Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ooo widze, że nie tylko ja jestem wkurzona, co to się dzisiaj dzieje... Zadowolona jestem po wizycie bo usłyszałam, że mały jest naprawde nisko, rozwarcie jest od 2-3 cm :D Więc czekam z jeszcze większą niecierpliwością na Olivierka :D Mam nadzieję, że następnej wizyty nie doczekam i będę już zajmowała się synkiem :) Idę się zrelaksować bo mi D nerwy naruszył ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcjasa
Ello Mamuśki!! Widzę, że poniedziałek to nie tylko mój czas na wieki powrót na forum... Mój mąż mi zabrał notebook, gdyż stwierdził, że się tylko na czytam, a potem się dodatkowo denerwuje i dopatruje nowych objawów. Tak, więc miała 3 tyg wolne. Na szczęście spędziliśmy je w domku. Widzę, że tu się dużo po zmieniało... Współczuje tym dziewuchom co to zaliczyły pobyt w szpitalu ❤️. Tam to dopiero można się nasłuchać :-( Gratuluje też Mamuśce, bo ostatnio byłam tak zajęta sobą, że zapomniałam. GRATULUJE NIECH MALEŃSTWO SIĘ ZDROWO CHOWA!! Widzę, też że szalejecie na nk. Ja konta nie mam i niech już tak zostanie. Numerem tel też się nie wymienię. Ma taką pracę, że raczej wole zostać anonimowa. Wybaczcie;-) W tym czasie skompletowałam wyprawkę dla niunia. Mam taki wózek: http://tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=392 taki fotelik: http://cybex-online.com/pl/carseats/aton.html oczywiście fotelik z bazą na pasy, przy wyborze mocno kierowałam się wynikami w testach bezpieczeństwa i czy w ogóle będzie pasował do naszego samochodu. Oboje dużo podróżujemy, więc bezpieczeństwo to dla mnie priorytet. i takie łóżeczko: http://allegro.pl/klups-lozko-radek-ii-sosna-szuflada-kolyska-i2554604345.html Ubranka już mam uprane i po prasowane:-) walczyłam cały tydzień z tą stertą. Pogoniłam 11 pralek prania (ubranka, pieluszki, ręczniki itd) później wszystko prasowałam, masakra. Ale teraz mam wszystko pięknie w szafce poskładane i nawet karteczki dla męża zrobiłam, żeby wiedział gdzie co leży jakby co:-) Spakowałam też torbę do szpitala. I tu mnie moja siostra pocieszyła. "Kochana jak już teraz masz spakowaną torbę to Ty długo do szpitala nie pójdziesz. Bo tak zawsze jesteś jak jesteś nie przygotowana to moment lecisz, a jak się naszykujesz to czekasz i czekasz" I bardzo dobrze niech siedzi i rośnie:-) Co do chusteczek to ja mam z "babydream" z Rossmana. Mieli tam promocję za 4pak zapłaciłam 15,99 w sumie to 320 chusteczek. Promocja jest też na pampersy 1- 43 szt za 21,99. Zdjęcia brzuszków rewelacyjne!!! :-) Mi się małe rozstępy porobiły na lewym boku ale mąż stwierdził, że i tak mnie kocha więc się tej wersji trzymajmy;-) A tak poza tym to u nas oki, skurcze są ale zamiast ich być coraz więcej to jest ich coraz mniej :-). Może w końcu zaczęły działać leki rozkurczowe które jeszcze biorę:-). No i mam zgagi giganty... Czasami ma to bym ziajała jak smok wawelski. U młodego wszystko w porządku. Dziś wyważyli go na 2480 g. Lata po brzuchu jak szalony. Jak w szpitalu leżałam, to wszyscy się śmieli że ma ADHD. Położne kazały wszystkim pacjentkom liczyć ruchy dzieci w określonych godzinach i to zapisywały. Wszystkim wychodziło tak najwięcej ok 30-40 ruchów. Tylko u mniej najmniej to było 86, a tak to zawsze koło 100. Moje kochane dzieciątko podstrzelone po tatusiu;-) No to tyle na razie u mnie... ;-) Jeszcze tylko nad tabelką popracuje. Dziękuje, ze pamięć o mnie bo widziałam że mnie wywołałyście. Pozdrawiam serdecznie!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcjasa
ma nadzieją że dobra i będzie dobrze :-) MEGAN86.........26.......39tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......38 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......36 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......35tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......34 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......35 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......35 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......35tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek❤️ izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcjasa
jeeest. Coś się udało:-) P.S. Wymyśliłam równania: Teście + kobieta w ciąży= bardzo dużo nerwów A dla przyszłych mam próbujących zrozumieć swoich mężów: FACET NIE MYŚLI!!! NIE DOMYŚLI SIĘ NICZEGO!! TRZEBA MU WSZYSTKO WYTŁUMACZYĆ, NAWET PODSTAWY!! Ah co za życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej hanka rumcajsa równanie fajne:) można tez w naszym przypadku podłączyc nadgorliwe mamy:) nie pamiętam kto jeszcze oprócz mnie nie bedzie karmił piersią ale chciałam powiedziec, że herbatka z szałwi pomaga w zatrzymywaniu laktacji. Także warto kupić- ja mam w domu, bo pomaga też płukanie naparem na krwawiące dziąsła. Wezmę ja od razu do szpitala. UWAGA nie wolno jej pić w ciąży- dopiero po porodzie, bo w nadmiarze ( nie wiadomo ile to jest nadmiar) może powodować poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
O kurcze tyle co się wykąpałam po raz nie wiem który dzisiaj znowu mi gorąco i się pocę, niby coś się zaczyna dziać na dworze ale jakoś nie chce się ochłodzić w domu. Nogi jak zwykle bańki, w rękach nie ma czucia - standard. Mam do was pytanie - może któraś tez tak miała - od pewnego czasu zauważyłam że wyrosły mi nowe pieprzyki a te które miała zrobiły się ciemniejsze i jakby bardziej wyraziste, mam nadzieje że to z powodu ciąży i co najgorsze wzrok mi się pogorszył - czasami na chwilkę zrobi mi obraz zamazany pomrugam trochę i jest ok, ale się przeraziłam czy to w ogóle jest możliwe? Chyba zaraz mi prąd wyłączą!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
izka z pieprzykami to normalne.Ostatnio przeczytałam o tym w jakiejś mądrej książce :) Czesc HankaRumcajsa :) Spory ten Twój chłopanio. Ach,mam nadzieję,że moja Kalinka też zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o pieprzyki to mogą się uaktywniac w ciąży tak jak i znamiona.. Ja coś wiem na ten temat bo znamię musieli mi usuwać.. Tak mnie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
No i tak jak mówiłam - prąd mi wyłączyli, burza przeszła i jest ok - nawet się trochę ochłodziło. W czwartek mam wizytę to zapytam gin co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Przepraszam ze sie nie odzywam, ale wczesniej nie mialam czasu a dzisiaj od rana leze plackiem z powodu upalow, nie mam sily na nic. Weszlam tylko, zeby sie zameldowac, ze jeszcze nie rodze :) A jutro postaram sie cos wiecej napisac. Cos mi sie wydaje, ze wbrew temu co mowil lekarz raczej tak szybko nie urodze, bo nie mam zadnych objawow, zero skurczow, stawiania sie brzucha itp. A tak bym juz chciala... ehh. Pozdrawiam was dziewczyny i zycze spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja idę spać bo coś mnie ten internet nie słucha, napisałam chyba ze 6 tekstów i żaden nie wszedł, nie wiem nawet czy ten wskoczy. Jakby co życzę miłej nocki i do usłyszenia jutro dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor... to i ja sie zamelduje.... u nas tez upaly straszne i przeszla burza na wieczor... odebralam dzis wynik na GBs cale szczescie ujemny. jutro mamy 2 rocznice slubu :) duzo napisalyscie ale nie mam sily dzis poczytac wiec raczej jutro nadrobie... spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megan to fajnie :) My też za kilka dni mamy rocznicę ślubu. Co