Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Melduje sie i ja:) A wiec pewno nie napisze wszystkiego bo juz nie pamietam ale cos sie postaram:) JA mam 8kg na plusie ale teraz czuje ze tyje w oczach wiec pewno jeszcze mi przybedzie:( Moje noce tez sa straszne nie wiem czemu tak ale którys dzien z kolei budze sie miedzy 2 a 3 w nocy i okropny ból brzucha jak na @ i pachwin... Dzwoniłam dzis do gin i kazał lezec i nospa, gdyby cos wiecej sie działo to w niedziele na wizyte a jesli nie to do planowanej wizyty wytrzymac... I juz nie wiem co Wam miałam pisac.. Jestem mega padnieta, jeszcze dzis mielismy akcje z tesciami i mało co brakowało a teraz bym była u moich rodziców!!!!!!!!!!!!! Nie mam juz do niech siły!!!!!!!!!! Po co dziecko i po co dziecko, same problemy i duzo pieniedzy!!!!!!!! Mam dzis fatalny dzien, zaraz ide pod prysznic a potem mam jeszcze troche prasowania a jutro odpoczywam cały cały dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem na chwile bo moj m poszedł "rzeźbić formę" i biega :D Piszecie, że sie szybko meczycie, Megisu zmęczyły Cię zakupy? Wcale sie nie dziwie... Ja dziś autentycznie dostałam zadyszki malując rzesy. Stałam przed lustrem i poczułam sie jakbym biegała, nie mogłam złapac powietrza, zrobiło mi sie słabo, ciemno przed oczami i musiałam az usiasc. drugie oko malowałam juz na krzesle;p polcia- ja tez mam rozstepy, nie przejmuj sie. moze nie mam na brzuchu, ale za to pupa mi cała popekała..;/ ajponka- ja tez mam takie wrazenie, że wczesniej moj brzuch był niżej. nie wiem o co w tym chodzi;p obzartuszek- juz zabawki?:) krzesełko uczydełko? a ja sie smiałam z M. ze kupił dla małej maskotke... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka gdybyś widziała ten odcinek tą końcówke...ehh...to nie na moje nerwy. Megisu to miałaś krwawą wyprawe, ja raz też się w markecie krwią zalewałam na dodatek przy rzeźniku... Obżatuszku to ciekawe zakupy były, a synek na pewno wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę dojść do siebie po tej wyprawie...nakupiłam sobie słodkości :-) i na razie na nie patrze :-) kurcze już nie mogę ... moze chociaz kawałeczek bounty sobie zjem...hiihi netka likier melonowy hmm brzmi wspaniale musi być dobry :-) a jakie cuda mąż z niego tworzy? Ja uwielbiam amaretto i wiśniówkę a z ostrzejszych rzeczy whisky ale to jeszcze musi długo długo poczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia na zdjęciach nie widać rozstępów, ale są... smarowanie oliwką już od 6 tygodnia i tak każdego dnia na nic się nie zdalo.. mam je na bokach brzucha, na udach z przodu i wewnątrz, na pupie i na piersiach.. więc w sumie to wszędzie tam gdzie urosłam.. byl moment, że się naprawdę załamałam przez nie, ale teraz wiem, że staram się im zapobiec, najwidoczniej taka moja natura, że ich nie uniknęłam. mam za to nadzieję, że porodzie zbledną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka - postaram sie dolaczyc jaknajszybciej :) alexia - no wspolczuje ci kochana, ze musisz wysluchiwac takich tekstow. Zazwyczaj dziadkowie ciesza sie, ze beda wnuki, a tu takie komentarze... :o Wlasnie! Zapomnialam zapytac Netki co to znaczy " 3 dookola z nutella" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka stawiam na obwazanki albo rogale :-) ale szczerze powiem ze tez sie nad tym zastanawiałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu znowu wychodzi, że jesteśmy z różnych części Polski :) i każda mówi jak jest nauczona :), a my się zastanawiamy, co autorka miała na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no prosze, cale zycie sie czlowiek uczy :) Szczerze mowiac nie wiem co "wkolo" ma wspolnego z kromka, ale ok, juz sie nie czepiam :D Dziewczyny zaczely mi puchnac nogi. Cala ciaze nic sie nie dzialo, a teraz na koncowce mam wielkie stopy i nogi w kostce jak takie kolki bezksztaltne. Teraz dopiero wiem co to znaczy. A jak u ciebie Megisu 78 z opuchlizna? Bo pamietam, ze mialas z tym spor problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle zastanawiam się co się dzieje z założycielką wątku... BARDZO dawno się nie odzywała... może już jest szczęśliwą mamuśka? zresztą jak tak patrze na naszą tabelkę, to znowu trzeba by ją było troche skrocić, bo się niektore dziewczyny w ogóle nie odzywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka na koniec to jest normalne, bo w organizmie odkłada się woda co skutkuje własnie opuchlizną. jeżeli nie towarzyszy temu wysokie ciśnienie to nie ma się czym przejmować (chociaż wiem, że to uciążliwe). ja poki co nie narzekam na spuchnięte stopy, chociaż od jutra