Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Oczywiście, że się nie obrażam ;) To określenie pasuje chyba do każdej śpiacej królewny :D Moją tak nazwałam i stwierdziliśmy z m, ze Zosia to bardzo fajne imie i będzie do niej pasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o twardy brzuch to zazwyczaj , gdy w nocy wstaje do wc jest bardzo twardy, do tego bolą mnie plecy w "krzyżu", do tego wilczy apetyt ale nic nie zapowiada porodu :( Następne ktg mam 5-go a 7-go urodziny :) Może Bąbela się postara :) dzisiaj na obiad pomidorowa z wczorajszego rosołku a wieczorem może namówię Męża na pizzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) ja dzisiaj umieram, boli mnie żoładek albo juz nie wiem co nie mogę zwlec się z łożka , rano miałam rozwolnienie i tak lichutka jestem :-( AJponka i Smerfa rany jakie śliczne te wasze maluszkowe, prześliczne nie mogę się napatrzeć :-) smerfa widzę zdjecie bez brzuszka, szczuplutka jestes :-) no chyba chcesz mnie zdenerowac ;-) :-D jeszcze do was mamulki pytanie, jak z tym kąpaniem? idzie to jakoś? :-) i czy faktycznie stosuje cie sie do tego wszystkiego o czym kiedys tak pilnie czytałyśmy, czyli oczka wacikami z solą fizjologiczną , pupkę zasypką czy tam jakoś inaczej i jak wam idzie z obcinaniem pazurków? a tak zupełnie z innego tematu, teraz sie tak zastanawiałam, co będziecie wkładać do gondoli na spód? macie jakiś kocyk czy co? podusie? i na wierzch kocyk czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak mnie własnie tak bardzo boli krocze i pussy jak ciebie szczególnie jak chce sie w nocy przekrecić z boku na bok,stękam strasznie a tam czuje jakby mi coś miało pęknąć...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do wózka kupiłam prześcieradło na gumce i normalną pościel do wózka, na zimę będę wkłądac pewnie grubaśny kocyk. Moja malutka dała wczoraj popis jak się położyłam w łóżku. Wierciła się, rozpychała jak nigdy, bardzo mocno i we wszystkie strony (i tak pół godz). Myślałam że coś jej jest bo aż tak mocno nigdy się nie ruszała ale chyba się zmęczyła i mnie przy okazji też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu nooo to takie głupie uczucie choćbym tam zakwasy miała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam już prawie całe mieszkanie, zostały mi podłogi i wywieszenie prania, niestety na suszarce w środku na dworze pada i jest szaro i ponuro. A mniałam jechac robic grilla u mamy. Liczę na to że się rozpogodzi. Mnie nic nie boli w pachwinach ani pussy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też pachwiny nie bolą, ani pussy, za to co noc jęczę z bólu ud, boków, posladków, nie wiem czy można to nazwac skurczami czy to po prostu od leżenie ciągle w jednej lub drugiej pozycji, ale to jest meczące i oprócz wycieczek do wc, wybudza mnie notorycznie ze snu :/ Jesli chodzi o gondolę to ja póki co mam na wyściółkę, która jest dosyć gruba sama w sobie mam taką podkaldkę z ceratką, a na to prześcieradło z gumką. Do tego taka płaska podusia i kocyk z polaru. Jak się zrobi chłodniej to na spód będe kłądła dodatkowo ten kocyk, a na wierzch coś cieplejszego ( np. właśnie pościel specjalnie do wózka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie dziewczyny wiecie moze co moge zazyć na ból żołądka? bo zwariuje, boli mnie i chce mi się wymiotować....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