kupiłaś Mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:):) Ja jak zwykle pierwsza hehe tylko juz o pozniejszej porze:) Odprawiłam m do pracy i teraz ide dalej leniuchowac:) U mnie cała noc był taki upał ze nie dało sie spac a teraz przeszła burza i takie rewelacyjne powietrze :):) Ajaponka dobrze ze sie do Nas odezwałas:):) Witaj HankaRumcajsa:):) Ja tez mam swoje pieprzyki bardziej widoczne a mam ich bardzo duzo wiec teraz juz je całkiem widac.. ja dzis mam wizyte o 17 zobaczymy co mi gin powie na te zylaki i to twardnienie brzucha, np.teraz jak siedze to mam taki strasznie twardy... Netka my tez mamy mało co zdjec z okresu ciazy dopiero teraz m cos zaczał pstrykac:) mysle ze zostało jeszcze kilka tyg zeby zrobic pare sesji:):) Megisu ja zapomniałam wczoraj napisac co do tego łózeczka ale juz chyba kiedys pisałam ze mamy takie same:) tylko ja mam z szuflada Ty tez??? Jeszcze do niego nawet nie zagladałam hehe Ide jeszcze sie na mała drzemke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mamuśki :-) ja nie mogę spać tak mnie wszystko boli :-( te upały mnie wykańczają wczoraj to mi tak strasznie nogi spuchły ze az bałam sie na nie patrzeć. Alexia łóżeczko mam bez szuflady. Megan Gratulację z okazji rocznicy ślubu, Wszystkiego Najlepszego Ajponka witaj kochana my sie tu o Ciebie zamartwiamy :-) ale pewnie tez ledwo żyjesz, bo słyszałam ze u was tez okropne upały. Witaj Hanka Rumcajsa oj faktycznie bardzo długo cie z nami nie było :-) najwazniejsze że wróciłaś. Izka co do puchnięcia i obolałych rąk mam to samo, rano po prze budzeniu tak strasznie bolą mnie dłonie ze nie potrafie nic w nich trzymac nie mówiac o zagięciu dłoni w pięść :-( pieprzyków zawsze troche miałam ale faktycznie teraz jest bardzo skropkowana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie. U mnie też dzisiaj wizyta u gin. Jak wroce to dam znac co i jak. Milego dzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam. Ale sie nie wyspałam, wszystko mnie boli :D A teraz najadłam sie słodyczy z rana i bobaskowi sie spodobało takie sniadanko bo brzuszek mi podskakuje w kazdą stronę :) ide chyba do ogrodu spedzić dzień na leniucha. odezwe sie jeszcze wciagu dnia, a tymczasem zycze Wam miłego dnia:) Megan wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, noc paskudna! zasnęłam dopiero jak mąż wstawał do pracy, czyli o 4.30... nie potrafię spać w takim nocnym upale mimo, że okno otwarte na oścież, a ja w samych spodenkach... moj plan na dziś to poukładać ciuszki w komodzie i spakować torbę :) dziewczyny dajcie koniecznie znać po wizytach :) moja naszczęście też już nie długo, bo w czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejka megan z okazji rocznicy wszytskiego naj:) alexia- mieszkasz niedaleko mnie i była burza u Ciebie? u mnie tylko pokropiło:( dziewczyny czekamy na info po wizytach:) Zauważyłam dziś , że moje obwódki brodawek sa w kolorze sino-bordowo-brązowym jakby je ktoś w drzwiach przytrzasnął. Okropnie to wygląda ale przynajmniej nic nie boli. Noc miałam super poza tym, że 4 razy byłam w wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wizytę mam dopiero w poniedziałek, szczerze mówiąc myślałam, że jej nie doczekam a jednak Bąbeli się nie spieszy. Ja też zaliczyłam słodkie śniadanie- nektarynki i kawałek karpatki :) na obiad wątróbka z ziemniakami - mój M bardzo lubi. Po wczorajszej burzy trochę się polepszyło, ale mogłoby być lepiej. Jeśli chodzi o nerwy, najwięcej dostaje się mojemu M, z mamą raczej się nie kłócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak smerfaskr u mnie była burza a teraz robi sie parno i nie ma czym oddychac... ja własnie sie obudziałam i strasznie rwa mnie