pewnie znowu będę, bo mają wrócić upały... ja za to rano budzę się ze spuchniętymi palcami dłoni do tego stopnia, że nie potrafię do końca w pięść zacisnąć rąk, ale w trakcie dnia to ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka jak jest chłodno i mało chodzę to mam małą opuchliznę ale np dzisiaj po zakupach moje kostki i stop są monstrualne :-( dłonie spuchnięte, nie fajnie ogólnie :-( faktycznie masz rację opuchlizna dokucza mi od 4 mc ciąży. Olczak masz racje też bym tą tabelke trochę "skróciła" bo pewne osoby wogóle się nie udzielają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ja też zauważyłam, że pewne wpisy w tabelce stoja w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Pozwoliłam sobie usunąć 2 wpisy, które są 8tyg do tyłu. Jeżeli coś pogmatwałam to przepraszam. MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......38 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........36tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......36 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......34 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......34 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......38 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........36tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......36 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......34 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......34 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile i zmykam spac. chcialam tylko napisac cos odnośnie rozstepow. Ja po pierwszej ciązy mam na piersiach i na udach. Jak zobaczyłam te na udach po porodzie to wyć mi sie chcialo ale doszlam do wniosku, że co bede sie przejmowala "taką pierdołą". Najważniejsze, że urodzilam zdrowe i śliczne dziecko. Owszem stosowalam kremy na redukcję rozstepow ale mało systematycznie, aż w końcu przestałam. Rozstepy nadal są ale bardzo blade i teraz ledwo je widać a uwierzcie, że były okropne i duże (jakies 10 cm dł). POza tym mojemu mężowi nie przeszkadzaja a to najwazniejsze :) Tym razem zainwestowałam po prostu w droższy i lepszy(moim zdaniem) krem i póki co nic nowego nie mam. Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejo:) olczak gratuluje uporania się z lodówką:) Megisu- fatalna w skutkach Twoja wyprawa do marketu ale przynajmniej na poczcie odrobina kultury. alexia- przykro mi z powodu teściow, moja teściowa ciągla mówi moja mała , i moja mała ( zawsze chciała miec córkę a ma synów więc czuje, że bedzie chciała z niej zrobic nasze wspólne dziecko) łołoło - koncz ten remont Jestem wkurzona, bo chyba nie przemeblujemy pokoju- mam w nim taki sajgon, że szkoda gadać a mój m gdzies pojechał zamiast na budowie konczyc pewne rzeczy, żeby wynieśc graty z pokoju na budowę. Poza tym zrobił nam facet w sklepie projekt łazienki i m przygotował wszytsko pod projekt pod płytki a wczoraj jak weszła to okazało sie, że ciasno jak choler*a bo gośc robił projekt na oko. Teraz trzeba ratowac łazienke, żeby sie nie obijać to o zlew to o szafkę. A i tak nie będzie funkcjonalna. Grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile a co się stało? Że jesteś zdenerwowana? Postaraj się głęboko oddychać i myśleć o czymś pozytywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdenerwowałam się bo moj W wyszedł na grilla i miał wrócić w nocy, nie dość, że większość nocy nie przespałam to dziś dzownie o 7:30 do niego a on sobie gdzieś śpi u kolegi. Nawet przez chwile nie pomyślał co u mnie, czy dobrze sie czuje czy nie, wyszedł wczoraj o 19 i do tej pory nie wrócił, jestem zdenerwowana przez to, mimo, że w nocy był luz bo wiedziałam, że przyjdzie. ale po 12 godzinach nieobecnosci nie mogę się uspokoić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
polcia miłego ktg. betismile - no faktycznie przegiął pałę, bo mógł chociaż zadzwonic, że nocuje u kolegi. my zaraz jedziemy po wannę do łazienki i może jakies płytki. A za 2 tygodnie gośc przyjedzie przyłącz wody robić. Masakra. Wszytsko na kupę. odezwę się później laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Wczoraj już nie zdążyłam wejść, bo porządkowanie całkiem mnie pochłoneło, potem miałam spotkanie z klientami, a potem gości ( zaprosiliśmy sąsiadów na wieczór na małą posiadówkę) i tak zeszło do nocy ;) Megisu, biedulko, Ty to masz przeboje z tymi swoimi nogami, a to opuchlizna, a to jakiś wypadek. Dobrze, że mąż był z Tobą w sklepie, mnie też robienie zakupów już strasznie męczy i też wczoraj w lidlu znowu oblał mnie zimny pot i czarno przed oczami - uciekałam ze sklepu. Szok, co