Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

smerfaskr .....Karolka.........9..........2700.............4500....... ....... madziulkao7..Nikola..........4..........3392.............4300....... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ DZIECKA WIEK WAGA UR. WAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700...................4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............3392.................. 4300....... ....... handzia26..Weronika.5..2810???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICKIMIĘ DZIECKAWIEK..WAGA URWAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700...................4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............3392.................. 4300....... ....... handzia26 ..Weronika5..2810???........ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możecie to poprawcie bo coś mi nie wychodzi. Teraz dopiero zasiadłam bo mieliśmy trochę problemów rodzinnych. Ja układam małą na pleckach ale główkę zawsze układam jej na boczki, jak nawet jej się uleje to się nie krztusi. Raz tylko weszłam do pokoju a ona biedna się dusiła ale główkę miała prosto wtedy :( na szczęście akurat wtedy do niej weszłam. Co do szczepień to idziemy w przyszłym tygodniu i szczepię tymi podstawowwymi nie skojarzonymi i poza tym na rotawirusy i pneumokoki a na menigokokoki może następnym razem bo teraz już za dużo ukłuc by było. Ja jeszcze jestem przed stuku puku ;) trochę się boję i poczekam na wizytę u lekarza, wtedy będę spkojna że sobie nie zaszkodzę. Nie byłam dziś na spacerku bo nie czuję się za dobrze, jutro jak nie będzie padac muszę isc żeby malą przyzwyczajac do niższych temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może do tej tabelki dopisać jeszcze literki S-sztucznie P-pierś żeby mieć odnośnik w jaki sposób dzieci przybierają na wadze w stosunku do rodzaju karmienia? :) my pierwsze szczepienie mamy 13 listopada i skłaniam się ku szczepieniu skojarzonemu 6w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze juz 3 raz to samo ............................................................................................................................................... SMERFA co do mojego pierwszego razu ;-) to było tak...:-) mąż pojechał kupić gumki, ja wygoliłam cipke, wykąpałam i nasmarowałam ciało :-) , nakarmiłam Olimpke i położyłam do łóżeczka.....a mój mąż no cóż uspił sie :-D moze dzisiaj cos wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFA miałam cie jeszce pytac...boli cie jeszce brzuch po cc,bo mnie jakby szczypie i ciągnie tak dziwnie, jakby mnie cos tam kuło w środku. .................................................................................................................................................... OLCZAK co do tabeki to jestem na tak :-) ja ustaicie tak sie wpisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my szczepienie mamy 6 listopada i bedziemy szczepic skojarzeniową bo serce mnie boli jak pomyslę że kuli by ja az 3 razy ....................................................................................................................................... ALEXIA jak tam kochana? co ciebie? :-) ................................................................................................................................................ NICK..........IMIĘ DZIECKA............WIEK.........WAGA UR.............WAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700......... ..........4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............33 92.................. 4300....... ....... handzia2....Weronika...............5...............2810....................???........ . Megisu..........OLimpia..............5...............3630...............................4300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie! bylam dzis z synkiem u lekarza i ten katar i charczenie juz nie wiadomo od czego ma bo przeziebienie to juz nie jest :/ dostal kolejne leki do srody ma je brac a jak nie przejdzie to skierowanie do laryngologa wiec zaczynaja sie wycieczki po lekarzch ale co tam najwazniejsze zeby mu pomogli... byl wazony ma skonczone 2 miesiace i 3 dni wazy 5.100 na samym cycusiu :) jestem ostatnio bardzo zmeczona i sflustrowana tym jego stanem nie sypia po nocach jest marudny w dzien to juz 3 tydzien trwa tak mi go zal ze sie meczy... Megi to niezle Cie mezus porobil:p moj mi tez takie numery robi czym ja sie wyszykuje to on juz z malym przysnie:p dziewczynki ogladalam wszystkie fotki na k i nasze malenstwa rosna jak na drozdzach i w ogole sa przesliczne tylko je calowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfa jak zrobisz tabelkę to z checią się dopiszemy :) Robwalka, współczuje z tymi kolkami, ale mimo wszystko szczęście, że tylko godzine trwa a nie jak u mnie 5 :( Ramysia ja kupiłam sobie krem no-scar, podobna rewelacja na blizny ale i na rozstępy, ja niestety mam :/ a brzuszek też mi wisi, najgorsze jest to, że po cesrace nie można za szybko ćwiczyć, a ja tak na tym ubolewam, bo chętnie poszłabym na fitness tak mi tego brakuje :/ Handzia ja zawsze klade na boczku, czasem malusz sam sie przekreci na plecki :) NICK..........IMIĘ DZIECKA............WIEK.........WAGA UR.............WAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700......... ..........4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............33 92.................. 