MEGISU- najprawdopodobniej dzidziuś Ci siedzi na żołądku, chyba że Cię mdli i zbiera nw wymioty wtedy to może oznaczać początek porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Megi, a może u Ciebie zaczyna się cos dziać ? :D Mnie tez mdliło dziś rano, ale przeszło jak zjadłam śniadanko. Być może dzidziuś kopie po żołądku i stad ten ból. Spróbuj na początek coś tradycyjnego, np. gorąca, gorzka herbata lub mięta. Jesli nie jest to jedne z objawów to powinno przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ślicznosci napatrzec sie nie moge:))))))))) Kochane napiszcie cos o tej laktacji plis plis:P:P:P CO do domu to wszytsklo idzie tak jak ma isc najpierw papiery a potem cała reszta:):) U mnie tez pada deszcz i pogoda w sam raz do spania:) ide cos ugotowac i chyba sie połoze. Megisu a to nie wirus?? bo wiem ze ostatnio panował i mojego m dopadł wiec moze to to albo sie cos zaczyna dziac u Ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka ktg miałam, bo na wizycie 27-go już na kolejną się ze mną moja dr nie umawiała-bo w sumie termin mam niedługo, więc tylko ktg a później konsultacja z nią już bez badania, kolejne mam mieć 5-go, póżniej 12-go i to jest ostateczny termin wg ostatniego usg, więc jak tydzień po tym terminie nie urodzę to idę do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Mnie nie mdli,ale jakoś od 2,3 dni mam lekką biegunkę z rana...Pamietam jak mi siostra mówiła,że w dniu porodu jej się w ten sposób organizm wyczyścił,ale ja tak mam od kilku dni,więc mam nadzieję,że to tylko niestrawność. Nie martwcie się,że spędzacie dzień same,...Ja też.Smutno mi z tego powodu i jednocześnie jestem wkurzona,bo R. pojechał na załadunek 200km od domu,a tam każą mu czekać do 16stej na towar,choć mieli go załadować o 10tej!!!Co za dupki cholerne.Zwyczajna strata czasu,a na 15sta impreza rodzinna.Nawet się nie zdąży wyspać,a w nocy wyjazd w trasę. Idę się szykować.Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja znowu na chwilkę, bo jakos nie mogę się zreorganizowac... nie piszę komu, bo nie pamietam ale: bóle pachwin i pussy to może być zwiastun zabiłabym tego kto skrzywdził zwierzątko i trzeba je było szyć!!!! moja mała je bardzo mało, bo zwykle co 3-5 godzin 30-50 ml melka modyfikowanego...karmię ją jak sie obudzi laktację mam zatrzymywaną od pierwszego dnia bro czymś tam...2 tabletki dziennie dziewczyny z sali jedna miała nawał pokarmu, inna nie miała wcale a jeszcze jedna sciągała laktatorem( jak napatrzyłam się jak dziewczyny ryczy, bo ma pogryzione sutki to już całkiem przekonałam się do karmienia butelka mimo, że w domu są zgrzyty) cieszę się,że mała sie Wam podoba. Ajponki też jest śliczna. Zastanawiam się jak ubierasz mała, bo dla mnie to koszmar... alexia- z bratem spiszcie taka niezobowiązującą umowę poza tą sprzdaży, że nie będzie miał pretencji coś w ten deseń, bo wiesz róznie jest ale trzeba być dobrej myśli. teraz siedzę w ksiązkach , bo czytam o pielęgnacji niemoląt czy mam codziennie myc oczy, dawać sól morską itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr no właśnie, my tu wszystkie o porodzie ale co i jak potem? Wrócimy do domów z maluchami i co dalej???? Jak już wyczytasz wszystko to sprzedaj nam tu info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr no właśnie, my tu wszystkie o porodzie ale co i jak potem? Wrócimy do domów z maluchami i co dalej???? Jak już wyczytasz wszystko to sprzedaj nam tu info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! :* ja tylko na chwile. smerfa, ajponka, slicznosci:) sa takie slodkie, ze napatrzec sie nie moge! :):) smerfa, swietnie wygladasz! ja mam takie pytanie, czy obkurczenie macicy boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! :* ja tylko na chwile. smerfa, ajponka, slicznosci:) sa takie slodkie, ze napatrzec sie nie moge! :):) smerfa, swietnie wygladasz! ja mam takie pytanie, czy obkurczenie macicy boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! :* ja tylko na chwile. smerfa, ajponka, slicznosci:) sa takie slodkie, ze napatrzec sie nie moge! :):) smerfa, swietnie wygladasz! ja mam takie pytanie, czy obkurczenie macicy boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
