Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dziewczynki a czy puszczacie też swoim maluszkom muzykę klasyczną? Bo moja córunia chyba lubi bo wywija w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ahhhh... to ja myslalam o innym miejscu :D co do muzyki klasycznej to ja jej nie moge sluchac wiec trudno mi sie wypowiedziec czy moje dziecko to lubi bo ja po chwili jak wlaczalam to musialam wylaczyc :/ ale za to lubi bardzo "fasolki" sluchac :D ja tez i jeszcze mu spiewam te wszystkie piosenki:) hehehehe juz sobie wyobrazam jak bedziemy jezdzic samochodem i oboje spiewac ogorek ogorek ogorek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia ja nie puszczam żadnej muzyczki poniewaz mam tak skopane żebra przez moją wielkoludke ze chyba bym wiecej nie zniosła :-) co do pikania podczas nie zapięcia pasów , my ciagniemy za siedzeniem i zapinamy bo to piszczenie doprowadza do szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę bolało, miałam takie lekkie znieczulenie w sprayu a przy gojeniu prawie wogole ale pamiętam ze najgorzej bolało przekłuwanie języka to był straszny ból i długo się goiło. Teraz już go nie posiadam bo za stara jestem ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie skusiłas tym kolczykiem :D ale nie wiem czy miałabym odwage sie tak obnażyć. przed ginekolgiem to jeszcze, ale w studio piercingu to juz nieee wiemmm;p ja robiłam sobie tatuaż na tyłku, a tatuował mnie całkiem niezły przystojniak, to mimo, że nie jestem soecjalnie wstydliwa, to onieśmielił mnie totalnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie koleżanki :) ja mam dziś dzien lenia. obudziałam się o 9.40 :) do sklepu nie idę, bo nie mam po co, w domu wszystko zrobione, bo porobiłam przez tydzień dużo rzeczy, obiad mam ze wczoraj także dziś wyleguje się na kanapie i regeneruję siły na jutro, bo jutro urzadzamy z mężem małą parapetówkę :). Polcia - niezła "przygoda" z tym samochodem, ale dobrze, że nic złego Wam sie nie stało. mój m. na pewno by nie wytrzymał i doszlo by do rękoczynów... Megisu pytałam o te tabletki na upławy, bo ja również mam jakieś wodniste, bezwonne upławy i mi doktorek przepisał dowcipne tabletki zapobiegawczo... Madleenn to Ty jesteś prawie tak wysoka jak ja :). ja pisałam o tych taczkach :D Ramysia to niezla wiercipięta z tej Twojej kruszynki :) co do pogody, to u mnie idealna, słońca brak i 20 stopni! :) natomiast jezeli chodzi o pasy i piszczenie w samochodzie to ja zapinam je normalnie, tzn na pustym siedzeniu zapinam i potem siadam i mam ja na plecach tak jakby :) i nic mi nie piszczy :) Mam nadzieję, że nic nie przeoczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) No ja już po :) Wszystko jest ok, Zuzaniec podczas ktg odstawiała istny karambol w brzuchu, aż sie lekarz smiał :D W ogóle powiedział, że bardzo dużo porodów jest teraz ..... aż sam jest zaskoczony.... :) No i kazał przyjsc za tydzień, bo jeszcze nie widział, ani nie czuł żeby coś miało się "wydarzyć".... Już nie przyjde do niego, bo za tydzień to ostateczny termin położenia mnie przez tego drugiego lekarza do szpitala.... chyba ze cos ulegnie zmianie.... Megisu :) zazdroszczę odwagi :) ja kiedyś chciałam takiego kolczyka... ale za bardzo sie bałam i wstydziłam :( a teraz to już za stara jestem :O i tak moge to dopisac do listy rzeczy, które zrobić chciałam, a nie zrobiłam, bo wstyd był za wielki :( mase mam takich rzeczy :( Własnie, ciekawe co u Ajponki, Meganki, no i kiedy się zjawi Smerfka :) Boże, jak ja im zazdroszczę ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka przepraszam Cie bardzo ale naprawde mi gdzies umknał Twój post:*************** Juz odpowiadam:):):) Dom jest prawie wykonczony bo oni juz tu mieli sie przenosic w tym roku trzeba pomalowac i cała reszta wykonczeniówek oczywiscie jeszcze wytynkowac na zewnatrz, w srodku łazienki zrobic schody jest jak by w surowym stanie, aaa podłogi sa wszedzie bo tak jak juz pisałam na wiosne zrobili ogrzewanie i podłogi i mieli juz zjezdzac w lipcu a jednak kupili tam i tam juz osiedli dla mnie dobrze hehe Dom ma 100m powierzchni uzytkowej, tak wygląda na projekcie ale wiece jak to jest z projektami zawsze odbiega od realiów i ten tez ma kilka zmian http://www.tooba.pl/projekt-domu-Wiatr/a,s_pd,idp,13253.html takze on tylko na obrazu tak ładnie wyglada ale jestem przeszczesliwa:) Co do brata to ja mam obawy ze sie wygada moj m twierdzi ze nic sie nie dowiedza tesciowa ciagle dzwoni i pyta kiedy zjezdzaja a ten tez sie boi prawde powiedziec ze juz nie zjada... Boje sie tylko jednego bo m nie chce mi powiedziec jaka cena, usłyszałam tylko tyle ze sie dogadali i ze m jest zadowolony, nie chce zeby kiedys padlo takie hasło ze dostalismy dom za darmo albo jak przyjada tu na wakacje