4300....... ....... handzia2....Weronika...............5...............2810.. ..................???........ . Megisu..........OLimpia..............5...............3630 ...............................4300 Betismile.......Dominik.......3920........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA............WIEK.........WAGA UR.............WAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700......... ..........4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............33 92.................. 4300....... ....... handzia2....Weronika...............5...............2810.. ..................???........ . Megisu..........OLimpia..............5...............3630 ...............................4300 Betismile.......Dominik.........4.........3920........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA............WIEK.........WAGA UR.............WAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700......... ..........4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............33 92.................. 4300....... ....... handzia2....Weronika...............5...............2810.. ..................???........ . Megisu..........OLimpia..............5...............3630 ...............................4300 Betismile.......Dominik.........4.........3920........??? Robwalka.......Kacper.........8..........2.240.........3.600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN milo cię widzieć, przykro mi bardzo że twój maluszek tak cierpi, tez strasznie sie boje zeby moja mała nie zachorowała... to okropne...wtedy serce się kraje i chce pęknąc. Życze zdrówka dla Dawidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megi to cie maz wyrolował:Psorki, ze ak pisze ale karmie mala. fajny pomysl z tym karmieniem bo wiadomo kogo o co pytac po cc- jak mala mnie kopie po bliznie to kluje, ciagnie nie wiem jak to okreslic betismile ja cwiczyc zaczelam od 6 tygodnia na razie po 10 minut dziennie- przy opiece nad mala na wiecej nie mam sily... do swiat chce zrzucic 7 kg..plan ambitny a pokus dookola mnostwo... robwalka moze faktyczniewarto z kolka przejsc sie do lekarza bo to moze nie kolka? madziulka fajnie ze se dopisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po cesarce na blizne polecam wam masa contratubex jest to maśc sylikonowa. Jak w przypadku każdej maści by przyniosła oczekiwany efekt należy ja stosować systematycznie i regularnie. Ja ja stosowałam na blizne z tarczycy i ładnie się goiło do czasu nie pojawienia się bliznowca. Roztępy też mi zostały ale stosuje balsam z nivei ujedrniajacy z q10 i są troszkę bledsze a przecież to nie balsam na rozstępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan jestem u pediatry co 2 tygodnie na bilansie wagowym,ona o tych kolkach wie,ale żadne leki nie pomagają,po prostu te kolki jak się pojawiły tak muszą same minąć! betismile współczuję,że tyle godzin to trwa i wiem co przeżywasz!Megan bardzo ci współczuję,że synek tak cierpi,ja też wiecznie kursuję po lekarzach np.jutro mam neonatologa,żeby zobaczył jak rozwija się Kacperek jako niby wcześniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozstępów nie mam...ale mam falbane :-D z brzucha jak to któras okresliła, rana jest jeszcze różowa niezbyt ładna i dość duza myslałam ze bedzie mniejsza. Co do masci Contratubex, jest dobrą mascią, również polecam, chyba ją kupie. Sama kiedys stosowałam i gdyby nie ona blizna na twarzy pewnie byłaby bardziej widoczna :-) Jeden jej feler z tego co pamietam odrazał mnie jej zapach taki jakby cebulowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Tabelka super zaraz sie w nia wpiszemy. My dzis mamy gorszy dzien z mała hehe troszke marudna i nie wiem czy katarek sie u niej nie pojawił:( Poza tym to mam kiepski humor, meza nie ma cały dzien dopiero ma wrócic na 21 a my same z mała siedzimy. Ja troche czytam na necie o tym co nas czeka i coraz bardziej mnie to przeraza, tak bardzo bym chciała zeby to juz było za nami.... Pozdrawiam wszystkie i Wasze skarby:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA............WIEK.........WAGA UR.............WAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700......... ..........4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............33 92.................. 