Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Olczak na porodówce dali mi szybko antybiotyk dożylnie ze strzykawki. u mnie szło raz dwa. Dali mi 2,5 godziny przed a powinno dawać się co najmniej 4. Mimo to Mały nie złapał nic, miał badania robione odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLCIA bardzo dziękuję za odpowiedź :) uspokoiłam się trochę :) Madziulka nie grzesz :D i wybacz ale do końca miesiąca mam nadzieję, że będe już z małą w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLCIA JAK BYŚ OCENIŁA RUCHY OLIWIERKA PRZED PORODEM, TAK NP. OKREŚLAJĄC DO 2 DNI WSTECZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodamamapyta dopiero teraz zauważyłam imię dla waszej córeczki, wczesniejnie widziałam nie wiem jak to sie stało. Powiem ci bardzo oryginalne i ladne imię :-) pewnie juz spotkałas sie z komentarzami, ja juz wysluchalam opini starych ciotek co do imienia Olimpia. Braliśmy pod uwagę kilka imion ale wszystkie było dość mocno "odjechane" np była liwia, róża, jasmina ii lukrecja to juz było najbardziej dyskusyjne. Ja osobiście sie cieszę ze mamy wybierają przeróżne imiona począwszy od tych bardzo starych do tych całkiem nowych. Olczak dobrze jej w brzuszku :-) ja czasami mam takie przeczucie ze urodze dopiero w październiku...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że dzieci urodza się wtedy, kiedy stwierdzą, że jest na to odpowiedni moment, ale nie obraziłabym się gdyby Mała zechciała wyjśc 18 września tak na 30 rocznicę slubu moich rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Olczak, moi mają dzisiaj rocznice ślubu i lipton, wnusia wypina dupke pod żeberka i ani w głowie jej robić prezent dziadkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj teść miał 50 urodziny, 16 września moja babcia, 17 września babcia R. ma 80 urodziny no i 18 rodzice rocznicę, więc Myszka moja ma pole do popisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u Ciebie faktycznie pole do popisu, my mamy jeszcze urodziny teściowej pod koniec wrzesnia, czyli mogłaby zrobić prezent drugiej babci, ale chyba aż tak długo nie bedzie czekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się narobiłam dzisiaj, nie mam siły :/ cały brzuchol mam twardy i boli jak na okres......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) Gratulacje mamusiom!!! super ze malenstaw juz na świecie :) u mnie jakos humor do dupy od kilku dni dlatego nic nie pisze zebby Wam sie nie udzieliło.... Ja nadal chodzę z brzuchem,czasami mam wrażenie że jestem od zawsze w ciązy..... umówilam sie z synkiem, że ma wyjsc 17-tego :) ciekawe czy posłucha mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja teściowa we wrześniu kończy 50 lat i też sie smieje, ze bedzie miala prezencik jak Lenka sie urodzi :)))) Moja mama na swoją 50-tkę dostała wnuka :) u nas to chyba tradycja juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka był mniej ruchliwy, nie kopał tak jak wcześniej i raczej wypychał, czułam twardsze miejsca na brzuchu. Na ktg też były pojedyńcze ruchy, tętno cały czas takie samo nie miał ochoty rozrabiać. Czasami się zastanawiałam czy wszystko z nim dobrze. Tak jest na troche przed porodem, położna mi tak mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu zaczyna boleć brzuch, mała ma czkawke i wije sie. Niezła jazda :-) Szczerze powiem ze tez podziwiam gige, naprawdę szacun dla dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam ochotkę się zrelaksować. Puszcze se wody w wannie po sam nos zrobię pianę włącze muze i bede sie moczyc z godzinke .... o tak zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Hej dziewczyny, tak się rozpisałyście w ten dzień że miałam co czytać. cały dzień byłam w trasie i jestem padnięta. Na dodatek właśnie mi tekst zjadło buuuuuuuuuuuuuu. dziewczyny gratulacje maluszków, giga faktycznie szacun!!! Megisu ja też myślę ze jeśli mi nie zrobi cc to też urodzę w październiku, a tak liczyłam na 18 września. idę się wykąpać i trochę poleżeć ale jeszcze tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mówcie już o tych niespodziankach rocznicowych i urodzinowych bo mąż ma urodziny 24października he he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi madziulka