwne to z tymi lewkami, że tu każa a tu nie. Ja chyba skorzystam z czpków glicerynowych jak poleciał d82. chodzę głodna bo owoce mi się skonczyły a za nic w świecie nie chce tknąc czekolad, które mam schowane w szufalach, bo małe gie gigantyczne urodzi. po owoce dopiero wieczorem pojedzimy. Dobra kończę wyszywać a potem sie pochwale jak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×