nogi cos okropnego:( Ide sie doprowadzic do "uzytku" i jade do rodziców zeby dzien szybciej zleciał a potem wizyta u gina i ciekawe co mi powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! u mnie nocka tak jak u Was fatalna duchota jak cholercia okno jak szeroko cala noc a w sypialni 28stopni masakra do tego co chwila jakies wybuchy goraca pot mi sie po czole lal i siuski co 2godzinki tragedia Mama28 nic takiego specjalnego nie kupilam tylko symbolicznie oczywiscie dziewczyny trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty! czekamy na dobre wiesci... ! dziekuje za zyczenia Megisu, Ramisia, Smerfaskr :* wczoraj pierwszy raz spuchlu mi stopy nie mocno ale roznica jest odczowalana wiec teraz posrednio moge powiedziec dziewczyny ze wiem co czujecie glupie straszne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Megan, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu, aby mąż Cię coraz mocniej kochał i zawsze na rękach nosił :) Dobrze, że się odmeldowałaś :D Mój GBS tez ujemny, więc mały powód do radosci jest ;) Tak samo Ajponka :) Wy kochane macie teraz obowiazek napisac przynajmniej jednego posta na dzień, bo każda Wasza dłuższa nieobecność to nasze zastanawianie sie czy wszystko ok i czy przypadkiem nie rodzicie ;) A te skurcze to myśle, że złapią Cię kiedy będziesz się najmniej tego spodziewała ;) Hanka Rumcajsa, fajnie, że jesteś z powrotem i że wszystko dobrze. Szczerze mówiąc myślałam, że leżysz w szpitalu na podtrzymaniu. Nie wiem co sobie ubzdurałam... Akcesoria dla malucha bardzo fajne zakupiłaś :) Alexia, widzę dziś dobry humor, mam nadzieję, że udało Ci się rozwiązać wczorajszy problem ?:) Smerfaskr, moje cycki też w dziwnych barwach są, w ogóle dziwne sie całe zrobiły ;/ Giga, dlaczego myślisz, że nie doczekasz kolejnej wizyty ? Twoje ciało już przygotowane jest do porodu? W sensie, macica itd ? Ja też spałam przy otwartym oknie na oścież, ale to nic nie dało. 0 wiatru i świeżego powietrza! Rano pobudka z koszmarnym bólem bioder i pośladków i cala mokra!!! Masakra ta pogoda, wykancza mnie fizycznie i psychicznie! Dziewczyny, dajcie znać po wizycie. Moja jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Hej kobitki U mnie noc jak co dzień - bóle rąk, nóg i ten koszmarny upał - wentylator na mnie był skierowany całą noc bo mojemu M nie było aż tak gorąco. Megan - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! Nie mam dzisiaj w ogóle koncepcji co robić, nic mi się nie chce a jeszcze te upały no i robotnicy za oknem od samego rana do samej 17:00 piłują, wiercą i jeszcze inne różne dźwięki wydaja że okno trzeba zamykać, bo głowa pęka. Robią nam chodniki - masakra tv nie idzie oglądać nawet. Olczak ja też mam wizytę w czwartek u już cała jestem w stresie, mam nadzieję że wszystko jest ok. Powiedzcie mi ja wy sobie radzicie z goleniem przed wizytą, bo ja ledwo widzę moje stopy, więc przed wizyta robię akrobacje alpejskie z lusterkiem bo mi jakoś głupio iść z "buszem" między nogami. Do porodu i tak trzeba chyba być wygolonym co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Bardzo fajny hafcik, podziwiam te osoby które tak wyszywają bo to trzeba mieć cierpliwość do tego a ja niestety jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka miło ze pytasz... U mnie wczoraj było ostro, sprawa została postawiona jasno i teraz czekam na przemyslenia mojego m dałam mu troche czasu zeby sie zastanowił co i kogo wybiera, niestety jego rodzice tak sprowokowali ze musi wybrac ja nie bede sie tu meczyc z dzieckiem przy jego rodzicach... jest to strasznie ciezki temat ale mam nadzieje ze po wczorajszym zajsciu cos ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×