4300....... ....... handzia2....Weronika...............5...............2810.. ..................???........ . Megisu..........OLimpia..............5...............3630 ...............................4300 Betismile.......Dominik.........4.........3920........??? Robwalka.......Kacper.........8..........2.240.........3. 600 Alexia..........Kamila......................3..............3600........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia jak czytam to wszystko to bardzo bym chciała was przytulic i ucałowac i pocieszyc :-) głowa do góry kochana, na prawde uwierz, ze bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu cebula strasznie śmierdzi maśc cepan na bazie cebuli właśnie. Aż mi się nie dobrze robi jak o niej pomyśle. Co do kremu to też jeszcze nie mam. A do tabelki wpisze się jak usiade do laptopa bo póki co cały dzień jestem na telefonie w sensie internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu cebula strasznie śmierdzi maśc cepan na bazie cebuli właśnie. Aż mi się nie dobrze robi jak o niej pomyśle. Co do kremu to też jeszcze nie mam. A do tabelki wpisze się jak usiade do laptopa bo póki co cały dzień jestem na telefonie w sensie internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka nie chce na Ciebie naciskac kochana ale sprobuj moze tego delicolu zeby mu ulzyc w tych kolkch bo naprawde szkoda go zeby tak cierpial :( a kolki zazwyczaj sa do 3-4 miesiaca:/ Alexia kochana trzymaj sie musisz byc dzielna dla swojej kruszynki bo ona czuje ze sie zadreczasz na pewno wszystko bedzie dobrze i nie czytaj w necie bo to nic dobrego!! Megi dziekuje za dobre slowo:* ja narazie mam specjalny krem na te jego krostki co mial na buzce a na zime jeszcze nie mam inie wiem co zakupie ale chyba bambino z filtrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia dopiero teraz przeczytałam na NK to co napisałaś-strasznie mi przykro,ale jak wiecie nasz Kacperek urodził się na pograniczu wcześniactwa więc też biegamy po lekarzach sprawdzać czy wszystko dobrze z jego zdrówkiem,jutro mamy neonatologa od wcześniaków i Kacperek będzie miał badania czy dobrze się rozwija!widzicie,że mały ma teraz dopiero wagę jaką dzieci osiągają jako wagę urodzeniową-najważniejsze,że przybiera i rośnie-dogoni rówieśników-my w to wierzymy,na razie jest taki delikatniutki i też się o niego martwimy!KOCHAM GO NAD ŻYCIE,ZRESZTĄ MOJĄ 2 DZIECI BARDZO KOCHAM I ŻYCIE BYM ZA NICH ODDAŁA!głowa do góry dla was wszystkich dziewczyny,które borykacie się z jakimiś problemami z dziecmi-nie jesteście same bo macie nas-wirtualne ciotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA............WIEK.........WAGA UR.............WAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700......... ..........4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............33 92.................. 4300....... ....... handzia2....Weronika...............5...............2810.. ..................???........ . Megisu..........OLimpia..............5...............3630 ...............................4300 Betismile.......Dominik.........4.........3920........??? Robwalka.......Kacper.........8..........2.240.........3. 600 mulfon83.......Kornelia........8..........3 360..........4 400......P co do kremiku ja na razie używam Nivea na każdą pogodę słyszałam że na rozstępy są bardzo dobre kremy z Tołpy, zamówiłam sobie eliminator rozstępów bo mnie po ciąży zostały straszne, w przyszłym tygodniu dostanę i zacznę stosować. Przy okazji dziewczyny które karmią piersią uważajcie na przeziębienia, ja się tydzień temu załatwiłam i przez cały tydzień nie mogłam się ruszać z łóżka, strasznie balam się karmić małą aby jej nie zarazić a wiadomo że dzieckiem trzeba się też zajmować. Zero tulenia i całowania, przed każdym braniem na ręce mycie rąk, duszenie w sobie kaszlu i kichania - koszmar jednym słowem a nie za bardzo można się leczyć lekarstwami. W każdym razie termofor i herbatka z lipy działają cuda. Jakoś przechodzi powoli. Dziewczny, których dzieci mają kolki współczuję wam strasznie. Ja na razie nie wiem co to jest i mam nadzieję, że sie nie dowiem. aha i jedna z dziewczyn pisała parę dni temu że ma problem z wyciąganiem kózek które glęboko siedzą. Ja też taki miałam ale zakupiłam w aptece spray z wody morskiej UNIMER, najpier wpsikuję troszkę do noska, a potem ściągam całkowicie wacik z patyczka do uszu, skręcam go żeby zrobił się taki długi, wkręcam do noska a potem powoli wykręcam i kózki super się na niego zawijają. Niestety przy aplikacji sprayu do noska (i czyszczeniu noska w ogóle) jest taki krzyk, że na pocieszenie zawsze musi dostać potem pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×