napisałam takiego długiego posta i i wcięło. Przeczytałam tylko kawałek ale odpisze bez waszych nicków , bo nie pamietam... ajponka śliczna dziewczyna, dużo Ci je bo moja to co 3-5 godzin po 30-50 ml..., nie umiem jej ubiera ,b taka ruchliwa jest... sama bym palnęła kogoś kto skrzywdził zwierzę, one też czują!!!!! dla pocieszenia moejgo męza tez nie ma , bo ma dziś kawalerski( steiwrdziliśmy , że cały tydzień przyjeżdżał do szpitala, wczoraj cała noc zajmował się mała to sie mu męski wypad należy) laktację mam zatrzymana tabletkami bro cośtam...2 razy dziennie dostaję je. Co do dziewczyn karmiących piersią na sali to jedna miałą nawał pokarmu i płakała jak bóbr, bo miała tak pogryzione sutki przy karmieniu, druga chciała karmic ale zatrzymał sie jej pokarm, a trzecia ściągała laktatorem. Poarm czasem pojawia się na płacz dziecka. alexia z tym domem no różnie może byc, bo inwestycje robione w rodzinie maja różne skutki ale maż pewnie wie co robi. W sumie zawsze można powiedzieć bratu, że to Wy zrobiliście mu przysługe, bo i tak tego domu nie mogli sprzedać... dziękuje za zmiane w tabelce. Zaglądne tu dziś jeszcze moje Kochane. aha, ból pachwin miałam ale pussy mnie nie bolała. Ból pachwin miałam razem ze skurczami przepowiadającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
a coś się dzieje z kafeterią... obkurczanie macicy- hmm zależy, mnie bardziej boli rana po cc niz to całe obkurczanie ale dziewczyny z sali po sn narzekały ale nie trzeba było przeciwbólowych. To takie uczucie jakby Cię jeszcze dziecko w brzuchu kopało:) karmienie piersią przyspiesza ten proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leze, żołądek trochę sie uspokoił :-) mam nadzieje ze to nie wróci. Moja mała tak daje czadu w brzuszku ze chyba mi pęknie :-) prawe żebra są pod ostrzalem :-D Strasznie nudny ten dzień... Pada deszcz i brzydko ale w końcu moje nogi maja trochę lepsze kształty. Mam jechać do rodziców i tak mi sie nie chce ze masakra. Tak sobie teraz myśle ze jak moja maluszkowa tak rośnie to chyba wszystkie ciuszki 56 pójdą w kąt i od razu bedą 62. Tych specjalnie za dużo nie mam. Kto mógł to przewidzieć. To wszystko przez moja teściowa cholera :-D ona sie taka wielka urodziła 4900. Ja miałam 2800 a mąż 3200 to raczej tak normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam kloc jak się urodziłam 4300, ale przez cc, choć elkarze nie ocenili mojej wagi prawidłowo, bo kazali mojej mamie rodzić sn. Mąz jak się urodził miał 3400, więc raczej normalnie. Nasz Zosinek na ostatniej wizycie miała 2500 i nie pogniewałabym sie, gdyby wyzej niż 3 nie miała ;) Smerfa, wszystko opanujesz i ubieranie i kąpanie. Na pewno też ogranicza cie w ruchach ta rana, ale gdy wszystko wróci do normy to będziesz śmigać nad mało jak tra lala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Smerfa, czy mogłabyś napisać jak u Ciebie wyglądała sprawa odejścia wód płodowych ? Pamiętam, że Ci się sączyły, ale czy po podaniu oxytocyny zauważyłaś, że coś dodatkowo Ci wylatuje ? Jeśli tak to czy dużo tego było i jakie zabarwienie no i jaka konsystencja tych wód, czy bardzo wodnita czy taka gęsta woda? Napisz coś na ten temat jeśli Cie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×