ze powiedza ze to ich dom... tylko tego sie obawiam:( netka mam nadzieje ze odp na wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu Ty masz takie cudenko???? Kurde...... ja zawsze chciałam miec, ale jak przebiłam w jezyku to myslałam ze padne z bólu wiec jak sobie pomyslałam ze tam bedzie bolez sto razy bardziej to zrezygnowałam:P:P Powiem Ci ze odwazna kobietka jestes:):) hehe i juz nawet wiem dlaczego m tak chetnie Ci pomaga w goleniu trawniczka:P:P:P:P Ło ło ło no to bierz sie za m i moze Zuzka wczesniej wyjdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak jak pisałam to tylko obrazek a wiecie jak graficy to potrafia upiekszyc, ten narazie wyglada jak stodoła hehe taki nie ogarniety ale mam nadzieje ze z czasem bedzie taki piekny jak na zdjeciu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko kochana, dziękuję za odpowiedź :* Bądź dobrej myśli, pewnie bracia dogadali się po bratersku bez wygórowania cen:) Domek jest super, a co najważniejsze będziecie mieszkać sami. Oby tylko teście nie zwalili wam się na głowe gdy się dowiedzą, pod pretekstem chorób i bezsilności we własnym domu... A jak dobrze porozmawiasz z m. to na pewno powie Ci jak się dogadał z bratem i będziesz spokojna, że nikt nie wtargnie i nie powie, że to jego dom. Z resztą chyba w papierologii też zmienią, bo jak już o tak ważna rzecz chodzi to pomyśleli o tym. :) Trzymam kciuki, zeby wszystko się udało :) Ło ło ło, super, że po wizycie wszystko jest w porządku. Zuzaniec fikaniec to będzie mała akrobatka ;) :):) Megisu, kolczyk fajnie wygląda ;) Odważna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia dom prezentuje się cudnie :) Megisu co do kolczyka to myślałam, ze masz go na łechtaczce :), ale ten tez jest fajowy... może na kolejną rocznicę z m. zrobię mu taki prezent? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie nadal w dwupaku. bylam wczoraj u lekarza i nic sie niedzieje zadnych skurczy zadnego rozwarcia. w poniedzialek mam nastepna wizyte a potem to co drugi dzien i jezeli nieurodze do nastepnego piatku to w sobote musze isc do szpitala na wywolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama no to nieźle, może unikniesz wywoływania i wszystko samo się rozwinie? trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Alexia domek jak z bajki - piękny i na pewno będzie się w nim super mieszkało. Megisu ty to naprawdę jesteś niezła kobitka- szacun, bardzo fajnie to wygląda ale ja jestem za duża panikara i bała bym się bólu. Kama może wszystko się samo jednak rozwinie,na tym etapie ciąży wszystko może się zdarzyć, dzisiaj możesz chodzić jak ta lala a jutro możesz urodzić więc głowa do góry i będzie dobrze. Idę w końcu zrobić obiad a mam takiego lenia że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama powodzenia kobieto :-) juz niedługo :-) moze nie będzie tak zle i pojdzie samo. A w ogóle to dlaczego tak wszystkie obawiacie się wywołania? to chyba nic złego... olczak nie odważyłabym sie zrobić tego na łechtaczce a z tego względu że jak ktoś to zrobi nieumiejętnie można pozegnać sie z orgazmem do końca zycia tak mi mówił ten co mnie kolczykował, wystarczy że trafi igłą w nerw imasz porobione :-D co do upławów to mój doktorek nic mi nie przepisał, bo stwierdził ze jest ok alexia dom przepiękny nic tylko sie cieszyc :-) i nie powól zwalić sie tesciom do chaty nigdy ale to nigdy, bo sobie znowu życie zatrujesz... ło ło ło sorki moze nie pamiętam albo nie doczytałam a dlaczego tak ostatnia wizyta u tego lekarza a pózniej do innego i do szpitala? co do odwagi przy kolczykowaniu hmmm myślę ze gościu który mi to robił widział bardziej szalone rzeczy, wiec nic mu to dziwnego nie było. On sam tez jest wystrzelony w kosmos to taki niby mój znajomy, kiedyś sie tam dawno dawno do mnie przwalał :-) ale za stary jest...bleee. Tak wogóle to jest prawie cały wytatuowany i ma kolczyki w dziwnych miejscach :-) tatuaz ma na siuroku, miałam okazje go widzieć :-D nie uwierzyły byscie jak to śmiesznie wygląda. Od razu wtedy nasuneło mi sie pytanie w jakim stanie "ducha" był wykonywany hehhe, powiedział w stanie napiętym i bardzo długo mu to zeszło heheh bo co się zmobilizował i zaczął dziarać to z bólu opadał :-D sorki dziewczyny za tą opowieśc hihihih mam nadzieje ze nikogo nie zgorszyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dziewczyny niech moja historia będzie przestrogą dla was. Czasami to się zastanawiam co jeszcze się zdarzy...oby już nic złego tylko same dobre rzeczy. Megisu faktycznie jesteś odważna, ja bym się nie zdecydowała...Masz zwariowanego znajomego i bardzo cierpliwego :P Alexia będzie dobrze, musi być. A skoro mąż z bratem się dogadał to takiego świństwa Wam nie zrobi. Kama za dobrze dzidziusiowi w brzuszku ;) Mojemu