się z nami dzieje w tym ostatnim okresie ;) Megan, Smerfaskr - bardzo ładnie wyglądacie, superowe zdjątka :) Twarz męża Megan - kapitalna :D Tak w ogóle to dziewczyny, które macie fotki w 3D i widać buźki dzieci - ale wam zazdroszczę, po prostu super są te zdjecia ! Ajponka, Olczak, a Wy co się tak ociągacie z tym dołączeniem do nas ??? Czekamy z niecierpliwością:P Ajponka , 3 dookoła z nutellą to tak jak ktoś napisał - 3 kromki wokoło, na około ( jak kto jest nauczony regionalnie ;) )z pyszną czekoladową masą, którą ubóstwiam - Nutellą ;) hehe Smerfaskr to ja walczyłam z lodówka i dałam rade :D Wolno szło, bo jestem ogólnie teraz spowolniona, ale za to efekt super jak jest tak wymyte, wysprzątane i poukładane :) Powodzenia w wybieraniu płytek i wanny. Polcia, podziwiam was, że możecie ogladać takie programy jak porodówka... Ja bym raczej nie chciała się nastrajać, zwłaszcza, że różnie to u kobiet bywa, jedne cierpią mniej, drugie bardziej... Ech... wole sobie oszczędzić widoków. Powodzenia życzę na ktg, oby wszystko wyszło dobrze :) Betismile, chyba bym udusiła swojego męża gdyby taki numer wywinął, współczuję zmartwień, faktycznie mógłby łaskawie się odezwać i poinformować co i jak... Ach ci faceci ! Dzis czuję się zmęczona i ociężała maks, jakbym przebyła męczącą drogę, a przecież nie dawno wstałam z łóżka. Dziś byłoby kolejne wesele, ale idzie zastępstwo. Oj nie dalabym rade, padłabym przy dłuższym staniu jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Megisu, likier melonowy jest przepyszny, smakuje troche jak arbuzowy. Można wyczarować m.in. z jego udziałem pysznego drinka o nazwie - "summer time". Miksuje się truskawki i dodaje się jakieś alkohole smakowe w odpowiednich proporcjach. Jest pyszniasty ! :) Jak znajdę przepis na niego to podam :) Najlepiej smakuje w nieprzesadzonych ilościach, bo to jednak gęsty drink. Ja whisky niestety w ogóle nie lubie, dla mnie to za mocny trunek. Ale Amaretto , Malibu, Pinacolada, Campari w drinkach smakuje pysznie. Jeszcze troszkę troszkę i zrobimy sobie coś pysznego. Akurat obecna abstynencja warta jest wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) obzartuszku bardzo ładnie poprawiłaś tabelkę :-) przynajmniej są te kobitki które zaglądają do nas. Ja bym sie tez rozstępami nie przejmowała gdybym je miała, kiedys zblędna i będą mało widoczne. Ja akurat nie mam i w zasadzie niczym sie nie smaruje i mysle ze to gdzies w genach jest zapisane, moja mamuśka urodziła 3 dzieci i za każdym razem miała ogromny brzuch i nie ma kompletnie nic. Zyczę powodzenia w walce z nimi :-) betismile z natury jestem nerwowym człowiekiem....mój mąż jak mu przeczytałam twój post po częsci to powidział na to "...nawet nie chce myslec co by było jak ja bym taki numer wywinął, az sie boję nawet o tym pomysleć..." smerfaskr zapewne jest to wkurzające jak ciągle coś gdzieś spartolą albo nie jest tak jak byś chciała ale z drugiej strony ja bym chciała mieć takie problemy, swój domek, ogródek, swój kąt na ziemi, to cholernie cieszy :-) wracaj do nas szybko i chwal sie co kupiliście :-) polcia powodzenia na KTG :-) netka dzisiaj odpoczynek i relaks nic juz nie rób, ja jeszcze ostatnie pranie dzisiaj. Musiałam w końcu wyprac pościel i pieluchy które dokupiłam. co do ogladania programów typu porodówka to ja też nie dam rady, bo pozniej przez pół nocy bym nie mogła spac tylko miała bym myśliciela :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, napisze jeszcze, że wczoraj wieczorem spuchłam jak balon !!! Nogi zrobiły mi się maks kołkowate, kostek nie było widać, grube do samej ziemi no i dłonie !!! Podobnie jak Olczak ciężko mi było zgiąć całkowicie w pięść. Palce takie grube i jeszcze ta obrączka taka wklęśnięta na tle tych palców. Również jestem za skróceniem tabelki i zostawieniem tylko tych, którzy się udzielają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja juz na nogach i w trakcie porzadków:):) Moj m u moich rodziców pomaga przy remoncie kuchni... Betismile wiem ze łatwo napisac nie denerwuje sie bo sama na twoim miejscu chyba bym oszalała!!!! POgadaj z Nim jak wróci na spokojnie:):) Co do porodówki to ja tez nie moge tego ogladac hehe jakis strach mnie ogarnia... A jak sobie pomysle ze to juz tak blisko... o matko:( Polcia od kiedy sie chodzi na ktg i co ile?? Dziewczyny doradzcie mi co mam zrobic... Od kilku dni boli mnie brzuch jak na @ i od kilku dni czuje duzoo słabsze ruchy małej, musze poruszac brzuszkiem zeby dała jakis znak... Jechac do szpitala zeby zbadali tetno czy nie spada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×