no bez przeginania pałki :-D no Moj mężulek tez sobie marzy urodziny ma 29 września :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Polcia za odp.:-) Pytalam o te ruchy, bo moja bratowa z kolei mowila,ze moj chrzesniak byl bardzo ruchliwy dzien przed wyjasciem, jak nigdy. Mysle sobie, ze moze wpasowywal sie w kanal rodny, co rowniez jest mozliwe. Widac kazda kobieta ma inaczej:-) Co do porodow, to mysle, ze wsrod wrzesniowek niewiele bedzie pazdziernikowek;) i tego sie trzymajmy:-) Ja sobie ogladam tv, ale czuje jak mnie bierze sen i pewnie zaraz odlece, gdybym juz dzis nie zajrzala to zycze wam przespanej nocki, bezbolesnej i bezsiusiowej oraz kolorowych snow;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Znowu nie moge spac. Ogladam "chlopiec w pasiastej pizamie" i becze jak bobr na tym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepiękny film, też zawsze na nim wyje........ ja nie wiem, ale wczoraj tez kolejny raz z rzędu nie moglam spac ani ja ani moj mąż, może jakaś pełnia heh ;))) a dzis rano jak wstałam to tak mnie skurcze złapały w obie nogi naraz ze szok a tu siku sie chce, no ale sie udało wstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) czyli nie tylko ja miałam problem ze snem. Ciężko mi było znaleźć wygodna pozycję do spania w dodatku wszystko mnie tak rwało tam na dole że ciężko się miałam ruszyć. Sąsiedzi urządzili imprezę więc nocka ciężka mimo że wycieczek do wc zero :) idę się ogarnąć i sprzątać. Zajrze tu później. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Cześć ja też już na nogach, noc w miarę spokojna, zaraz jadę na zakupy,odezwę się później. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć,a ja byłam tak zmęczona poprzednimi nockami,że dziś spałam jak dzidziuś ;) Spakowałam wreszcie torbę do szpitala i odkryłam,że się nie mieścimy do niej z Kalinką :D Muszę chyba wziąć większą... Bierzecie ze sobą do szpitala laktatory,butelki,smoczki????Jakiej wielkości macie torby?Bo mi wychodzi,że powinnam wziąc ze sobą dużą walizkę na kółkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) Moja nocka z czestymi pobudkami niestety, a to na siusiu, a to przy kazdej zmianie pozycji. Lapaly skurcze niemilosiernie. Zosienka dostala dsis na sniadanko buleczke z nutella i chyba jej smakowalo, bo od razu entuzjazm byl;) Mamo28 ja tez mam walizke na kolkach i nawet w niej nie wszystko mi sie miesci. Szlafrok i ciuszki dla malej mam w oddaielnych torbach. Ostatnio przegladalam jeszcze raz torbe, czy oby nie biore za duzo, ale wszystkonjest tam tak okrojone, ze nie wyjelam nic. Ja butelek swoich nie biore, jedynie smoczki uspokajajace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzisiaj bede miala chwile na spokojne zakupy bo córcie oddaje na 2 godz na urodziny :) A w ogole to jakas nerwowa jestem dzisiaj :( Mama28 ja mam torbe sredniej wielkości i w zasadzie mam w niej dwa reczniki, dwie koszule, szlafrok (cienki), klapki,mam swoje mleko i swoja butelke(po doswiadczeniach z pierwszego porodu) i kosmetyczke. w kosmetyczce mam same "podróżne"(te malutkie ) kosmetyki, w które zaopatrzyłam sie w rossmanie, mam też całe opakowanie podpasek i kilka wkladek laktacyjnych i mała paczke pampersów dla malucha. Ubrania dla małego przyniesie M jak bedziemy wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) U mnie nocka super;-) Wstałam godzinę temu,śniadanko zaliczone Dziś zaczynamy 39tydzień;-) Ja torbę mam malutką bo mam tylko wziasc ciuszki dla małej na wyjście Wzięłam jedną butelkę i smoczek uspokajacz;-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane :-) U mnie nocka tez fatalna na dodatek coś mnie boli prawy bark nie moge na nim leżeć, rwie mnie i jest gorący z bólu nie moge spać. Ja biorę dwie torby do szpitala w jednej moje rzeczy w drugiej małej Olimpki, walizkach na kółkach okazała sie za mała. Pisała do mnie dzisiaj robwalka ze Kacperek wywrocil ich świat do góry nogami, nie karmi piersią tylko mlekiem nan- pro w najbliższym czasie ma trochę wizyt ulekarzy bo mały urodził sie na pograniczu wczesniactwa i z mała wagą. Choć teraz juz mały zarlok z niego :-) najgorsze nie przespane noce. Pozdrawia przesyła buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×