też chyba bo się ociaga już teraz a taki chetny był w 34 tygodniu :P Z tym wywoływaniem to zalezy, mi się tak wydaje bo jesli okscytocyną to źle by nie było, gorzej jakby mieli balonik zakładać, żeby pojawiło się rozwarcie...widziałam jak się dziewczyna męczyła i nikomu tego nie życzę... Wiecie co za tydzień z D. mamy rocznicę, naszą pierwszą, ogólnie jak jestesmy razem. Kurcze fajnie by było żeby Olivierek wstrzelił się w tą date ;) Ale bysmy mieli super prezent, najpiękniejszy dla nas obojga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia no to trzymamy kciuki zeby był prezent na pierwsza rocznice:***************** Megisiu ale sie usmiałam przy tej historii:):) Moj m własnie wrocił wzesniej z pracy bo złapał go straszny ból głowy migrena:(:(:( nie mozemy sobie z tym poradzic juz od roku co jakis czas go lapie i kilka godzin ma wyciete, ostatnio to nawet wymiotował:( Ide mu zaaplikowac jakies tabletki mam nadzieje ze szybko zasnie to jedyne lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Obiecalam, ze bede do was regularnie zagladac, ale niestety ciagle brakuje mi czasu. Przez kilka pierwszych nocy mala dala nam niezle popalic i kazda wolna chwile staram sie wykorzystac na odpoczynek. Od wczoraj jest juz w miare ok i mam nadzieje, ze tak zostanie :) Karolinka juz ladnie przybiera na wadze i bardzo lubi jesc. Co drugi dzien odwiedza nas polozna. Poczytalam troche co pisalyscie. Gratulacje dla smerfaskr! Mam nadzieje, ze u nich wszystko ok i szybko wyjda ze szpitala. Ktoras z was pytala o rodzenie lozyska. U mnie obylo sie bez zadnego zastrzyku. Polozna pociagnela za pepowine i po jednym parciu lozysko wyskoczylo. Co do wywolywania porodu to ja tez uwazam, ze nie zawsze jest to zle rozwiazanie. Tez sie tego balam a okazalo sie, ze nie bylo tak zle. Dziewczyny juz niewiele wam zostalo. Napewno jest wam ciezko w tych ostatnich dniach, ale pomyslcie, ze niedlugo bedziecie tulic wasze dzieciatka. To sa najpiekniejsze chwile :) U mnie dzisiaj mija tydzien od porodu i juz zapomnialam jak to bylo. Pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka, super , że się odezwałaś :) Wierzę, że masz mało czasu na wszystko, bo paradoksalnie przy takim maleństwie jest sporo pracy. Ale to zleciało, a wydawałoby sie jakby było wczoraj, a tu już tydzień. Zdrówka życzymy i czekamy z niecierpliwością na jakąś fotkę małej Karolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......38 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........38 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........38tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia? Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......36 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......40 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......38 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........38 tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........38tc......11.09......Córka - Zuza Netka0902.........29......38 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......39 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......36 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...22......36 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......36 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK.............. TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka........... 03.09.....24.08......2980........52.......sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja też myślałam że masz na łechtaczce dlatego pytałam czy nie ma z tym kolczykiem problemów :) Mam pytanko czy ostatnio nie twrad nieje wam częściej brzuch? Bo mi dziś koleżanka powiedziała że na 2, 3 tygodnie przed porodem to właśnie te skurcze były częstsze i boleśniejsze. A ja mam tak już od paru dni więc tak sobie obliczyłam że jak za 2 tygodnie ma się to zdarzyc to będzie to 38 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia ja z tym twardnieniem brzucha nie pomoge bo sama sie dopytywałam o co z tym chodzi. Bo albo nigdy nie miałam albo nie czuje...sama nie wiem. Ajponka fajnie ze sie odezwałas :-) tak fajnie sie czyta co wy mamusie maie do powiedzenia :-) jak tylko dasz rade zapraszamy czesciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Witam. chciałam się z wami podzielić alutką nowiną. Otóż w nocy byłam jakaś niespokojna itd, postanowiłam pojechać do lekarza choć mój jest na urlopie. No i byłam. I wiecie co? Mam 2 cm rozwarcia i ścianka szyjki jest całkowicie wygładzona :) Poród w każdej chwili może się zacząć ;) Powiedział też że dzidzius jest gotowy na przyjście na świat. Jestem taka szczęśliwa i mam w sobie tak duże energii i nie mogę się przestać uśmiechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×